ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΤΕ

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΤΕ

Δημοσίευση από bullis » Σάβ 17 Μαρ 2012, 16:57

από τα μέλη του φόρουμ, από "αλλόθρησκους", ποιους θα βγάζατε έξω, όλα κερασμένα

iordaniz όλα τα λεφτά, για πολύ γέλιο, ειδικά αν τον ποτίσεις δεν θα σου μείνει άντερο :pro
someone7, μόνο και μόνο από το αβατάρ στάνταρ είναι χαβαλές τύπος, φαίνεται ο άνθρωπος, εκδηλώνεται συνήθως εκεί που οι άλλοι τσακώνονται και σφίγγονται μόνο και μόνο για να πει τη μαλακία του. ανέκδοτα φουλ και βίντεο στο funny. ο τύπος που βγαίνεις παρέα και γουστάρεις :lol:
ofanziva, συμπάθεια για τις ατάκες στους τσακωμούς και πρίζα για παοκ και πολιτικά να εκδηλώνεται
tsiou, bansky πιο ειδικά σβαρνίσματα αλλά δεν νομίζω να συμφέρει να κεράσεις τα πάντα :xa
zwgrafou1991, ειδικά αν είναι είναι φέρει και κανά κοριτσάκι από το erotic, όπως και να χει για καμακοέξοδο και ελεεινά πεσίματα σε γκόμενες :lol:
τα παγανέλια όλα, αδυναμίες είναι αυτά, άλλοι τα τρώνε στις πουτάνες, άλλοι στα χαρτιά, ο καθένας με τα κολλήματά του :xa

cuvagreek,κερνάω φίλε, σου αξίζει, ήρωας αν έχεις διαβασει όλες τις μαλακίες που γράφονται εδώ μέσα, ε φανταστικέ αντμίν? :lol:
Γιατί και πώς;

firebreath
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 15:37
Has thanked: 3 times

Re: ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΤΕ

Δημοσίευση από firebreath » Σάβ 17 Μαρ 2012, 17:12

μου θυμιζει αυτο που λεγαμε μικροι.
"Γεια σου με λενε Κωστακη.Θες να γινουμε φιλοι?"
ΑΝΤIΦΡΑ

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΤΕ

Δημοσίευση από bullis » Σάβ 17 Μαρ 2012, 18:36

1. δεν νομίζω ότι αυτό που λες είναι κακό
2. αν είσαι πολύ δύσκολος, μπορείς να γράψεις αν θες κάποιον να τον βγάλεις έξω να του σπάσεις τα μούτρα
3. θα σε βγάλω και σένα γιατί είσαι παρεξηγιάρης, η μικρή ελένη κάθεται και κλαιει που λέγαμε μικροί στο δημοτικό :xa

ένα ποτό στον κύριο, χωρίς αλκοόλ, γιατί καιει η ανάσα του, μην αρπάξουμε εδώ μεσα :acab

αν είναι να γραφτεί ποιος θα γαμήσει ποιόν και διαδικτυακά ραντεβού για μαχαιρώματα, με κράνη, εξαρτύσεις και πλήρη εξοπλισμό όλοι είναι πρώτοι, φόρα παρτίδα και πμ και να τα κο κο κο και τα γαμήσια και βαθμός δυσκολίας 9,8 τριπλό λουπ με διπλό άξελ. να ειπωθεί κανας καλός λόγο πέφτει βαρύ.. που στην τελική δεν είναι απαραίτητο: υπάρχουν και άλλοι πολλοί εδώ μέσα που θα ήθελα να τους γνωρίσω για να δω αν και στην πραγματική τους ζωή κουβαλάνε τόσα σκατά στο κεφάλι όσο φαίνεται, απλά δεν θα κέρναγα για αυτό :xa ούτε αγρινιώτες θα έβγαζα γιατί αν κέρναγα τίποτα περίεργο θα βγαίναν εδώ και θα το λέγαν φόρα παρτίδα, εκτός του kourniaxtou

