ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ?

Ψήφος στα πέταλα
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
loudovikos
Δημοσιεύσεις: 2639
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 12:13
Τοποθεσία: konta ston fourno tou indianou
Has thanked: 237 times
Been thanked: 11 times

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ?

Δημοσίευση από loudovikos » Τετ 22 Δεκ 2010, 12:43

την καλύτερη εκδρομή (εντός συνόρων)που έχετε πάει και γιατί...πειτε και κανένα σκηνικό....
Η ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ..
Εικόνα

Ademar
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: Σάβ 04 Δεκ 2010, 01:54
Has thanked: 1 time

Re: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ/???

Δημοσίευση από Ademar » Τετ 22 Δεκ 2010, 14:09

apo opadikhs plevras mexri stigmhs fetos stous zwsimades me ton pas. apo fash xavale,geliou klp me to makedoniko propersu :lol: eixame sunanth8ei kai me tous fentagin sto gyrna :)
ΠΟΥΤΑΝΕΣ-ΜΟΥΝΑΡΕΣ-ΓΑΜΙΟΛΕΣ!!!

Άβαταρ μέλους
gms10
Δημοσιεύσεις: 173
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 22:59
Has thanked: 7 times

Re: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ/???

Δημοσίευση από gms10 » Τετ 22 Δεκ 2010, 14:27

Poly wraia ekdromh htan fetos sto agrinio gia to kypello...tetarth kshmerwmata ksekinhsame apo aristotelous ena lewforeio..opws to xarakthrise malista sunopados mou.."Ena lewforeio gemato koproskyla tou kerata"..Apistefta kairika fainomena sthn diadromh,poly gelio,trancies kai ekdromh se ena ghpedo to opoio den eixa ksanapaei...Kata thn diarkeia olou tou mats vroxh kai na xoropohdame gia 90' astamathta..Sto telos tou mats kai afou eixe er8ei h prokrish,milhsame me tous warriors..Antalaksame hmerologia,mplouzes..Arghsame na fygoume kamia wra afou to lewforeio mas htan kapou xameno mes sto agrinio kai etsi perimename allh mia wra mes sthn vroxa,alla xalali...

p.s.Ston gyrismo akougame to trikala - aris :wink:
ΟΣΕΣ ΚΙ ΑΝ ΧΤΙΖΟΥΝ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ Ο ΚΛΟΙΟΣ ΣΤΕΝΕΥΕΙ,Ο ΝΟΥΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΑΡΙΟ ΠΟΥ ΟΛΟ ΘΑ ΔΡΑΠΕΤΕΥΕΙ..ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΡΑ 10

acab6

Re: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ/???

Δημοσίευση από acab6 » Τετ 22 Δεκ 2010, 14:29

Δόξα δραμας μου αρεσε γιατι πολλοι αναθεωρησαμε πολλα για τι ζωη γιατι το πουλμαν στο οποιο ημουν κι εγω μεσα παραλιγο να βγει σε εκτος δρομου εξω απ το Μετσοβο και να πεσουμε σε χαραδρα, ευτυχως η μπαρα ηταν γερη και το κρατησε... Μου αρεσε επισης γιατι ειχαμε παρει μονο 200 εισητηρια και δε σταματησαμε να τραγουδαμε και μου αρεσε και το σκηνικο που εγινε με τους μπατους.
Πολυ καλη η σταση των οργανωμενων της Δοξας που στο τελος ήρθαν να μας ρωτησουν αν ειμασταν καλα κλπ. Στο ματσ χασαμε 2-1.

acab6

Re: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ/???

Δημοσίευση από acab6 » Τετ 22 Δεκ 2010, 14:33

antifa10 έγραψε:Sto telos tou mats kai afou eixe er8ei h prokrish,milhsame me tous warriors..Antalaksame hmerologia,mplouzes..Arghsame na fygoume kamia wra afou to lewforeio mas htan kapou xameno mes sto agrinio kai etsi perimename allh mia wra mes sthn vroxa,alla xalali...
η απολυτη φαση και που οι μπατσοι πρεπει να φρικαρανε ηταν που ενα φιλαρακι μου που σπουδαζει σαλονικα ηρθε απ εξω να χαιρετησει ενα φιλο του Ηρακληδεα και οι μπατσοι κοιταγανε σα μαλακες :lol:

Δε πιστευω να μη σας αρεσε η φιλοξενεια?

Άβαταρ μέλους
gms10
Δημοσιεύσεις: 173
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 22:59
Has thanked: 7 times

Re: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ/???

Δημοσίευση από gms10 » Τετ 22 Δεκ 2010, 14:43

acab6 έγραψε:
η απολυτη φαση και που οι μπατσοι πρεπει να φρικαρανε ηταν που ενα φιλαρακι μου που σπουδαζει σαλονικα ηρθε απ εξω να χαιρετησει ενα φιλο του Ηρακληδεα και οι μπατσοι κοιταγανε σα μαλακες :lol:

Δε πιστευω να μη σας αρεσε η φιλοξενεια?
To mono kako einai ekei pou vazete tous filoksenoumenous..8a htan kalytero na hmastan apenanti sas gia paradeigma,gia na doume kai to coreo pou eixate kanei as poume..Oso gia thn filoksenia...Ola htan komple!Apsogoi! 8)
ΟΣΕΣ ΚΙ ΑΝ ΧΤΙΖΟΥΝ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ Ο ΚΛΟΙΟΣ ΣΤΕΝΕΥΕΙ,Ο ΝΟΥΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΑΡΙΟ ΠΟΥ ΟΛΟ ΘΑ ΔΡΑΠΕΤΕΥΕΙ..ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΡΑ 10

Άβαταρ μέλους
ZEYS
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: Σάβ 27 Νοέμ 2010, 19:32
Has thanked: 11 times

Re: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ/???

Δημοσίευση από ZEYS » Τετ 22 Δεκ 2010, 18:52

nomizw....... me paok stin kozani gia kupelo(timwrimeno to alkazar apo epeisodia me niki volou)...epeidi itan mia megali ekdromi me A ethnikis omada meta apo kairo....
Ζεὺς πρῶτος γένετο, Ζεὺς ὕστατος ἀρχικέραυνος·
Ζεὺς κεφαλή, Ζεὺς μέσσα, Διὸς δ' ἐκ πάντα τέτυκται·
Ζεὺς πυθμὴν γαίης τε καὶ οὐρανοῦ ἀστερόεντος·

aekole

Re: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ/???

Δημοσίευση από aekole » Τετ 22 Δεκ 2010, 18:53

παιδιά εδώ έχει τρελές αφηγήσεις από εκδρομές

argosxolos
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 22:45
Has thanked: 123 times

Re: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ/???

Δημοσίευση από argosxolos » Τετ 22 Δεκ 2010, 19:55

απο πουθεν τυπους σε τοπικ με εκδρομες μονο μαλακιες και αστεια θα μπορουσες να διαβασεις....
ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΜΑΣ ΤΙΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΥΟ

aekole

Re: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ/???

Δημοσίευση από aekole » Τετ 22 Δεκ 2010, 20:14

argosxolos-alla-grigoros έγραψε:απο πουθεν τυπους σε τοπικ με εκδρομες μονο μαλακιες και αστεια θα μπορουσες να διαβασεις....
δες το λινκ μου φίλε τα σπάει τρελές εκδρομές ειδικά αυτό στον τάφο του ινδού και στη ριζούπολη δίχνει μεγαλείο

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 64 επισκέπτες