ΑΕΚ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
janis3
Δημοσιεύσεις: 1941
Εγγραφή: Τρί 28 Αύγ 2012, 20:37
Been thanked: 2 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από janis3 » Κυρ 14 Σεπ 2014, 11:36

Προσευχή για ψόφο στα παιδιά της αθλητικής βίας

aekole

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aekole » Κυρ 14 Σεπ 2014, 11:57

πως το βλέπεις επιστήμονα πολεοδόμε τζανί? εμένα μου φαίνεται ότι δεν πολυστέκουν αυτά που λένε

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Starks » Κυρ 14 Σεπ 2014, 12:35

Τέτοιες αναλύσεις ούτε στο mixanikos.gr ....

Άβαταρ μέλους
janis3
Δημοσιεύσεις: 1941
Εγγραφή: Τρί 28 Αύγ 2012, 20:37
Been thanked: 2 times

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από janis3 » Κυρ 14 Σεπ 2014, 13:32

Eδω θα είμαστε να βλέπουμε όλες τις εξελίξεις. . . Μακάρι να το χτίσετε το γήπεδο σας που τόσο σας έλειψε...
Προσευχή για ψόφο στα παιδιά της αθλητικής βίας

scb21
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Πέμ 15 Δεκ 2011, 19:22

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από scb21 » Δευ 15 Σεπ 2014, 08:44

Επαναστατική γυμναστική στην πλάτη της ΑΕΚ τέλος. Οι "του χώρου" είναι προκλητικοί μαλάκες και πρόσφατα πέταξαν υλικό με την αναγραφή "ερχόμαΣτΕ". Δηλαδή επιθετικής φύσεως ειρωνεία απέναντι στην ΑΕΚ μιας και είναι γνωστό ότι η φράση "ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ" είναι εμπορικό μότο της ΑΕΚ αυτή την περίοδο.

Το γήπεδο θα γίνει και δεν θα ερωτηθεί κανένας γι αυτό. Πολλώ δε μάλλον οι χαζούληδες του ιντυμήντια.

aekole

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aekole » Δευ 15 Σεπ 2014, 09:48

scb21 έγραψε:Επαναστατική γυμναστική στην πλάτη της ΑΕΚ τέλος. Οι "του χώρου" είναι προκλητικοί μαλάκες και πρόσφατα πέταξαν υλικό με την αναγραφή "ερχόμαΣτΕ". Δηλαδή επιθετικής φύσεως ειρωνεία απέναντι στην ΑΕΚ μιας και είναι γνωστό ότι η φράση "ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ" είναι εμπορικό μότο της ΑΕΚ αυτή την περίοδο.

Το γήπεδο θα γίνει και δεν θα ερωτηθεί κανένας γι αυτό. Πολλώ δε μάλλον οι χαζούληδες του ιντυμήντια.
και τότε γιατί ασχολούμαστε μαζί τους? τι πάει λάθος?

scb21
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Πέμ 15 Δεκ 2011, 19:22

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από scb21 » Δευ 15 Σεπ 2014, 11:36

Η ΑΕΚ μια φορά δεν ασχολείται. Ή μαλλον ασχολήθηκε πριν κάνα 2μηνο με τη συνέντευξη τύπου όπου απάντησε σε όλα τα φίδια που ακούγονται και από κει και πέρα, τέλος. Το αν ο καθένας από εμάς ασχολείται, είναι δικό του θέμα και έχει να κάνει είτε με τα πολιτικά του πιστεύω, είτε με το κατά πόσο γνωρίζει τι συμβαίνει και προσπαθεί να μάθει την αλήθεια μέσα από τις παπαριές των κοντρέων. Αυτό όμως δεν αφορά την ΑΕΚ. Το γήπεδο θα γίνει ή τουλάχιστον τη στιγμή αυτή που μιλάμε, δεν υπάρχει τίποτα που να μπορεί να το εμποδίσει. Αύριο ίσως αλλάξουν τα πράγματα, ως τότε όμως ας γράψουν ότι μα ότι παπαριά θέλουν. Επί του παρόντος η ΑΕΚ της φάπας δεν υφίσταται. Γιατί μέχρι χθες, λόγο στην ΑΕΚ είχε ο κάθε τζουτζές και ο κάθε πικραμένος. Μέχρι χθες, πίστευαν ότι η ΑΕΚ έπρεπε να πάρει άδεια από τον Βγόντζα και τον κάθε μικροαστούλη ΔΥ κάτοικο Νέας Φιλαδέλφειας ο οποίος δεν γούσταρε την ΑΕΚ στη γειτονιά του γιατί θα έψαχνε να παρκάρει. Μέχρι χθες η ΑΕΚ έπρεπε να δίνει αναφορά στον κάθε κωλόγερο που απαιτούσε την ιδιωτική μας έκταση στη διάθεση όλων των Φιλαδελφειωτών. Τέλος όμως αυτά.
Δεν μου αρέσουν οι λογικές της μαγκιάς και "είμαστε η ΑΕΚ και γαμάμε όλο το σύμπαν", όμως ναι θα είμαι ειλικρινής. Όταν η ΑΕΚ ήταν αδύναμη, όλα αυτά τα τσουτσέκια κάνανε τους αρχηγούς και τους προύχοντες της περιοχής. Κάτοικοι Λαμίας κάνανε προσφυγή στο ΣτΕ για να μη χτίσει η ΑΕΚ γήπεδο. Ε δε μπορώ να πω ότι δεν χαίρομαι που σήμερα κάθονται και σκούζουν. Και ξέρεις τι γουστάρω πιο πολύ; Κουλτουριάρηδες που μέσα σε όλα λένε "το σχήμα του γηπέδου, το όνομα και ο συμβολισμός του είναι εθνικιστικά". Γιατί έτσι φανερώνουν και τις πραγματικές τους προθέσεις, ότι στην πραγματικότητα δεν γουστάρουν την ΑΕΚ. Ξύδι και Αγιά Σοφιά ρε.

aekole

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aekole » Δευ 15 Σεπ 2014, 11:43

μα και εγώ βάση αυτού λέω γιατί ασχολούμαστε. και από την στιγμή που ασχολείται ο τύπος της ΑΕΚ πάει να πει ότι ασχολούμαστε, δεδομένου ότι δεν γράφουν τπτ που να μην είναι αρεστό στους ανωτέρους.
γιατί λοιπόν απαντήσανε στις νέες παπαρολογίες?
γιατί ο τρόπος που απαντήσανε σε προβληματίζει πολύ περισσότερο από τις ανωτέρο παπαρολογίες?

στηρίζεις τις πράξεις βίας ενάντια σε όποιον για χι-ψι λόγους(δλδ την βολή του) δεν θέλει το γήπεδο ή το θέλει "κάπως" αλλιώς?

scb21
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Πέμ 15 Δεκ 2011, 19:22

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από scb21 » Δευ 15 Σεπ 2014, 12:52

Ποιος απάντησε και ποιος είναι ο τύπος της ΑΕΚ; Ο Κετσετζόγλου; Μαγαζιά είναι αυτά και κάνουν όσα μπορούν για μερικά κλικ (και καλά κάνουν). Δεν με προβληματίζει τίποτα επ' αυτού εμένα προσωπικά, ακόμα.
Αν κάνει ότι περνάει ο Οκτώβρης και δεν έχουμε άδεια, τότε ναι, θα θορυβηθώ. Για την ώρα όμως τίποτε δεν είναι ενδεικτικό και τίποτε δεν επιβεβαιώνει αυτές τις μαλακίες.

Η βία δεν μου αρέσει. Είτε είναι σωματική είτε ψυχολογική. Κατα συνέπεια θα σου απαντήσω ότι πρώτιστα δεν στηρίζω τον κάθε καραγκιόζη, που αποκαλεί εμένα τον ΑΕΚτζή μπράβο, υπάλληλο του Μελισσανίδη, φασίστα, άμυαλο που ασχολείται με τη μπάλα και ότι άλλο θέλεις. Δεν είμαι υπερ της βίας αλλά δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα αν είχα το κάθε 20χρονο μέσα στη μούρη μου να με αποκαλεί φασίστα.

Και τώρα θα σε ρωτήσω εγώ. Στηρίζεις τον κάθε μαλάκα που δεν ξέρει τι λέει και βάζοντας τον Μελισσανίδη μπροστά αντιδρά στο γήπεδό μας παρουσιάζοντας την ΑΕΚ γενικά ως ένα σύνολο καπιταλιστών, φασιστών, εχθρών του δάσους, της οικολογίας και της παγκόσμιας ειρήνης; Γενικά πόσο ΑΕΚ είσαι;

aekole

Re: ΑΕΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aekole » Δευ 15 Σεπ 2014, 12:54

scb21 έγραψε:Ποιος απάντησε και ποιος είναι ο τύπος της ΑΕΚ; Ο Κετσετζόγλου; Μαγαζιά είναι αυτά και κάνουν όσα μπορούν για μερικά κλικ (και καλά κάνουν). Δεν με προβληματίζει τίποτα επ' αυτού εμένα προσωπικά, ακόμα.
Αν κάνει ότι περνάει ο Οκτώβρης και δεν έχουμε άδεια, τότε ναι, θα θορυβηθώ. Για την ώρα όμως τίποτε δεν είναι ενδεικτικό και τίποτε δεν επιβεβαιώνει αυτές τις μαλακίες.

Η βία δεν μου αρέσει. Είτε είναι σωματική είτε ψυχολογική. Κατα συνέπεια θα σου απαντήσω ότι πρώτιστα δεν στηρίζω τον κάθε καραγκιόζη, που αποκαλεί εμένα τον ΑΕΚτζή μπράβο, υπάλληλο του Μελισσανίδη, φασίστα, άμυαλο που ασχολείται με τη μπάλα και ότι άλλο θέλεις. Δεν είμαι υπερ της βίας αλλά δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα αν είχα το κάθε 20χρονο μέσα στη μούρη μου να με αποκαλεί φασίστα.

Και τώρα θα σε ρωτήσω εγώ. Στηρίζεις τον κάθε μαλάκα που δεν ξέρει τι λέει και βάζοντας τον Μελισσανίδη μπροστά αντιδρά στο γήπεδό μας παρουσιάζοντας την ΑΕΚ γενικά ως ένα σύνολο καπιταλιστών, φασιστών, εχθρών του δάσους, της οικολογίας και της παγκόσμιας ειρήνης;
δεν ξέρεις πως θα αντιδρούσες, αλλά στο κλωτσοπατινάδες άλλα λες.
εγώ δεν είπα ότι στηρίζω κανέναν τέτοιο λέω ότι λένε μπούρδες συνεπώς μάλλον έχεις κάποιο θέμα κατανόησης.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες