EUROLEAGUE F4 ISTANBUL | 19-21/5/2017

Άβαταρ μέλους
elladistan
Δημοσιεύσεις: 1866
Εγγραφή: Δευ 16 Ιαν 2012, 14:11
Has thanked: 35 times
Been thanked: 125 times

Re: EUROLEAGUE F4 ISTANBUL | 19-21/5/2017

Δημοσίευση από elladistan » Παρ 05 Μάιος 2017, 22:54

Starks έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 19:20
elladistan έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 18:37
HOOLIKRAN έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 02:56 Favori o panathinaikos fetos
Που κανεις δεν το χε πει φετος εδω μεσα. Ελεγα κιολας φαβορι για φ4 εσεις. Ομως τωρα μιας και πηγατε φ4 και παρολο που εμεις δεν πηγαμε εχουμε τις ιδιες ακριβως πιθανοτητες με εσας να το σηκωσουμε. Δηλαδα καμια.
Καλά, μην το χοντραίνεις, όχι και καμία...
Σίγουρα είναι το άουτσάηντερ, αλλά αυτό πολλές φορές λειτουργεί και θετικά, εγώ δεν τον ξεγράφω..
Ούτε οι άλλες 3 είναι στο πικ τους, σε σχέση με άλλες χρονιές εννοώ. κι ο Ολυμπιακός δείχνει να σοβαρεύεται, πχ ο Μιλουτίνοφ είναι πιο αξιόπιστος από πέρσι, ο Παπανικολάου κι ο Μάντζαρης είναι σε καλή φάση γενικά, δεν ξέρω...
Σίγουρα είναι βαρόμετρο ο Σπανούλης, αν τα ματς πάνε στα κοντά, και σίγουρα θα μιλούσαμε λίγο διαφορετικά αν έπαιζε κανονικά κι ο Λοτζέσκι..
Παρά την έδρα, θεωρώ φαβορί την Τσσκα, με δεδομένο βέβαια ότι είναι ηλίθιο να κάνεις προβλέψεις σ' αυτό το σημείο... :mrgreen:
Καμια απολυτως.
Και δεν ειναι θεμα εμπαθειας γιατι την ιδια στιγμη τους θεωρω φαβορι για το πρωταθλημα.
Ο ολυμπιακος δειχνει σοβαροτητητα ολη την χρονια ομως δεν καταφερε να κερδισει σε ουτε ενα ματς τσσκα και ρεαλ (0/4) ενω και με την φενερ στο εκτος (και λεω μονο το εκτος γιατι εκει γινεται το φ4) εχασε. Ακομα και να υποθεσουμε οτι θα κανει μια υπερβαση ειναι απιθανο να κανει και δευτερη.
Προσωπικα πιστευω σε επαναληψη του περσινου τελικου (φενερ-τσσκα) με διαφορετικο νικητη ομως απο περσι.

Άβαταρ μέλους
ultratyler
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 20:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 96 times

Re: EUROLEAGUE F4 ISTANBUL | 19-21/5/2017

Δημοσίευση από ultratyler » Σάβ 06 Μάιος 2017, 11:30

elladistan έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 18:37
HOOLIKRAN έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 02:56 Favori o panathinaikos fetos
Που κανεις δεν το χε πει φετος εδω μεσα. Ελεγα κιολας φαβορι για φ4 εσεις. Ομως τωρα μιας και πηγατε φ4 και παρολο που εμεις δεν πηγαμε εχουμε τις ιδιες ακριβως πιθανοτητες με εσας να το σηκωσουμε. Δηλαδα καμια.
χαχαχχαχαχα

τα βραδυα κοιμασαι?

στη θαλασσα πατωνεις?

σε γιατρο πηγες?

:lo :lo :lo
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are
God's unwanted children? So be it!

Άβαταρ μέλους
elladistan
Δημοσιεύσεις: 1866
Εγγραφή: Δευ 16 Ιαν 2012, 14:11
Has thanked: 35 times
Been thanked: 125 times

Re: EUROLEAGUE F4 ISTANBUL | 19-21/5/2017

Δημοσίευση από elladistan » Σάβ 06 Μάιος 2017, 14:26

ultratyler έγραψε: Σάβ 06 Μάιος 2017, 11:30
elladistan έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 18:37
HOOLIKRAN έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 02:56 Favori o panathinaikos fetos
Που κανεις δεν το χε πει φετος εδω μεσα. Ελεγα κιολας φαβορι για φ4 εσεις. Ομως τωρα μιας και πηγατε φ4 και παρολο που εμεις δεν πηγαμε εχουμε τις ιδιες ακριβως πιθανοτητες με εσας να το σηκωσουμε. Δηλαδα καμια.
χαχαχχαχαχα

τα βραδυα κοιμασαι?

στη θαλασσα πατωνεις?

σε γιατρο πηγες?

:lo :lo :lo
Μεχρι τωρα σε οτι εχω πει εχω δικαιωθει απεναντιας με καποιους αλλους που βλεπανε τελικους κυπελλου σε οακα κτλ
Γελα οσο θες, αν δεν μπορεις να δεις την πραγματικοτητα ειναι δικο σου προβλημα...

Υγ. Ακυρο το σχολιο μου λαθος. Ξεχασα οτι για εσας ειναι σαν να το πηρατε και ηδη ετοιμαζετε μπανερ συμμετοχη στο φαιναλ φορ 2017 :lol:

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: EUROLEAGUE F4 ISTANBUL | 19-21/5/2017

Δημοσίευση από Starks » Κυρ 07 Μάιος 2017, 00:26

elladistan έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 22:54
Starks έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 19:20
elladistan έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 18:37
HOOLIKRAN έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 02:56 Favori o panathinaikos fetos
Που κανεις δεν το χε πει φετος εδω μεσα. Ελεγα κιολας φαβορι για φ4 εσεις. Ομως τωρα μιας και πηγατε φ4 και παρολο που εμεις δεν πηγαμε εχουμε τις ιδιες ακριβως πιθανοτητες με εσας να το σηκωσουμε. Δηλαδα καμια.
Καλά, μην το χοντραίνεις, όχι και καμία...
Σίγουρα είναι το άουτσάηντερ, αλλά αυτό πολλές φορές λειτουργεί και θετικά, εγώ δεν τον ξεγράφω..
Ούτε οι άλλες 3 είναι στο πικ τους, σε σχέση με άλλες χρονιές εννοώ. κι ο Ολυμπιακός δείχνει να σοβαρεύεται, πχ ο Μιλουτίνοφ είναι πιο αξιόπιστος από πέρσι, ο Παπανικολάου κι ο Μάντζαρης είναι σε καλή φάση γενικά, δεν ξέρω...
Σίγουρα είναι βαρόμετρο ο Σπανούλης, αν τα ματς πάνε στα κοντά, και σίγουρα θα μιλούσαμε λίγο διαφορετικά αν έπαιζε κανονικά κι ο Λοτζέσκι..
Παρά την έδρα, θεωρώ φαβορί την Τσσκα, με δεδομένο βέβαια ότι είναι ηλίθιο να κάνεις προβλέψεις σ' αυτό το σημείο... :mrgreen:
Καμια απολυτως.
Και δεν ειναι θεμα εμπαθειας γιατι την ιδια στιγμη τους θεωρω φαβορι για το πρωταθλημα.
Ο ολυμπιακος δειχνει σοβαροτητητα ολη την χρονια ομως δεν καταφερε να κερδισει σε ουτε ενα ματς τσσκα και ρεαλ (0/4) ενω και με την φενερ στο εκτος (και λεω μονο το εκτος γιατι εκει γινεται το φ4) εχασε. Ακομα και να υποθεσουμε οτι θα κανει μια υπερβαση ειναι απιθανο να κανει και δευτερη.
Προσωπικα πιστευω σε επαναληψη του περσινου τελικου (φενερ-τσσκα) με διαφορετικο νικητη ομως απο περσι.
Και η δική μου λογική λέει Τσσκα-Φενέρ τελικό και νικήτρια Τσσκα...
Για να το πω πιο σωστά, δίνω 40% να περάσει τελικό, κι αν λογικά περάσει η Τσσκά, δίνω ένα 30% να το σηκώσει...
Δε θα γαμούσε πάντως, μετά απ' όλα αυτά που γράφω να το πάρει καμιά Ρεάλ...; :mrgreen:

Άβαταρ μέλους
ultratyler
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 20:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 96 times

Re: EUROLEAGUE F4 ISTANBUL | 19-21/5/2017

Δημοσίευση από ultratyler » Τρί 09 Μάιος 2017, 08:29

elladistan έγραψε: Σάβ 06 Μάιος 2017, 14:26
ultratyler έγραψε: Σάβ 06 Μάιος 2017, 11:30
elladistan έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 18:37
HOOLIKRAN έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 02:56 Favori o panathinaikos fetos
Που κανεις δεν το χε πει φετος εδω μεσα. Ελεγα κιολας φαβορι για φ4 εσεις. Ομως τωρα μιας και πηγατε φ4 και παρολο που εμεις δεν πηγαμε εχουμε τις ιδιες ακριβως πιθανοτητες με εσας να το σηκωσουμε. Δηλαδα καμια.
χαχαχχαχαχα

τα βραδυα κοιμασαι?

στη θαλασσα πατωνεις?

σε γιατρο πηγες?

:lo :lo :lo
Μεχρι τωρα σε οτι εχω πει εχω δικαιωθει απεναντιας με καποιους αλλους που βλεπανε τελικους κυπελλου σε οακα κτλ
Γελα οσο θες, αν δεν μπορεις να δεις την πραγματικοτητα ειναι δικο σου προβλημα...

Υγ. Ακυρο το σχολιο μου λαθος. Ξεχασα οτι για εσας ειναι σαν να το πηρατε και ηδη ετοιμαζετε μπανερ συμμετοχη στο φαιναλ φορ 2017 :lol:
Εισαι τελειως βλακας.

δεν γελασα γτ πιστευω οτι ειμαστε φαβορι.Προφανως και δεν ειμαστε.

γελασα για το ποσο κομπλεξ βγαζεις και πονο.

Προσπαθεις να υποβαθμισεις οτι πηγαμε φαιναλ φορ λεγοντας οτι δεν θα το παρουμε αρα η χρονια θα γραψει το ενα και το αυτο οπως κ σε σαας...αχαχαχαχα μαλιστα.

Λογικη της πουτσας.

Και συ δεν θα το παιρνες.. γτ στεναχωρηθηκες με την σκουπιτσα σου?
Γτ λυσσατε που εχετε απτου αγιου πουτσου να πατε f4 αφου τις περισσοτερες χρονιες μαλλον δεν θα το περνατε?

Καταλαβαινεις οτι τις περισσοτερες φορες ενω μαλλλον σου κοβει λες πιπες για να το παιξεις υπερανω και ξερολας αλλα εισαι ξεροκεφαλος και τις υποστυριζεις κιολας

Γενικα φιλακια και κρυα ντουζακια τωρα που αρχιζουν οι ζεστες ελλαδισταν μου
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are
God's unwanted children? So be it!

Άβαταρ μέλους
elladistan
Δημοσιεύσεις: 1866
Εγγραφή: Δευ 16 Ιαν 2012, 14:11
Has thanked: 35 times
Been thanked: 125 times

Re: EUROLEAGUE F4 ISTANBUL | 19-21/5/2017

Δημοσίευση από elladistan » Τρί 09 Μάιος 2017, 09:05

ultratyler έγραψε: Τρί 09 Μάιος 2017, 08:29
Εισαι τελειως βλακας.

δεν γελασα γτ πιστευω οτι ειμαστε φαβορι.Προφανως και δεν ειμαστε.

γελασα για το ποσο κομπλεξ βγαζεις και πονο.

Προσπαθεις να υποβαθμισεις οτι πηγαμε φαιναλ φορ λεγοντας οτι δεν θα το παρουμε αρα η χρονια θα γραψει το ενα και το αυτο οπως κ σε σαας...αχαχαχαχα μαλιστα.

Λογικη της πουτσας.

Και συ δεν θα το παιρνες.. γτ στεναχωρηθηκες με την σκουπιτσα σου?
Γτ λυσσατε που εχετε απτου αγιου πουτσου να πατε f4 αφου τις περισσοτερες χρονιες μαλλον δεν θα το περνατε?

Καταλαβαινεις οτι τις περισσοτερες φορες ενω μαλλλον σου κοβει λες πιπες για να το παιξεις υπερανω και ξερολας αλλα εισαι ξεροκεφαλος και τις υποστυριζεις κιολας

Γενικα φιλακια και κρυα ντουζακια τωρα που αρχιζουν οι ζεστες ελλαδισταν μου
Αν δεν ησουν τοσο κομπλεξικος θα καταλαβαινες το νοημα αυτων που γραφω.
Εχω γραψει σε ανυποπτο χρονο, οχι τωρα που ειστε εσεις φ4 και εμεις οχι, οτι οταν ο ενας εχει κατακτησει 6 κουπες και ο αλλος 3 ιστορικα οτιδηποτε αλλο εκτος απο την κατακτηση της κουπας ειναι αποτυχια και οτι με την λογικη που κινουνται οι διοικησεις και των δυο ομαδων θα κανουν παρα πολλα χρονια να ξανασηκωσουν ευρωλιγκα. Αν λοιπον εσυ θεωρεις επιτυχια οτι εφτασες φ4 ειναι δικο σου θεμα. Εγω ουτε που λυσαω να παω φ4 που ακομα αν πηγαινα φετος (αν επαιζα με αλλον εκτος την φενερ στο τοπ8) θα ημουν το διακοσμητικο στοιχειο του φ4.

Και οσοι με ξερουν εδω μεσα το βραδυ που η μπασκονια εχασε απο την ζαλγκιρις, ημουν 100% οτι θα αποκλεινομασταν οχι επειδη εχω μαντικες ικανοτητες, αλλα επειδη η πληρης φενερ ειναι ομαδα 4 ολοκληρων χρονων με τον ιδιο προπονητητη και τον ιδιο κορμο και κατα δευτερον με μεγαλυτερο μπατζετ, ενω εμεις μια ομαδα 8 μηνων που τα τελευταια 4 χρονια εχει αλλαξει 5 προπονητες και 40 παικτες.

Αν εσυ απο ολα αυτα νομιζεις οτι μειωνω την ομαδα σου επειδη θεωρω οτι δεν εχει καμια πιθανοτητα να το παρει, σηκωνω τα χερια ψηλα πραγματικα.

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: EUROLEAGUE F4 ISTANBUL | 19-21/5/2017

Δημοσίευση από curvagreek » Παρ 19 Μάιος 2017, 16:52

* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

yakuza
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: Τρί 07 Φεβ 2012, 00:13
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times

Re: EUROLEAGUE F4 ISTANBUL | 19-21/5/2017

Δημοσίευση από yakuza » Παρ 19 Μάιος 2017, 17:47

a re pousthdes gayroi eipate na pate kai eseis mia ekdromh xwris anusixies sto myalo sas afou leipoune oi PANATHINAIKOI eipate wraia tha einai epitelous tha doume kai th polh oxi mono thn agia sofia na bgeite kai ligo apo ta xenodoxeia mias kai leipoun oi ''bazeles'' kai tsoup pali xenodoxiatous sas kobw den sas thelei auth h polh einai kataramenh.
ΜΙΣΟ ΑΙΩΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ

Άβαταρ μέλους
Panathinaikos13
Δημοσιεύσεις: 817
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 14:37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: EUROLEAGUE F4 ISTANBUL | 19-21/5/2017

Δημοσίευση από Panathinaikos13 » Παρ 19 Μάιος 2017, 18:08

HOOLIKRAN έγραψε: Παρ 05 Μάιος 2017, 02:56 Favori o panathinaikos fetos
Στη πλατεία ταξιμ ήμασταν φαβορί.... Όχι λαγοί... :etsi

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: EUROLEAGUE F4 ISTANBUL | 19-21/5/2017

Δημοσίευση από curvagreek » Παρ 19 Μάιος 2017, 18:22

Καλά δε νομίζω να τους πάει έτσι όλο το ΠΣΚ.
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 231 επισκέπτες