ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τρί 25 Μάιος 2021, 01:18

Ρωτάνε γιατί αφήσαμε τα παοκια αυτοί που τους κερναγαν κρουασάν. Άι στο διάολο εδώ μέσα με τον κάθε ηλίθιο

2009 500 μπλουζάκια για τους 500 τιτλους
2017 έγιναν 561 οι τιτλοι
2021 οι τίτλοι έκαναν κουτάβια και έφτασαν τους 1610..
ΩΡΣΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

iou-iou
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: Σάβ 11 Ιουν 2011, 20:26
Has thanked: 107 times
Been thanked: 282 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από iou-iou » Τρί 25 Μάιος 2021, 01:46

ton allo apo panw den ton noiazei an ontws exoun dhlw8ei swmateia paranomws sthn diadikasia eklogwn, kati pou anakoinwnetai epishmws apo ypourgo malista, alla to an ayth h dhlwsh eynoei ton Olympiako kai th parataksh tou Fasoula!!! Ksanamiliste gia h8os, a8lhtismo, kai dikaiosynh kai apo moutzes kai xlepes mhn agxwneste, yparxoun af8ones gia rezilia san kai esas.

Oso gia to sxolio gia to an bghkane Olympiakoi sta paokia sthn A8hna, na 8ymisw oti oses fores exoume bgei emeis sta paokia diaxronika sthn A8hna, (eite paizoun me emas, eite me esas, eite me xanoumia, eite me oti goustarete) den exete bgei eseis mazi me olous tous allous tou nomou Attikhs kontra se olous tou nomou Thessalonikhs. Me ti moutra kanete kai pneuma bre kakomoirhdes panw se ayto? Pote emfanisthkate eseis sthn Athina, eite sto kentro eite sta proastia, kontra stous boulgarous? exete tsakw8ei pote sobara mazi tous sthn A8hna kai den to ma8ame...? Na arxisoume na anaferoume dynata skhnika me paokia sto kentro mhpws ma8ete ta stoixeiwdh kai ksanaskefteite (an dia8ete mualo) poios htan diaxronika parwn sthn A8hna kai poios o monima anyparktos, komparsoi ths polhs?

ARLONEZ
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ 28 Οκτ 2011, 15:52
Has thanked: 118 times
Been thanked: 29 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ARLONEZ » Τρί 25 Μάιος 2021, 02:15

Άσε μας ρε μεγάλε διαχρονικά τι έκανες ...πες μας τώρα γιατί φοβήθηκες ρε βλάκα την αύρα και δεν έκανες κίνηση;γιατί κλείστηκες ρε βλάκα καλιθεα και δεν ξεμυτησες;γιατί έβγαλες ρε χαζούλη ανακοίνωση να κράζεις μπάτσους και χρυσοχοιδη;τι σε νοιάζει ρε γελοίε πως ήρθαν οι Βούλγαροι ...να γίνουν ήρθαν...πήγες;όχι γαμω την Αύρα σου...γιατί βγήκες την επόμενη φωτογραφία στο Μοναστηράκι να δείξεις τι?ξέρεις έχω μάζεμα Γαλάτσι έλα....αφού είσαι στα καλύτερά σου και γω στα χειρότερα έλα να με γαμησεις γιατί πας λεωφόρο ρε βλακακο γαμω το βίντεο σου....για το θεαθηναι;εκ του ασφαλούς μια ζωή βρε παιδάκια...κρυφτουλι...λίγο ουσία θέλουμε...τπτ άλλο...
PANATHINAIKOS H THANATOS...

iou-iou
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: Σάβ 11 Ιουν 2011, 20:26
Has thanked: 107 times
Been thanked: 282 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από iou-iou » Τρί 25 Μάιος 2021, 02:29

mia einai h ousia, den yparxei athanasia...

Telis
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 23:55
Has thanked: 114 times
Been thanked: 47 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Telis » Τρί 25 Μάιος 2021, 10:36

SE KSANAROTAO NA APANTHSEIS POTE EGINES ME TA PAOKIA TELEFTAIA FORA ATHHNA?KAI SOY EIPA PARADEIGMATA POU DEN PAIZAME EMEIS ALLA PSAXTHKAME.KAI GINAME STHN ATHHNA SOU KATA TA ALLA .APANTA SE AFTO

ENA PERIERGO PRAGMA.OTAN PERNAME APO LEOFORO APO EPOXES POY PHGAINAME MAROUSI EINAI OLOI OLYMPIAKOI.KAI STA FANARIA.KAI STOUS MAD OLYMPIAKOI.ENA PERIERGO PRAGMA.KAI AFTOI POU HTAN TO SAVATO KAI EPITAGXYNAN OLYMPIAKOI.KAI AFTOI POU PANHGYRIZAN STH LEOFORO TH NIKH OLYMPIAKOI

TO OTI KOITAS NA YPERASPISTEIS TOUS VOU KAI DEN KOITAKSES NA TOUS THN KANEIA LEEI POLLA

OTAN TA POULMAN MAS GIA EVOSMO MPLOKARONTAN GELOUSATE.TORA KALA KANANE KAI HRTHAN OPOS HRTHAN

Άβαταρ μέλους
ultratyler
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 20:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 96 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από ultratyler » Τρί 25 Μάιος 2021, 11:27

enas-apo-emas έγραψε: Δευ 24 Μάιος 2021, 22:37 Πολλά τα ερωτήματα που γεννήθηκαν αυτό το τριήμερο....
Πως αφήσατε τα οκια να σουλατσαρουν το Σάββατο στη πόλη σας????

