ΟΦΗ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Απάντηση
zaxos4snakes
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 00:31

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zaxos4snakes » Τετ 01 Δεκ 2010, 17:19

Eίναι γενικό το πρόμπλεμ..
Μόνο ΟΦΗ και γαμώ τση υπόλοιπους

Άβαταρ μέλους
az6
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: Κυρ 28 Νοέμ 2010, 12:49
Has thanked: 174 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από az6 » Τετ 01 Δεκ 2010, 17:29

edo mesa den einai geniko...genikos einai psile provlima
kanto esi kai ego apo konta...

zaxos4snakes
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 00:31

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zaxos4snakes » Τετ 01 Δεκ 2010, 17:51

1,75
Μόνο ΟΦΗ και γαμώ τση υπόλοιπους

Άβαταρ μέλους
az6
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: Κυρ 28 Νοέμ 2010, 12:49
Has thanked: 174 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από az6 » Τετ 01 Δεκ 2010, 18:00

xamogelasa :lol: emena leei 1.72 :wink:
kanto esi kai ego apo konta...

acab6

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από acab6 » Δευ 06 Δεκ 2010, 20:35

PAS 7 έγραψε:Επειδη ανεβηκες φετος και εισαι καυλωμενος δεν σημαινει οτι μπορεις αυτοματα να συγκριθεις με σταθερες επαρχιακες δυναμεις. Εμεις ειμαστε ξενερωμενοι, κακη πορεια στην Α και πτωση απο λαθη διοικησης, ποιος θελεις να παει γηπεδο μετα απο αυτα?

Μου εβαλες 2 ματς που ηταν ΔΕΥΤΕΡΑ για να μου πεις τι? Οτι και στα 2 ειχα 300 ατομα? Εσυ Δευτερα ουτε 50 δεν θα ειχες σε Ελληνικο-Καλλιθεα. ΟΠΟΤΕ ΑΡΑΞΕ.

Για τον ΠΑΣ η Β ειναι καταντια. Οταν εμεις στελναμε Γ ΕΘΝΙΚΗ 3000 ΚΟΜΑΝΤΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΕΣΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΜΑΝ ΑΚΟΜΑ.
Ρε μαγκα εισαι γραφικη φιγουρα. Τσεκαρε μας λιγο και μετα πετα τις μαλακιες σου. ok?

Αν εχεις κομπλεξ μιλα με επιχειρηματα κι οχι λεγοντας ψεμματα. Μετακινηση στο πεταλακι σου δευτερα σε χαλασε? Κι αλλες ποσες δευτερες ψαξε να μας βρεις. (Παροτι τις σιχαινομαι). Σε 9 μερες παιζουμε ημερα τεταρτη στη Νικαια με Ιωνικο. Ποσο θα εχεις εσυ Σαββατοκυριακο ποσο εγω τεταρτη? Επισης τα μεσα μαζικης μεταφορας εχουν ηδη ανακοινωσει απεργια εκεινη τη μερα. Που σημαινει οτι να πας απο Αθηνα ή πας με Αμαξι ή με ταξακι... Εκει να σε δω να βγαλεις χολη να τη χαρεις.

Άβαταρ μέλους
PAS 7
Δημοσιεύσεις: 3312
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 22:10
Has thanked: 335 times
Been thanked: 47 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PAS 7 » Δευ 06 Δεκ 2010, 20:50

Βουλωσε το λιγο,

ο δικος σου τα ξεκινησε ολα. Πηγε να μας την πει για εκδρομες βαζοντας ως παραδειγματα δευτεριατικες εκδρομες μας και οχι κανονικες..
Ioannina

Άβαταρ μέλους
fanatic.4
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 00:13
Has thanked: 9 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από fanatic.4 » Τρί 07 Δεκ 2010, 15:41

Εεε... εδώ μήπως είναι τα νέα του ΟΦΗ?
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Ultrasc@s
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Δευ 13 Δεκ 2010, 20:10

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Ultrasc@s » Δευ 13 Δεκ 2010, 22:31

Ρε νερόφιδα,μόνο λόγια είστε και να κρίνετε.μέχρι εκεί.τίποτε άλλο.κρίνεις το πανί απο των ΠΑΣ.οκ,μπορεί να ήταν λίγο άκυρο,άλλα εσύ τι έκανες?κρινεις τους Παναιτωλικόυς.οκ και σε αυτό,κάπου έχεις κάποια δικιά.άλλα εσύ τι κάνεις?δες λιγο το topic του παναιτωλικου,που τα παιδια βαζουν φωτο και video,δες απο τους γιαννιωτες και μετα μιλα για οπαδους.εδω καλα καλα δεν εχετε ενα σωστο blog και ξεκινατε ενα topic εδω με μια αναδημοσιευση απο μια εφημεριδα που στην τελικη στα @@ μου ρε φιλε,το εχω διαβασει ηδη αυτο σε αλλο site.αν εισαι οπως λες ΟΠΑΔΑΡΑ μεγαλη καθησε κανε καποιες κινησεις πρωτα να σε γνωρισει ο κοσμος εντος νησιου πρωτα και μετα πες και οσες κουβεντουλες θες εδω και οπου αλλου θες.και για να μην βιαστεις να μου πεις οτι εχεις 2000 χρονια ιστορια στο νησι και σε ξερουν μεχρι και οι πετρες,ενω,πως λειτουργεις οπαδικα,σαν συνδεσμος,σαν οτι θες.
Λευτεριά στους οπαδούς
No dope no hope

Άβαταρ μέλους
Snakes4casuals
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:11

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Snakes4casuals » Δευ 13 Δεκ 2010, 23:14

καλως ηρθες :mrgreen:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ajax
Δημοσιεύσεις: 705
Εγγραφή: Δευ 06 Δεκ 2010, 03:35
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 66 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ajax » Τρί 14 Δεκ 2010, 02:16

Ρε μαγκα εισαι γραφικη φιγουρα. Τσεκαρε μας λιγο και μετα πετα τις μαλακιες σου. ok?

Αν εχεις κομπλεξ μιλα με επιχειρηματα κι οχι λεγοντας ψεμματα. Μετακινηση στο πεταλακι σου δευτερα σε χαλασε? Κι αλλες ποσες δευτερες ψαξε να μας βρεις. (Παροτι τις σιχαινομαι). Σε 9 μερες παιζουμε ημερα τεταρτη στη Νικαια με Ιωνικο. Ποσο θα εχεις εσυ Σαββατοκυριακο ποσο εγω τεταρτη? Επισης τα μεσα μαζικης μεταφορας εχουν ηδη ανακοινωσει απεργια εκεινη τη μερα. Που σημαινει οτι να πας απο Αθηνα ή πας με Αμαξι ή με ταξακι... Εκει να σε δω να βγαλεις χολη να τη χαρεις
καλα ενταξει 2 χρονια οπαδοι και βγαζετε και γλωσσα..κανατε και 2 εκδρομες και κατι εγινε...
τωρι τι συγκρινετε??την πουτσα με την βουρτσα??δεν υπαρχει συγκριση μεταξυ των δυναμεων αυτων ακομα....
λιγη αντικειμενικοτητα δεν βλαπτει...την εχετε δει οι γαμιαδες του ελληνικου ποδοσφαιρου...
οταν πηγαιναμε εμεις καραβανια δεν το παιζαμε ποτε,ουτε εμεις,ουτε τα τυρια ουτε κανενας αλλος...τωρα εσυ αραξε λιγο γιατι αν δεν ανεβεις φετος παλι 100 θα ειστε...
δες ποιοι εχουν τα ρεκορ μετακινησεων στην ελλαδα....ουτε καν ο αρης δεν εσπασε το ρεκορ μας,και το καναμε στην Β...
8000 στην φιλαδελφια κτλ κτλ...ειπαμε καλοι,χρυση οι παναιτωλικοι αλλα η προπαγανδα και το πριξιμο εχουν ορια.coolαρετε επιτελους που θα κανετε και κυρηγματα για εκδρομες...δεν στης 22 στην τουμπα κοσμο να σου βγει το ματι,και τεταρτη.αντε
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ AFC
1966

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Bing [Bot] και 225 επισκέπτες