ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από curvagreek » Κυρ 26 Οκτ 2014, 22:32

Πείτε τα εδώ
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από bullis » Κυρ 26 Οκτ 2014, 22:34

χάσανε και οι δύο και αυτό έχει πλάκα για όλους τους άλλους :mrgreen:
:pop corn
Γιατί και πώς;

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από j.rebel » Κυρ 26 Οκτ 2014, 22:37

koita kai o Goumas twra ayto elege..
oti px h diaithsia den htan 50-50...ALLA den epaikse kapoio rolo sto apotelesma..
Vasika re magkes ola ayta tha ta kouventiazame an eixe kanei o allos to 2-0 me to penalti...?
diladi the eleges exasa apo ton koraka..?

Άβαταρ μέλους
Ultras Athens
Δημοσιεύσεις: 8012
Εγγραφή: Σάβ 25 Δεκ 2010, 14:09
Τοποθεσία: 37°59'14.1"N 23°45'15.0"E
Has thanked: 1595 times
Been thanked: 18 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από Ultras Athens » Κυρ 26 Οκτ 2014, 22:38

tote htane pou den tha glytwnes
Εικόνα

Figueroa
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Παρ 05 Σεπ 2014, 23:21

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από Figueroa » Κυρ 26 Οκτ 2014, 22:39

Γιατι δεν λες τι ειπε και ο Λουτσιανο για το πεναλτυ;

Και αν ειχε αφησει τον Ατζαγκουν να σκοραρει στις καθυστερησεις αντι να δωσει ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ χερι, θα τα συζητουσαμε ολα αυτα;
ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΤΟ ΜΑΓΙΚΟ

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από Megara13 » Κυρ 26 Οκτ 2014, 22:42

j.rebel έγραψε:koita kai o Goumas twra ayto elege..
oti px h diaithsia den htan 50-50...ALLA den epaikse kapoio rolo sto apotelesma..
Vasika re magkes ola ayta tha ta kouventiazame an eixe kanei o allos to 2-0 me to penalti...?
diladi the eleges exasa apo ton koraka..?
ti den epekse rolo sto apotelesma re???

itane foul afto pou sou dinei kai sti sinexia vazeis to goal???

Άβαταρ μέλους
juskowiak
Δημοσιεύσεις: 613
Εγγραφή: Παρ 27 Ιουν 2014, 18:02
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από juskowiak » Κυρ 26 Οκτ 2014, 22:46

Εγώ θα σταθώ στα δικά μας...Ρε μαλάκα μίτσελ,ρε μαλάκα...Με ποιόν νομίζεις ότι παίζεις ρε πούστη μου?ρε παίξε λίγο επιθετικά γαμώ την παναγία μου..ρε ποιός θα δημιουργήσει ρεεε?Δύο επίπεδα πάνω είσαι στην Ελλάδα και αντιμετωπίζεις όλα τα ματς λες και είναι τσου λου..ρε τον κασάμι δεξί χαφ γραμμή?με φουλ αμυντικά χαφ και στις αλλαγές φόρτωμα στα πίσω να κρατήσουμε το 1-0?Τι το φοβάσαι ρε πούστη?με το καφενείο έπαιζες σήμερα..το κέντρο δεν το πέρναγαν και όταν το πέρναγαν μπέρδευαν τα πόδια..χωρίς μπεργκ ποιον φοβήθηκες σήμερα?αν είναι δυνατόν..

1. Κωστάκη αγόρι μου γαμώ την παναγία σου...όχι πάγκο,κερκίδα μπας και ισιώσει λίγο..
2.Δεν φταίει ο αμπιντάλ..αυτοί που τον φέρανε..σε ματς χωρίς κίνδυνο κατάφερε να είναι απο τους χειρότερους..
Εικόνα

FYGAS
Δημοσιεύσεις: 270
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 22:49
Has thanked: 9 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από FYGAS » Κυρ 26 Οκτ 2014, 22:49

τιμουρ κετσπαγια μοναδικος αναλυτης του ντερμπι στο νοβασπορτς

"δυστηχως δεν ευστοχησε ο μητρογλου"

eastender
Δημοσιεύσεις: 2082
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 10:40
Has thanked: 21 times
Been thanked: 62 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από eastender » Κυρ 26 Οκτ 2014, 22:52

j.rebel έγραψε:koita kai o Goumas twra ayto elege..
oti px h diaithsia den htan 50-50...ALLA den epaikse kapoio rolo sto apotelesma..
Vasika re magkes ola ayta tha ta kouventiazame an eixe kanei o allos to 2-0 me to penalti...?
diladi the eleges exasa apo ton koraka..?
ξερεις ποτε θα ηταν το ?..οτι αν ειχες κανει το 2-0 δεν επαιζε ουτε μια στο εκατομμυριο να εδινε το υποτιθεμενο χερι στο 92

κοιτα ειναι αναμενομενο οτι στα ντερμπι αυτος που παιζει εκτος θα βγαλει ψυχη..ετσι κανεις και εσυ στη λεωφορο για να ειμαι ειλικρινης

απλως ειναι βαρετο στο καραισκακη συνεχεια οι (εστω οι αμφισβητουμενες..) φασεις να ειναι ΠΑΝΤΑ υπερ του ολυμπιακου

δηλαδη καπου στα ντερμπι δεν χρειαζεται ο μιτσελ να κανει τακτικη..προπονηση στα φαουλ πρεπει να κανει...στα τελευταια δυο ντερμπι πρεπει να εχει βγαλει πανω απο 20 σεντρες-φαουλ ο τσορι..ενα θα επιανε...του πουστη δηλαδη...δεν ειναι και κανας αμπαλος

παντως δεν πρεπει να εχει υπαρξει πιο χεσμενος προπονητης απο τον μιτσελ...ολυμπιακο σε ντερμπι να μην κανει ουτε μια ευκαιρια απο οργανωμενη προσπαθεια δεν θυμαμαι...ακομα και του μανιατη μια σεντρα ηταν που εκανε κακο διωξιμο ο τερμας μας..τιποτα αλλο μηδεν...

Άβαταρ μέλους
Toufas
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Τετ 21 Μάιος 2014, 23:46
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-0

Δημοσίευση από Toufas » Κυρ 26 Οκτ 2014, 22:54

juskowiak έγραψε:Εγώ θα σταθώ στα δικά μας...Ρε μαλάκα μίτσελ,ρε μαλάκα...Με ποιόν νομίζεις ότι παίζεις ρε πούστη μου?ρε παίξε λίγο επιθετικά γαμώ την παναγία μου..ρε ποιός θα δημιουργήσει ρεεε?Δύο επίπεδα πάνω είσαι στην Ελλάδα και αντιμετωπίζεις όλα τα ματς λες και είναι τσου λου..ρε τον κασάμι δεξί χαφ γραμμή?με φουλ αμυντικά χαφ και στις αλλαγές φόρτωμα στα πίσω να κρατήσουμε το 1-0?Τι το φοβάσαι ρε πούστη?με το καφενείο έπαιζες σήμερα..το κέντρο δεν το πέρναγαν και όταν το πέρναγαν μπέρδευαν τα πόδια..χωρίς μπεργκ ποιον φοβήθηκες σήμερα?αν είναι δυνατόν..

1. Κωστάκη αγόρι μου γαμώ την παναγία σου...όχι πάγκο,κερκίδα μπας και ισιώσει λίγο..
2.Δεν φταίει ο αμπιντάλ..αυτοί που τον φέρανε..σε ματς χωρίς κίνδυνο κατάφερε να είναι απο τους χειρότερους..
eklapsa me to ufos tou otan exase to penalty,eksine tin geniada o tzixantistis me to glx
Εικόνα
KAI TREMOYNE MOLIS SE DOUN! MAOUNES KAI TRIFILIA!
O TSAKNANTI SE DIDAKSE TEXNH KAI KOLPA XILIA!

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 199 επισκέπτες