ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Πέμ 17 Οκτ 2013, 16:10

Δεν είμαι εγώ ως άτομο αλλα ως συλλογικότητα.... τα Ξέφρενα Λαμπατέρ ....είναι κούρβα
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

makedonofapas

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από makedonofapas » Πέμ 17 Οκτ 2013, 16:47

curvagreek έγραψε:Φαπα κρύψου στη ντουλάπα Μ έχεις αφήσει άφωνο. Ουτε 15 χρονα αυτό που κάνεις..Ξέρεις για ποιο λέω...ναι αυτό που είπαμε σε πμ.

Νοου πασαραν μη βγάζεις χολή προτού τα πούμε οι δυο μας όταν επιστρέψεις. Μη βγάζεις συμπεράσματα προτού ακούσεις και τη γνώμη του άλλου

Someone κι εσύ εναντίον μου ρε σκύλε. Υποβόσκεις; :xartaeto
ειμαι 14 και χω καθε δικαιωμα να κανω οτι θελω μιας και χω το ακαταλογιστο.φερε πισω τον πασαραν και αποδωσε δικαιοσυνη.καποτε ησουν σωστος,πλεον εχεις γινει πολυ σκαρτος.συνεχεια διωξεις εναντιων των πιο ενεργων μελων εδω μεσα και καβατζωμα κυριως στα λαρισινα.αν δεν μπορεις με 2 καρπουζια στη ιδια μασχαλη (φορουμ και μπεμπα κουρβινα) να μας το πεις να το ξερουμε.ο πασαραν ειναι απτους πιο αγαπητους εδω μεσα και χεις στρεψει το αφαν γκατε του φορουμ εναντιων σου.

εμπρος τρολομελη,εμπρος χαβαλαδες,πισω ρουφιανοι και ψευτοηθικοι.

ειμαστε ολοι εμεις τρολικων εγγονια,τα παλια τα keybords δεν σκουριασαν ακομα.

crimson
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 16:25
Has thanked: 21 times

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από crimson » Πέμ 17 Οκτ 2013, 16:49

Καλα ρε τι γινεται εδω μεσα; ο curvaηλος δεν δινει δεκαρα για το σκυλολοϊ των αντιαντμινιστων και τ' αρχιδια του τα δυο και απευθυνεται στην υγιη βαση των ψηφοφορων του no. pa. : :ti leei
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος crimson την Πέμ 17 Οκτ 2013, 16:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΑmstEL.... Γιατί έτσι μας αρέσει...

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Πέμ 17 Οκτ 2013, 16:50

:lol:

είναι φως φανάρι ότι πάμε για ρώσσικη ρουλέτα, για ένα σκληρό παιχνίδι πόκερ, για μια ατελείωτη παρτίδα σκάκι, για έναν πόλεμο δίχως έλεος, για έναν δρόμο χωρίς επιστροφή, για μια πίτα γύρο χωρίς τζατζίκι crimson... :???:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SoMeOnE_7 την Πέμ 17 Οκτ 2013, 16:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από curvagreek » Πέμ 17 Οκτ 2013, 16:52

Βρε κι εγώ τρολικός είμαι. Το μόνο που ζητάω εκτός από το να μ αφήνει η μπέμπα να κοιμάμαι τα βράδυα είναι να τρολάρετε στα κατάλληλα τόπικ που υπάρχουν. Να μην γαμάτε όλες τις συζητήσεις. Τόσο ντίφικαλτ είναι ρε πούστη οφανζίβα;(που χάθηκε αυτή η ψειχύ)
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

crimson
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 16:25
Has thanked: 21 times

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από crimson » Πέμ 17 Οκτ 2013, 17:01

:D SoMeOnE_7 τωρα εθιξες πληγη. εφαγα το σεπτεμβρη στα χανια γυρο με γιαουρτι αντι για τζατζικι.λαϊτ βερσιον για τους τουριστες.
μπλιαχ.... :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος crimson την Πέμ 17 Οκτ 2013, 17:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΑmstEL.... Γιατί έτσι μας αρέσει...

makedonofapas

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από makedonofapas » Πέμ 17 Οκτ 2013, 17:03

curvagreek έγραψε:Βρε κι εγώ τρολικός είμαι. Το μόνο που ζητάω εκτός από το να μ αφήνει η μπέμπα να κοιμάμαι τα βράδυα είναι να τρολάρετε στα κατάλληλα τόπικ που υπάρχουν. Να μην γαμάτε όλες τις συζητήσεις. Τόσο ντίφικαλτ είναι ρε πούστη οφανζίβα;(που χάθηκε αυτή η ψειχύ)
κανε αρση του μπαν,καντο για μενα μου το χρωστας.και ορκιζομαι εδω ενωπιων ολων οτι θα
Spoiler!
προσπαθησω να
τρολαρω μονο στα καταλληλα τοπικ.


Η ΤΑΝ Η ΑΡΤΑΝ αδερφια

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Πέμ 17 Οκτ 2013, 17:04

crimson έγραψε::D SoMeOnE_7 τωρα εθιξες πληγη. εφαγα το σεπτεμβρη γυρο με γιαουρτι αντι για τζατζικι. βερσιον για τους τουριστες. μπλιαχ.... :D
βασικά θέλω να δοκιμάσω αλλά είσαι ο πρώτος που μου λες ότι δε σου άρεσε. Οι μέχρι τώρα κριτικές ήτανε καλές..
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από curvagreek » Πέμ 17 Οκτ 2013, 17:09

Μετά από σύντομη συνομιλία με τον Πυρο από τους μακρινούς Αγίους Σαράντα μέσω σκάιπ πήραμε την απόφαση να άρουμε τον αποκλεισμό του Νοου Πασαράν. Τα Ξέφρενα λαμπαντέρ κέρδισαν τη μάχη με τη δικαιοσύνη :papas
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

makedonofapas

Re: ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΗ Η ΑΠΟΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΑΡΑΝ ΝΑΙ Η ΟΧΙ?

Δημοσίευση από makedonofapas » Πέμ 17 Οκτ 2013, 17:09

παραθετω π.μ. που δεχτηκα ξημερωματα

Αποστολή: Σημερα, 04:59
Από: beba_curvina_21r
Προς: makedonofapas

Σηκωθεικα γιατι εκανα κακακια και μπεικα απω το i pad κε ειδα την μαχει που δεινετε.ημε και γω μαζει σας.ο μπαμπας μου επειδει ολω κλαιω πειναω και κανω κακα,εχει λαλεισει και κανει οτι ναναι.

ΝΟ ΠΑΣΑΡΑΝ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΑΠΤΑ ΒΡΕΦΩΝΗΠΕΙΑΓΩΓΕΙΑ

ΛΟΛΑ ΝΑ ΕΝΑ ΜΗΛΟ

ΑΠΟ ΣΕΙΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΕΡΓΕΙΑ ΠΕΙΝΑΣ,ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΙΣ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΡΑΔΥΝΗ ΣΗΤΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΑΠΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΩ.ΦΩΤΙΑ ΣΤΙΣ ΠΙΠΙΛΕΣ ΣΤΙΣ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ

ΜΑΖΕΙ Ως ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΟΦΑΠΑ


κουρβικοι θα σας φανε τα παιδια σας!κανιβαλοι θα γινουνεεεε

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 214 επισκέπτες