ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από no passaran » Κυρ 18 Οκτ 2015, 04:50

BrigadeAutonome έγραψε:Χαώδης η διαφορά, αλλά γιατί πρέπει να τους κόψετε φάσεις με οφσάιντ για να μη φάτε γκολ; Ούτως ή άλλως θα κερδίζατε.
λαιτσμαν σημερα παιζζαμε εγω με τον ρεμπελ. διαιτητης ο πλαπουτας και 4ος ο σαμουαν .
ρε φιλε πλακα μας κανεις τωρα? τι "κοψαμε"?? δεν τα εχω δει ακομα και δεν σε ακυρωνω οτι δεν εγιναν αλλα κοψαμε? :ti leei
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από j.rebel » Κυρ 18 Οκτ 2015, 10:15

BrigadeAutonome έγραψε:Χαώδης η διαφορά, αλλά γιατί πρέπει να τους κόψετε φάσεις με οφσάιντ για να μη φάτε γκολ; Ούτως ή άλλως θα κερδίζατε.

apo to offsaint mexri to goal einai megalos o dromos...
oti mats kai na deis file,,akoma kai real levante tha vreis ena anapodo plagio kai ena lathos offsaint na diamartiritheis,,einai lathos nootropia.to aekaki irthe xtes me skeptiko pame na klapsoume...se oles tis faseis klama kai diamartyria...DIOTI...

THS KONTHS PSWLHS THS FTAINE OI TRIXES...

YG kala,ama kanane k episkepsh na thn mpoune sta paidakia einai apla tragikoi,,ti perimenate diladi re magkes..?
oti eixan na dwsoun to dwsane,,yparxei xaWdhs diafora..ti na kanoune....na vaze o tiger to xeraki tsepa
na parei 2-3 paixtes na sou allaksei epipedo..alla ayto kostizei (eipame px ibisevic)...

Άβαταρ μέλους
juskowiak
Δημοσιεύσεις: 613
Εγγραφή: Παρ 27 Ιουν 2014, 18:02
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από juskowiak » Κυρ 18 Οκτ 2015, 10:54

Δεν χωράει ιδιαίτερη κριτική το ματς..Τεράστια η διαφορά των 2 ομάδων..Επιτέλους η ομάδα ανταποκρίνεται καλά και όπως πρέπει στα σημαντικά για τον κόσμο ματς και ''ντέρμπι'' (όσο ντέρμπι μπορεί να ήταν το χθεσινό)..

Να παίζεις με την αεκ καραισκάκη και να έχεις φορτούνη (στην φόρμα που είναι) και καμπιάσο πάγκο..Απο εκεί και μόνο καταλαβαίνει κανείς την διαφορά στα 2 ρόστερ..

Που καταλήγουμε λοιπόν μετά το χθεσινό τετράμπαλο..Με δέλλα στον πάγκο δεν γάμησε κανείς,με τον τίμιο αραβίδη ΜΟΝΟ μπροστά πάλι δεν γάμησε κανείς,με λόγια και ερχόμαστε πάλι δεν γάμησε κανείς,χωρίς να ρίξει χρήμα ο τάιγκερ δεν πρόκειται να γαμήσει κιόλας..

Καλωσήρθατε και καλή συνέχεια! ;-)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
anti 9-11
Δημοσιεύσεις: 1555
Εγγραφή: Τετ 08 Φεβ 2012, 00:55
Been thanked: 1 time

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από anti 9-11 » Κυρ 18 Οκτ 2015, 11:25

τα είπαμε και πριν, εφέτος είναι από τις χρονιές που ο γαύρος έχει ομάδα και εμείς όπως είναι λογικό μικραίνουμε αφού ο μελισσανίδης είναι αποδεδειγμένα από τους μεγαλύτερους αντιΑΕΚτζήδες που υπάρχουν. βάλε και την διαιτησία μέσα, αναμενόμενο σχετικά το 4-0

Άβαταρ μέλους
BrigadeAutonome
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Κυρ 17 Απρ 2011, 13:41
Has thanked: 61 times
Been thanked: 77 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από BrigadeAutonome » Κυρ 18 Οκτ 2015, 13:10

no passaran έγραψε:λαιτσμαν σημερα παιζζαμε εγω με τον ρεμπελ. διαιτητης ο πλαπουτας και 4ος ο σαμουαν .
ρε φιλε πλακα μας κανεις τωρα? τι "κοψαμε"?? δεν τα εχω δει ακομα και δεν σε ακυρωνω οτι δεν εγιναν αλλα κοψαμε? :ti leei
Μην κολλάς στο "κόψαμε", τα κοράκια τέλος πάντων έκοψαν. Στο ρελαντί κερδίσατε χθες και δεν είχατε ανάγκη κανέναν διαιτητή, αυτό λέω.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από no passaran » Κυρ 18 Οκτ 2015, 13:47

BrigadeAutonome έγραψε:
no passaran έγραψε:λαιτσμαν σημερα παιζζαμε εγω με τον ρεμπελ. διαιτητης ο πλαπουτας και 4ος ο σαμουαν .
ρε φιλε πλακα μας κανεις τωρα? τι "κοψαμε"?? δεν τα εχω δει ακομα και δεν σε ακυρωνω οτι δεν εγιναν αλλα κοψαμε? :ti leei
Μην κολλάς στο "κόψαμε", τα κοράκια τέλος πάντων έκοψαν. Στο ρελαντί κερδίσατε χθες και δεν είχατε ανάγκη κανέναν διαιτητή, αυτό λέω.
ναι ρε φιλε απλα χτυπαει ασχημα ο τροπος που το εγραψες αν και δεν θεωρω οτι το εκανες και σκοπιμα. απο κει και περα οπως ειπε παραπανω ο ρεμπελ απο το αφσαιντ μεχρι το γκολ υπαρχει δρομος...στο χθεσινο ματς (οχι και ντερμπι ημαρτον) η διαφορα με τη νεοφωτιστη ομαδα της αεκ αεκουλελε ΠΑΤΩΝΕΙΣ????? ηταν τεραστια ! παμε για αλλα τωρα ομως περασε αυτο παμε τωρα να κανουμε το διπλο στην κροατια και τους αεκουλελεδες πασης φυσεως να περιμενουν την επομενη κληρωση στας ευρωπας να αλλαξουν οπμαδα
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από no passaran » Κυρ 18 Οκτ 2015, 14:00

anti 9-11 έγραψε:τα είπαμε και πριν, εφέτος είναι από τις χρονιές που ο γαύρος έχει ομάδα και εμείς όπως είναι λογικό μικραίνουμε αφού ο μελισσανίδης είναι αποδεδειγμένα από τους μεγαλύτερους αντιΑΕΚτζήδες που υπάρχουν. βάλε και την διαιτησία μέσα, αναμενόμενο σχετικά το 4-0
το φαινομενο του θερμοκηπιου ξεχασες ρε κα'ι'λα :malakia :malakia
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
anti 9-11
Δημοσιεύσεις: 1555
Εγγραφή: Τετ 08 Φεβ 2012, 00:55
Been thanked: 1 time

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από anti 9-11 » Κυρ 18 Οκτ 2015, 14:54

no passaran έγραψε:
anti 9-11 έγραψε:τα είπαμε και πριν, εφέτος είναι από τις χρονιές που ο γαύρος έχει ομάδα και εμείς όπως είναι λογικό μικραίνουμε αφού ο μελισσανίδης είναι αποδεδειγμένα από τους μεγαλύτερους αντιΑΕΚτζήδες που υπάρχουν. βάλε και την διαιτησία μέσα, αναμενόμενο σχετικά το 4-0
το φαινομενο του θερμοκηπιου ξεχασες ρε κα'ι'λα :malakia :malakia
είναι 2 οφσάιντ που είναι όντως εγκληματικά

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Κυρ 18 Οκτ 2015, 14:57

Τι να λεμε χαλαρή μπαλίτσα με Φορτούνη-καμπιαςο στον πάγκο! δυστυχως λόγω τσουλου. Επρεπε αλλα 2-3..
Ζόρικο ματσάκι την τριτη για να δουμε..

D.R.I
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Δευ 14 Φεβ 2011, 18:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 182 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ 4-0 | 17/10/2015

Δημοσίευση από D.R.I » Κυρ 18 Οκτ 2015, 16:23

no passaran έγραψε:αυτη η ψλαρα αφιερωνεται σε κατι αεκουλελεδες και κατι αθενς που μας ζαλαγανε την μπουτσα. ΠΑΘΟΣ για το γαμησι και ΣΑΠΙΛ στη ψυχουλα σας καριολια. οι μπουκωμενοι δεν μιλανε, απλα προσεχουν μη στραβοκαταπιουν και εχουμε απωλειες.
αντε γεια σας νεοφωτιστοι ακομα μια πουτσα δωρο απο τον πειραια
δελλα τραγικε μαλακα ξεφτυλισου περισοτερο, μπορεις μωρη πουτανα!
γεωργεα καλο το χαρτζηλικι σου ρουφιανε
και μην ξεχνατε τουμπεκιαστοι....ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ!
στα του ματς τωρα. ενα ευκολο βραδυ κοντρα σε μια νεοφωτιστη ομαδα, ευκαιρια για χαλαρη προπονηση ενοψη του κρισιμου ματς στην κροατια
Βρε μαλακά κ δεκα γκολ να μας βάλετε τα μεγαλύτερα ρεντικολα της κοινωνίας θα είστε. Με πρώην οπαδους δεν μιλάω. Οι δύσκολοι με τα καπέλα σφίξιμο φουλ στο πέταλο όλοι κ στους δρόμους μαύρα μάτια. Κατα τα άλλα μακάρι ν μας Βάζατε δεκα γκολ για ν ισιωνουν κάτι ζώα δικα νας σαν τους άπειρους που έχετε έσεις.

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 152 επισκέπτες