ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ...

Κλειδωμένο
SOLDIER.4

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ...

Δημοσίευση από SOLDIER.4 » Πέμ 20 Δεκ 2012, 17:08

Ederson έγραψε:Κοίτα φίλε, άμα δεν λιώσεις στο διάβασμα δεν γίνεται δουλειά. Θα σου δώσω μια συμβουλή. Χαλάρωσε τώρα τα Χριστούγεννα και με τη νέα χρονιά διάβασμα μέχρι να σιχαθείς όταν πιάνεις βιβλίο στα χέρια σου. Εγώ από το σίχαμα όταν πέρασα στην σχολή σε όλο το πρώτο έτος πέρασα 1 μάθημα στα 12 :razz: Ακόμα και τώρα που είμαι έκτο του Θεού χρωστάω τρία από το πρώτο έτος. :lol:

Πες στο εαυτό σου ότι θα ναι πέντε μήνες ζόρικοι. Κι επειδή είσαι θεωρητική ξεκίνα να μάθεις παπαγαλία τις μεταφράσεις σε αρχαία και λατινικά ώστε να τις μάθεις ποίημα, έτσι κι αλλιώς δίνουνε αρκετά μόρια. Προσοχή στο έκτο μάθημα. Αμα πάρεις ιστορία θα ναι πολύ και περιττό έξτρα διάβασμα. Χίλιες φορές βιολογία που μπορείς να γράψεις άνετα ένα 15-16
το γραφω πιο πανω αοθ εχω μαθημα επιλογης

since1925
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Τρί 29 Μάιος 2012, 00:09
Has thanked: 13 times

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ...

Δημοσίευση από since1925 » Πέμ 20 Δεκ 2012, 21:58

Δεν είναι μόνο θέμα διαβάσματος,αν γνωρίζεις τα βασικά και δεν έχεις αφήσει κενά από τις προηγούμενες χρονιές θα πας καλά,μέτριο διάβασμα θέλει και τις βόλτες σου θα βγεις και τα πάντα θα κάνεις,αυτοί που λιώνουν στο διάβασμα και είναι εσώκλειστοι συνήθως παίρνουν από τα τρία το μακρύτερο.


Τώρα από θεωρητική γιατί πήρες ΑΟΘ ? λογικά για να επέλεξες θεωρητική σημαίνει ότι με αυτά τα μαθήματα δεν το έχεις,πάρε βιολογία καλύτερα...παπαγαλία θέλει.

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ...

Δημοσίευση από κανελλος » Παρ 21 Δεκ 2012, 07:19

Starks έγραψε:
κανελλος έγραψε:ενα ειναι το μυστικό... ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!
ενας μαραθωνιος ειναι.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
σκάσε μωρή!

υ.γ. εγω τα πληρωνω τα λαθη μου :evil:
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 231 επισκέπτες