ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 16/4 17:00

les na vreksei

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 16/4 17:00

Δημοσίευση από les na vreksei » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:06

re vazeloi otan itan parartima sas o ofi ta legate auta? giati egw thimamai otan sas krazame legate treles..

alla ksexasa,htan parartima tou vardinogianni oxi tou pao...allwste o vardinogiannis itan proedros tou katw partali fc kai oxi tou panathinaikou..kai twra o ofi einai parartima tou gaurou..me lene rizo kai opos thelw ta gurizw?

eastender
Δημοσιεύσεις: 2082
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 10:40
Has thanked: 21 times
Been thanked: 62 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 16/4 17:00

Δημοσίευση από eastender » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:10

Emas to pararthma mas ekobe protathlima kai eyroph giati etsi htan o thodoros bardinakhs
Tora ta poytanakia toy baggela trone tessara kai bazei xat trik to serbiko sapaki "giati den mporoysan na akoloythisoyn yon rythmo toys ton ksefreno"

Άβαταρ μέλους
Asterix
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Τρί 13 Μαρ 2012, 13:23

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 16/4 17:00

Δημοσίευση από Asterix » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:14

les na vreksei έγραψε:re vazeloi otan itan parartima sas o ofi ta legate auta? giati egw thimamai otan sas krazame legate treles..

alla ksexasa,htan parartima tou vardinogianni oxi tou pao...allwste o vardinogiannis itan proedros tou katw partali fc kai oxi tou panathinaikou..kai twra o ofi einai parartima tou gaurou..me lene rizo kai opos thelw ta gurizw?
σε εχω για σοβαρο .. κοιτα την ιστορια πισω και θα καταλαβεις ...
a different class :.

Άβαταρ μέλους
FuckThePolice
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Σάβ 07 Ιαν 2012, 15:28

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 16/4 17:00

Δημοσίευση από FuckThePolice » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:26

cubalibre έγραψε:
FuckThePolice έγραψε:Ο,τι πεις. Άντε την κάνω κι εγώ μην αρχίσεις πάλι να λες ονόματα σαν γνωστός ρουφιάνος που είσαι.
Απλώς επειδή είσαι και πανηλίθιος, κάνε τον κόπο να πάρεις ένα τηλέφωνο τα παιδιά από το πάνκι Ηρακλείου και ρώτα τα αν γουστάρουν να γράφει ο κάθε κακομοίρης στα φόρα για το πόσο αιμοβόροι είναι και να τους παίρνει ΤΣΑΜΠΑ στο λαιμό του μόνο και μόνο για να κάνει φιγούρα. Καληνύχτες
Περιμενω να μου δειξεις που εχω πει ονομα γαμω το σπιτακι σου βλακα
Έχεις δίκιο, δικιά μου μαλακία που είπα εσένα ρουφιάνο ενώ ήταν άλλος βάζελος (ο πατσίφρικος ρουφιάνευε τον azaz νομίζω).

Στα του πανό, που το υπογράφει και η "θύρα 13 Κρήτης" (αλήθεια τι είναι αυτό; Σύνδεσμος; Φορέας; Που εδρεύει; Ή είναι απλά η ένωση όλων των πανκι Κρήτης; Συμμετέχει και το πάνκι Ηρακλείου που μας τρέχει όλη μέρα και δεν βγαίνουμε απο τα σπίτια μας;).
Στα γραφόενα του πανό, μιας και είναι σε εισαγωγικά η φράση από που την δανείστηκε η μεγάλη θευρα13Κρήτης που το υπέγραφε; Γιατί τέτοιον ορισμό της λέξης "μερακλής" πρώτη φορά είδα, καμιά ρακί παραπάνω θα είχαν πιει μάλλον και τα σκάτωσαν.
Στην ουσία του, τότε εμάς μάλλον "μερακλήδες" (!) έπρεπε να μας λέτε ρε βαζέλες. Εκτός κι αν όταν ο δυνάστης σου λέγεται βαρδινογιάννης και τον διώχνεις δεν μετράει. Στα του μαρινάκη (αυτό δεν εννοείται χοντρό; Το όνομα του γιατί δεν το γράφετε;) τα έχουμε πει χίλιες φόρες. Στην χιλιοστή πρώτη θα τα βρούμε; Δανεικούς δεν έχω, αδειοδότηση δεν πήρα (ακόμα τουλάχιστον), συγγενείς (?) του μαρινακή δεν ξέρω στην διοίκηση αλλά επειδή τίποτα δεν είναι προφανές και όλοι κρίνονται απο τις πράξεις τους στο τέλος, αν διαπιστώσουμε την οποιαδήποτε μαλακία εκ μέρους των διαχειριστών των ΔΙΚΩΝ μας χρημάτων και ΑΓΩΝΩΝ, τότε απλά θα τους πάρει ο διάολος. Γιατί πέρα απο την ειρωνία σας, έχουμε αποδείξει οτι ξέρουμε να συγκρουόμαστε με συμφέροντα και να πολεμάμε βαρδινογιάνηδες και λοιπά σκατα.

υγ Παρόμοιο πανί στα χρόνια του βαρδινογιάννη για κρητική λεβεντιά δεν θυμάμαι να έβγαλε η 13. Αντιθέτως όταν ζητούσαμε το 2004-5 σαν οργανωμένοι να ανοίξουν τα μετοχολόγια των 2 παε, να τιμωρηθεί η συνιδιοκτησία (που σήμαινε οτι θα μας ρίχνανε και τους 2) και να πάρει πόδι ο τζίγκερ, καμία θύρα 13 (φορέας ή Κρήτης) δεν έβγαλε τσιμουδιά. Μάλλον ήσασταν όλοι μερακλωμένοι απο την κατάκτηση του πρωταθλήματος για να ασχολείστε με παραρτήματα, λεβεντιές και λοιπά ανούσια θέματα.

Άβαταρ μέλους
OMILARA
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 13:00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 12 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 16/4 17:00

Δημοσίευση από OMILARA » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:31

Θα τα πουμε σε 10 μέρες στο Παγκρήτιο

Άβαταρ μέλους
Big Lebowski
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 11:23
Has thanked: 85 times
Been thanked: 37 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 16/4 17:00

Δημοσίευση από Big Lebowski » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:33

Καλά ρε μαλάκα μην δουλευόμαστε μεταξύ μας

Ότι δεν έχετε σχέση με Μαριγαύρο δηλαδή... Μιλάς σοβαρά;

les na vreksei

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 16/4 17:00

Δημοσίευση από les na vreksei » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:41

eastender έγραψε:Emas to pararthma mas ekobe protathlima kai eyroph giati etsi htan o thodoros bardinakhs
Tora ta poytanakia toy baggela trone tessara kai bazei xat trik to serbiko sapaki "giati den mporoysan na akoloythisoyn yon rythmo toys ton ksefreno"
to oti sou ekopse eurwpi tote me ton zaets,simainei oti den itan parartima sou?na sou thimisw posous paixtes exeis parei kai xeis dwsei ston ofi tote? milame oti oi proedroi sas itan siggeneis prwtou vathmou,ksekolate to kefali sas,pou tin eidate ksafnika antisistimikoi kai poutses mple.den exete ta kozia kai skouzete.otan tha ta ksanaparete ola tha nai kala.tin mia krazete ton vardiniogianni gia ola auta kai molis sas poume tipota,ksafnika den itane parartima sas kai sas ekopse eurwpi k ta resta.apofasiste epitelous.kai min mou peis gia melisanidi,OTAN kai AN kanei ta idia edw tha maste na ta poume.

Asterix έγραψε:
les na vreksei έγραψε:re vazeloi otan itan parartima sas o ofi ta legate auta? giati egw thimamai otan sas krazame legate treles..

alla ksexasa,htan parartima tou vardinogianni oxi tou pao...allwste o vardinogiannis itan proedros tou katw partali fc kai oxi tou panathinaikou..kai twra o ofi einai parartima tou gaurou..me lene rizo kai opos thelw ta gurizw?
σε εχω για σοβαρο .. κοιτα την ιστορια πισω και θα καταλαβεις ...
gnwrizomaste? :cool: plaka kanw. tin istoria tin koitaw kai tin exw prolavei kiolas.sou kopse protathlima,sou kopse eurwpi me keini tin isopalia sto oaka an thimamai kala o koutsoupias,auto den ssvinei omws ola ta upoloipa.pisteuis dld oti o thodoras me ton kapetanio den ta legate kai den kanane podosfairikes allaksokwlies?

