ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες της Δ' κατηγορίας και των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων
Άβαταρ μέλους
nortenosp3
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Σάβ 21 Μάιος 2011, 13:00
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ
Has thanked: 10 times
Been thanked: 29 times
Επικοινωνία:

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από nortenosp3 » Πέμ 07 Φεβ 2013, 22:08

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΑΓΚΕΣ ΣΤΟ ΑΓΩΝΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ!!
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΥ ΟΠΑΔΟΥΣ
Εικόνα

fieles a nuestra familia
http://nortenospatras.blogspot.gr/

Άβαταρ μέλους
MAciVOL
Δημοσιεύσεις: 2711
Εγγραφή: Δευ 29 Νοέμ 2010, 00:06
Has thanked: 241 times
Been thanked: 1 time

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από MAciVOL » Πέμ 07 Φεβ 2013, 23:06

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.. ΕΛΕΟΣ.. ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΟΥΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΕΝΟΣ ΑΤΟΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ.. ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΚΡΑΤΟΣ..ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ??
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΣΑΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ..
ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ ΕΚΕΙ ... ΚΑΙ ΑΣ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ....
AUSTRIAN BOYS G1

Άβαταρ μέλους
blue overdose
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 15:59
Has thanked: 223 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από blue overdose » Πέμ 07 Φεβ 2013, 23:45


oldboy3
Δημοσιεύσεις: 1099
Εγγραφή: Δευ 24 Σεπ 2012, 22:18

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από oldboy3 » Πέμ 07 Φεβ 2013, 23:50

Ευχομαι να πανε ολα καλα για τον αδερφο,στηριξτε οσο μπορειτε την Κυριακη να μαζευτει το ποσο και να φανε τα αρχιδια τους οι μπατσοι...

Λευτερια στους οπαδους
.
aekole έγραψε:όταν παίζατε στη ριζούπουλη δούλευα καντινιέρης στο κλειστό του απόλλωνα
aekole έγραψε: Ήμουν χρόνια στην Αμερική και δουλευω σε τεχνολογικό ίδρυμα.Έχω έδρα στο πανεπιστήμιο και παίρνω 3000 το μήνα.

tab10
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: Τρί 27 Μαρ 2012, 17:41
Has thanked: 32 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από tab10 » Παρ 08 Φεβ 2013, 00:07

ΤΡΑΠΕΖΑ EUROBANK 0026 0243 7101 0114 4011 ο λογαριασμος καταθεσης χρηματων για την απελευθερωση του αδελφου μας.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΑΣ :twisted:

giorgio 3
Δημοσιεύσεις: 1695
Εγγραφή: Δευ 06 Δεκ 2010, 14:43
Τοποθεσία: VOLOS
Has thanked: 288 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από giorgio 3 » Παρ 08 Φεβ 2013, 00:21

kai na fadasteis oti mpeos , tsakogiannis kai loipa lamogia, einai eleutheroi...


kouragio kai kali leuteria !!!
NIKΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 'ΣΕΝΑ ....

Άβαταρ μέλους
Only Blue
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: Σάβ 07 Απρ 2012, 19:42
Τοποθεσία: ΘΥΡΑ 10
Has thanked: 2 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Only Blue » Παρ 08 Φεβ 2013, 00:29

1ον.δεν κοιτάμε λίγο που δεν υπάρχει σύλλογος.δεν κοιτάμε που η παε απ' ότι φαίνεται γάμησε την ομάδα και η άνοδος μπορεί να μην έρθει(δηλ. καταστροφή) καθόμαστε και ασχολούμαστε με οπαδούς που έκαναν πορεία συμπαράστασης για τον μπέο.δε θα αναφέρω τίποτα άλλο γι' αυτούς.μόνο το παραπάνω!σκεφτείτε μόνο τι κάναμε εμείς αυτόν τον καιρό και τι κυνηγητό είχαμε...όταν γίνετε όλο αυτό και από το ίντερνετ ακόμα χειρότερα.οπότε ξεκολλάτε γαμώ τη cyta και τη forthnet μέσα :twisted:απλά θα πω την άποψή μου.το τι έγινε το καλοκαίρι το ξέρουμε.αν χθες όντως ενώ ψάχναμε τη χοντρή υπήρξε υπόδειξη για βολιώτες από πιτσιρίκια κιόλας τότε σίγουρα δε μας τιμάει καθόλου.δηλαδή πολύ απλά κατά τη γνώμη μου τους αφήνεις να εκτεθούν μόνοι τους(όπως και έκαναν) αφού δε βρισκόνταν στο πέταλο.αν(γιατί δεν ήμουν)ισχύει και το ότι πήγαμε υπεράριθμοι και με πράγματα τότε για μένα προσωπικά είναι απόλυτη ξεφτίλα.αυτό αν επαναλαμβάνω είναι έτσι με κάνει προσωπικά να ντρέπομαι...για όλα αυτά που έχουμε καταφέρει τα τελευταία χρόνια και συνεχίζουμε να πετυχαίνουμε.για όλα αυτά που κέρδισα το σεβασμό των περισσότερων αν όχι όλων σα μια παντελονάτη γριά!
2ον και σημαντικότερο.ΕΝΑΣ ΑΠΟ 'ΜΑΣ ΡΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΤΟΛΗ χάρη στο νέο κωλονόμο.το συνειδητοποιείτε ή να μεγαλώσω κι' άλλο τα γράμματα;ούτε έμαθα ποιος είναι ούτε τίποτα αλλά βάλτε τον εαυτό σας στη θέση αυτού και της οικογένειάς του για λίγα δευτερόλεπτα μόνο...καταλαβαίνετε ότι αν δε βρεθούν τα 12.000 θα καταστραφεί μια ζωή από το τίποτα;μην το παίξει κανείς έξυπνος(όχι ότι πρέπει πάντα να απαντάμε στις προκλήσεις τους) αλλά ειδικά στον ΗΡΑΚΛΗ όποιες αντιδράσεις πλέον δικαιολογούνται.άμα βάλουμε και τα άλλα τότε ακόμα χειρότερα...ότι αφορά το τόπικ λοιπόν μόνο σχόλια γι' αυτό.μέχρι να έχουμε νεότερα.θα μας τρελάνουν τελείως ρε όλους τους εθνικούς προδότες που ξεπουλάν κάθε λεπτό τη χώρα τους έχουν ανενόχλητους και τους πείραξε μία πέτρα πάνω στα καλά καλυμμένα σκυλιά τους...παράνοια πραγματική αλλά όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουν θα μου πείτε!
Αφήστε με...στην πιο γλυκιά μαστούρα μου...τον ΗΡΑΚΛΗ,να ονειρευτώ αυτόνομο και δυνατό!!

tab10
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: Τρί 27 Μαρ 2012, 17:41
Has thanked: 32 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από tab10 » Παρ 08 Φεβ 2013, 00:34

ποιος τους γαμα τους βολιωτες και τις πιπες που λενε ρε? πλακα κανεις τωρα?

blisset
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Σάβ 29 Οκτ 2011, 20:11
Has thanked: 121 times
Been thanked: 63 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από blisset » Παρ 08 Φεβ 2013, 00:41



δείτε στα τελευταία δευτερόλεπτα πως τρέχουν οι πουτάνας γιοι στο πέταλο. να μην ανησυχεί το παληκάρι, σύντομα θα ναι εξω. θα φροντίσουμε όλοι για αυτό και ας πιούμε 12000 μπύρες λιγότερες.
IRA

Alitovasilias
Δημοσιεύσεις: 861
Εγγραφή: Δευ 11 Απρ 2011, 23:12
Has thanked: 47 times
Been thanked: 34 times

Re: ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Alitovasilias » Παρ 08 Φεβ 2013, 00:49

Τρείς οπαδούς του Ηρακλή αναζητά η ΕΛ.ΑΣ

Τρεις οπαδοί του Ηρακλή αναζητούνται από την αστυνομία για τα επεισόδια που σημειώθηκαν χτες στον αγώνα με τον Ολυμπιακό Βόλου.

Σύμφωνα με την αστυνομία εκτός από τον 30χρονο που συνελήφθη και καταδικάστηκε σήμερα από το Αυτόφωρο Τριμελές Πλημμελειοδικείο Θεσσαλονίκης έχουν ταυτοποιηθεί άλλα τρία άτομα που αναζητούνται.

Οι συγκεκριμένοι οπαδοί του Ηρακλή συμμετείχαν σε «ομάδα περίπου 80 ατόμων οπαδών που πετούσαν πέτρες, πλαστικά, γυάλινα μπουκάλια, φωτοβολίδες και άλλα αντικείμενα» προς τις αστυνομικές δυνάμεις μετά το τέλος του αγώνα τραυματίζοντας δύο αστυνομικούς.

http://www.enikos.gr/society/118846,Tre ... _ELAS.html

Γαμω το μ....ι των μαναδων τους
Εικόνα

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες