ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(σχόλια επιτρέπονται)

Τατουάζ οπαδικά, γκράφιτι, σύνδεσμοι, αυτοκόλλητα, making of...
Άβαταρ μέλους
Rastafari
Δημοσιεύσεις: 796
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 18:25
Has thanked: 39 times
Been thanked: 1 time

Re: ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από Rastafari » Τρί 05 Απρ 2011, 15:27

κανελλος έγραψε:η όλη συζήτηση σε αυτό το θέμα είναι τραγική...κάθεστε και λέτε για αντιγραφές ενω το σύνθημα δεν είναι κανενός.... :ti leei
Κάτι ακόμα, προς τα παιδιά της παπαναστασίου...πως μιλάτε για αντιγραφή εσείς ρε?
Αλλη φορα θα περνουμε την αδεια σας για να μιλαμε...
ΙΣΟΒΙΑ ΑΡΗΣ - SUPER3 est.1988

1312
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ 08 Ιαν 2011, 16:59

Re: ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από 1312 » Τρί 05 Απρ 2011, 17:37

HeyHoLetsGo έγραψε:
1312 έγραψε:entaksi egine :lol: :lol: :pro
de sou arese auto pou diavases e??
k ola auta gia ena sun8ima pou de fwnakses k pote se ghpedo :etsi
egine mwrh xristina lampiri ton ellinikwn opadikwn dromenwn! egine! :pro :pro
Εικόνα

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από κανελλος » Τρί 05 Απρ 2011, 17:52

Rastafari έγραψε:
κανελλος έγραψε:η όλη συζήτηση σε αυτό το θέμα είναι τραγική...κάθεστε και λέτε για αντιγραφές ενω το σύνθημα δεν είναι κανενός.... :ti leei
Κάτι ακόμα, προς τα παιδιά της παπαναστασίου...πως μιλάτε για αντιγραφή εσείς ρε?
Αλλη φορα θα περνουμε την αδεια σας για να μιλαμε...
άσε της εξυπνάδες και απάντησε!
Πως γίνεται να έχεις ένα πέταλο ΟΛΟ αντιγραφή και όμως να μιλάς για αντιγραφή?
Δεν θα ξεχάσω ποτέ στο βίντεο με την πρώτη πρόβα της μπάντας μέσα στην 3 που είστε καμια 100αρα που γράφει στην αρχή, "Αντιγράψτε ελεύθερα" :pro
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

Άβαταρ μέλους
HeyHoLetsGo
Δημοσιεύσεις: 1379
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 05:12
Has thanked: 49 times
Been thanked: 40 times

Re: ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από HeyHoLetsGo » Τρί 05 Απρ 2011, 18:49

1312 έγραψε:
HeyHoLetsGo έγραψε:
1312 έγραψε:entaksi egine :lol: :lol: :pro
de sou arese auto pou diavases e??
k ola auta gia ena sun8ima pou de fwnakses k pote se ghpedo :etsi
egine mwrh xristina lampiri ton ellinikwn opadikwn dromenwn! egine! :pro :pro
ase re ta salia k tous xaraktirismous.
pes to eipame tote sto tade mats k kane me rompa...

ena kwlosyn8ima pou pleon oute emeis kala kala den to leme, eseis den to eipate pote se ghpedo, ta xanoumia to eipan se ena mats mpasket k to ekopsan k ka8omaste k asxoloumaste k milas les k ksereis kati parapanw...
h les k sou eipe kaneis oti mas antegrapses. apla min pas na to paikseis istoria xwris na eisai sigouros.

kourasi...

Άβαταρ μέλους
Rastafari
Δημοσιεύσεις: 796
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 18:25
Has thanked: 39 times
Been thanked: 1 time

Re: ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από Rastafari » Τρί 05 Απρ 2011, 21:12

κανελλος έγραψε:
Rastafari έγραψε:
κανελλος έγραψε:η όλη συζήτηση σε αυτό το θέμα είναι τραγική...κάθεστε και λέτε για αντιγραφές ενω το σύνθημα δεν είναι κανενός.... :ti leei
Κάτι ακόμα, προς τα παιδιά της παπαναστασίου...πως μιλάτε για αντιγραφή εσείς ρε?
Αλλη φορα θα περνουμε την αδεια σας για να μιλαμε...
άσε της εξυπνάδες και απάντησε!
Πως γίνεται να έχεις ένα πέταλο ΟΛΟ αντιγραφή και όμως να μιλάς για αντιγραφή?
Δεν θα ξεχάσω ποτέ στο βίντεο με την πρώτη πρόβα της μπάντας μέσα στην 3 που είστε καμια 100αρα που γράφει στην αρχή, "Αντιγράψτε ελεύθερα" :pro
Ξαφνικα μετα απο χρονια (αν οχι ανυπαρξιας) σε χαμηλα επιπεδα εχετε εμφανιστει και εχετε γινει οι οπαδαρες και οι κριτες των παντων !!!

Εμεις εξυπνοπουλι ποτε δεν ειπαμε οτι δεν εχουμε παρει πραγματα απο αλλους, απλα οσα εχω παρει απο αλλους (που ειναι πολλα) αλλα τοσα εχω και δικα μου (που ειναι επισης πολλα)... Απο κει και περα αν βρεθει ενας που δεν εχει παρει πραγματα απο αλλου τοτε να ερθει να με κραξει μεχρι τοτε τουμπεκιαζομαστε ολοι και δεν κατηγορουμε κανενα για αντιγραφες γιατι ολοι σχεδον το ιδιο ειμαστε, εκτος αμα ειναι καμια πολυ καρτα !!