Άβαταρ μέλους
tardis
Δημοσιεύσεις: 1509
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 20:34
Has thanked: 68 times
Been thanked: 15 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 16/4 17:00

Δημοσίευση από tardis » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:46

eastender έγραψε:Emas to pararthma mas ekobe protathlima kai eyroph giati etsi htan o thodoros bardinakhs
Tora ta poytanakia toy baggela trone tessara kai bazei xat trik to serbiko sapaki "giati den mporoysan na akoloythisoyn yon rythmo toys ton ksefreno"
kala se ekove apo europi kai edioxne ton scorer giati sto karfose, min leme kai oti theloume

Άβαταρ μέλους
FuckThePolice
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Σάβ 07 Ιαν 2012, 15:28

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 16/4 17:00

Δημοσίευση από FuckThePolice » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:49

Ρε λεμπόφσκι, σε αυτά που έγραψα η απάντηση σου είναι "μην δουλευόμαστε οτι έχεις σχέση". Ωραία ας την ξανακάνουμε την συζήτηση, οι ενδείξεις ποιες είναι; Ότι έφαγα 4άρα; Γιατί τα περί ντουντού και νούνιεζ νομίζω τα έχουμε εξαντλήσει, ή οχι;
Στα της 4άρας, πολλά περίεργα αποτελέσματα έφερα φέτος (πχ βέροια, καλλονή) και είναι ο βασικός λόγος που παρά την επιτυχημένη θεωρητικά φετινή πορεία, ο πουλινάκης θα κληθεί να δώσει εξηγήσεις. Κατα την δικιά μου κρίση (χωρίς να έχω αποδείξεις παρά μόνο ενδείξεις) η ομάδα μου ενεπλάκη μάλλον σε στημένα και ίσως και η 4αρα να ήταν σε αυτά. Αυτό δε με κάνει παράρτημα υποθέτω αλλά δείχνει τον άθλιο ρόλο που κάποιων που το έπαιζαν σωτήρες με τις δικές μας πλάτες και πιθανόν να έβγαλαν χαρτζιλίκι. Όταν οι ενδείξεις γίνουν αποδείξεις, θα τους πάρει ο διάολος και πιθανότατα αυτό θα γίνει πολύ σύντομα. Αν και γιδοβοσκοί, αφρικάνοι κτλ μια περηφάνια την έχουμε και δεν χρειάζεται να το αποδεικνύουμε στον καθένα που πετά μαλακίες στο νετ. Κοντός ψαλμός λοιπόν.

υγ Για την συνιδιοκτησία δεν απαντάς όμως. Εκτός κι αν σε καλύπτει το "μου έκοψε ευρώπη και μου έριξε 4" που σημαίνει προφανώς ότι θεωρείς οτι δεν ήμασταν παράρτημα. (Ασχέτως βέβαια της τύχης του Κουτσουπιά μετά απο εκείνη την κεφαλιά, έτσι;)

beta
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ 13 Ιούλ 2012, 18:20

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΟΦΗ 16/4 17:00

Δημοσίευση από beta » Πέμ 17 Απρ 2014, 14:58

eastender έγραψε:
heraklionhools4 έγραψε:
eastender έγραψε:ε αφου σπασατε και μια τζαμαρια...την επομενη φορα πανω στα νευρα σας ριχτε και καμια χριστοπαναγια σε κανα περιπτερα γιατι δεν εχει τη μαρκα τσιγαρων σας

α και μην ξεχασετε αυριο στη προπονηση να πατε να απαιτησετε την απομακρυνση του ζορο...οχι βεβαια οτι φταιει και σε τιποτα ο μαυρουκος...πρωτη φορα ειδε γηπεδο στο ποδι και παρασυρθηκε και αυτος...τοσο κοσμο θα δει μαζεμενο στο ηρακλειο την επομενη φορα που οι freedomers θα ονομασουν καμια αγριοελια στο πεζοδρομιο του γηπεδου τους "θεοδωρος βαρδινογιαννης"
ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΥΡΟΥς ΡΕ ΑΡΧΙΔΙ??????
Οσο για το ματς οκ φαγαμε πουτσα και δεν εχει νοημα να μιλαμε περετερω.Οσο για το πανο:
"Πάντα στην Κρήτη ΓΚΕΣΤΑΠΙΤΗ λέγανε αυτόν που ξεπούλαγε τον τόπο του για να νιώσει δυνατός και σπουδαίος"
:kahmeno
Exeis sobaro problhma katanohshs blakako...mono ofh tha mporoyses na eisoyn
Ενώ εσύ που είσαι διανοητής έγινες βάζελος και "δεν ασχολούμε" με μικρούς (στα λόγια μόνο) χαχαχαχα

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες