ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Αποτοξίνωση από τη στρόγγυλη θεά
Άβαταρ μέλους
loudovikos
Δημοσιεύσεις: 2639
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 12:13
Τοποθεσία: konta ston fourno tou indianou
Has thanked: 237 times
Been thanked: 11 times

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από loudovikos » Δευ 02 Απρ 2012, 20:18

Δυο παππούδες κάθονται στην πλατεία του χωριού όταν περνάει από μπροστά τους μια όμορφη κοπέλα
Tη ρωτάει ο ένας: «Τίνος είσαι 'συ;».
«Του Πέγκου», απαντάει αυτή.
Κι ο άλλος παππούς: «AI SE TU PEGOU?»
:D :xartaeto :xartaeto :xartaeto
Η ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ..
Εικόνα

klad4

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από klad4 » Δευ 02 Απρ 2012, 21:38

νας Γάλλος, ένας Εγγλέζος και ένας Έλληνας συζητούν για τις στάσεις που προτιμούν.
Ο Γάλλος λέει ότι προτιμάει να είναι από πάνω, γιατί τότε βλέπει τα όμορφά της μάτια.
Ο Εγγλέζος προτιμάει να είναι από κάτω για να βλέπει τα όμορφα στήθη της.
Ό Έλληνας λέει ότι προτιμάει από πίσω.
- Καλά και τι βλέπεις, τον ρωτάνε;
- Βλέπω διάφορα κάθε φορά. Σήμερα θα δω Champions League.

Άβαταρ μέλους
youthblock6
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 00:39
Τοποθεσία: ΑΓΡΙΝΙΟ
Has thanked: 2 times

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από youthblock6 » Δευ 02 Απρ 2012, 22:23

Μονό ο Τσακ Νορις και εγώ έχουμε μαύρο αναπτήρα Hondos Center!!!!!!!
Εικόνα
ΘΥΡΑ 6 ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

klad4

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από klad4 » Τρί 03 Απρ 2012, 02:22

Μια μέρα ταξίδευαν τρεις ηγέτες σε ένα αεροπλάνο, της Αμερικής, της Ρωσίας και της Ελλάδας. Πετάγεται ο Αμερικάνος και λέει:
- "Εμείς έχουμε φτιάξει ένα αεροπλάνο που κάνει Η.Π.Α.- Αγγλία σε 45λεπτά," (κανονικά κάνει περίπου 8-9ώρες). Πω Πω!!! κάνουν οι άλλοι.

Σε μια στιγμή πετάγεται ο Ρώσος και λέει:
- "Εμείς έχουμε ένα τρένο που κάνει την Σιβηρική πεδιάδα σε 1-2μέρες," (κανονικά κάνει περίπου 5μέρες). Πω Πω!!! κάνουν οι άλλοι.

Σε μια στιγμή πετάγεται και ο Έλληνας και λέει:
- "Εμείς έχουμε έναν που είναι απο το Βόλο και έχει ένα πέος 5μ. Και την τυλίγει γύρο από το σώμα του."

Πω Πω!!! κάνουν οι άλλοι.
Μετά λέει ο Αμερικάνος:
- "Αυτά που είπα ήταν ψέματα. Έχουμε φτιάξει ένα αεροπλάνο που έχει μειώσει τον χρόνο περίπου 1ώρα."
Εντάξει κάνουν οι άλλοι!!!
Λέει και ο Ρώσος:
- "Αυτά που είπα και εγώ ήταν ψέματα. Το τρένο κάνει την απόσταση περίπου μισή μέρα λιγότερη από την κανονική."
Εντάξει κάνουν οι άλλοι!!!

Πετάγεται και ο Έλληνας και λέει:
- "Αυτός που έχει το πέος 5μ. Δεν ήταν από το Βόλο αλλά από την Λάρισα

xourexapes
Δημοσιεύσεις: 1592
Εγγραφή: Δευ 28 Φεβ 2011, 18:43
Has thanked: 421 times

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από xourexapes » Τρί 03 Απρ 2012, 13:57

Η κουβέντα για καφετέριες, Λάρισα κτλ μου θύμισε ένα ανέκδοτο που χα ακούσει καμιά 10αριά χρόνια πίσω από έναν Τρικαλινό.

Ήταν στη Λάρισα λέει ο συγχωρεμένος ο Αγγελόπουλος και γύριζε ταινία. Φτάνει η ώρα γύρω στο μεσημεράκι κι έπρεπε να γυριστεί μια σκηνή εκεί στην Ταχυδρομείου αλλά χρειαζόταν κομπάρσος που για χ,ψ λόγους δεν υπήρχε. Έτσι, δίνει ο μάστορας εντολή στο βοηθό του να ψάξει στις καφετέριες κάποιον πρόθυμο. Τελικά βρίσκει εκεί έναν τύπο (ας πούμε στο τιμημένο και παλιό 'Ζήτα') με την κουστουμιά, το σκαρπίνι του και το γυαλί ηλίου του και τον ανοίγει κουβέντα.
- Γεια σας κύριε. Είμαι ο βοηθός του κυρίου Αγγελόπουλου του σκηνοθέτη. Φαντάζομαι θα ξέρετε..
- Μπα..
- Τέλος πάντων. Έχουμε ανάγκη από κάποιον να μας κάνει τον κομπάρσο σε μια σκηνή από μια ταινία που γυρίζουμε.
- Τι σκηνή? Και τι θέλετε από μένα?
- Δεν είναι κάτι δύσκολο. Θα κάθεστε όπως κάθεστε τώρα στην καρέκλα σας. Θα καπνίζετε το τσιγάρο σας και θα διαβάζετε εφημερίδα. Σε κάποια φάση θα κοιτάξετε στο πουθενά για κάποια ώρα, μετά θα πεταχτείτε όρθιος και θα πετάξετε με δύναμη και νεύρο το τσιγάρο κάτω και θα φύγετε απότομα από το πλάνο. Αυτό είναι όλο. Λοιπόν?
- Ε όχι ρε φίλε! Εσύ δε θες κομπάρσο... Κασκαντέρ θέλεις!

Δεν απέχει πολύ από την πραγματικότητα η αλήθεια είναι :razz:
Του ΑΛΚΑΖΑΡ τα κάγκελα είναι για τους λεβέντες

Tsiou
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: Παρ 19 Αύγ 2011, 22:41
Has thanked: 109 times
Been thanked: 13 times

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από Tsiou » Τρί 03 Απρ 2012, 14:30

xourexapes έγραψε:(ας πούμε στο τιμημένο και παλιό 'Ζήτα')
Και θες να πιστεψουμε οτι εγινε τυχαια η επιλογη;


Τωρα παρτε live τι εγινε και την Κυριακη,Την Πεμπτη το μεσημερι ξεκιναω να παω σπιτακι μου να φαω,επινα καφε στην Ταχυδρομειου και πεφτω επανω στον κυριο Παπανικολαου με τον κυριο Μιχαλοπουλο, στην καφετερια του κυριου Λελη,Ταχυδρομειου ξερετε.-1-


είδα πανό μοναχικά
να τραγουδάνε πως υπάρχουμε ακόμα


redminers_7
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Παρ 03 Φεβ 2012, 23:45
Has thanked: 43 times

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από redminers_7 » Τρί 03 Απρ 2012, 15:03

Ήταν 3 παιδιά, ένα κινεζάκι ένα αμερικανάκι και ένα ελληνάκι και συζητούσαν... Λέει το κινεζάκι ο πατέρας μου δουλεύει στη μια άκρη της Κίνας εμείς μένουμε στην άλλη και με το καινούριο τρένο σχολάει από τη δουλεία του στις 3 και στις 4 είμαστε στο τραπέζι και τρώμε... Σιγά λέει το αμερικανάκι εμένα ο πατέρας μου είναι αστροναύτης στη nasa και με το καινούριο διαστημόπλοιο σχολάει στις 3 και 3 και μισή τρώμε το φαγητό μας... Και πετάγεται και το ελληνάκι και λέει... Αυτά δεν είναι τίποτα ο πατέρας μου εμένα είναι δημόσιος υπάλληλος σχολάει στις 3 και 12 και μισή ήδη έχουμε τελειώσει το φαγητό μας...

klad4

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από klad4 » Τρί 03 Απρ 2012, 15:11

Q: Πώς πέθανε η μικρή Αννούλα - Σταχτοπούτα???
A: Στις 12 το ταμπόν έγινε κολοκύθα!!!



Πάει η μαμά της μικρής Αννούλας στην μικρή Aννούλα και της λέει: "Kορούλα μου σήμερα είναι μια ειδική μέρα.. Αν προσευχηθείς κάτι πολλες φορές στην Παναγίτσα, θα εκπληρωθεί!" Ξεκινάει λοιπόν η Αννούλα να προσεύχεται και να λέει: "Παναγίτσα μου σε παρακαλώ βοήθησε με με την ασθένειά μου.." Περνάει αρκετή ώρα και η Αννούλα ακούει την μαμά της από το δίπλα δωμάτιο να γελάει.Πάει εκεί στεναχωρημένη και λέει στην μαμά της: "Μαμά προσευχόμουν πόσες ώρες και δεν έχει γίνει τπτ.. Γιατί??" Και η μαμά της της απαντάτει: "Πρωταπριλιάααααα Πρωταπριλιάαααααα!!

klad4

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από klad4 » Τετ 04 Απρ 2012, 00:00

τι περιμένει μια ξανθιά στον πάτο της θάλασσας με ανοιχτά τα πόδια?
ένα κοπάδι γλώσσες

Άβαταρ μέλους
Ultras Athens
Δημοσιεύσεις: 8012
Εγγραφή: Σάβ 25 Δεκ 2010, 14:09
Τοποθεσία: 37°59'14.1"N 23°45'15.0"E
Has thanked: 1595 times
Been thanked: 18 times

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από Ultras Athens » Τετ 04 Απρ 2012, 00:09

youthblock6 έγραψε:Μονό ο Τσακ Νορις και εγώ έχουμε μαύρο αναπτήρα Hondos Center!!!!!!!
Εικόνα
moufa o dikos sou...pare edw ton kanoniko :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
Εικόνα

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 177 επισκέπτες