ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
Scar
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Δευ 13 Δεκ 2010, 04:30
Has thanked: 171 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Scar » Παρ 07 Ιουν 2013, 13:13

eastender έγραψε: για εμενα η συμμετοχη σε αυτο το πρωταθλημα θα αποτελει κηλιδα στην ιστορια μου..θα φροντισω να το μεταφερω σε καθε συνοπαδο μου και δεν θα το λεω με περηφανια...απο το στομα μου δεν θα βγει ποτε η κουβεντα "εγω ετσι θελω να κερδιζω"...σε καποιους απο εσας δεν ισχυει το ιδιο
το ιδιο και σε καποιους απο σας

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από effenberg7 » Παρ 07 Ιουν 2013, 13:41

eastender έγραψε:αφου ρωτας εμενα λοιπον...

δεν γουσταρω καθολου την αποφαση αυτη...δεν με ενδιαφερουν ουτε οι νομοι (οπως φαινεται να κοπτεσαι εσυ με την περιπτωση καλαμαρια...) ουτε αν ειναι ηθικο ουτε καν αν ειναι δικαιο..

αυτο που θελω εγω ειναι να υποβιβαστω και να παιξει η ορεστιαδα

και σε πραγματα που δεν μπορεις να απαντησεις μην λες "οτι σε πηγαινω μεσω ιωαννινων"..και σε ξαναρωταω εγω ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ...

1) στη περιπτωση του Ηρακλη ποια ενεργεια ΔΙΚΗ ΜΟΥ βλεπεις?
2) στη περιπτωση του Ηρακλη στην διοργανωτρια αρχη προεδρος και κουμαντο ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΑΡΝΑΤΩΡΟΣ?
3) Ο ταρνατωρος ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ?
4) στην περιπτωση της νεας σμυρνησ το 2005 τι επρεπε να ισχυει, οι νομοι ή η ηθικη?
5) στην περιπτωση του Πανσερραικου Ο ΝΟΜΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΙΣΧΥΣΕΙ?

Αν παμε πολυ παλια σιγουρα μπορουν να βγουν για ολους περιπτωσεις οπου η ηθική ή η νομοθεσια πηγαν περιπατο...απλως ειναι κριμα που δεν υπαρχει ακομα ενα παλιοτερο φορουμ εκεινησ τησ περιοδου του 2008 να βρεθουν αυτα που γραφαν τοτε καποιοι δικοι σου για τη καλαμαρια το 2008

για εμενα η συμμετοχη σε αυτο το πρωταθλημα θα αποτελει κηλιδα στην ιστορια μου..θα φροντισω να το μεταφερω σε καθε συνοπαδο μου και δεν θα το λεω με περηφανια...απο το στομα μου δεν θα βγει ποτε η κουβεντα "εγω ετσι θελω να κερδιζω"...σε καποιους απο εσας δεν ισχυει το ιδιο
εμενα με ενδιαφερουν οι απαντησεις σου που τονισα..αυτος ηταν ο σκοπος της πουτσοζαλαδας :lol: ...θα σου απαντησω ομως και στα αλλα αφου μου εκανες την τιμη και μου απαντησες και εσυ...
1)σου απαντησε ο οπαδος του Ηρακλη πιο πανω..μην το κανω αντιγραφη επικολληση...
2)ειναι δεν ειπε κανεις το αντιθετο...
3)ειναι και παλι δεν αντιλεγει κανεις...
4)αν θες την γνωμη μου οχι μονο τοτε αλλα παντα θα πρεπει να ισχυουν οι κανονισμοι και οι νομοι...ΠΑΝΤΑ ομως...οταν θα μαθεις πρωτα σαν ανθρωπος να τηρεις καποιους κανονισμους του συνολου που ανηκεις θα σε βοηθησει να βελτιωσεις την συμπεριφορα σου,την ομαδικοτητα,την συνεργασια.ακομα και την ηθικη σου που ειναι αμεσα εξαρτημενη απο τον εγωισμο του καθενος οσο κι αν λετε οτι τη ηθικη η την εχεις η δεν την εχεις...
5)ελπιζω να σε καλυψα με το 4...
και τελειωνοντας να σου ξεκαθαρισω οτι θεωρω αυτο που εγινε νομιμο :etsi

και ηρθε το τελος της πουτσοζαλαδας πιστευω φου ολοι πηραμε τις απαντησεις μας...βλεπετε ενα τυχαιο παραδειγμα για τις διαφορετικες απαντησεις 2 (σεβαστων τουλαχιστο σε θεματα διαλογου)μελων του φορουμ...του ultras athens και του eastender... ο ενας αισθανεται καθαρος και ο αλλος ντροπη για αυτην την σελιδα του τμηματος της αγαπημενης του ομαδας...δεν θα τους κρινω (αλλωστε ποιος ειμαι εγω??)ουτε θα παρω το μερος κανενος για το ποιος εχει δικιο ποιος ειναι ηθικος εγωιστης κλπ...απλα ειμαι σιγουρος οτι για να εχεουν διαφορετικη γνωμη 2 οργανωμενοι οπαδοι σιγουρα το βλεπουν απο διαφορετικη οπτικη γωνια...να ξεκαθαρισω εξ αρχης οτι μιλαω για το μεγαλυτερο ποσοστο και οχι για τις εξαιρεσεις που υπαρχουν σε καθε ομαδα...σας ζαλιζω τ αρχιδια εδω και 2 μερες για να καταλαβετε οτι σε θεματα "ηθικης"εγωισμου κλπ ειμαστε τα ιδια ΣΚΑΤΑ..και ειμαστε τα ιδια σκατα προερχομενοι απο μια κοινωνια πολυ πιο σαπια και πολυ πιο βαθυα στα σκατα...οσο και να σκουζετε οσο και να καταριεστε οσο και να διαφωνειτε αυτη ειναι αληθεια και η πραγματικοτητα...οτι ειμαστε ολοι μερος ενος σαπιου προϊοντος και το μονο που κοιταζουμε ειναι την καμπουρα του αλλου αδιαφορωντας για το ποσο κοντα στον εδαφος εχει φτασει το δικο μας κουτελο...πειτε με μαλακα πειτε με κομπλεξικο πειτε οπως θελετε..εγω το συμπερασμα μου το εβγαλα και θελω να πιστευω πως ανηκω στις εξαιρεσεις των υποστηρικτων αυτου του σαπιου προϊοντως και βεβαια δινω εξετασεις καθημερινα στον εαυτο μου οχι για να δω που ανηκω αλλα να δω αν και τι προοδους κανω...επισης πλεον ειμαι σχεδον σιγουρος οτι το κυριο χαρακτηριστικο που μας κανει ολους καφρους,απολιτιστους,κομπλεξικους,ανηθικους κλπ ειναι ο εγωισμος...ο κακος εγωισμος...ο εγωισμος του να θελω να ειμαι πρωτος καταστρεφοντας τον αλλον και οχι γινομενος καλυτερος..αυτο ισχυει για τα αγωνιστικα για τα οπαδικα για τα παντα...και ελατε τωρα και πειτε μου οτι εχω αδικο οτι δεν ειμαστε ολοι ιδιοι ,σιγα μην ειμαι ιδιος εγω με εναν γαυρο ,σιγα μην ειμαι ιδιος εγω με εναν βαζελα ,με ενα χανουμο κ.ο.κ..ειλικρινα δεν προκειται να σας απαντησω και θα προσπερασω απλα την αποψη σας γιατ μεχρι στιγμης εχω διαμορφωσει την δικη μου...

Υ.Γ.ζητω 1.000.000 συγγνωμη απο τον Κωστα για το σενονι που εβαλα...δεν προκειται να ξαναγινει ουτε να του παρω την δουλεια :etsi :lol: :lol: :lol:
feelin' frisky?

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από effenberg7 » Παρ 07 Ιουν 2013, 13:50

VKOS13 έγραψε:symfonoume. gia exigise twra giati epimeneis?
ανυπομονο αγορι :lol: :lol: κατσε ρε δεν ειμαι συνηθισμενος στα σεντονια...εχασα την μπαλα :mrgreen:
feelin' frisky?

Άβαταρ μέλους
tardis
Δημοσιεύσεις: 1509
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 20:34
Has thanked: 68 times
Been thanked: 15 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από tardis » Παρ 07 Ιουν 2013, 13:57

RE PEITE TIPOTA GIA TO BASKET TELIKOI KSEKINANE
PATE APO TORA ABABAB NA TO KANETE? :xa

eastender
Δημοσιεύσεις: 2082
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 10:40
Has thanked: 21 times
Been thanked: 62 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από eastender » Παρ 07 Ιουν 2013, 14:10

οπως εγραψα και στο τοπικ του ηρακλη

απολυτα αδικος ο φετινος υποβιβασμος της ομαδας τους

ομως απολυτα αδικο και το περσινο πρωταθλημα που πανηγυριζαν..γιατι οταν φαινεται να χρωστας (μου εξηγησαν τους λογους που τα χρεη τους "επρεπε να φαινονταν" και ειναι κατανοητοι..) κανεις την παπια και δεν εχεις το καλυτερο μπατζετ απο ολους...

φετος στο βολλευ προτιμησα να εχω πιτσιρικια και γυρω στα 150.000 πηγαν σε χρεη προσφυγων...απολυτα σωστο..θα μπορουσα με αυτα τα λεφτα να εχω 3 σχετικα καλους ξενους και να διεκδικησω πρωταθλημα ..μαλακια θα ηταν ομως

απλως το βολλευ απεδειξε για μια ακομη φορα οτι οι παραγοντες του συμπεριφερονται λες και ειναι μικρο το αθλημα..και επιμενω...ψαχτε λιγο για ποιο λογο δεν χαλιοταν ο ταρνατωρος να μεινει α1 ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ...οχι οτι θα εκπλαγειτε οπως ειναι η κοινωνικες και οικονομικες συνθηκες πλεον

forgotit
Δημοσιεύσεις: 710
Εγγραφή: Πέμ 13 Ιαν 2011, 23:19
Has thanked: 186 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από forgotit » Παρ 07 Ιουν 2013, 14:45

Forzatos έγραψε:ειχε ανακοινωθει κατι ρε φιλε?φημες λεγαν οτι συμφωνησε ο ντραζεν να επιστρεψει ευρωπη και στον παναθηναικο....
δεν υπηρχε τιποτα επισημο και θα ηταν πολυ περιεργο παιχτης σαν τον ντραζεν να επιστρεψει ευρωπη οντας 28 χρονων.Πας να ταυτισεις τωρα τον Πετροβιτς με τον παναθηναικο εξαιτιας μιας φημης.ξαναλεω μικρη σημασια εχει και μαλακιες συζηταμε απλα νταξει....ανεφερε το σε αλλο τοπικ....
re megale kalws i kakws gia mas o drazen einai tautismenos me ton panathinaiko,eidika gia osoys den einai 20 xronwn kai thymountai akoma ekeini tin mera san na nai xthes...
gamise mas poy tha mas peis kai pws tha aisthanthoume kai poy tha to anaferoume

aekole

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από aekole » Παρ 07 Ιουν 2013, 14:57

forgotit έγραψε:
Forzatos έγραψε:ειχε ανακοινωθει κατι ρε φιλε?φημες λεγαν οτι συμφωνησε ο ντραζεν να επιστρεψει ευρωπη και στον παναθηναικο....
δεν υπηρχε τιποτα επισημο και θα ηταν πολυ περιεργο παιχτης σαν τον ντραζεν να επιστρεψει ευρωπη οντας 28 χρονων.Πας να ταυτισεις τωρα τον Πετροβιτς με τον παναθηναικο εξαιτιας μιας φημης.ξαναλεω μικρη σημασια εχει και μαλακιες συζηταμε απλα νταξει....ανεφερε το σε αλλο τοπικ....
re megale kalws i kakws gia mas o drazen einai tautismenos me ton panathinaiko
phpBB [video]

polu omorfos

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από polu omorfos » Παρ 07 Ιουν 2013, 14:59

forgotit έγραψε:
Forzatos έγραψε:ειχε ανακοινωθει κατι ρε φιλε?φημες λεγαν οτι συμφωνησε ο ντραζεν να επιστρεψει ευρωπη και στον παναθηναικο....
δεν υπηρχε τιποτα επισημο και θα ηταν πολυ περιεργο παιχτης σαν τον ντραζεν να επιστρεψει ευρωπη οντας 28 χρονων.Πας να ταυτισεις τωρα τον Πετροβιτς με τον παναθηναικο εξαιτιας μιας φημης.ξαναλεω μικρη σημασια εχει και μαλακιες συζηταμε απλα νταξει....ανεφερε το σε αλλο τοπικ....
re megale kalws i kakws gia mas o drazen einai tautismenos me ton panathinaiko,eidika gia osoys den einai 20 xronwn kai thymountai akoma ekeini tin mera san na nai xthes...
gamise mas poy tha mas peis kai pws tha aisthanthoume kai poy tha to anaferoume
nai re k omaradona k o nti stefano :papas :papas

ksematiasma thes.

walker
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 04 Σεπ 2012, 07:30
Has thanked: 8 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από walker » Παρ 07 Ιουν 2013, 15:07

polu omorfos έγραψε:
forgotit έγραψε:
Forzatos έγραψε:ειχε ανακοινωθει κατι ρε φιλε?φημες λεγαν οτι συμφωνησε ο ντραζεν να επιστρεψει ευρωπη και στον παναθηναικο....
δεν υπηρχε τιποτα επισημο και θα ηταν πολυ περιεργο παιχτης σαν τον ντραζεν να επιστρεψει ευρωπη οντας 28 χρονων.Πας να ταυτισεις τωρα τον Πετροβιτς με τον παναθηναικο εξαιτιας μιας φημης.ξαναλεω μικρη σημασια εχει και μαλακιες συζηταμε απλα νταξει....ανεφερε το σε αλλο τοπικ....
re megale kalws i kakws gia mas o drazen einai tautismenos me ton panathinaiko,eidika gia osoys den einai 20 xronwn kai thymountai akoma ekeini tin mera san na nai xthes...
gamise mas poy tha mas peis kai pws tha aisthanthoume kai poy tha to anaferoume
nai re k omaradona k o nti stefano :papas :papas

ksematiasma thes.
ο μαραντονα ειναι μελος του ολυμπιακου.. :lol: :lol:

walker
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 04 Σεπ 2012, 07:30
Has thanked: 8 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από walker » Παρ 07 Ιουν 2013, 15:10

απλα και για την ιστορια,αν δεν κανω λαθος στην ν.σμυρνη υπηρξε παρανομη αποφαση γιατι ΔΕΝ ειχε ξεκινησει το παιχνιδι και ΔΕΝ ειχε φυλλο αγωνος,αρα η εφεση ειχε νομικη ισχυ..

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 207 επισκέπτες