ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
MORBID 13
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2011, 14:09
Has thanked: 149 times
Been thanked: 80 times

Re: RE: Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από MORBID 13 » Τρί 07 Νοέμ 2017, 23:09

panwkatw7 έγραψε:
Megara13 έγραψε: Σάβ 04 Νοέμ 2017, 00:43
panwkatw7 έγραψε: Παρ 03 Νοέμ 2017, 19:58
Megara13 έγραψε: Κυρ 29 Οκτ 2017, 12:30 sas to xo ksanapei re mpourdela..xoris epo to poli 5 protathlimata tha xes parei stin 20etia..

agalma stous vardinogianides na kanete poustarades..4 xronia se glentao me pextakia tis seiras(se sxesi me paliotera) kai den mporousan na kerdisoun kati anatolakides kai telioname tous agones me 8 pextes..gamimeni oikogeneia
υπερτατο μνημειο βλακιας, οχι αστεια

στα 4 χρονια γλεντι ειναι και το 3-0 ημιχρονο? και με πεναλτυ να γελανε τα σκυλια ετσι για να ξεφτυλιζεσαι περισσοτερο?

κατι ανατολακηδες κατι τζιοβανιδες κατι καρεμπεδες κατι τζορτζεβιτς, ειπε ο επαιζα με τον γιαννη τον γκουμα τον τακη τον φυσσα, τον κωτσιο, τον φανη τον γκεκα και τον λεωνιδα τον βοκολο...ενταξει δεν το λες και γαλαξια αστερων

ασε που τελειωνε και τα ματς με 8 παικτες γι'άυτο εχανε (1 φορα εγινε και ολες οι αποβολες σωστες και μια χαρισμενη γιατι δεν θα εληγε το ματς), ενω εγω που του πηρα τελικο κυπελλου με 10 παικτες απο το 30, 2-0 σβηστα, μου τα εδινε η επο

δεν εχει και καμια μουτζα εικονιδια να στην κερασω
olokliri ekthesi sou grafo gia tis omades kai ta mats tis eikosaetias..oi tote oi omadares sou me ta 0-5-24 stin europi..
o takis o fisas kai o gianis o gkoumas exoune ftasei stous 8 tis europis kai exoun parei kai ena europaiko..pes mas kai gia tous kataksiomenous proponites pou piran protathlimata ston pagko tou thrilou na me apostomoseis telios..
pou thes kai moutzes
Για γραψε την εκθεση να γελασουμε... πηραν ευρωπαικο λεει ρε μαλακα... που να το πεις και που να μην πεσει γιαουρτι... δηλαδη και ο φανης ο κατεργιαννακης ας πουμε που το πηρε ηταν ο νεος κελεσιδης με αυτη την λογικη... και σου λεω για παικτη που επαιξε σε εμας... οτι το ευρωπαικο της εθνικης το 2004 ειναι κριτηριο ποδοσφαιρικης ευφυίας του γκουμα και του φυσσα... ασε μας ρε παλικαρι, τραβα βρες κανεναν αλλον

περιμενω την εκθεση σου για τα ματς της 20ετιας
Ασε μας ρε φιλε με Μπιγκον και φον Ματζουρακη τωρα. Τελος παντων τι τα ψαχνεις πηρες 18 πρωταθληματα 14 κλεψιμαικα και 4 με το σπαθι σου. Το δεχεσαι αυτο;

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The truth is in your ghettos
In your jails
In your young love
Not in your courts, or your congress, or the old sit judge man on the young
What the hell do the old know about the
young?

Άβαταρ μέλους
ultratyler
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 20:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 96 times

Re: RE: Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ultratyler » Τετ 08 Νοέμ 2017, 09:04

MORBID 13 έγραψε: Τρί 07 Νοέμ 2017, 23:09
panwkatw7 έγραψε:
Megara13 έγραψε: Σάβ 04 Νοέμ 2017, 00:43
panwkatw7 έγραψε: Παρ 03 Νοέμ 2017, 19:58
Megara13 έγραψε: Κυρ 29 Οκτ 2017, 12:30 sas to xo ksanapei re mpourdela..xoris epo to poli 5 protathlimata tha xes parei stin 20etia..

agalma stous vardinogianides na kanete poustarades..4 xronia se glentao me pextakia tis seiras(se sxesi me paliotera) kai den mporousan na kerdisoun kati anatolakides kai telioname tous agones me 8 pextes..gamimeni oikogeneia
υπερτατο μνημειο βλακιας, οχι αστεια

στα 4 χρονια γλεντι ειναι και το 3-0 ημιχρονο? και με πεναλτυ να γελανε τα σκυλια ετσι για να ξεφτυλιζεσαι περισσοτερο?

κατι ανατολακηδες κατι τζιοβανιδες κατι καρεμπεδες κατι τζορτζεβιτς, ειπε ο επαιζα με τον γιαννη τον γκουμα τον τακη τον φυσσα, τον κωτσιο, τον φανη τον γκεκα και τον λεωνιδα τον βοκολο...ενταξει δεν το λες και γαλαξια αστερων

ασε που τελειωνε και τα ματς με 8 παικτες γι'άυτο εχανε (1 φορα εγινε και ολες οι αποβολες σωστες και μια χαρισμενη γιατι δεν θα εληγε το ματς), ενω εγω που του πηρα τελικο κυπελλου με 10 παικτες απο το 30, 2-0 σβηστα, μου τα εδινε η επο

δεν εχει και καμια μουτζα εικονιδια να στην κερασω
olokliri ekthesi sou grafo gia tis omades kai ta mats tis eikosaetias..oi tote oi omadares sou me ta 0-5-24 stin europi..
o takis o fisas kai o gianis o gkoumas exoune ftasei stous 8 tis europis kai exoun parei kai ena europaiko..pes mas kai gia tous kataksiomenous proponites pou piran protathlimata ston pagko tou thrilou na me apostomoseis telios..
pou thes kai moutzes
Για γραψε την εκθεση να γελασουμε... πηραν ευρωπαικο λεει ρε μαλακα... που να το πεις και που να μην πεσει γιαουρτι... δηλαδη και ο φανης ο κατεργιαννακης ας πουμε που το πηρε ηταν ο νεος κελεσιδης με αυτη την λογικη... και σου λεω για παικτη που επαιξε σε εμας... οτι το ευρωπαικο της εθνικης το 2004 ειναι κριτηριο ποδοσφαιρικης ευφυίας του γκουμα και του φυσσα... ασε μας ρε παλικαρι, τραβα βρες κανεναν αλλον

περιμενω την εκθεση σου για τα ματς της 20ετιας
Ασε μας ρε φιλε με Μπιγκον και φον Ματζουρακη τωρα. Τελος παντων τι τα ψαχνεις πηρες 18 πρωταθληματα 14 κλεψιμαικα και 4 με το σπαθι σου. Το δεχεσαι αυτο;

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σημασια εχει οτι το πιστευεις εσυ και δινεις λογο στην υπαρξη σου...ολα καλα :kahmeno :kahmeno :kahmeno
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are
God's unwanted children? So be it!

Άβαταρ μέλους
MORBID 13
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2011, 14:09
Has thanked: 149 times
Been thanked: 80 times

Re: RE: Re: RE: Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από MORBID 13 » Τετ 08 Νοέμ 2017, 10:39

ultratyler έγραψε:
MORBID 13 έγραψε: Τρί 07 Νοέμ 2017, 23:09
panwkatw7 έγραψε:
Megara13 έγραψε: Σάβ 04 Νοέμ 2017, 00:43
panwkatw7 έγραψε: Παρ 03 Νοέμ 2017, 19:58 υπερτατο μνημειο βλακιας, οχι αστεια

στα 4 χρονια γλεντι ειναι και το 3-0 ημιχρονο? και με πεναλτυ να γελανε τα σκυλια ετσι για να ξεφτυλιζεσαι περισσοτερο?

