ΟΣΦΠ-ΑΕΚ(Hμιτελικός Κυπέλου) 12/4 18:00

turbo21
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιαν 2013, 22:38
Has thanked: 49 times
Been thanked: 62 times

Re: ΟΣΦΠ-ΑΕΚ(Hμιτελικός Κυπέλου) 12/4 18:00

Δημοσίευση από turbo21 » Πέμ 27 Απρ 2017, 11:12

@ultratyler

Μη μπερδευεις τις φυλαδες, τους πουτανας γιους τους ΑΡΔ, με εμας που απαντας εδω περα.
Τι ειδους επιχειρημα ειναι το "εχω μεινει απεξω και απο τα Γιαννενα" ?? δε το καταλαβαινω...

αν νικαγατε 0-2 χθες ξερεις τι θα λεγατε? ε τωρα που σε περασα τα λεω εγω αυτα που θα ελεγες εσυ αν με ειχες περασει. Ετσι ειναι αυτα. Απλα ειστε κακομαθημενοι υπάλληλοι και νομιζετε οτι τιποτα δεν αλλαζει και οτι παντα θα μπαινεις μεσα και θα νικας με "κατσουρανηδες". Καυλαντα να γινεται και ολα καλα. Προσωπικα γουσταρω πολυ να με υποβαθμιζουνε οι αντιπαλοι γιατι μετα το τσουξιμο στον κωλο ειναι πιο γλυκο αλλα κατα τα αλλα δεν εγινε και κατι. Ετσι κι αλλιως ο χοντρος υποσχεθηκε θαυματα το καλοκαιρι.. πολυ θα ηθελα να δω μερικους δικους σας να χανουνε πρωταθληματα κυπελλα να τρωνε 6αρες να πηγαινουν Γ' να εχουν 10 χρονια να βγουν ευρωπη και να πηγαινουν γηπεδο ακομα αλλα ποτε δε ξερεις τι θα ξημερωσει. Ροδα ειναι αυτη η πουτανα και γυριζει. Ασε μας εμας λοιπον, κοιτα την ομαδουλα σου να τη φτιαξεις γιατι εχει παρει ασχημη φορα η κατηφορα.. Μιληστε εκει να δειτε μπας και το σωσετε και καλο καλοκαιρι.

Άβαταρ μέλους
MORBID 13
Δημοσιεύσεις: 1370
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιουν 2011, 14:09
Has thanked: 149 times
Been thanked: 80 times

Re: ΟΣΦΠ-ΑΕΚ(Hμιτελικός Κυπέλου) 12/4 18:00

Δημοσίευση από MORBID 13 » Πέμ 27 Απρ 2017, 11:42

j.rebel έγραψε: Τετ 26 Απρ 2017, 20:58 Πεστε κατω ρε κιλοοοοοοοοοοοοτεεεεεεεςςςςςς

Υγ...μπραβο ρε μαγκες ..στη μπουτσα μας...
Και μονο που καταιβασαν περιοδο οι κλοσες μας φτανει
κατέβασαν , κλώσσες. Θα πει ο grammar nazi
The truth is in your ghettos
In your jails
In your young love
Not in your courts, or your congress, or the old sit judge man on the young
What the hell do the old know about the
young?

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΣΦΠ-ΑΕΚ(Hμιτελικός Κυπέλου) 12/4 18:00

Δημοσίευση από j.rebel » Πέμ 27 Απρ 2017, 11:49

Kibic έγραψε: Πέμ 27 Απρ 2017, 01:06
j.rebel έγραψε: Τετ 26 Απρ 2017, 20:58 Πεστε κατω ρε κιλοοοοοοοοοοοοτεεεεεεεςςςςςς


:lol
re file malakas o karim alla pas na mou to paikseis eirwnias esy pou h allh o patito voutaei panw ston kapino kai zhtage penalti...???
ayto to video de to xeis e..?tou malaka tou mantalou tou vlogiokomenou gypa tis moufes den tis exeis e,,...?
to deytero pentakatharo goal sto karaiskakh..?eksygiantes...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος j.rebel την Πέμ 27 Απρ 2017, 12:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ultratyler
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 20:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 96 times

Re: ΟΣΦΠ-ΑΕΚ(Hμιτελικός Κυπέλου) 12/4 18:00

Δημοσίευση από ultratyler » Πέμ 27 Απρ 2017, 11:52

Ρε εισαι καλα?
Σου ειπα εγω να μην πεις τιποτα που κερδισες?
Που ακριβως το εγραψα αυτο?
Εγω απλα εδωσα την απαντηση απτη δικια μου πλευρα

Λες μπερδευω εσας εδω μεσα με τις φυλλαδες και τους ασχετους

και δυο προτασεις παρακατω με λες υπαλληλο και οτι θελω να κερδιζω με κατσουρανηδες.
Οχι απλα δεν θα τα λεγες αν ηξερες τι πιστευω δεν θα τα λεγες ουτε καν αν ειχες διαβασει κανα δυο τρια ποστ μου

Πρωταθληματα και κυπελλα χανατε στο 80% γτ δεν μπορουσατε να τα παρετε πρωτα απολα αγωνιστικα μην τα ξαναλεμε.

Εξαρες τρωγατε γτ ησασταν ανυπαρκτοι.

Γ επαιξες γτ σε εριξε ο προεδρος σου.

Στα πετρινα μου μια χαρα κοσμο ειχα και περισσοτερο και πολυ καλυτερο σε κουλτρουρα αποτι τωρα ισως

Συμφωνω οτι δεν ξερεις τι θα ξημερωσει και να μην εχουμε τιποτα δεδομενο αλλα για το αλλο που λες αν καποιος κοιταει την ομαδα του ειναι οι γαβροι εχοντας ολους τους υπολοιπους να κοιτανε τι κανει ο γαβρος.Ακομα και αν παιξει φιλικο στην Ιαπωνια μπας κ παρουν λιγο χαρα.
Δυο ποστ πριν ο βαζελος κανει γελακια που η αεκ μας απεκλεισε στο κυπελλο,για να καταλαβεις... οποτε η προτροπη σου ειναι ακυρη


Καλο καλοκαιρι οπως και να χεις και μην βιαστεις να παρεις πρωταθλημα απο Αυγουστο παλι φετος.
Αν το παρεις παρτο ανοιξουλα πιστεψε με ειναι καλυτερα ;-)
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are
God's unwanted children? So be it!

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 158 επισκέπτες