6 ΧΡΟΝΙΑ CURVAGREEK

Ήρθαμε για να μείνουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

6 ΧΡΟΝΙΑ CURVAGREEK

Δημοσίευση από curvagreek » Παρ 11 Νοέμ 2016, 17:33

Σήμερα κλείνουμε 6 χρόνια ζωής.
Το Curvagreek έχει γίνει αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής μου πλέον αλλά και της ζωής πολλών παιδιών ακόμη. Μπορεί πλέον στα 41 μου το αίμα να μη βράζει όπως παλιότερα αλλά το οπαδικό μικρόβιο υπάρχει και θα υπάρχει για πολύ καιρό ακόμη. Το δέσιμο μου μ αυτή τη σελίδα αλλά και με πολλά από τα παιδιά εδώ μέσα είναι μεγάλο. Πόσες φορές σκέφτηκα να κλείσω το φόρουμ. Πόσες φορές έφτασα στο τέρμα, χωρίς υπομονή, λέγοντας να πα να γαμηθει το φόρουμ και μετά το μετάνιωσα. Πόσες φορές σκέφτηκα να το δώσω σε κάποιον άλλον να κάνει αυτός τα κουμάντα; Γρήγορα άλλαζα πάλι γνώμη λέγοντας πως εγώ το άνοιξα, εγώ θα το κλείσω...κι έτσι νομίζω είναι το σωστό

Από εδώ μέσα πέρασαν χιλιάδες κόσμος. Άλλοι για λίγο αλλοι κάτσαν χρόνια, αλλά πολλοί είναι αυτοί που είναι ακόμη στο φόρουμ 6 χρόνια μετά. Πολλά νέα άτομα, οπαδοί από πολλές ομάδες ελληνικές και ξένες.....κάθε καρυδιάς καρύδι. Διαβάσαμε τα απίστευτα, κλάψαμε στο γέλιο, αναγουλιάσαμε με τις ύβρεις κάποιων, στεναχωρεθήκαμε, μπινελικιαστήκαμε, κάναμε χαβαλέ, ράδιο, πεσίματα σε τσατ και άλλες σελίδες...

Η αλήθεια είναι ότι περνάμε μια κάμψη τον τελευταίο καιρό είτε λόγω της γενικής οπαδικής πτώσης, είτε λόγω του μπουρδέλοπρωταθλήματος που παρακολουθούμε, είτε γενικά λόγω της πτώσης των φόρουμ με την άνοδο των σοσιαλ μιντια. Αλλά και πάλι αντέχουμε. Αφιλοκερδώς. Ούτε με οπαδικά e-shop που είναι και της μόδας(βλ τιφο,ultras world κτλ), ούτε με πώληση πυρσών, ούτε με στίκερς, ούτε τπτ, που άνετα θα μπορούσε να γίνει. Με λεφτά από την τσέπη μας, για την καύλα μας και μόνο.

Κλείνοντας να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά, όλα αυτά τα χρόνια, που βοήθησαν να γίνει αυτό εδώ το φόρουμ, το μεγαλύτερο και μακροβιότερο οπαδικό φόρουμ που υπήρξε ποτέ στην Ελλάδα(και όχι μόνο). Μπορει κάποια πράγματα, όπως το περιοδικό, η σελίδα του σάιτ, η σελίδα του fb να μην λειτούργησαν-λειτουργούν όπως θα ήθελα, αλλά το φόρουμ ζει και θα ζει για πολλά χρόνια.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΒΑΘΟΥΣ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ
curvagreek

Υ.Γ http://www.curvagreek.com/forum/viewtop ... 109&t=1142
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: 6 ΧΡΟΝΙΑ CURVAGREEK

Δημοσίευση από bullis » Παρ 11 Νοέμ 2016, 19:41

ε τρελιάρη ωραίος και thanks για τον κόπο, το χρόνο και τα έξοδα που βάζεις - βάζετε :etsi

Εικόνα

μόνο άσε και κανέναν μέσα γιατί στο τέλος θα μείνουμε εμείς και εμείς, όπως στην κερκίδα στο γήπεδο :lol:

ή φέρε νέο αίμα να ανακατευτεί πάλι η τράπουλα :mpa

Εικόνα
:lol:
Γιατί και πώς;

snas
Δημοσιεύσεις: 7127
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 23:38
Has thanked: 53 times
Been thanked: 8 times

Re: 6 ΧΡΟΝΙΑ CURVAGREEK

Δημοσίευση από snas » Σάβ 12 Νοέμ 2016, 00:13

xronia polla... :kantada

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: 6 ΧΡΟΝΙΑ CURVAGREEK

Δημοσίευση από sadekg4 » Σάβ 12 Νοέμ 2016, 17:33

γιατι ρε μάγκες,ποιους έκοψε ο curvaκης?? οπαδικό φόρουμ το πανε,δεν γίνεται να σαι μονο τζέρτζελο και trolling..
κι ο toufas παίζει έτσι,αλλα χώνει και καμια original φωτο,μιλάει και λίγο Αεκ..ε τι σκατα γράφονται όλοι εδώ μέσα?? δεν το κατάλαβα αυτό το πράμα ποτέ,παρέες δεν υπάρχουν εκει έξω να γίνει πανυγήρι?? εκτος κι αν τα ζούνε ηλεκτρονικά όλα,τα παιδιά..
στο δια ταύτα curva και θα μιλήσω προσωπικά..να σαι καλά που υπάρχει κι αυτός ο χώρος και γίνονται έστω 5-10 κουβέντες..κι ακόμα πιο σωστές στα pm..ήρθαμε κοντά με κόσμο που δεν το περιμέναμε ποτέ..ανταλλάζουμε γνώσεις και απόψεις..και με σκληροπυρινικό τρόπο πολλές φορές δεν ειν κακό.. :smile: και είμαι σίγουρος ότι από δω μέσα ξεκινήσανε διάφορες ΚΟΙΝΕΣ προσπάθειες οπαδικού ενδιαφέροντος..επισης θυμίσου λίγο κάποια πανό υπερ ενός συμφορουμίτη,απο οπαδικές κερκίδες της Ελλάδας..αυτα πιστεύω είναι η καλύτερη διαφήμιση για εσένα..συν το ότι είμαι σίγουρος,οτι εδώ μέσα διαβάζουνε αξιόλογα και σεβαστά άτομα από διάφορες ελληνικές κερκίδες..
στο fb έχει φτιάξει οπαδικό κίνημα και ο ποσειδώνας κάτω τραχανοπλαγιάς και βλέπεις ένα σωρό 16χρονα να έχουν λόγο και άποψη για το τι έγινε στην Αλαμάνα πχ..δεν νομίζω να θέλεις 16χρονα εδώ μέσα..
να σαι καλά λοιπόν γιατι συμπληρώνεις τον ελεύθερο χρόνο μας..και εύχομαι όταν θα ξαναπέζει η Οφαρα Ευρώπη,να εισαι ακόμα ανοιχτά να σας πρήζω τα αρχίδια νυχτα-μέρα.. :mpa
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: 6 ΧΡΟΝΙΑ CURVAGREEK

Δημοσίευση από curvagreek » Τετ 16 Νοέμ 2016, 17:53

Χρόνια πολλά και από την μικρή μου.
Η διάδοχος μου :razz:
curva22.jpg
curva22.jpg (59.18 KiB) Προβλήθηκε 3445 φορές
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

glock
Δημοσιεύσεις: 1601
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2013, 01:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 35 times

Re: 6 ΧΡΟΝΙΑ CURVAGREEK

Δημοσίευση από glock » Τετ 16 Νοέμ 2016, 22:58

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Ultras Athens
Δημοσιεύσεις: 8012
Εγγραφή: Σάβ 25 Δεκ 2010, 14:09
Τοποθεσία: 37°59'14.1"N 23°45'15.0"E
Has thanked: 1595 times
Been thanked: 18 times

Re: 6 ΧΡΟΝΙΑ CURVAGREEK

Δημοσίευση από Ultras Athens » Πέμ 17 Νοέμ 2016, 12:35

curvagreek έγραψε:Χρόνια πολλά και από την μικρή μου.
Η διάδοχος μου :razz:

curva22.jpg
Να μην εχουμε ενα κουμπι για θενκς :mpa
Εικόνα

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 69 επισκέπτες