Επίσης πως έγινε το ίδιο σήμερα με τα ζελια????

Ένα άλλο ερώτημα είναι αν υπάρχει άλλος χώρος στο σεφ να σηκώσουμε κούπα η την επόμενη κούπα θα τη σηκώσουμε στα ανοιχτά μπασκετακια ?????

Επίσης πολύ σημαντικό ερώτημα είναι τι θα γίνει με τα Σούρμενα εεε με συγχωρείτε με το γυναικείο τμήμα μπάσκετ του οσφπ, θα διαλυθεί και αυτό η θα συνεχίσει....

Αλλά το βασικό ερώτημα που μου μου έμεινε αναπάντητο θα κάνει ένσταση η παντελονατη διοίκηση σας ή θα το περάσει στο ντούκου?????

Υγ. Στα χειρότερα μας παραμένουμε ο μεγαλύτερος σύλλογος της χώρας γιατί έχουμε τον μεγαλύτερο λαό της χώρας....

#1610 και συνεχίζουμε
Φίλε δεν θα γράψω ουτε δυσκολίες ούτε τιποτα.

Θελω απλά να μου πεις που στηρίζεις το επιχειρημα οτι εισαι ο μεγαλύτερος αθλητικος σύλλογος μια χωρας που εχει αλήτικο σύλλογο που παίζει σε ολα τα αθλήματα πανευρωπαϊκούς τελικούς σηκώνει Tσ΄Λ κτλ.

Επίσης αυτό με τον αριθμό των τίτλων δεν καταλαβαίνετε οτι σας κάνει ρομπες ρε?

Είστε τελείως σε συγχιση
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are
God's unwanted children? So be it!

wtf?
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 13:51
Has thanked: 13 times
Been thanked: 79 times

Re: ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΑΠΙΛΑ

Δημοσίευση από wtf? » Τρί 25 Μάιος 2021, 11:37

no passaran έγραψε:
PATSIFRIKOS έγραψε: Δευ 24 Μάιος 2021, 20:07
no passaran έγραψε: Παρ 21 Μάιος 2021, 09:43 Ρε τα βαζέλια.. αφού βλέπατε πως το καλάθι δεν πρέπει να μετρήσει, εκεί εσείς να τα κάνετε άνω κάτω και να πέσει βαρύς ο πέλεκυς της δικαιοσύνης
Ήταν αρκετά βαρύς τελικά...Εικόνα
Άστα πατσιφρικο, ακόμα δεν μπορώ να συνέλθω.
Οσφπ στα εύκολα, Σουρμενα στα δύσκολα.

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Τρί 25 Μάιος 2021, 11:52

Δυσκολίες στο ίντερνετ δεν χρειάζονται νομίζω..... :coool

Πάμε στην ουσία τώρα όπως τα βλέπω εγώ από τη δική μου πλευρά που όπως και να το κάνουμε τα βλέπω τελείως υποκειμενικά.... Και άρα 2 είναι τα στοιχεία που θεωρώ εγώ την πρωτοκαθεδρια μου....
Οι τίτλοι και ο κόσμος μιας ομάδας....

Έχουμε τους περισσότερους επίσημους κατεγεγρανενους ομαδικού τιτλους από οποιοδήποτε άλλο σωματείο..

Και επειδή καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σας για αυτή την απότομη μεταβολή να σου θυμίσω ότι αφορά κάθε επίσημο τίτλο σε οποιαδήποτε ηλικία σε κάθε τμήμα του συλλόγου και εδώ πρέπει να πούμε ένα μπράβο στα παιδιά που τρέξανε για αυτό το τεράστιο επίτευγμα... Τώρα αν θες να μπούμε σε επιμέρους συζητήσεις για τα κύρια τμήματα τότε καλόλοδεχόμενη..... Αλλά αυτή η καταμέτρηση έγινε για δικούς μας λόγους και όχι να τη λέμε σε εσάς....

Επίσης μιλάμε για τον σύλλογο με τα μεγαλύτερα επίσημα ρεκόρ σε προσέλευση φιλάθλων είτε σε εκδρομές σε όλα τα τμήματα....

