ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2 | 19:30

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2 | 19:30

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:10

Εχω εναν ξαδερφο απο τη Μενεμενη ο οποιος ειναι γιατρος και φιλος του παοκ. Επειτα απο υο το ποσταρισμα σου αλλα και την δηθεν επιχειρηματολογια σας περι κολαρου ρωτησα αν οντως μπορει να ειναι ψευδες το ολον. Η απαντηση που ελαβα ειναι πως κολαρο μπορει να βαλει ενας ασθενης και μετα απο τρανταγμα απο δυνατο φτερνισμα οσο και αν αυτο μπορει να φανταζει αστειο.
Ιατροδικαστης τον εξετασε και απεφανθη ρε φιλε οχι εγω και εσυ.
Ο Ιβιτς απο το καροτσακι σηκωθηκε η ακομα παλευει;
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
B&W4
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: Κυρ 13 Νοέμ 2011, 14:48
Has thanked: 13 times
Been thanked: 53 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2 | 19:30

Δημοσίευση από B&W4 » Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:14

και τι απεφανθη η ιατροδικαστης?

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2 | 19:30

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:23

Κοιτα ρε τι συζηταμε 3 μερες και βαλε.. Ρε ανθρωπε τον χτυπησε αντικειμενο τι δεν καταλαβαινετε; δεν υπαρχει πολυ η λιγο! Αντικειμενο χτυπησε ανθρωπο που κανονικα θα επρεπε ο νομος να λεει ξεκαθαρα πως το παραμικρο αντικειμενο να πεσει οπουδηπιτε στο γηπεδο, ειτε πετυχει ανθρωπο ειτε οχι θα πρεπει να ειναι αιτια διακοπης.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

ΙΩΑΚΕΙΜ

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2 | 19:30

Δημοσίευση από ΙΩΑΚΕΙΜ » Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:26

no passaran έγραψε: Πέμ 01 Μαρ 2018, 11:55 Αυτα που ξερατε και την μακροχρονια ασυλια που ειχατε να τα ξεχασετε. Σας εχουμε χαριστει πολλακις
ρε συ ημαρτον γραφεις λες και το καραισκακη ειναι το white hart lane και δεν πεφτει μεσα ουτε στραγαλι

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2 | 19:30

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:33

:smile:
ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:26
no passaran έγραψε: Πέμ 01 Μαρ 2018, 11:55 Αυτα που ξερατε και την μακροχρονια ασυλια που ειχατε να τα ξεχασετε. Σας εχουμε χαριστει πολλακις
ρε συ ημαρτον γραφεις λες και το καραισκακη ειναι το white hart lane και δεν πεφτει μεσα ουτε στραγαλι
Παλλικαρι μου αν ανατρεξεις κανα δυο σελιδες πιο πριν και δεις την αρχικη μου τοποθετηση θα δεις ξεκαθαρα πως βαζω και εμας μεσα. Δεν βγαζω την ουρα μου απ εξω,ουτε θελω να υπαρχει ατιμωρισια στο μελλον για εμας ακομα και αν πεσει αναπτηρακι διπλα απο ανθρωπο και δεν τον ακουμπησει καν.
Θεωρω πως εγινε ενας σκληρος και φαινομενικα αδικος νομος ειδικα προς τους αθλητες που κοπιαζουν στο γηπεδο αλλα δεν βρισκω ΔΥΣΤΥΧΩΣ και αλλη λυση να σταματησουμε να μαλακιζομαστε και να αδειαζουμε μεσα στα γηπεδα οτι εχουμε.
Παντως μιας και εβαλες στη συγκριση το καραισκακη, χωρις φυσικα να θεωρω πως εμεις τα κανουμε ολα σωστα αλλα ρε φιλε με βαση οσα εχουμε δει διαχρονικα στην τουμπα και ειδικα στα μεταξυ μας πιστευεις πως εχουν γινει σε αλλο γηπεδο;
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

ΙΩΑΚΕΙΜ

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2 | 19:30

Δημοσίευση από ΙΩΑΚΕΙΜ » Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:43

εγω λεω οτι οσα εχουν γινει στην τουμπα σε μεταξυ μας εχουν γινει και στο καραισκακη.

επισης λεω οτι πραγματα που εχουν γινει σε ολυμπιακος-παναθηναικος στο καραισκακη με αεροβολα στον τζορβα και εκατο ατομα να βαρανε τον σισε δεν εχουν γινει στην τουμπα ποτε

Άβαταρ μέλους
B&W4
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: Κυρ 13 Νοέμ 2011, 14:48
Has thanked: 13 times
Been thanked: 53 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2 | 19:30

Δημοσίευση από B&W4 » Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:49

εσωτερικη αμυχη στο ανω χειλος που δεν τον βρηκε καν εκει οπως φαινεται και στο βιντεο αλλα στην κουκουλα
ο γκαρσια πιανει το ματι στον αγωνιστικο χωρο,καπακι πιανει το στομα και φευγει
εφυγε χωρις κολαρο απο το γηπεδο δαγκωνοντας το κατω χειλος (φοβοταν να τον κοπανησετε στα αποδυτηρια που κλειδωθηκατε) και τελικα βρεθηκε με αμυχη στο ανω χειλος και κολαρο στο διαβαλκανικο,ιδιωτικη κλινικη που ειναι χορηγος της παε ολυμπιακος
για αυτα μιλαμε 3 μερες

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2 | 19:30

Δημοσίευση από no passaran » Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:51

ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:43 εγω λεω οτι οσα εχουν γινει στην τουμπα σε μεταξυ μας εχουν γινει και στο καραισκακη.

επισης λεω οτι πραγματα που εχουν γινει σε ολυμπιακος-παναθηναικος στο καραισκακη με αεροβολα στον τζορβα και εκατο ατομα να βαρανε τον σισε δεν εχουν γινει στην τουμπα ποτε
Παλλικαρι μου μας κανεις πλακα ετσι; δηλαδη ο Νικοπολιδης επαιζε κλωτσες μονος του, ο Μπασινας βαραγε κορνερ με παρειτσα δικους σας ετσι για χαβαλε σε δυο κεκλεισμενων εχουν πεσει μπουκαλι και ποτηρι σε αθλητες και ποδα αλλα.
Προφανεστατα ρε φιλαρακι και εμεις καναμε οσα καναμε απο αυτα που προανέφερες και τιμωρια επεσε. Πλεον λοιπον ο νομος αλλαξε και ειναι αυτος αρα γινεται μια αρχη και πρεπει να ισχυει για ολους. Περυσι την πληρωσε ο παναθηναϊκός φετος ισως εσεις και συνεχιζουμε
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

plapoutas7
Δημοσιεύσεις: 3921
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 03:51
Has thanked: 412 times
Been thanked: 25 times

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2 | 19:30

Δημοσίευση από plapoutas7 » Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:53

Τι είναι το διαβαλκανικό πας καλά;;;
Για τον Ίβιτς και το άδειο κουτάκι τι έχετε να πείτε γατί έφυγε από τη Λεωφόρο λες και του πετάξανε μάρμαρο...Αντί ρε βλάκες να πιάσετε και μα γαμησετε αυτόν που το πέταξε γράφετε ένα σωρό μαλακιες.Οποιος ήτανε στη θέση του Γκαρσια το ίδιο θα έκανε και το ξέρουμε όλοι πολύ καλά
Υ.γ.Ριζουπολη είναι μόνο μια βάλτε το καλά στο μυαλό σας κανένας δεν θα κάνει το ίδιο ποτέ σας
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος plapoutas7 την Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
1916-2015

ΙΩΑΚΕΙΜ

Re: ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2 | 19:30

Δημοσίευση από ΙΩΑΚΕΙΜ » Πέμ 01 Μαρ 2018, 13:55

ο περειρα με ποιους επαιζε κλωτσιες? καταθεση στεφανου καναμε και οι δικοι σας μπαινανε μεσα για παρεα.
ελα ρε πασσαραν αυτο που σου λεω ειναι οσα εχουν γινει τουμπα εχουν γινει και καραισκακη.

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 227 επισκέπτες