ΔΙΑΦΟΡΕΣ(ό,τι να 'ναι)(σχόλια επιτρέπονται)

Τατουάζ οπαδικά, γκράφιτι, σύνδεσμοι, αυτοκόλλητα, making of...
Άβαταρ μέλους
janis3
Δημοσιεύσεις: 1941
Εγγραφή: Τρί 28 Αύγ 2012, 20:37
Been thanked: 2 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΣ(ό,τι να 'ναι)(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από janis3 » Τετ 04 Φεβ 2015, 18:44

Ultras Athens έγραψε:einai euxh gia thn nea xronia kale :mrgreen:
:kahmeno :kahmeno επιτέλους εκδηλώθηκες..Μην ντρέπεσαι :lol:
Προσευχή για ψόφο στα παιδιά της αθλητικής βίας

Άβαταρ μέλους
Fantaros4
Δημοσιεύσεις: 659
Εγγραφή: Πέμ 17 Φεβ 2011, 16:41
Has thanked: 21 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΣ(ό,τι να 'ναι)(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από Fantaros4 » Τετ 04 Φεβ 2015, 22:20

Εικόνα

:xartaeto :xartaeto

Άβαταρ μέλους
OverdoseChania
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: Κυρ 23 Ιουν 2013, 16:25

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΣ(ό,τι να 'ναι)(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από OverdoseChania » Τετ 04 Φεβ 2015, 23:47

effenberg7 έγραψε:ειναι το κομπλεξ που κουβαλαμε και οι 2 πλευρες πλεον και το μισος για τον αντιπαλο καλυπτει την αγαπη για την ομαδα...
Σε άτομα που βρίζουν και δεν σέβονται νεκρούς(και γενικά είναι ότι πιο σιχαμερό υπάρχει μέσα σε αυτή την "κοινωνία") είναι υποχρέωση μας να θέλουμε ότι χειρότερο σε οτιδήποτε αγαπάνε(ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ)..Αφού το λέει η ψυχή από μόνη της δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς,αυθόρμητο είναι το πράγμα.. :etsi
We hear ,your fear...

Kranos
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 10:45
Has thanked: 61 times
Been thanked: 63 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΣ(ό,τι να 'ναι)(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από Kranos » Πέμ 05 Φεβ 2015, 15:22

OverdoseChania έγραψε:
effenberg7 έγραψε:ειναι το κομπλεξ που κουβαλαμε και οι 2 πλευρες πλεον και το μισος για τον αντιπαλο καλυπτει την αγαπη για την ομαδα...
Σε άτομα που βρίζουν και δεν σέβονται νεκρούς(και γενικά είναι ότι πιο σιχαμερό υπάρχει μέσα σε αυτή την "κοινωνία") είναι υποχρέωση μας να θέλουμε ότι χειρότερο σε οτιδήποτε αγαπάνε(ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ)..Αφού το λέει η ψυχή από μόνη της δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς,αυθόρμητο είναι το πράγμα.. :etsi
Εσύ είσαι πανίβλακας , χρίζεις μεταμόσχευσης εγκεφάλου
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΟΝΙΔΗ
STAMATIS GONIDIS ULTRAS
AGAINST MODERN MUSIC

Άβαταρ μέλους
OverdoseChania
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: Κυρ 23 Ιουν 2013, 16:25

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΣ(ό,τι να 'ναι)(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από OverdoseChania » Πέμ 05 Φεβ 2015, 19:01

Kranos έγραψε:
OverdoseChania έγραψε:
effenberg7 έγραψε:ειναι το κομπλεξ που κουβαλαμε και οι 2 πλευρες πλεον και το μισος για τον αντιπαλο καλυπτει την αγαπη για την ομαδα...
Σε άτομα που βρίζουν και δεν σέβονται νεκρούς(και γενικά είναι ότι πιο σιχαμερό υπάρχει μέσα σε αυτή την "κοινωνία") είναι υποχρέωση μας να θέλουμε ότι χειρότερο σε οτιδήποτε αγαπάνε(ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ)..Αφού το λέει η ψυχή από μόνη της δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς,αυθόρμητο είναι το πράγμα.. :etsi
Εσύ είσαι πανίβλακας , χρίζεις μεταμόσχευσης εγκεφάλου
Κρανοφόρε πάντα enter να με σκοτώσεις..Δεν μπαίνω καν στην διαδικασία να μιλήσω με άτομα της ράτσας σας.. :kahmeno
We hear ,your fear...

Kranos
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 10:45
Has thanked: 61 times
Been thanked: 63 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΣ(ό,τι να 'ναι)(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από Kranos » Πέμ 05 Φεβ 2015, 22:58

OverdoseChania έγραψε:
Kranos έγραψε:
OverdoseChania έγραψε:
effenberg7 έγραψε:ειναι το κομπλεξ που κουβαλαμε και οι 2 πλευρες πλεον και το μισος για τον αντιπαλο καλυπτει την αγαπη για την ομαδα...
Σε άτομα που βρίζουν και δεν σέβονται νεκρούς(και γενικά είναι ότι πιο σιχαμερό υπάρχει μέσα σε αυτή την "κοινωνία") είναι υποχρέωση μας να θέλουμε ότι χειρότερο σε οτιδήποτε αγαπάνε(ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ)..Αφού το λέει η ψυχή από μόνη της δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς,αυθόρμητο είναι το πράγμα.. :etsi
Εσύ είσαι πανίβλακας , χρίζεις μεταμόσχευσης εγκεφάλου
Κρανοφόρε πάντα enter να με σκοτώσεις..Δεν μπαίνω καν στην διαδικασία να μιλήσω με άτομα της ράτσας σας.. :kahmeno
Eίσαι αυτό που σιχαίνεσαι
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΟΝΙΔΗ
STAMATIS GONIDIS ULTRAS
AGAINST MODERN MUSIC

