Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Exodus
Δημοσιεύσεις: 762
Εγγραφή: Τρί 21 Αύγ 2012, 14:31
Has thanked: 3 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από Exodus » Δευ 11 Μαρ 2013, 02:34

timi kai doksa se olous emas pou gamisame proti fora se bourdelo

IraklisOldStyle
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 10:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από IraklisOldStyle » Δευ 11 Μαρ 2013, 02:34

πρωτη δεν ηταν, αλλα θα μπορουσε να μπει και σε νεο τοπικ ονοματι "αστεια περιστατικα απο μπουρδελα".

ειμαι θεσσαλονικη και το επομενο πρωι θα εφευγα με ενα φιλο για τα εξωτερικα. οποτε μου λεει, θελω να γαμησω πριν φυγουμε. Οk του λεω, και αφου εχουμε πιει τα mckenzie μας και τις τσικουδιες μας, αυτος απλα την ακουει, κι εγω γινομαι σκουπιδι. παμε βαρδαρη, αναμεσα σε κινεζικα μαγαζια και αλλοδαπες γλωσσες και μπαινουμε σε ενα μαγαζακι του ειδους. εγω λιωνω στον καναπε οντας χαλια, κι ο αλλος μπαινει μεσα. ξαφνικα ανοιγω τα ματια μου, και διπλα μου καθοταν ενας σκουροχρωμος. συνηδειτοποιω οτι πρεπει να μαθω τι ομαδα ειναι, κι ετσι τον σπρωχνω με το ποδι λεγοντας του, "τι ομαδα εισαι;" ο τυπος με κοιτα με απορια λεγοντας μου "in english", οποτε κι εγω του λεω "what team do you support?". o τυπος δε μ' απανταει και λιγο μετα σκαει ο δικος μου, και καπακια η τσατσα. εκει, αλλαζω τροπαρι και ρωταω την τσατσα (μιλαμε δεν ενιωθα) "καλα ειναι ηθικο και τιμιο αυτο που κανουν τα κοριτσια εδω;". ο δικος μου γουρλωνει τα ματια και προσπαθει να με σταματησει λεγοντας μου "τι λες ρε μαλακα;", αλλαη τσατσα λεει "οχι, οχι, το παληκαρι εχει μια απορια". μετα και εν μεσω κενων μνημης παταω ενα αψυχολογητο τρεξιμο προς την εξοδο και παραπαταω χτυπωντας απ' τον ενα τοιχο στον αλλο.

και ενα αλλο, αθηνα.
εχω γινει σκατα, μιλαμε τοσο σκατα που κυκλοφορουσα με χαρτονομισματα φορα παρτιδα στα χερια. οποτε λεω, παμε να γαμησουμε μαυρες. σκαω ευριπιδου, βλεπω μια, λεω εδω ειμαστε. καπακια μου κολλαει μια ακομα και μου τριβεται. λεω ελα κι εσυ. μπαινουμε σε ενα (ο θεος να το κανει) ξενοδοχειο και αρχιζουν να γδυνονται. γαμαω την μια, πληρωνω ομως και τις δυο. την αλλη μερα πηγα για εξετασεις αιματος.

makedonofapas

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από makedonofapas » Δευ 11 Μαρ 2013, 02:37

IraklisOldStyle έγραψε:
και ενα αλλο, αθηνα.
εχω γινει σκατα, μιλαμε τοσο σκατα που κυκλοφορουσα με χαρτονομισματα φορα παρτιδα στα χερια. οποτε λεω, παμε να γαμησουμε μαυρες. σκαω ευριπιδου, βλεπω μια, λεω εδω ειμαστε. καπακια μου κολλαει μια ακομα και μου τριβεται. λεω ελα κι εσυ. μπαινουμε σε ενα (ο θεος να το κανει) ξενοδοχειο και αρχιζουν να γδυνονται. γαμαω την μια, πληρωνω ομως και τις δυο. την αλλη μερα πηγα για εξετασεις αιματος.
gia magnhtikh tomografia poutsokefalou eprepe na pas

Exodus
Δημοσιεύσεις: 762
Εγγραφή: Τρί 21 Αύγ 2012, 14:31
Has thanked: 3 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από Exodus » Δευ 11 Μαρ 2013, 02:39

anoikste kai ena topic
pote pira fora narkotika
tha anoiga egw
alla den exw tetoiou eidous empeiries

kopas

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από kopas » Δευ 11 Μαρ 2013, 02:41

Exodus έγραψε:anoikste kai ena topic
pote pira fora narkotika
tha anoiga egw
alla den exw tetoiou eidous empeiries
kala re edw gamhses prwth fora se mpordelo kai den exeis parei narkwthka akoma??? :shock:
:lol:

Exodus
Δημοσιεύσεις: 762
Εγγραφή: Τρί 21 Αύγ 2012, 14:31
Has thanked: 3 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από Exodus » Δευ 11 Μαρ 2013, 02:44

kopas έγραψε:
Exodus έγραψε:anoikste kai ena topic
pote pira fora narkotika
tha anoiga egw
alla den exw tetoiou eidous empeiries
kala re edw gamhses prwth fora se mpordelo kai den exeis parei narkwthka akoma??? :shock:
:lol:
ti na kanoume re file anwmalies tou kathenos
esy edwses kamia fora se kamia poutana na piei katoura?

11311

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από 11311 » Δευ 11 Μαρ 2013, 02:45

ayta ta kanei o klad. :papas :lol:

johny rebbel

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από johny rebbel » Δευ 11 Μαρ 2013, 08:06

fapas,,ola ta lefta tote oi tsatsoi...poustrakia tou thanata
prin mpeis na sou lene..."ase me na sou parw ta xontra.." :lol:
h afou evgaines kai s evlepe pitsirika kai tavri sou lege ntaksei ..."..h na kkerasw" :lol:
agnes epoxes re file,,3 xiliarikakia

ErythrosMeriaNS

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από ErythrosMeriaNS » Δευ 11 Μαρ 2013, 08:30

δυο πραγματα εκανε σιγουρα ενας δεκατετραχρονος την εποχη που πηγαινα σχολειο....μπουρδελοτσαρκα στη φυλης.....κραξιμο στα τραβελια στη συγγρου...θυμαμαι οτι σπρωχνομασταν ποιος θα ανοιξει πρωτος τη πορτα γιατι ντρεπομασταν οι πιο πολλοι....
θυμαμαι πρωτη φορα πηγαμε μπουρδελοτσαρκα πρωτη γυμνασιου με 5-6 παιδια ακομα...και μας διωχνανε με τη μια...τι κανετε εδω εσεις μας ελεγαν.. :lol:

Άβαταρ μέλους
DOOM3
Δημοσιεύσεις: 1576
Εγγραφή: Τετ 07 Μαρ 2012, 15:38
Has thanked: 16 times
Been thanked: 16 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από DOOM3 » Δευ 11 Μαρ 2013, 08:37

pote den gamisa se bordelo giati to theorousa kseftila!!!alla pigena me filous gia xavale!!!
porta exete faei se bordelo????
mia mera piga me filo na gamisei kai eimouna tyfla,lioma.stoupetsi ola mazi!!!!
afou araksa ston kanape kai perimena ton filo vlepo na me koitaei i tsatsa paraksena
ti koitas mori tis leo?den mou apantaei!!
ela leo etoimasou na se gamiso
poian emena?
nai re ena sta grigora na me pliroseis kiolas :D
megali leei sou pefto!!!!
kai fou exo faei stravoma kai ta rixno stin tsatsa agou aganaxtise irthan kati kyrioi kai me omorfo tropo me bgalan ekso sto kryo na perimeno!!!!
to apokoryfoma tou ntava poio eitan??
esy agori mou den eisai gia edo!!!!!edo einai kyrile to magazi xaxaxaxaxaxaaxaxaxaaxaaax
O ARIS EINAI IDEA KAI ESEIS DEN EXETE IDEA APO ARI!!!!!

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 35 επισκέπτες