κατι ανατολακηδες κατι τζιοβανιδες κατι καρεμπεδες κατι τζορτζεβιτς, ειπε ο επαιζα με τον γιαννη τον γκουμα τον τακη τον φυσσα, τον κωτσιο, τον φανη τον γκεκα και τον λεωνιδα τον βοκολο...ενταξει δεν το λες και γαλαξια αστερων

ασε που τελειωνε και τα ματς με 8 παικτες γι'άυτο εχανε (1 φορα εγινε και ολες οι αποβολες σωστες και μια χαρισμενη γιατι δεν θα εληγε το ματς), ενω εγω που του πηρα τελικο κυπελλου με 10 παικτες απο το 30, 2-0 σβηστα, μου τα εδινε η επο

δεν εχει και καμια μουτζα εικονιδια να στην κερασω
olokliri ekthesi sou grafo gia tis omades kai ta mats tis eikosaetias..oi tote oi omadares sou me ta 0-5-24 stin europi..
o takis o fisas kai o gianis o gkoumas exoune ftasei stous 8 tis europis kai exoun parei kai ena europaiko..pes mas kai gia tous kataksiomenous proponites pou piran protathlimata ston pagko tou thrilou na me apostomoseis telios..
pou thes kai moutzes
Για γραψε την εκθεση να γελασουμε... πηραν ευρωπαικο λεει ρε μαλακα... που να το πεις και που να μην πεσει γιαουρτι... δηλαδη και ο φανης ο κατεργιαννακης ας πουμε που το πηρε ηταν ο νεος κελεσιδης με αυτη την λογικη... και σου λεω για παικτη που επαιξε σε εμας... οτι το ευρωπαικο της εθνικης το 2004 ειναι κριτηριο ποδοσφαιρικης ευφυίας του γκουμα και του φυσσα... ασε μας ρε παλικαρι, τραβα βρες κανεναν αλλον

περιμενω την εκθεση σου για τα ματς της 20ετιας
Ασε μας ρε φιλε με Μπιγκον και φον Ματζουρακη τωρα. Τελος παντων τι τα ψαχνεις πηρες 18 πρωταθληματα 14 κλεψιμαικα και 4 με το σπαθι σου. Το δεχεσαι αυτο;

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σημασια εχει οτι το πιστευεις εσυ και δινεις λογο στην υπαρξη σου...ολα καλα :kahmeno :kahmeno :kahmeno
Στ αρχιδια μου η ομαδουλα σου που θα μου δωσει και λογο υπαρξης. Μια ζωη γραμμενη την εχω. Αλλα μη μου κανεις και το ασπρο μαυρο

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The truth is in your ghettos
In your jails
In your young love
Not in your courts, or your congress, or the old sit judge man on the young
What the hell do the old know about the
young?

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: RE: Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τετ 08 Νοέμ 2017, 23:08

[/quote]Ασε μας ρε φιλε με Μπιγκον και φον Ματζουρακη τωρα. Τελος παντων τι τα ψαχνεις πηρες 18 πρωταθληματα 14 κλεψιμαικα και 4 με το σπαθι σου. Το δεχεσαι αυτο;

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
[/quote]

Kat arxhn o bigon asxeta ama den epiase h otidhpote,eixe parei prwtathlima me thn napoli an thymamai kala...
Epeita ,den nomizw oti to onoma tou proponhth deixnei olh thn alhtheia,o olympiakos tou bagevic eixe paixtarades kai epaize mpallara me apotelesma h idia omada me ton idio kormo meta th fygh na phgainei logo poiothtas paixtwn traino...
Κai gia na teleiwnoume...VALVERDE proponhths sthn barca,SILVA proponhths sthn premier,ZARDIMproponhths sth monaco k poio prin me enan teliko uefa me thn bragka...de sou vazw kan mitsel...

Gia pame sta dika sou re diekdikhth,,esy ti akrivws eixes...?? ton kyr vasilh to danihl ..?to markarian ton '''TI MALAKA EINAI..??'' ton pigkouino,
ton tenta ton ten kate,ton allon ton malezano KATSO KATSO KATSO,ton strapatsoni...?ton allon ton evraio me thn gklitsa...?h tona apostolakh kai to niopla xaxaxaxaxaxax....pws akrivws paei diladi ..?

Άβαταρ μέλους
MORBID 13
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2011, 14:09
Has thanked: 149 times
Been thanked: 80 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από MORBID 13 » Πέμ 09 Νοέμ 2017, 01:04

Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο; Σου πα γω πως ειχα προπονηταρες; Απλα σου πα πως εκλεψες το 90% των πρωταθληματων που πηρες απ το 97 και μετα. Απλα. Τεσπα τωρα περσινα ξυνα σταφυλια για σας αυτα. Ερχεται ο νυν υπερ παντων αγων.
Πατε σαν αλλοτε.ΕικόναΕικόναΕικόνα
The truth is in your ghettos
In your jails
In your young love
Not in your courts, or your congress, or the old sit judge man on the young
What the hell do the old know about the
young?

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: RE: Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Σάβ 11 Νοέμ 2017, 22:01

MORBID 13 έγραψε: Τρί 07 Νοέμ 2017, 23:09 Ασε μας ρε φιλε με Μπιγκον και φον Ματζουρακη τωρα. Τελος παντων τι τα ψαχνεις πηρες 18 πρωταθληματα 14 κλεψιμαικα και 4 με το σπαθι σου. Το δεχεσαι αυτο;

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ενω εσυ ας πουμε ειχες προπονητη τον σερ αλεξ φεργκιουσον και τον μουρινιο? Πηρα 19, οποτε πες μου πρωτα το 1 που ξεχασες αν θα παει στα 14 η στα 4 και το συζηταμε...και πες μου ποια ειναι αυτα που πηρα με το σπαθι μου να ξερω κιολας. σοβαρα ρωταω

Άβαταρ μέλους
MORBID 13
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2011, 14:09
Has thanked: 149 times
Been thanked: 80 times

Re: RE: Re: RE: Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από MORBID 13 » Σάβ 11 Νοέμ 2017, 22:42

panwkatw7 έγραψε:
MORBID 13 έγραψε: Τρί 07 Νοέμ 2017, 23:09 Ασε μας ρε φιλε με Μπιγκον και φον Ματζουρακη τωρα. Τελος παντων τι τα ψαχνεις πηρες 18 πρωταθληματα 14 κλεψιμαικα και 4 με το σπαθι σου. Το δεχεσαι αυτο;

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ενω εσυ ας πουμε ειχες προπονητη τον σερ αλεξ φεργκιουσον και τον μουρινιο? Πηρα 19, οποτε πες μου πρωτα το 1 που ξεχασες αν θα παει στα 14 η στα 4 και το συζηταμε...και πες μου ποια ειναι αυτα που πηρα με το σπαθι μου να ξερω κιολας. σοβαρα ρωταω
19 εχεις δικιο. Τωρα για τους αριθμους ενεδεικτικα το ειπα δε θυμαμαι με ακριβεια να σ πω

Στάλθηκε από το SM-J510FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

The truth is in your ghettos
In your jails
In your young love
Not in your courts, or your congress, or the old sit judge man on the young
What the hell do the old know about the
young?

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Κυρ 12 Νοέμ 2017, 15:03

ε βαλε κατι παραπανω στα 4, μην εισαι τσιπης :lol:

andy capp
Δημοσιεύσεις: 483
Εγγραφή: Τετ 05 Νοέμ 2014, 23:49
Has thanked: 143 times
Been thanked: 39 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από andy capp » Δευ 13 Νοέμ 2017, 11:00


Άβαταρ μέλους
walter
Δημοσιεύσεις: 341
Εγγραφή: Πέμ 30 Αύγ 2012, 10:20
Has thanked: 71 times
Been thanked: 87 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από walter » Τρί 14 Νοέμ 2017, 16:34

Πραγματικος παναθηναικος που γουσταρει τρελα την ομαδα του,με ΨΙΧΟΥΛΑ απο τον ερασιτεχνη πρωτη θεση στο πανελληνιο πρωταθλημα μαραθωνιου
Εικόνα
A FRIEND OF A FRIEND OF A FRIEND........

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 205 επισκέπτες