ΔΙΑΦΟΡΑ

Κουβέντα για μπάλα
Ηλίας ακαμπ
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:10
Has thanked: 15 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευση από Ηλίας ακαμπ » Πέμ 09 Ιουν 2011, 14:23

hardbass pistevw oti kapioi sto ellada to ikseran poli prin ton mouble giauto as min to paizei kserolas...
den milaw gia opadous alla exei erthei kai stin ellada apo kapia atoma... :shmaia
Ultra Style
Εικόνα

ofanziva

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευση από ofanziva » Πέμ 09 Ιουν 2011, 14:26

egio fan έγραψε:Μα είναι μαγκιά τώρα αυτό; Και μετά λέτε γραφικούς και ποζεράδες όσους βάζουν a.c.a.b. στα πανιά και στις μπλούζες π.χ. Δηλαδή εσένα σου φαίνεται τώρα μαγκιά να σε πιάνει μανία στη μέση του δρόμου; :lol:

re file ama deiksw sthn giagia mou ayto to video akrivws ta idia tha mou pei.
ksekollate,spate arxidia.

Ηλίας ακαμπ
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:10
Has thanked: 15 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευση από Ηλίας ακαμπ » Πέμ 09 Ιουν 2011, 14:32

egio fan έγραψε:Μα είναι μαγκιά τώρα αυτό; Και μετά λέτε γραφικούς και ποζεράδες όσους βάζουν a.c.a.b. στα πανιά και στις μπλούζες π.χ. Δηλαδή εσένα σου φαίνεται τώρα μαγκιά να σε πιάνει μανία στη μέση του δρόμου; :lol:
ti les re kai esi....auta einai ta kala..na exeis trela..min eisai :stokos
Ultra Style
Εικόνα

egio fan
Δημοσιεύσεις: 3126
Εγγραφή: Παρ 25 Μαρ 2011, 16:15
Has thanked: 1544 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευση από egio fan » Πέμ 09 Ιουν 2011, 16:08

Ρε δε με χέζετε και οι δύο που θα μου περάσετε και το "βάλε φαντασία στη ζωή σου";; Την αντίφαση ήθελα να υπογραμμίσω,το πώς κάποιοι κράζουν και καλά τα ξενόφερτα (ultras,casual) και μετά "σαν την γιαγιά μου ακούγεσαι"... Πωπω πόσο μπροστά είστε!! :eme
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΑΙΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΥ

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευση από κανελλος » Πέμ 09 Ιουν 2011, 16:09

Μην γίνεσαι κακός :lol:
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

Ηλίας ακαμπ
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:10
Has thanked: 15 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευση από Ηλίας ακαμπ » Πέμ 09 Ιουν 2011, 16:30

egio fan έγραψε:Ρε δε με χέζετε και οι δύο που θα μου περάσετε και το "βάλε φαντασία στη ζωή σου";; Την αντίφαση ήθελα να υπογραμμίσω,το πώς κάποιοι κράζουν και καλά τα ξενόφερτα (ultras,casual) και μετά "σαν την γιαγιά μου ακούγεσαι"... Πωπω πόσο μπροστά είστε!! :eme
OK. :kahmeno
Ultra Style
Εικόνα

mouble

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευση από mouble » Πέμ 09 Ιουν 2011, 16:33

Ηλίας ακαμπ έγραψε:hardbass pistevw oti kapioi sto ellada to ikseran poli prin ton mouble giauto as min to paizei kserolas...
den milaw gia opadous alla exei erthei kai stin ellada apo kapia atoma... :shmaia
ΔΕΝ μιλαω για οπαδικο κ το hardbass δεν ειναι οπαδικο ουτε ξεκινησε απο αυτο(αραγε ακαμπιτι γνωριζεις αυτα που λεει μεσα το κομματι?).
το hardbass υπαρχει εναμισι χρονο κ κατι. το τι δε ξερω κ τι οχι αστο να το ξερω εγω καλυτερα κ ποιοι το εχουν φερει κ αν εχουν πεχτει ηδη βιντεακια -απο περσυ- που δεν εχουν βγει καν στην φορα. δεν ασχολουμαι καθολου με το τιφο ωστε να δω κατι απο κει, που ξερεις μπορει να χω επαφες κ με ρωσσους :etsi
τεσπα..τελος η κουβεντα δε θα γαμησουμε κ αυτο το τοπικ.

