ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Παρ 06 Σεπ 2013, 19:09

redwhitestripe έγραψε:
Irlandos 1 έγραψε:Να μη ρωτήσω γιατί η 7 το δέχτηκε και συμμετέχει σ'αυτό το πράγμα, ε; :roll: :roll: :roll:
7 kai erasitexnhs einai to idio pragma re file
συνολικά το εννοούσα το 7, τέλος πάντων...

dunder
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Πέμ 19 Μάιος 2011, 14:57
Has thanked: 21 times
Been thanked: 16 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από dunder » Σάβ 07 Σεπ 2013, 00:44

ρε συ redwhitestripe για να καταλάβω, το πρόβλημά σου είναι η κάρτα φιλαθλου ή το πόσα εισιτήρια πήρατε σαν σύνδεσμος? Και τί σχέση έχει το ένα με το άλλο?
Εγώ νομίζω ότι η κάρτα βγήκε για να μειωθεί λίγο η συνδρομή των μελών και να πιάσει και τον άκυρο τον κόσμο που θα πάει γήπεδο μόνο για κανά ευρωπαϊκό παιχνίδι ή ντέρμπυ. Ή μπορεί να είμαι εγώ αφελής και να υπάρχει κάποιο σατανικό σχέδιο από πίσω.

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από effenberg7 » Σάβ 07 Σεπ 2013, 11:22

aekole έγραψε:
no passaran έγραψε:φυσικα και μπορει να εχεις αποψη μιλας με μενα και οχι με κανα τσουκαλα αλλα...δεν μπορεις ρε μαν να κραζεις καποιον που ειναι καλυτερος σου σε ολα ισως να εχει δικιο ο ετσι που ειπε οτι "στο βαθος το ζηλευουμε αυτο που ρεζιλευουμε" αντε σας χαιρετω παω στα ερυθρολευκα εξαρχεια για εναλακτικη - επαναστατκη μπυρα :xa
προσωπικά φίλε από το να νιώθω ότι γαυροποιούμε 10 φορές τελευταίο τοπικό με πρόεδρο πάτζα, άλλοι τελικά μπορεί και να ζηλεύανε δεν ξέρω μοναδικός κρητής ο χρόνος

λίγες μπύρες στα εξάρχεια μην πιεις πολλές και παραφερφθείς και αρχίσεις τα παντού είναι πειραιάς και τέτοια :lol:
μοναδικος κριτης ο χρονος οπως λες και εχεις απολυτο δικιο..οποτε για το αν "γαυροποιεισαι" κρατα μια πισινη..οχι τιποτε αλλο αλλα πολλοι εδω μεσα εχουν μνημη ελεφαντα... :mrgreen:
feelin' frisky?

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από effenberg7 » Σάβ 07 Σεπ 2013, 11:26

OLDGOODGATE13 έγραψε:
bongo έγραψε:Σε τι είδους επίδειξη δύναμης αναφέρεσαι ακριβώς γιατί εμπερδεύφθην..
Και αγωνιστική ρε (5 γκολ είστε σοβαροί :cool: )
Αλλά βασικά εξωαγωνιστική.
Παίζουμε με Πανιώνιο,μέχρι να φάμε το 1ο μας παίζει 80-20 η διαιτησία,τρώμε 3,την άλλη μέρα "ξεφτίλα ο ΠΑΟ,δεν έχει ομάδα,τον έλιωσε ο Πανιώνιος".
Παίρνει ο ΠΑΟΚ το μούφα πέναλτυ (δεν ξέρω καν αν ήτανε μούφα,στο τι λένε όλοι στηρίζομαι),"με διαιτησία ο ΠΑΟΚ,δεν έχει ομαδα".
Παίζουμε με Βέροια,άκυρο το γκολ τους,η διαιτησία τους πήγαινε,"δεν μπόρεσε να κερδίσει η ΠΑΟ,δεν έχει χαρακτήρα" και πάρα πολύ μικρές αναφορές για το οφσάιντ.
Παίζετε με Λειβαδειά,φιλικό στο χαλαρό τελείως,μόνο που δεν σας είπαν γαμήστε μας,δεν δίνεται και πέναλτυ στον Λεβαδειακό (όχι ότι θα άλλαζε κάτι),"ομαδάρα ο θρύλος,Μπαρτσελόνα της Ελλάδας".
Σας πάει σχετικά η διαιτησία με Ατρόμητο,κερδίζετε 2-1,δεν σας δίνουν πέναλτυ,"μπαλάρα ο Θρύλος,κέρδισε 2-1 και δεν του ωθηκε και πέναλτυ".
Ανάβουμε καπνογόνα με Βέροια,καλείται για απολογία ο ΠΑΟ,3 παραβάσεις ποινικές.
Επεισόδια οι γάβροι,καλείται για απολογία ο ΟΣΦΠ,1 παράβαση ποινική (εμείς στην Λειβαδιά χααμε πρωτάθλημα πρόπερσι για τέτοια).
Εφημερίδες την επόμενη,καμία να μην λέει πουθενά γιατί άργησε να ξεκινήσει το δικό σας ματς 15 λεπτά (σε πρωτοσέλιδα πάντα,τα μέσα δεν τα διαβάζω ποτέ).
Ούτε η Nova το είπε νομίζω,διορθώστε με αν κάνω λάθος.
Πιο πολλά αντίστοιχα μπορούν να βρουν οι ΠΑΟΚτζήδες,εγώ δεν ασχολήθηκα τόσο με τα δικά τους,απλά αυτά μου έκαναν εντύπωση ακόμα και για Ελλάδα.

