ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Τετ 19 Μάιος 2021, 17:43

Τα γλέντια που σου έχω ρίξει φτάνουν για 10 ζωές ρε βλακαραν.... Προχώρα τώρα και αι φερ κάνα πακέτο για να βγάλεις το χαρτζιλίκι σου.... 40 χρόνων μαντράχαλος έφτασες και ακόμα τις ίδιες λαλακιες γράφεις πουθενά.....
Τα μποτάκια να τα βγάζεις το καλοκαίρι γιατί βρωμάνε τα πόδια σου :lol :lol :lol

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τετ 19 Μάιος 2021, 18:00

"Λαλακιες" λέει ο φλωροπουστας. Μπράβο μωρή αδερφάρα! Βάλε καμία φατσούλα ακόμα μετα τις μαλακίες που λες μήπως και χαρεί λίγο το βιασμένο μέσα σου.
Τι να ξεφτιλισεις μωρή σαβουρα εσύ; Έχεις ζήσει τα χειρότερα σε όλα τα σπορ,πας από το ένα πέταλο στο άλλο, πούλησες την ομάδα σου για ένα τριόροφο και για τα μαγαζάκια κάποιων άλλων και το μόνο που έχεις να λες,είναι ότι πας στην Κυψέλη να μυρίσεις λίγο τριφύλλι.
Καλό αφανισμό σκουπίδι
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Τετ 19 Μάιος 2021, 21:50

Όσο λερώνεις το στοματακι σου τόσο θα σε γλενταω πουθενά των πουθενάδων.... :lol :lol :lol
Υγ. Για τσιγάρα σε στέλνουν μόνο οι δικοί σου ή πας και για τα τοτέμ της 13 :lol :lol :lol

Άβαταρ μέλους
gate13uberalles
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 07:45
Has thanked: 72 times
Been thanked: 105 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από gate13uberalles » Τετ 19 Μάιος 2021, 23:12

Ρε πασαραν μια ερώτηση ρε φίλε πραγματικά, υπολογιστικά σε βάζω γύρω στα 40 αρχή του φόρουμ ήσουν όλο υπονοούμενα αλλά και χαβαλε με τούφα και αλλου,πριν 5-6 χρόνια χοντρικά εκραζες χοντρό και άλλα,πως ξαφνικά έγινες τόσο σκληρός;όλο ειρωνεία βρισιμο λες και είσαι κάνα παιδάκι,ακολούθησε λίγο τον ιου ιού που όσο και να διαφωνούμε και να βλέπουμε διαφορετικά τα πράγματα που έχει ζήσει ο καθένας μιλάει σαν άνθρωπος

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Πέμ 20 Μάιος 2021, 01:18

Έλα δεν κατάλαβες τι έγινε... Ο βλακαραν ήθελε και καλά να το παίζει υπεράνω και καλά πλακιτσα με όλους προοδευτικός και τα συναφή και μόλις έπεσε χέρι έκανε την κότα, όπως κάνει συνεχώς στη μίζερη ζωή του....
Πουθενάς από τους λίγους και το 99, 9% το μάθαινει η από το ίντερνετ η το άκουσε.... Καρατσεκαρισμενο.....

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 20 Μάιος 2021, 01:24

gate13uberalles έγραψε: Τετ 19 Μάιος 2021, 23:12 Ρε πασαραν μια ερώτηση ρε φίλε πραγματικά, υπολογιστικά σε βάζω γύρω στα 40 αρχή του φόρουμ ήσουν όλο υπονοούμενα αλλά και χαβαλε με τούφα και αλλου,πριν 5-6 χρόνια χοντρικά εκραζες χοντρό και άλλα,πως ξαφνικά έγινες τόσο σκληρός;όλο ειρωνεία βρισιμο λες και είσαι κάνα παιδάκι,ακολούθησε λίγο τον ιου ιού που όσο και να διαφωνούμε και να βλέπουμε διαφορετικά τα πράγματα που έχει ζήσει ο καθένας μιλάει σαν άνθρωπος
Νουθεσίες δεν χρειάζονται νομίζω. Ο ιού έχει τη γνώμη του και την εκφράζει με τον τρόπο που εκείνος κρίνει ως σωστό. Όσα χρόνια είμαι εδώ μέσα λοιπόν,ούτε άποψη έχω αλλάξει ούτε πάω βόλτα τις απόψεις μου όπως κάτι αλλά πουστρακια σαν τον απο πάνω που στήριζε Αλαφούζο και μετά του ξυνισε. Ούτε απλός παρατηρητής δήλωσα ποτέ,ούτε αντιγραφέας παοκτζηδων έγινα με σκοπό να κάνω εντύπωση. Και τις διαφωνίες μου έγραψα όταν εκρινα πως έπρεπε και όχι σαν ένα προφίλ χωρίς πρόσωπο. Εμείς σαν ολυμπιακοί εδώ μέσα, ξέρουμε όλοι ποιός είναι ποιός και κανένας δεν κρύφτηκε ποτέ,ούτε κανένας απείλησε άνθρωπο πως θα του κόψει το γήπεδο όπως κάνατε μεταξύ σας,αν τα θαυμάσαι αυτά που λέω..

Όποιος εδώ μέσα μιλάει σωστά,μια χαρά μιλάμε ακόμα και με προσωπικά μηνύματα. Με διαφωνίες αλλά και με πραγματα που συμφωνούμε,όσο παράδοξο και να φαίνεται.

Τώρα,αν ο κάθε μούλος δεν χει βγεί ποτέ παραεξω από τη γειτονιά του,αν ο κάθε απόγονος της οδού Φυλής ειρωνεύεται και χαλάει το στομα του επειδή κάποτε είπαμε αλήθειες για τα χαλιά σας, πραγματα που μεταγενέστερα τα έβγαλαν και δικοί σας σε ανακοινώσεις,τότε θα έχει την ανάλογη αντιμετώπιση. Όποιος είναι και φέρεται σαν σοβαρός άνθρωπος,σοβαρά θα μιλάμε. Αν ο άλλος έχει κόμπλεξ,είτε επειδή τον δαχτυλιαζε κάνας θείος του μικρό,είτε επειδή μπορεί να έβλεπε να μπαινοβγαίνουν άγνωστοι στο σπίτι,είτε επειδή ο Τζόλε του είχε στοιχειώσει την παιδική και εφηβική ηλικία και εξ αιτίας αυτού χαλάει το στομα του, ε τότε θα του μιλάω όπως του αρμόζει.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 20 Μάιος 2021, 01:30

enas-apo-emas έγραψε: Πέμ 20 Μάιος 2021, 01:18 Έλα δεν κατάλαβες τι έγινε... Ο βλακαραν ήθελε και καλά να το παίζει υπεράνω και καλά πλακιτσα με όλους προοδευτικός και τα συναφή και μόλις έπεσε χέρι έκανε την κότα, όπως κάνει συνεχώς στη μίζερη ζωή του....
Πουθενάς από τους λίγους και το 99, 9% το μάθαινει η από το ίντερνετ η το άκουσε.... Καρατσεκαρισμενο.....
Χέρι μουλε εσείς βάζατε μεταξύ σας εδώ μέσα και λέγατε για ποδαράκια που κουνιούνται στον αέρα και για το γήπεδο που θα κοπεί σε κάποιους.
Το μπουρδέλο που μεγάλωσες και είναι ο μικρόκοσμος σου,δεν είναι είναι ο κανόνας όλων. Αυτά μεταξύ σας βόρειοι, νότιοι,αριστεροί,δεξιοί μπασκετικοί, ποδοσφαιρικοί και όλες οι φυλές του Ισραήλ. Ότι δίνει παίρνει ο καθένας. Εσύ είσαι μούλος και έχεις αυτή την αντιμετώπιση. Άλλοι που μιλάμε καλά, διαφωνούμε σαν άνθρωποι. Απλά τα πράγματα μουλε
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Πέμ 20 Μάιος 2021, 01:38

Μάλλον το στοματακι σου άρχισες να το λερώνεις με 2 τρόπους.... Ο ένας με βρισιές πίσω από ένα πληκτρολόγιο και ο άλλος πίσω από ένα τραπέζι.... Ξέρεις εσύ :lol :lol η διαφορά όμως είναι ότι εγώ σε γράφω στο σημείο που αλλού βγάζεις το χαρτζιλίκι σου :lol :lol

Πεσε τώρα για ύπνο γιατί είναι αργά τώρα και μην ξυπνήσεις τους δικούς σου γιατί μάλλον με αυτούς θα μένεις ακόμα 40 χρόνων μαντράχαλος :lol :lol

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 20 Μάιος 2021, 01:48

Ενώ εσύ μωρή νεροκοτα είσαι έτοιμος για καυγά.. ώρσε μουλε! Μην ανησυχείς για μένα, εισοδήματιας είμαι ρε. Κάτι κληρονομιές κλπ όχι μεροκάματο από την ομάδα,ούτε μαγαζιά από προέδρους. Πάρε τα κόμπλεξ σου και πούλο από δω μέσα χιλιογαμημενε. Τράβα να κάνεις μεροκάματο κανά συνοπαδο σου και να.το καμαρώνεις μετά. Χρόνια μούρη στους συνδέσμους εσύ, ξέρεις από αυτά
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Πέμ 20 Μάιος 2021, 02:02

Πες μας μια inside info που δεν το διάβασες στο fb ή εδώ και υπόσχομαι να μην σε ξανά κοροιδεψω... Ντομπρα και παντελονατα....

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 230 επισκέπτες