OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1(ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ)

curva
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 02:20

Re: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1(ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ)

Δημοσίευση από curva » Κυρ 12 Μάιος 2013, 16:24

teo7 έγραψε:Ρε γαβροι αν χθες παιζατε με μια ομαδα του ποκ η του ποθ τα ιδια θα λεγατε περι ηθικης....
Γιατι εμενα κατι μου λεει οτι θα το χαιροσασταν και θα λεγατε καλα καναμε και σας γαμησαμε γιατι τοτε κανατε εκεινο κλπ...

Χθες το ειδε ολη ελλαδα...οταν στα προημητελικα προηγηθηκατε με εμας στους ζωσιμαδες με ανυπαρκτο φαουλ και με διαιτησια που σας επαιζε 100-0 και στον επαναληπτικο στο 0-0 μου κοβει τετ α τετ με ανυπαρκτο οφσαιτ δεν ειδα κανεναν να στεναχωριεται και να λεει μαλακια που κερδισαμε ετσι τον ΠΑΣ...κατι για νταμλ για τελικο με οκια και κατι τετοια λεγατε... Και οταν σας λεγαμε οτι μας γαμησε η διαιτησια μας λεγατε γραφικους και αντε ρε χωριατες που θα μιλησετε εσεισ για τον ολυμπιακο...

Εσεις κατα πρωτο λογο και μετα τα βαζελια εχετε γαμησει το ελληνικο ποδοσφαιρο...

Καλα δεν μιλαω καν για τους γαβρους του βορρα που οταν αδικουνται με το ποκ μας πρηζουν τα αρχιδια αλλα οταν αυτοι γαμανε διαιτητικα την επαρχια μας λενε το μυθικο ετσι ειναι οι μεγαλες ομαδες θα παρουν τα σφυριγματακια τους.....

Γι αυτο αυτα τα θα κοψουμε το γηπεδο κλπ τα ακουω βερεσε..
nai ta vazelia to katestrepsan mpetovlaka gia auto ta teleutaia 15 xronia exoun parei 2 ntampl kai oi gauroi 13

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1(ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ)

Δημοσίευση από Megara13 » Κυρ 12 Μάιος 2013, 16:30

mhnfobasai έγραψε:re patsi ti esteiles tora :lol: :lol: :lol:

htan kryfogavros tote kai 'antikeimenikos' megara13 ,opos olos o vothros tis kallitheas
antikimeniki ine i sportday...o alos edo mesa postare kai protoselido tis filadas simera kai egrafe oti den to perimene apo aftous...antikeimenikos o mpampis o taksithetis...gelane kai ta kareklakia..

i ekpompi afti ginotane sto supersport kai aplos ekane anametadotisi o sport fm sto radio....de thimame an douleve kai sto radio i poustara..

ΕΞΑΡ*ΧΕΙΑ

Re: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1(ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ)

Δημοσίευση από ΕΞΑΡ*ΧΕΙΑ » Κυρ 12 Μάιος 2013, 16:40

1 2 3 ...διαιτησια

ofanziva

Re: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1(ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ)

Δημοσίευση από ofanziva » Κυρ 12 Μάιος 2013, 16:40

effenberg7 έγραψε: ρε μαγκες αφου δεν ξερετε τι εχει γινει ουτε τι θα γινει...και αυτο γιατι οτι καναμε -θα κανουμε το κανουμε για την παρτη μας...δεν το κανουμε ουτε για να μας πει κανενας μπραβο ουτε να ανεβουμε στα ματια κανενος...το κανουμε για την πουτανα τηνσυνειδηση μας και τα πιστευω μας που για καμποσα χρονια τα υπηρετησαμε με τροπο που μας γεμιζε....δεν με νοιαζει πλεον τι θα πειτε και μαλακια μου χθες που αντεδρασα ετσι στον πατσι...ειλικρινα σας γραφω στ αρχιδια μου και να σας πω τον λογο???γιατι του χρονου οταν θα τρεχετε για το πιο βρωμερο και δηλητηριωδες προιον που σας πουλανε εγω θα ειμαι εκει που πρεπει...και τοτε θα σας κραζω εγω...αλλα πολυ πιο ασχημα απο οτι με κραζετε εσεις τωρα...εις το επανιδειν που λενε...

Υ.Γ. Οπου βαζω την λεξη εγω εννοειται μια ομαδα ατομων μην φανω και εγωιστης....
γατι μιλας ετσι μωρη πουστρα εγω να πεινουσα και να ειχα μονο ενα καρβελι ψωμι θα το εκοβα στην μεση να το φας και το αλλο θα το μοιραζομουν με nopassaran και someone ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΤΑΤΟ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ :D

υ.γ.αυτα που βλεπω κρινω προφανως,δεν ειμαι γαυρος για να ξερω τι παιζει γενικα.Αυτα ομως δεν ειναι για κραξιμο?

Άβαταρ μέλους
lostre7
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Τετ 16 Νοέμ 2011, 04:03
Has thanked: 11 times

Re: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1(ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ)

Δημοσίευση από lostre7 » Κυρ 12 Μάιος 2013, 16:41

DOOM3 έγραψε:kai to kalytero to akousa simera apo synaderfo mparba sti douleia!!!
-an eitan o paok re o paok na oume tha ginotane ayta????tha tolmouse o giaxos na min sfiriksei mpenalty
20000 kosmo re tha eixame!!!!! alla ayto fovithike i politeia kai den mas afise na pame teliko!!!!!tous 20000 kosmo mas na oume tha ginotane o emfylios tha ginotane o polemos gi ayto den mas afisan na peksoume teliko!!!! :lol:
-synaderfe ta leo sosta??(se mena)
oti peis re megale tou leo.....
ase neare ase...esy fenete den asxolise m ayta opote asto katse ekei kai parakoloutha xaxaxaxaxaxax
να κοταξεις ποιος θα σ βαλει θενξ..μπορει να κουρβαρει κ ο μπαρμπας.. :xa

υγ: εμεις δεν εχουμε δουλεια καθολου...κ εσυ δουλευεις και τις κυριακες..??τοσο καλος?? :D :D
Εικόνα

Εικόνα

mhnfobasai
Δημοσιεύσεις: 1600
Εγγραφή: Πέμ 20 Ιαν 2011, 01:53
Has thanked: 275 times
Been thanked: 35 times

Re: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1(ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ)

Δημοσίευση από mhnfobasai » Κυρ 12 Μάιος 2013, 16:41

DOOM3 έγραψε:kai to kalytero to akousa simera apo synaderfo mparba sti douleia!!!
-an eitan o paok re o paok na oume tha ginotane ayta????tha tolmouse o giaxos na min sfiriksei mpenalty
20000 kosmo re tha eixame!!!!! alla ayto fovithike i politeia kai den mas afise na pame teliko!!!!!tous 20000 kosmo mas na oume tha ginotane o emfylios tha ginotane o polemos gi ayto den mas afisan na peksoume teliko!!!! :lol:
-synaderfe ta leo sosta??(se mena)
oti peis re megale tou leo.....
ase neare ase...esy fenete den asxolise m ayta opote asto katse ekei kai parakoloutha xaxaxaxaxaxax
tis proales mesa sto pasxa hmouna me mia parea koinous gnostous,autoi htan paoktsides apo autos pou pane mia fora sta 3 xronia ghpedo kai exoun apopsh gia ta panta.elege o enas ksereis ti exei na ginei sto teliko me 25 xiliades kosmo tha kapsoume olh thn athina.
tous elega re malakes kathiste kala katarxhn apo salonikh mexri lamia tha einai ola kleista kai deuteron oute kan athina de tha mpeite tha xete kai poses dimiries synodeia,oti einai na ginei mesa sto ghpedo kai th tafro tha ginei.petagete meta o allos o theoulis kai leei den tha mas afisoun na pame teliko giati oi politikoi fobountai oti meta pao auto ton agona tha ksekinisei h epanastash sthn ellada .
me apostomose o pousths :lol: :lol:
oi sygkekrimenoi nomizan oti oi gavroi einai tipota paidakia tha pane na tous riksoun 3-4 sfaliares kai tha gyrisoun spiti tous kyrioi
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mhnfobasai την Κυρ 12 Μάιος 2013, 16:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

antixas
Δημοσιεύσεις: 1043
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 12:33
Has thanked: 71 times

Re: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1(ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ)

Δημοσίευση από antixas » Κυρ 12 Μάιος 2013, 16:47

to epiko tis xtesinis vradias itan to sfyra kala poutanas gie se fasi akuri sta kapakia meta tin apokrousi maniati

Άβαταρ μέλους
redwhitestripe
Δημοσιεύσεις: 3940
Εγγραφή: Δευ 29 Αύγ 2011, 23:08
Has thanked: 98 times
Been thanked: 17 times

Re: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1(ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ)

Δημοσίευση από redwhitestripe » Κυρ 12 Μάιος 2013, 17:02

antixas έγραψε:to epiko tis xtesinis vradias itan to sfyra kala poutanas gie se fasi akuri sta kapakia meta tin apokrousi maniati
to epiko ths xthesinhs vradyas einai pws sta petralwna trexeis akoma kai sto galatsi espases ta konter
vazela trexala
anaveis fwties anaveis ki ola ta kais :lol:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ML82
Δημοσιεύσεις: 1684
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 18:23
Has thanked: 160 times

Re: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1(ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ)

Δημοσίευση από ML82 » Κυρ 12 Μάιος 2013, 17:03

effenberg7 έγραψε: ρε μαγκες αφου δεν ξερετε τι εχει γινει ουτε τι θα γινει...και αυτο γιατι οτι καναμε -θα κανουμε το κανουμε για την παρτη μας...δεν το κανουμε ουτε για να μας πει κανενας μπραβο ουτε να ανεβουμε στα ματια κανενος...το κανουμε για την πουτανα τηνσυνειδηση μας και τα πιστευω μας που για καμποσα χρονια τα υπηρετησαμε με τροπο που μας γεμιζε....δεν με νοιαζει πλεον τι θα πειτε και μαλακια μου χθες που αντεδρασα ετσι στον πατσι...ειλικρινα σας γραφω στ αρχιδια μου και να σας πω τον λογο???γιατι του χρονου οταν θα τρεχετε για το πιο βρωμερο και δηλητηριωδες προιον που σας πουλανε εγω θα ειμαι εκει που πρεπει...και τοτε θα σας κραζω εγω...αλλα πολυ πιο ασχημα απο οτι με κραζετε εσεις τωρα...εις το επανιδειν που λενε...

Υ.Γ. Οπου βαζω την λεξη εγω εννοειται μια ομαδα ατομων μην φανω και εγωιστης....
Δεν ενδιαφερει κανενα πραγματικα το τι γινεται στα συνδεσμιακα σας.Μπορει να κανετε τρελες αλλαγες μπορει και να μεινετε ιδιοι.Ο χρονος ειναι αυτος που θα δειξει και που πολυ περισσοτερο θα κρινει.
Οσο για το να λες οτι δεν μ ενδιαφερει η αποψη κανενος και σας γραφω ολους στα αρχιδια μου τοτε τι κανεις μεσα σε ενα οπαδικο φορουμ που ανταλλασονται αποψεις απο οπαδους ολων των ομαδων?Ξερεις απο την αρχη που θα μπεις εδω μεσα οτι θα διαβασεις απειρες μαλακιες απο τον καθενα που μπαινει να γραψει οτι του κατεβει αλλα μπορει και να ακουσεις 2 πραγματα που μπορει να μην τα εχεις σκεφτει και να μην σου εχουν περασει απο το μυαλο.
Του χρονου θα τρεχουν ολοι σε ενα βρωμερο πρωταθλημα και εσυ θα καθεσαι και θα γελας και θα τους κοροιδευεις?Δλδ τα τελευταια 10 χρονια το προιον ειναι αγνο και φετος ξαφνικα εσεις ανακαλυψατε την αμερικη και θα κραζετε και περισσοτερο απο ολους μαλιστα?Καντε την αυτοκριτικη σας πρωτα για τα χαλια που εχουν φερει οι προεδροι σας αυτο το προιον και μετα ΙΣΩΣ και να εχετε δικαιωμα να κραξετε καποιον
ΑΕΛ εισαι η ομαδα που σαν σιφουνας σαρωνει
Μπατσοι γουρουνια δολοφονοι

Άβαταρ μέλους
ultra13style
Δημοσιεύσεις: 1982
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2011, 23:24
Has thanked: 48 times
Been thanked: 1 time

Re: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1(ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΟΥ)

Δημοσίευση από ultra13style » Κυρ 12 Μάιος 2013, 17:06

redwhitestripe έγραψε:
antixas έγραψε:to epiko tis xtesinis vradias itan to sfyra kala poutanas gie se fasi akuri sta kapakia meta tin apokrousi maniati
to epiko ths xthesinhs vradyas einai pws sta petralwna trexeis akoma kai sto galatsi espases ta konter
vazela trexala
anaveis fwties anaveis ki ola ta kais :lol:

μη βγαζεις γλωσσα πουτανα,θα στην κοψω
ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΩ

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες