ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
KOSTASGAS
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2011, 05:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 43 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από KOSTASGAS » Κυρ 22 Μάιος 2016, 23:39

panaev έγραψε:
KOSTASGAS έγραψε:
Independent 13 έγραψε:Φαβορί ο γαύρος μετα το σημερινό.
Οποίες απόψεις για Σπανούλη οτι κρύβεται κτλ ειναι απόψεις καφενείου κ οποίος ξερει λιγακι μπάσκετ απλως γελάει. Ο τύπος πήγε στο γαυρο πήρε δυο Ευρωλίγκες απο κει που ηταν ανυπόληπτοι κ πετούσαν τα λεφτά τους οι αγγελοπ σε μάγους τύπου Κλειζα Τσίλντρες Μασιγιαουσκας Βασιλόπουλο αλλα ο Ελληναρας ο αμπασκετος θα κρίνει εναν απο τους μεγαλύτερους ευρωπαίους μπασκετμπολιστες όλων των εποχών.
ΕΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΕΣΥ.ΠΗΡΕ 2 ΕΥΡΩΛΙΓΚΕΣ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΥ? ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΓΡΙΑΣ ΑΛΕΠΟΥΣ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ ΤΟΥ ΚΑΖΛΑΟΥΣΚΑΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΑΝΕ ΟΜΑΔΑ ΤΟΠΙΚΟΥ.
Μαλακιες λες κωστα....αλλα τι να κατσω να σου πω στον αερα θα πανε....στα αρχιδια μας κιολας...

Σφαιροπουλε τελικα εισαι λιγος...δικο σου παιχνίδι πηγες να χασεις παλι...οπως με μπαμπεργκ...συνελθε αλλιως πουλο....
ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ.ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΠΟΤΕ ΓΥΡΙΣΕΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΥΜΑΣΑΙ? ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΕΞΩ Ο ΙΒΚΟΒΙΤΣ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΝ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΤΟΝ ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΤΥΠΟΥΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΦΕΤΟΣ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΛΕΣ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕ ΣΤΟΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΩΣΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΙΣΠΑΝΟΥΣ ΟΤΑΝ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΔΕΣΕ ΚΟΜΠΟ.
Εικόνα

biancoverde
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Παρ 06 Νοέμ 2015, 23:41
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από biancoverde » Κυρ 22 Μάιος 2016, 23:40

Απιστευτο ματς, κ εγω παρολο που μισω χοψωνιδη η αληθεια ειναι οτι δεν κρυβεται, το θεμα ειμαι στα ντερμπι στην πλειοψηφία εχει κακες επιλογες στα κρισιμα.

Μπασκετικα καλυτεροι οι βρος σμρ, με εγκληματα σφαιροπουλου ομως παραλιγο να χασουν κιολας.

Για τα βηματα στην τελευταια φαση, σιγουρα υπαρχει παραβαση αλλα μάγκες δεν σφυριζονται αυτα χρονια τωρα απο ολες τις πλευρες. Μαγκια του που το εβαλε.

Το πιστευω οτι δεν τελειωσε η σειρα. Πολυ δυσκολο βεβαια να ξανασπασει το σεφ, αλλα αν γίνει αυτο το ΟΑΚΑ στο τελευταιο εντος εδρας ματς του ΘΕΟΥ θα πεσει.

Άβαταρ μέλους
ultra13style
Δημοσιεύσεις: 1982
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2011, 23:24
Has thanked: 48 times
Been thanked: 1 time

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ultra13style » Κυρ 22 Μάιος 2016, 23:41

ραντουλιτσα βλακα
ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΩ

Άβαταρ μέλους
KOSTASGAS
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2011, 05:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 43 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από KOSTASGAS » Κυρ 22 Μάιος 2016, 23:42

ultra13style έγραψε:ραντουλιτσα βλακα
ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙΟΙ ΦΕΤΙΝΟΙ ΣΕΡΒΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΟΡΤΩΣΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΕΠΙΤΣ ΚΑΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΑΜΠΑΛΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
KOSTASGAS
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2011, 05:11
Has thanked: 19 times
Been thanked: 43 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από KOSTASGAS » Κυρ 22 Μάιος 2016, 23:44

j.rebel έγραψε:
KOSTASGAS έγραψε:
Independent 13 έγραψε:Φαβορί ο γαύρος μετα το σημερινό.
Οποίες απόψεις για Σπανούλη οτι κρύβεται κτλ ειναι απόψεις καφενείου κ οποίος ξερει λιγακι μπάσκετ απλως γελάει. Ο τύπος πήγε στο γαυρο πήρε δυο Ευρωλίγκες απο κει που ηταν ανυπόληπτοι κ πετούσαν τα λεφτά τους οι αγγελοπ σε μάγους τύπου Κλειζα Τσίλντρες Μασιγιαουσκας Βασιλόπουλο αλλα ο Ελληναρας ο αμπασκετος θα κρίνει εναν απο τους μεγαλύτερους ευρωπαίους μπασκετμπολιστες όλων των εποχών.
ΕΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΕΣΥ.ΠΗΡΕ 2 ΕΥΡΩΛΙΓΚΕΣ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΥ? ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΓΡΙΑΣ ΑΛΕΠΟΥΣ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ ΤΟΥ ΚΑΖΛΑΟΥΣΚΑΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΑΝΕ ΟΜΑΔΑ ΤΟΠΙΚΟΥ.
ante to prwto h gria alepou,,to deytero me ta tria kapaki triponta...??ton hmiteliko persy...?
kai posa alla mats,,sas tyflwnei h empatheia,,den ginete olh h eyrwph na deixnei sevasmo kai seis edw na ton vgazete palto re file,,
ΓΙΑΝΝΙΟ ΠΟΥ ΣΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΕΛΙΚΑ.ΤΑ 34 ΒΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΣΤΟ ΣΟΥΤ ''ΕΣΒΗΣΕ'' ΤΟ ΝΟΝ ΚΟΛ'' ΤΟΥ ΠΕΝ?

ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΞΕ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΤΗΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΣ ΕΚΕΙ.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Big Lebowski
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 11:23
Has thanked: 85 times
Been thanked: 37 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Big Lebowski » Κυρ 22 Μάιος 2016, 23:46

Bλάκα τράκη , βγάλε τώρα αφίσα τα βήματα του σκατουλη ηλίθιε. Μια φορά το έπαιξες και συ σοβαρός παράγοντας με τον επικίνδυνο τον σέρβο.

Χιπστερογάρι 2 και 15 μπόι παραπληγικέ, άδειασε μας τη γωνιά και συ ρε ηλίθιε.

Μαγκιά του τυροβλάκα παρά τα 15 βήματα, δεν δίνονται εκεί ούτως ή αλλως

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Κυρ 22 Μάιος 2016, 23:46

o pappous emeine :lol:


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
T'94
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 18:13
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από T'94 » Κυρ 22 Μάιος 2016, 23:47

Γιωργαρος, ο ορισμος...του τετοιους παιχτες θελω στην ομαδα μου
Still drunk still proud .:

Άβαταρ μέλους
anti 9-11
Δημοσιεύσεις: 1555
Εγγραφή: Τετ 08 Φεβ 2012, 00:55
Been thanked: 1 time

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από anti 9-11 » Κυρ 22 Μάιος 2016, 23:49

κάκιστο ματς πάντως παρά τις συγκινήσεις. ο βάζελος έκανε τα πάντα για να το χάσει, ο γαύρος δεν έκανε τπτ για να κερδίσει...

biancoverde
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Παρ 06 Νοέμ 2015, 23:41
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από biancoverde » Κυρ 22 Μάιος 2016, 23:50

Επισης σεβασμος αξιζει στον Πρίντεζη που κατα τη γνωμη μου είναι ο κορυφαιος παίκτης του γαυρου τα τελευταια 2-3 χρονια και παιζει μονος του σε αυτη τη σειρά εχοντας χασει τον πατερα του....

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 176 επισκέπτες