Δηλαδή είμαστε 3η αγωνιστική ακόμα,κρατηθείτε λίγο.
Άμα είχαμε ομάδα εμείς ή ο ΠΑΟΚ τι θα γινόταν δηλαδή?
για καποιες ενεργειες του χοντρου δεν νομιζω να ειπε κανεις οτι ειμαστε υπερηφανοι...εφημεριδες προσωπικα(οπως και πολλοι δικοι μου πλεον)ουτε τα πρωτοσελιδα δεν παρατηρουμε ;-)
feelin' frisky?

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από effenberg7 » Σάβ 07 Σεπ 2013, 11:36

PATSIFRIKOS έγραψε: kai wres wres aporw giati asxoloumaste akoma
γιατι ειστε μαζοχες,γιατι γουσταρετε να σας γαμανε και να σας παιρνουν τα λεφτα,γιατι δεν μπορουμε να κανουμε το μοναδικο πραγμα που θα μας σωσει σαν οπαδους η σαν "φιλαθλους" του ποδοσφαιρου,μια αποχη να γαμηθουν ολοι...γιατι πιο πολυ μισεις ενα γαβρο χανουμι κλπ που δεν ξερεις τι μπεσα εχει και αν ειναι ενταξει ατομο παρα αυτους που σε γαμανε μερα νυχτα...γιατι μπροστα στο ποζεριλικι ισοπεδωνεις τα παντα...και και και κ.ο.κ...αυτα βεβαια δεν ισχυουν μονο για εσενα προσωπικα αλλα για ολους εμας που ασχολουμαστε ακομα με το ποδοσφαιρο..εχουμε γινει τα πουτανακια των αφεντικων μας...και καλα εμεις το πηραμνε χαμπαρι εστω και αργα,,καποιοι απο εσας τα χανουμια τα μπαοκια κλπ δεν εχετε παρει μυρωδια τι ετοιμαζουν..συνεχισε και μην μου απαντησεις ειδικα με απειλες βρισιδια κλπ,...θα σε γραψω στ αρχιδια μου...
feelin' frisky?

Άβαταρ μέλους
come out to...
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Σάβ 18 Ιουν 2011, 19:11
Has thanked: 3 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από come out to... » Σάβ 07 Σεπ 2013, 12:04

Δεν που πέφτει λόγος, αλλά δεν είναι πολλά τα 500 εισιτήρια;

phpBB [video]
ΠΑΟ-ΘΡΗΣΚΕΙΑ-ΘΥΡΑ 13

Άβαταρ μέλους
tardis
Δημοσιεύσεις: 1509
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 20:34
Has thanked: 68 times
Been thanked: 15 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από tardis » Σάβ 07 Σεπ 2013, 12:22

me karta filathlou fantazomai kai autoi... :malakia

eastender
Δημοσιεύσεις: 2082
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 10:40
Has thanked: 21 times
Been thanked: 62 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από eastender » Σάβ 07 Σεπ 2013, 13:05

Πλακα πλακα αν ισχυει ο αριθμος των εισιτηριων που παιρνει το κοκκωνι μιλαμε για κλαμπαρα

Παιζει να ειναι και το κλαμπ με τα πιο πολλα τικετα απο έπαρχια

makedonofapas

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από makedonofapas » Σάβ 07 Σεπ 2013, 13:17

που στο διαολο πεφτει το κοκκωνι?ακου κοκκωνι...ΚΟΚΚΩΝΙ...

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Σάβ 07 Σεπ 2013, 13:28

Που εισαι μωρι γαμιολα φαπα??? Αναστγθγκες? Αναγεννηθηκες απο την τεφρα σου? Γουελκαμ μπακ μωρη χανουμαρα!!
Και αφου καλωσορισαμε το φιλο φαπα....ρε αεκολε μιλας εκ του ασφαλους. Την ιδια κουβεντα την εχω κανει με αλλα χανουμια και στο τετατετ τα λετε διαφορετικα....οχι γιατι ειστε κοτες η χωρις μπεσαλικι ζπλα στα ιντερνετ τα ανωνυμα δεν μπορει ο καθενας απο εμας να μηλισει με απολυτη ειλικρίνεια δυχτυχως....το ιδιο ισχυει και για βαζελες που μιλαω μαζι τους και ατομα σεβαστα οχι σαν κατι γιαπωνεικα κωλοτρυπιδια ;-)
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 216 επισκέπτες