ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 20 Μάιος 2021, 08:11

enas-apo-emas έγραψε: Πέμ 20 Μάιος 2021, 02:02 Πες μας μια inside info που δεν το διάβασες στο fb ή εδώ και υπόσχομαι να μην σε ξανά κοροιδεψω... Ντομπρα και παντελονατα....
ΤΑ "ντομπρα και παντελονατα" ασε να τα λενε αυτοι που ειναι ντομπροι και παντελονατοι. Οχι εσυ!
Εσυ εισαι αυτος που καμαρωνες οταν ψειριζατε συνοπαδους σου,εσυ ο "αριστερος" που προσπαθουσες να χρεωσεις σε ασχετους το ρατσιστικο εγκλημα στο Περιστερι,απο δικο σας μπροστινο τοτε.
Εσυ εισαι που καμαρωνες για "μια σφαλιαρα σε ενα Γιαννακη" Εσυ λοιπον με τη ντομπροσυνη δεν εχεις καμια σχεση! Μπορεις να παραμεινεις λοιπον ο ιδιος πεταμενος,διχως καμια υποψια ηθικης αναστολης
Τι να κοροιδεψεις εσυ ρε βλακα; Τα ξεχασατε ρε μαλακα που τα λεγαμε εδω περα μεχρι και για το αγορασμενο τριωροφο και μας βγαζατε τρελλους; Μετα δεν βγηκε ο Πετραλωνας και εβγαλε την ανακοινωση;
αφου ομως θελεις Πληροφορια θελεις μωρη βαζελα, παρε εδω μια να γελασουμε και8 λιγο.

2009 500 τιτλοι οι Αμπελοκηπιωτες
2017 561 τιτλοι
2021 αποσπασμα ανακοινωσης ερασιτεχνη Παναθηναικου: "Ξεκινάνε οι τελικοί του πρωταθλήματος μπάσκετ στις γυναίκες και ο Παναθηναϊκός διεκδικεί τον 1610ο τίτλο στην ιστορία του."

Που να μην κλεβατε την ομαδα σας και εμεναν οι αθλητες νηστικοι δηλαδη, τι αλλο θα μας λεγατε μετα ρε ψευτες; Ετσι και δεν ειχατε διαλυσει ΚΑΙ τον ερασιτεχνη σας και ειχατε παραμεινει σε ενα σχετικα καλο επιπεδο,με αναποφευκτα καποιες κατακτησεις, ποσους τιτλους θα δηλωνατε ρε ΨΕΥΤΕΣ;
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Πέμ 20 Μάιος 2021, 11:40

Για αυτό σε λέω κοροϊδο της τράπουλας και μάλιστα μεγάλο :lol :lol καθόσουν όλο το βράδυ και έψαχνες τα ποστ μου για να κάνεις μια τρύπα στο νερο :lol :lol
Και όσα ψέματα και να γράφεις όλοι ξέρουν πια ποιος είσαι στο φόρουμ... Είσαι ο ΑΙ ΦΕΡ τσιγάρα κλπ :lol :lol

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 20 Μάιος 2021, 13:16

Ναι αυτό έκανα όλο το βράδυ.. πάρτα μαλάκα! Μια χαρά θυμάμαι τι παπαριές έλεγες παλιό σκουπίδι. Τα είχες ακούσει και τότε τα πατερημά σου. Τράβα τώρα στην Κυψέλη (όχι όπως προχθές που πήγες αλλού για τις μυρωδιές σου) να μυρίσεις λίγο τριφύλλι και που ξέρεις,μπορεί να βρείς κανά ξεχασμένο τίτλο στα πεντόβολα να τον βάλετε κι αυτόν και να φτασετε τους 1610 τίτλους. Μου έμαθες και το κορόιδο της τράπουλας ηλίθιε,που κι αυτό από γαύρους το ξεσηκώσει.

Εν τω μεταξύ οι 9 στους 10 βαζέλες εδώ μέσα είστε τόσο ηλίθιοι που εχετε πιστέψει πως είστε και έξυπνοι ρε πούστηδες. Και δως του οι αγκαλιές με.τον Αλαφούζο και να οι εκπομπές. Όταν σας τον λέγαμε εμεις παιδοφιλο, εσείς σκιζατε τις φούστες σας υπέρ του. Όταν σας τον λέγαμε στραπονακια,εσείς μας τον βγάζατε λεβέντη και μερακλή. Και μετά; Τι έγινε μετά; Όσα σας λέγαμε του τα λέγατε εσείς οι "φωστήρες" της κουλτούρας. Κοίτα εδώ ρε κάτι κουλτουριαρεους της φασουλάδας. Άιντε πουσταρα
φα τη φασουλάδα και έλα κλάσε κανά αρχίδι.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος no passaran την Πέμ 20 Μάιος 2021, 14:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιαν 2012, 23:49
Τοποθεσία: SFAKIA
Has thanked: 213 times
Been thanked: 21 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ » Πέμ 20 Μάιος 2021, 13:56

Κάντε πάλι ένσταση ρουφοκαυλετες
Κρητη-Πειραιας-Ολυμπιακος

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Πέμ 20 Μάιος 2021, 14:24

Εντωμεταξύ εσείς έχετε γαμηθει να κάνετε ενστάσεις πριν μετά και κατά τη διάρκεια του αγώνα. Επίσης τι εννοούσε ένας δημοσιογράφος όταν είπε πάλι καλά που κέρδισε ο οσφπ γιατί δεν θα φεύγαμε από δω????? :ti leei

pertesis
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Τετ 21 Μαρ 2012, 22:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 87 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από pertesis » Πέμ 20 Μάιος 2021, 14:45

re bourdela to 2009 de vgazate blouzakia gia kai kala 500 titlous? mexri to 2021 pou i poutsa exei ftasei patoma kai eiste stin pipa genika pos ginane 1610 re apateones?

Scarecrow
Δημοσιεύσεις: 350
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 15:53
Has thanked: 71 times
Been thanked: 51 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Scarecrow » Πέμ 20 Μάιος 2021, 15:06

Εε τον πληθωρισμο υπερτριπλασιαστηκαν
Η ΓΗ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ Σ'ΑΦΗΣΩ...

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 20 Μάιος 2021, 15:38

Από το 2009 μέχρι σήμερα οι βαζέλες έχουν κάνει σα σωματείο τρομερή πρόοδο. Τα βλέπουμε άλλωστε κάθε μέρα. Δεν είδατε στο μπέιζμπολ τι γίνεται; Στο ράγκμπι,που χαίρεται η Ελλάδα που χει τέτοια ομάδα; Εξαιρετική δουλειά γίνεται επίσης στην αμπάριζα στην κολοκυθιά,ενώ νέα ταλέντα βγαίνουν στο κρυφτό.
ΒΑΖΕΛΕΣ τα σάλια σας!
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

pertesis
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Τετ 21 Μαρ 2012, 22:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 87 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από pertesis » Πέμ 20 Μάιος 2021, 16:07

e-sports den eisai pouthena filarako omos :coool

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Πέμ 20 Μάιος 2021, 21:33

Sta velakia sta darts pws ta lene,kai sta mhla mas exoun eksafanisei magkes....

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Bing [Bot] και 167 επισκέπτες