Τωρα εσυ και να θες να με αντιγραψεις δε μπορεις, οποτε τζαμπα συζηταμε !!!


εντιτ heyho αν δεν κανω λαθος το "ΑΡΗ θεέ μου μοναδικέ μου" το είχαμε πει πρώτη φορά στην Καλλιθέα μαζί με το "Όσο θα ζω" και το "Τη ζωή μου θα την αφήσω ΑΡΗ στο λέω"
ΙΣΟΒΙΑ ΑΡΗΣ - SUPER3 est.1988

jimmy
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:24
Has thanked: 1 time

Re: ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από jimmy » Τρί 05 Απρ 2011, 23:57

κανελλο αντε κυνηγα την ουρα σου.
SUPER 3

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από κανελλος » Τετ 06 Απρ 2011, 00:26

Το να αντιγράψεις το καταλαβαίνω, ΤΟ ΝΑ ΚΛΕΨΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΕΤΑΛΟ το βρίσκω αηδιαστικό.
Μετά μου λες ότι όσα έχεις αντιγράψει άλλα τόσα έχεις σαν δικά σου. μαζί σου...! Αλλά εγώ βλέπω όλοι σας να πουλάτε μούρη με αλλονών "μπράτσα".

@Jimmy Μάζεψε τα σάλια σου ρε τσιουάουα!
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

Άβαταρ μέλους
HeyHoLetsGo
Δημοσιεύσεις: 1379
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 05:12
Has thanked: 49 times
Been thanked: 40 times

Re: ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από HeyHoLetsGo » Τετ 06 Απρ 2011, 01:54

Rastafari έγραψε:

εντιτ heyho αν δεν κανω λαθος το "ΑΡΗ θεέ μου μοναδικέ μου" το είχαμε πει πρώτη φορά στην Καλλιθέα μαζί με το "Όσο θα ζω" και το "Τη ζωή μου θα την αφήσω ΑΡΗ στο λέω"
to prwto to eipame stin kalli8ea sto 0-1 me ntempa. to oso 8a zw egw to 8ymamai sto filiko me ti siena se ghpedo k kana xrono pio prin metaksi mas. to allo episis arketa xronia to leme alla mono me ti banda to piasame swsta. prwti fora to 8ymamai sta liosia prwti agwnistiki pou katevikame me tous misous erasitexnes 2004 nomizw.

Άβαταρ μέλους
Rastafari
Δημοσιεύσεις: 796
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 18:25
Has thanked: 39 times
Been thanked: 1 time

Re: ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από Rastafari » Πέμ 07 Απρ 2011, 17:42

HeyHoLetsGo έγραψε:
Rastafari έγραψε:

εντιτ heyho αν δεν κανω λαθος το "ΑΡΗ θεέ μου μοναδικέ μου" το είχαμε πει πρώτη φορά στην Καλλιθέα μαζί με το "Όσο θα ζω" και το "Τη ζωή μου θα την αφήσω ΑΡΗ στο λέω"
to prwto to eipame stin kalli8ea sto 0-1 me ntempa. to oso 8a zw egw to 8ymamai sto filiko me ti siena se ghpedo k kana xrono pio prin metaksi mas. to allo episis arketa xronia to leme alla mono me ti banda to piasame swsta. prwti fora to 8ymamai sta liosia prwti agwnistiki pou katevikame me tous misous erasitexnes 2004 nomizw.
Ισως να κανω λαθος, παντως τα ειχαμε πει και τα 3 σε εκεινο το ματς !!! Τελος παντων...
ΙΣΟΒΙΑ ΑΡΗΣ - SUPER3 est.1988

Άβαταρ μέλους
HeyHoLetsGo
Δημοσιεύσεις: 1379
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 05:12
Has thanked: 49 times
Been thanked: 40 times

Re: ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από HeyHoLetsGo » Πέμ 07 Απρ 2011, 21:44

Rastafari έγραψε:
HeyHoLetsGo έγραψε:
Rastafari έγραψε:

εντιτ heyho αν δεν κανω λαθος το "ΑΡΗ θεέ μου μοναδικέ μου" το είχαμε πει πρώτη φορά στην Καλλιθέα μαζί με το "Όσο θα ζω" και το "Τη ζωή μου θα την αφήσω ΑΡΗ στο λέω"
to prwto to eipame stin kalli8ea sto 0-1 me ntempa. to oso 8a zw egw to 8ymamai sto filiko me ti siena se ghpedo k kana xrono pio prin metaksi mas. to allo episis arketa xronia to leme alla mono me ti banda to piasame swsta. prwti fora to 8ymamai sta liosia prwti agwnistiki pou katevikame me tous misous erasitexnes 2004 nomizw.
Ισως να κανω λαθος, παντως τα ειχαμε πει και τα 3 σε εκεινο το ματς !!! Τελος παντων...
pi8anon. mazi k ena akoma pou den ksanaeipame pote ;-)

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 133 επισκέπτες