Και για να το κλείσω το θέμα έχω περάσει το στάδιο να την λέω σε άλλους οπαδούς για να υπηρηφανευομαι.. (εκτός από εδώ μέσα που κάνουμε πλάκα όσοι την καταλαβαίνουν βέβαια)

Και απλά θέλω να είμαι περήφανος για τη πάρτη μου....

ARLONEZ
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ 28 Οκτ 2011, 15:52
Has thanked: 118 times
Been thanked: 29 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ARLONEZ » Τρί 25 Μάιος 2021, 14:07

Telis έγραψε: Τρί 25 Μάιος 2021, 10:36 SE KSANAROTAO NA APANTHSEIS POTE EGINES ME TA PAOKIA TELEFTAIA FORA ATHHNA?KAI SOY EIPA PARADEIGMATA POU DEN PAIZAME EMEIS ALLA PSAXTHKAME.KAI GINAME STHN ATHHNA SOU KATA TA ALLA .APANTA SE AFTO

ENA PERIERGO PRAGMA.OTAN PERNAME APO LEOFORO APO EPOXES POY PHGAINAME MAROUSI EINAI OLOI OLYMPIAKOI.KAI STA FANARIA.KAI STOUS MAD OLYMPIAKOI.ENA PERIERGO PRAGMA.KAI AFTOI POU HTAN TO SAVATO KAI EPITAGXYNAN OLYMPIAKOI.KAI AFTOI POU PANHGYRIZAN STH LEOFORO TH NIKH OLYMPIAKOI

TO OTI KOITAS NA YPERASPISTEIS TOUS VOU KAI DEN KOITAKSES NA TOUS THN KANEIA LEEI POLLA

OTAN TA POULMAN MAS GIA EVOSMO MPLOKARONTAN GELOUSATE.TORA KALA KANANE KAI HRTHAN OPOS HRTHAN
Δηλαδή ρε τέλη εσύ μας λες ότι έβγαλες την ανακοίνωση κατά των μπάτσων και του Χρυσοχοιδη επειδή δεν άφησαν τα δικά σου πούλμαν στον Εύοσμο....και σε ρωτάω...γιατί δεν πήγες με αμάξια Εύοσμο όπως εγώ και να είσαι κύριος...εγώ έκανα και πορεία δέκα χιλιόμετρα...Κανένας δεν κοιτάει να υπερασπιστεί τους βου ανάφερουμε απλά τα γεγονότα....εγώ τους βου και στο Βόλο τους γάμησα και τελικό όταν παίξαμε έκανα κίνηση να πάω Ομόνοια άσχετα Αν κόπηκε από μπάτσους...εσυ τι κίνηση έκανες ;να ψήσεις σουβλάκια στην Καλλιθέα;και λες γιατί δεν πήγα εγώ που ξέρεις ότι είμαι στα χειρότερα και στην τελική παίζουν με σένα για σένα ήρθαν...
Αυτά που γράφεις για Λεωφόρο είναι για γέλια...Έλα εκεί που είμαι να παίξει τσουγκρα και τέλος... Αφού είσαι στα καλύτερά σου έλα τι παίζεις κρυφτό ρε μαλακά;έλα να με πάρεις...δεν έχει ουσία θα το ξαναπώ να μιλάς για κόκκινη Αθήνα με τις φωτογραφίες...παιζεις εκ του ασφαλούς...δε θες να γίνεις...
PANATHINAIKOS H THANATOS...

Telis
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 23:55
Has thanked: 114 times
Been thanked: 47 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Telis » Τρί 25 Μάιος 2021, 14:27

KSEXNAS TO PAKETO STO KEDRO STA PAOKIA PRIN TON TELIKO

EIXA MAZEMA KAI HMOUN STH GYRA

DHLADH ORAIOI MAGES EISTE ESEIS.NA KANO NTOY ME TOYS ALLOYS PERIKYKLOMENOUS NA ANAGASTO NA TREKSO,NA GINOYN KAI MAGES OI ALLOI KAI NA EXO KAI DESIMATA

TO IDIO KAI ME ESAS POU EXETE THN AMYNA OLH THN ASTYNOMIA DIPLA.OTI EINAI NA GINEI THA GINEI STA ISIA OXI TAMPOYRI NA KERDISEIS XRONO NA KATHARISOYN OI MPATSOI OTAN THA PREPEI NA FYGO


POTE TSAKOTHHKES ME TA PAOKIA ATHHNA ROTAO.APANTHSE .EGO SOY EIPA SKHNIKA AKOMA KAI XAMENA.ESY;

EXO PAO KAI THESALONIKH KAI ALLOY ME AMAKSIA.SYGRINO OMOIA SKHNIKA ME POULMAN ME DIAFORETIKES ADIMETOPISEIS

GALATSI KAI MALAKIES.KANATE STO GHPEDO SAS TIS KOTES

KAI EGO EIXA KOSMO PEIRAIA KAI PERAMA.GIATI DWN KSEKINHSES GIA KODRA STA ISIA;

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] και 121 επισκέπτες