Άβαταρ μέλους
kourniaxtos
Δημοσιεύσεις: 775
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 19:54
Τοποθεσία: rudeboy town
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1 time

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΣ(ό,τι να 'ναι)(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από kourniaxtos » Παρ 06 Φεβ 2015, 12:44

paizei na ton kolhses twra
panai xasis kai founta

Άβαταρ μέλους
Athens_Hardcore
Δημοσιεύσεις: 3796
Εγγραφή: Δευ 17 Μαρ 2014, 00:57
Has thanked: 43 times
Been thanked: 36 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΣ(ό,τι να 'ναι)(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από Athens_Hardcore » Παρ 06 Φεβ 2015, 12:56

kourniaxtos έγραψε:paizei na ton kolhses twra
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Γαμησε τα αυτό σκέφτηκα και εγώ
1982-2022 ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΑΙ ΑΜΕΙΩΤΑ

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΣ(ό,τι να 'ναι)(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από effenberg7 » Παρ 06 Φεβ 2015, 13:57

OverdoseChania έγραψε:
effenberg7 έγραψε:ειναι το κομπλεξ που κουβαλαμε και οι 2 πλευρες πλεον και το μισος για τον αντιπαλο καλυπτει την αγαπη για την ομαδα...
Σε άτομα που βρίζουν και δεν σέβονται νεκρούς(και γενικά είναι ότι πιο σιχαμερό υπάρχει μέσα σε αυτή την "κοινωνία") είναι υποχρέωση μας να θέλουμε ότι χειρότερο σε οτιδήποτε αγαπάνε(ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ)..Αφού το λέει η ψυχή από μόνη της δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς,αυθόρμητο είναι το πράγμα.. :etsi
Κοιταξε να δεις πως εχουν τα πραγματα στο δικο μου το μυαλο...οταν ημασταν πιτσιρικια γιναμε Ολυμπιακοι (τουλαχιστον η δικη μου γενια) ,οσο κι αν φαινεται παραξενο στους αλλοθρησκους,για την ιδεα που πρεσβευει το σημα του Ολυμπιακου και η ιδρυση του καθως και τα χρωματα της ομαδας...επισης εγω προσωπικα γουσταρα πολυ που μου ελεγε ο πατερας μου γιατι μας φωναζουν γαυρους και γιατι τους αλλους βαζελες χανουμια κλπ....γουσταρα που εβλεπα μια 7 να μαχεται οπου και να πηγαινει και επισης γουσταρα που ολοι την αντιμετωπιζαν σαν αιωνιο εχθρο...οχι για κλεμμενα πρωταθληματα ,παραγκες,σφυριχτρες αλλα επειδη ηταν δυνατη και καποτε ο νουμερο 1 αντιπαλος για ολους....αυτο το πραγμα μου προκαλουσε μια εκσταση ρε παιδι μου...γουσταρα παιχτες να ματωνουν για την φανελα και γουσταρα παιχτες να ταυτιζονται με τον κοσμο του Ολυμπιακου..οπως και να εχει γενικα τοτε γινομασταν Ολυμπιακοι και γουσταραμε Ολυμπιακο...φωναζαμε για Ολυμπιακο,προσπαθουσαμε να αγοραζουμε Ολυμπιακο(καπελα,εμφανισεις,κασκολ κλπ) και οχι Μιλαν Λιβερπουλ Τσελσι Ρεαλ Μπαρτσελονα κλπ....ολα πλεον φανταζουν τοσο μακρινα που τα λες σε καποιο νεο παιδι και σε κοιταζει οπως κοιτουσα τον συγχωρεμενο τον παππου μου που μου ελεγε ιστοριες απο τον πολεμο ...δεν ξερω την ηλικια σου αλλα αν εισαι 30+ τι γουσταρεις περισσοτερο???τις κραυγες που βγαζαμε καποτε και τα πνευμονια μας για Ολυμπιακο η τα κακογουστα αντισηνθηματα για βαζελο Παοκ Αεκ Αρη κλπ???την υπερηφανεια που ειχαμε τοτε σαν Ολυμπιακοι η το κομπλεξ που βγαινει τωρα στην κερκιδα ????οτι και να μισεις οοσ και να μισεις κατι δεν πρεπει να υπερβαινει την αγαπη που νοιωθεις για τον Ολυμπιακο...διαφορετικα αυτη η αγαπη καλυπτεται και χανεται με το περασμα των χρονων και δυστυχως μενει μονο μισος που διαμορφωνεται σε κομπλεξ...
feelin' frisky?

seferis
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Σάβ 04 Ιουν 2011, 16:33
Has thanked: 25 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΕΣ(ό,τι να 'ναι)(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από seferis » Παρ 06 Φεβ 2015, 14:39

Εικόνα
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ...SUPER3 FANATICS

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 100 επισκέπτες