Ηλίας ακαμπ
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:10
Has thanked: 15 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευση από Ηλίας ακαμπ » Πέμ 09 Ιουν 2011, 16:37

pote den eipa oti einai opadiko.... :xartaeto
the and... :boxer
Ultra Style
Εικόνα

egio fan
Δημοσιεύσεις: 3126
Εγγραφή: Παρ 25 Μαρ 2011, 16:15
Has thanked: 1544 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευση από egio fan » Πέμ 09 Ιουν 2011, 16:55

Ηλίας ακαμπ έγραψε:OK. :kahmeno
Ότι τι; είπα κάτι παράλογο; Εντάξει,φόρουμ είναι,οι απόψεις διίστανται: Κάποιοι αντιλαμβάνονται τον οπαδισμό "παραδοσιακά",κάποιοι άλλοι θέλουν την φάση τους και ενσωματώνουν επιρροές από το εξωτερικό. Δεν είναι ότι πήρα θέση,αλλά διαψεύστε με αν δεν είναι οι "σκληροί" και "ακέραιοι" του φόρουμ που λένε "την είδαμε Ιταλοί κλπκλπ." και "έμαθε ο Κίτσος το ultras μην χέσω".

Και βλέπω αυτό με τον χορό και λέω "δεν μπορεί,από κάποιον θα την ακούσουν,εδώ τρώγονται για τα ρούχα".Δεν είχα πρόθεση να την πω σε κανέναν.Οπότε μην με χαιδεύεις Ηλία, δεν ξέρω και πού το είχες πριν το χέρι σου.

Αυτό το "ακούγεσαι σαν την γιαγιά μου" όμως ρε ofansiva με πείραξε...Λες και έχω πει εγώ ποτέ κάτι ενάντια στην ελεύθερη έκφραση.
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΑΙΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΥ

Ηλίας ακαμπ
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:10
Has thanked: 15 times

Re: ΔΙΑΦΟΡΑ

Δημοσίευση από Ηλίας ακαμπ » Πέμ 09 Ιουν 2011, 17:02

egio fan έγραψε:
Ηλίας ακαμπ έγραψε:OK. :kahmeno
Ότι τι; είπα κάτι παράλογο; Εντάξει,φόρουμ είναι,οι απόψεις διίστανται: Κάποιοι αντιλαμβάνονται τον οπαδισμό "παραδοσιακά",κάποιοι άλλοι θέλουν την φάση τους και ενσωματώνουν επιρροές από το εξωτερικό. Δεν είναι ότι πήρα θέση,αλλά διαψεύστε με αν δεν είναι οι "σκληροί" και "ακέραιοι" του φόρουμ που λένε "την είδαμε Ιταλοί κλπκλπ." και "έμαθε ο Κίτσος το ultras μην χέσω".

Και βλέπω αυτό με τον χορό και λέω "δεν μπορεί,από κάποιον θα την ακούσουν,εδώ τρώγονται για τα ρούχα".Δεν είχα πρόθεση να την πω σε κανέναν.Οπότε μην με χαιδεύεις Ηλία, δεν ξέρω και πού το είχες πριν το χέρι σου.

Αυτό το "ακούγεσαι σαν την γιαγιά μου" όμως ρε ofansiva με πείραξε...Λες και έχω πει εγώ ποτέ κάτι ενάντια στην ελεύθερη έκφραση.
:etsi :malakia OK.kai na sou pw kati moda pleon den einai outa ta rouxa oute to ti thelei na kanei o kathenas.MODA einai pou pleon oloi arxisan na krazoun..
kai oso gia to xeri.....eisai megalo numero. :boxer
Ultra Style
Εικόνα

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 175 επισκέπτες