ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Δευ 07 Δεκ 2020, 00:19

Δεν διαβάζεις αλλά διαβάζεις..
ρε ηλίθιε της ΟΥΕΦΑ είναι αυτά που βάζω όχι δικά μου έτσι βγαίνουν ρε καθυστερημένε!! Πόσο μαλακας είσαι,σου βάζω ραγκινγκ της ΟΥΕΦΑ και εσύ αναπαράγεις τον Παπαθεοδώρου. Έκανες και τρία ποστ για να αποδείξεις πόσο βλήμα είσαι! 8 στον ένα όμιλο 2 στον άλλο μέσος όρος 5. Έτυχε λέει να έχει ομίλους! Ναι ρε ηλίθιε έτσι βγαίνει..Σοβαρά τώρα,έχεις πρόβλημα??

Ότι γράφεις εδώ μέσα είναι από το sdna ρε βλάκα,αφού είναι γνωστό ότι είσαι ο πιο καθυστερημενος που κυκλοφορεί..Ο λαλακης καρλης αυλακιωτης κονομαει πάνω στην δική σου χαζομαρα ,τέτοια γελαδια τον διαβαζουνε και αυτός κονομαει,σε εμάς ευεργεσια επιτελεί γιατί σας κοιμίζει..Διαλυθηκατε ακολουθώντας την επικοινωνιακή του πολιτική ....Περίγελος καταντησατε παντού.

Το 2001 είναι που αποκλείστηκα με 9 βαθμους στην ισοβαθμία και τον Μάρτη φώναζα μέσα στο γήπεδο σου Ελλάς Ευρώπη Παναθηναϊκός έτσι σας ΓΑΜΑΕΙ ο Ολυμπιακός στο 1-4 την στιγμή που είχες αδειάσει το γηπεδο σου..Να μην βρίσκεις ένα φλώρο να του κάνεις πλάκα μες την λεωφορο

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Δευ 07 Δεκ 2020, 00:22

pali kala pou de tha se diavaza,alla mpika sto tripaki na do ti lene ta adiasista stoixia ton excel sou.. :lol :lol

arketa gelasa gia apopse,tetia propaganda eixa kairo na do..apo do kai pera an mpeis ston kopo na apantiseis,grapse oti psema thes,apantisi apo mena de tha pareis..
filakia statistikologe me apolitirio dimotikou. :lol

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Δευ 07 Δεκ 2020, 00:26

Αναμενόμενη η όπισθεν σου,διαβασες και το ρανκιγκ καημένε??? Τελικά είμαστε τελευταία θέση όρθιο γελαδι??
ΑΠΟΛΑΥΣΗ είναι να ξεφτιλιζεστε ένας ένας με την σειρά.....Τελικά μουλε τον Σάββα γιατί τον αναφέρεις συνέχεια?? Μεγαλώνει η κωλοτρυπα σου όταν τον αναφέρεις???

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Δευ 07 Δεκ 2020, 00:32

kai kati telefteo epidi mas exeis zalisei ta paparia me to sdna kai ton papatheodorou..

otan legame gia daneikous,parartimata,ked,epo,gkirtsikides,sarides,daloukes,stimena mats ktl ktl kai ta fagate ola sti mapa se dialogous,pou itan o papatheodorou kai to sdna re apotiximene karapapa? ti diavazame tote? :lol :lol :lol

me tetio kseftilisma pos na min kano opisthen? :lol: :lol:

dose pono excelakia :lo

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Δευ 07 Δεκ 2020, 00:55

Τι χαζομαρες γράφεις ρε μαλακα?? Όλα αυτά που γράφεις να τα βάλεις στον πάτο σου,όλα αυτά τα έβγαζε ο λαλακης και ο θωμαιδης ...μετά τα πασαρε στο Ρώσο και για αυτό και αυτός σύντομα θα έρθει στη θέση σου..Ο λαλακης ΚΟΝΟΜΑΕΙ πάνω στην βλακεία σου!!.είναι μεγάλη υπόθεση ο Βάζελος να έχει τέτοιους οπαδούς σαν εσένα...δεν θα ορθοποδήσει ΠΟΤΕ

Κοίτα ρε γελαδι ένα προφήτη!! Κοίτα ρε μαλακα τι σανο έχεις φάει....Σε όλα μεσα έπεσε σαν εσένα!!!Κονομησε ο σανοπωλης ,ξεφτιλιστηκες εσύ ο σανοφαγος..
105478103_3256202254424394_8818404434163376806_n.jpg
105478103_3256202254424394_8818404434163376806_n.jpg (54.62 KiB) Προβλήθηκε 515 φορές

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Δευ 07 Δεκ 2020, 00:59

kalo vradi excelakia papatheodorolagne..

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Δευ 07 Δεκ 2020, 01:07

Είπαμε να κάνετε προπαγάνδα αλλά το έχετε πάει σε άλλο λέβελ ρε. Μέσες άκρες με τις μαλακίες που μας αραδιάζετε εδώ μέσα ισχυρίζεστε ότι πιο σημαντικές είναι οι νίκες στους ομίλους ή οι βαθμοί σε έναν όμιλο από τις προκρίσεις και από το ποιος θα φτάσει πιο μακριά. Δεν έχω καταλάβει αν προσπαθείτε να πείσετε κάποιους τρίτους (πίστεψέ με δεν μπορείτε) ή τους εαυτούς σας (και για αυτούς ακόμα αμφιβάλω). Ένα σωρό κουταμάρες βάζετε που ομολογώ δεν τις κοίταζα ποτέ αλλά τώρα μπήκα στον κόπο μόνο και μόνο για αυτό που έγραψε ο Μέγαρα και με έπιασαν τα γέλια.

Πέραν του ότι είναι όντως αστείο που έχεις βάλει τους ομίλους της ίδιας χρονιάς δια δύο (μαλάκα πρέπει να δαγκώνεσαι και εσύ ο ίδιος με αυτή τη βλακεία που μας έδειξες), δεν έχω καταλάβει που θες να καταλήξεις. Εν τω μεταξύ αν βάλεις τον ίδιο πίνακα σωστά βγάζω καλύτερο μέσο όρο αλλά προφανώς και πάλι δεν είναι αυτό που παίζει ρόλο. Δεν θεωρούμε ότι είμαστε πιο πάνω από εσάς στην Ευρώπη σε διακρίσεις επειδή μπορεί να είχαμε καλύτερο μέσο όρο συγκομοιδής βαθμών στους ομίλους. Ρε μαλάκες όντως τώρα; Αυτό δεν είναι επιχείρημα ούτε δημοτικού ρε. Έχετε χαζέψει εντελώς; Οκ φτάνει στα όρια του διασκεδαστικού αλλά και του παράλογου μαζί.

Απλό παράδειγμα... με βάση τη λογική σας δηλαδή το 2001 που μάζεψες 9 βαθμούς και εγώ 8 και μετά 2 (μας τα έβγαλες και μ.ο. 5 τρομάρα σου) θεωρείς ότι έκανες καλύτερη και πιο πετυχημένη πορεία και ας προκρίθηκα εγώ. Αντιλαμβάνεσαι το γελοίο του πράγματος; Το ακόμα πιο αστείο είναι ότι για κάποιο λόγο με αυτές τις πίπες που βάζετε εδώ νομίζετε ότι μας "ξεφτιλίζετε" κιόλας. Σηκώνω τα χέρια ψηλά αλήθεια ρε μεγάλε. Το ότι πλέον δεν μπαίνουμε στον κόπο να σας απαντάμε γιατί απλά νιώθουμε ότι τρολάρετε οπότε δεν υπάρχει κάποιο νόημα να μπούμε σε διάλογο δεν σημαίνει κάτι. Αν τώρα που είναι μία το βράδυ μου πεις ότι έξω έχει ήλιο, εγώ σου πω έχει φεγγάρι και μου ξαναπείς ότι έχει ήλιο θα σταματήσω να σου μιλάω και θα φύγω γιατί τον ηλίθιο δεν τον νικάς με τίποτα. Δεν σημαίνει ότι με ξεφτίλισες και έφυγα. Δεν ξέρω πόσο δυσνόητο σου είναι αλλά κάνε μια προσπάθεια και ας είναι περασμένη η ώρα.

Τα πινακάκια λες είναι της uefa? Στα ελληνικά τα φτιάχνει η uefa? Δεν το ήξερα. Ωραίοι. Και για να τα λέμε όλα τα πινακάκια είναι αυτοτελή και δείχνουν απλά το άθροισμα των βαθμών. Όχι το μέσο όρο. Το μέσο όρο είναι από κάτω ξεχωριστά και το έχετε βάλει μόνοι σας όπως σας βόλευε στο πλαίσιο της προπαγάνδας. Οπότε αφήστε τις πίπες ότι αυτά τα λέει και καλά η uefa. Είστε μεγάλα νούμερα τελικά.

Και για να τελειώνουμε, το έγραψα και πριν. Οποιαδήποτε κουβέντα για Ευρώπη είναι κωμωδία. Όσα αστεία τέτοια πινακάκια και να μας βάλεις, όσα δημοσιεύματα της πούτσας, όσες "ειδικές βαθμολογίες" από ομίλους ανάλογα το πως σας βολεύει... χώνεψε τη μία και μοναδική αλήθεια... δεν έχεις φτάσει εκεί που έχω φτάσει εγώ, πάει και τελείωσε. Δεν είναι πινακάκι, δεν είναι δημοσίευμα, δεν είναι επειδή έτσι μου καυλώνει να στο γράψω... είναι η γαμημένη πραγματικότητα. Δέξου την και προχώρα τη ζωή σου. Τώρα αν επιμένεις ότι το βασικό κριτήριο για να μετράμε τις διακρίσεις και τις επιτυχίες είναι οι βαθμοί στους ομίλους και όχι πχ οι συμμετοχές σε ημιτελικούς και τελικό (επειδή άκουσον άκουσον δεν το σήκωσα) τότε απλά σου δείχνω στοργή. Πίστευέ το, νομίζεις θα κάτσω να σκάσω περισσότερο; Και εγώ μπορώ να πιστεύω ότι γαμάω την Μπάγερν. Λες να τους νοιάζει τους Βαυαρούς; Καλό ξημέρωμα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PATSIFRIKOS την Δευ 07 Δεκ 2020, 01:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Δευ 07 Δεκ 2020, 01:39

Εν τω μεταξυ του εξελακια του εγραψα "Που αν βαλουμε κατω τις συμμετοχες στους ομιλους σε συναρτηση με την τελικη καταταξη παιζει να εχεις και το χειροτερο ranking σε ολη την ευρωπη.."

Το εκανε και μπολντ ο εσντιενακιας και παλι λαθος καταλαβε... Η τελικη καταταξη παπαθεοδωρολαγνε ειναι η θεση,οχι οι βαθμοι αλλα μπροστα στα αλλα μαργαριταρια δεν εδωσα σημασια σε αυτο.. Παντως πρωτη φορα γνωριζω ανθρωπο που βγαζει μεσους ορους χωρις να ξερει την προπαιδεια.. :lol

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Δευ 07 Δεκ 2020, 01:46

Της ΟΥΕΦΑ είναι τα Ρανκιγκ της ΟΥΕΦΑ είναι οι βαθμολογίες..Πρώτος σε νίκες πρώτος σε βαθμούς πρώτος σε θέσεις στην Ευρώπη διαχρονικά! Το κατάλαβες? Το πινακακι δείχνει τον μέσο όρο σε βαθμούς σε ομίλους! Ετσι βγαίνει ο μέσος όρος τι να κάνουμε αφού έτσι είναι τα μαθηματικά..
Το έγραφα και παραπάνω αλλά ο πονος σε κάνει και σκουζεις.Όταν την ίδια χρονιά πας παραπάνω γύρο είσαι πιο επιτυχημένος κι ας έκανα περισσότερους βαθμούς. Συνολικά όμως όταν δεν υπάρχει κάποιος που να έχει πάρει ευρωπαϊκό από τους δυο μας μετράνε οι νίκες οι βαθμοί ΣΥΝΟΛΙΚΑ έτσι τα μετράει η ΟΥΕΦΑ ρε βλήμα δεν το καταλαβαίνεις? Τι λέει η ΟΥΕΦΑ πήγε ο βαζελος δύο φορές ημιτελικά κ ο γαύρος καμία?6-2 από τους 8 και Περα άρα ο βαζελος καλύτερος?
Αυτά τα λέει μόνο ο λαλακης για να τα διαβάσει ο βλάκας ο πατσιφρικος ο περίγελος του κουρβα μαζί με τον Μέγαρα..

Όλος ο πλανήτης κρίνει τις επιτυχίες από τους τίτλους πρώτα και μετά από τις διαχρονικές παρουσίες βαθμολογίες νίκες κτλπ..

Σου έγραψα και για το μπάσκετ.
Καταλαβαίνω ότι ποναει ο κωλος σας,θέλεις να αερολογεις να γράφεις τις βαζελιες σου ,αλλά εδώ βάζουμε επιχειρήματα και αριθμούς και οι αριθμοί είναι αμειλικτοι.
Δεν πα να χτυπας τον κωλο σου κάτω στην Ευρώπη σε έχω περάσει εδώ και 5 χρόνια ,
Πλέον δεν υπάρχεις καν εκεί δεν συμμετέχεις και μάλιστα στο πιο σοβαρό επίπεδο στο πιο δύσκολο..Εξαφανίστηκες ,εξαυλωθηκες
Κάθε σου ποστ αναδύει την πτωμαινη του συλλόγου.....μην τα παρατάς είναι απόλαυση να ξεφτιλιζεστε..
Εσύ με τον Μέγαρα πρέπει να δαγκωνεστε που έγραψε ο πανυβλακας ότι είμαστε τελευταίοι στο Ρανκιγκ και διαβάζεις ότι είμαστε δέκα θέσεις πάνω από εσάς.
ποσο μαλακες είστε ρε Βαζελοι!!

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Δευ 07 Δεκ 2020, 01:48

ρε παλι θα ξεφτιλιστεις...

διαβαζε τι σου γραφω..μας επριξες τα αρχιδια με τους βαθμους και την ουεφα...

Τελικη καταταξη εγραψα...

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 223 επισκέπτες