τεσπά, στην τελική αν δεν αρέσει διαγράψτε το κιόλας, εμένα απλά μου ήρθε διαβάζοντας τα άπαντα και το milestone ποστ του ιορδάνη και κλάνοντας στο γέλιο, σκέφτηκα αυτός είναι για πολλές εξόδους και πολλά γέλια
Γιατί και πώς;

Kranos
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 10:45
Has thanked: 61 times
Been thanked: 63 times

Re: ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΤΕ

Δημοσίευση από Kranos » Σάβ 17 Μαρ 2012, 19:07

Gate-7 κερνάω (και ποτά και από τ'άλλα :acab :acab ) γιατί είναι φιλαράκι
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΟΝΙΔΗ
STAMATIS GONIDIS ULTRAS
AGAINST MODERN MUSIC

firebreath
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 15:37
Has thanked: 3 times

Re: ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΤΕ

Δημοσίευση από firebreath » Σάβ 17 Μαρ 2012, 19:39

Δεν σου πα οτι ειναι κακο.Αλλα οκ οπως το βλεπω εγω φορουμ ειναι χαβα κανουμε οι περισσοτεροι απλα οκ μου φανηκε υπερβολη το τοπικ αλλα δεν ειμαι δυσκολος κλπ χαβα κανω και εγω να περναει η ωρα
ΑΝΤIΦΡΑ

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΤΕ

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Τρί 03 Σεπ 2013, 04:50

επαναφέρω παλιά τόπικσ

Freddy Krueger

Re: ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΤΕ

Δημοσίευση από Freddy Krueger » Τρί 03 Σεπ 2013, 10:26

atsakoto kernaga ena mpoukali me nero

Άβαταρ μέλους
DOOM3
Δημοσιεύσεις: 1576
Εγγραφή: Τετ 07 Μαρ 2012, 15:38
Has thanked: 16 times
Been thanked: 16 times

Re: ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΤΕ

Δημοσίευση από DOOM3 » Τρί 03 Σεπ 2013, 12:35

iordani me xilia den xreiazete kai kerasma einai aplas :lol: :lol:
O ARIS EINAI IDEA KAI ESEIS DEN EXETE IDEA APO ARI!!!!!

fteros4
Δημοσιεύσεις: 2043
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 15:54
Has thanked: 110 times
Been thanked: 27 times

Re: ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΤΕ

Δημοσίευση από fteros4 » Τρί 03 Σεπ 2013, 12:38

ton giannaki ton fanta.....pou vgeni k ikonomika
k meta tha pame k volta gia autokollita

Άβαταρ μέλους
respect1926
Δημοσιεύσεις: 2727
Εγγραφή: Πέμ 25 Νοέμ 2010, 15:16
Has thanked: 171 times
Been thanked: 4 times

Re: ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΚΑΙ ΚΕΡΑΣΤΕ

Δημοσίευση από respect1926 » Τρί 03 Σεπ 2013, 12:57

λοιπον ξεκιναμε με αδερφο drezna (θα παιρνα SC αλλα αυτος ξεφευγει ειναι για μεγαλα και ακριβα γουστα) και διαλεγουμε..

no passaran με χιλια αν τον αφηνει η nopassarινα :xa
δε θα μεινει ονομα για ονομα στο κουρβα απειραχτο, ειδικα αμα πιει, θα τα μπερδεψει ολα

τον φιλο ultrapanionio 100%

και με enwsis ανετα αν και τον φοβαμαι καπως..θα τον πιασουν τα ρομαντικοχανουμιστικα του θα αρχισει τα ποιηματα του και τις ιστοριες τυπου "αεκ αγαπη μου βλεπω μαζι σου original ηλιοβασιλεμα και χυνω" και θα μας κανει ρεζιλι στο μαγαζι

οπως και να χει θα βγαλουμε καλα γουστα και θα στειλω τον λογαριασμο στον ofanziva τον απλα ;-)
ΤΖΙΜΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 224 επισκέπτες