ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
ARLONEZ
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ 28 Οκτ 2011, 15:52
Has thanked: 118 times
Been thanked: 29 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ARLONEZ » Τρί 25 Μάιος 2021, 15:49

Μισό λεπτό ρε Τέλη...Υποτίθεται είσαι στα καλύτερά σου και εγώ είμαι στα χειρότερα μου ωραία;Έχεις τίτλους η ομάδα πάει καλά έχεις φράγκα έχεις το χοντρό κλπ κλπ κλπ ...Όλα καλά σου πάνε...Είμαι χωρίς ομάδα χρόνια με πόλεμο στον Αλαφούζο ο κόσμος ξενερωμενος πολλοί απέχουν ενεργοί μείναν λίγοι...ΜΙλας για κόκκινη Αθήνα προπαγάνδα στην προπαγάνδα φωτογραφίες μαλακίες...ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΛΙΚΗ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΛΙΓΟ....Θες να σου θυμίσω όταν εγώ ήμουν στα καλύτερα την τριετία τι είχες πάθει;Τότε που έβγαζες πανιά για μπαλτακους;τότε που τα μαγκάκια τα τωρινά από Αθήνα μεριά τσακώνονταν με τους Πειραιώτες οι οποίοι όπως τους λέγανε τότε δεν τσακώνονται ποτέ;τα ξεχνάς;Για να τελειώνουμε...στο ξαναλέω στα αρχιδια μας οι φωτογραφιες στα Μοναστηράκια το βάφτισμα σκηνικου στη σκαλωσια οι άλλες οι φωτογραφιες στην άδεια λεωφόρο...Όταν γίνει κάτι μεταξύ μας μαζικό και το πάρεις έλα να μιλήσουμε...Όχι έτσι όμως...με το ψέμα...
PANATHINAIKOS H THANATOS...

Telis
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 23:55
Has thanked: 114 times
Been thanked: 47 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Telis » Τρί 25 Μάιος 2021, 16:16

TRIETIA KAI ARXIDIA MPLE.MIA POYSTIA EISASRAN KAI TOTE.KAI EGO MPORO NA THYMITHO MIA XRONIA POY SE PHGA MONOTERMA ALLA OXI ME POUSTIES ME KUNHGI SE OLH THN ATHHNA.MHN THIMITHO PAROUSIES SE F4 POU DEN SE VLEPAME,TAKSIDIA APO VRADY KAI ALLA TETOIA

STA KALYTERA KAI OLA AFTA STA LOGIA DEN MOU LENE KATI

ALLA NA ERTHO NA SKARFALONOYME STO TRIOROFO,TO FLEFOMENO KAI NA ME KATHARIZOUN OI MPATSOI DEN MPOREI NA GINEI.OYTE ZOGRAFOU NA KANO PERIPATO ORA KAI NA PAIZEIS AMYNA KAI NA SE SOZOYN OI MPATSOI

H MAGIA FANHKE.PSAXTHKA SE OLH THN ATHHNA.NA PERASO TA MAT APO PANO STO KEDRO DEN MPOROYSA

OPOU YPHRXE XOROS STHN ATHHNA YPHRXE KAI H 7.OPOIOS HTHELE KSEMYTOYSE KAI ME MIKROTEROUS ARITHMOUS

LES GIA GALATSI LEO GIA PEIRAIA PERAMA.MALLON EKEI OTAN EXEI KOSMO DEN PERNAEI SAN IDEA.ALLA EIPAME TO PEDIO EINAI H ATHHNA.KAI SE POLLES PERIOXES THS ATHHNAS DEN YPARXEIS OUTE SAN IDEA

ROTAO TELEFTAIA FORA TA SKHNIKA ME PAOKIA STHN POLH POU FTIAXTHKE APO THEOUS GIA PANATHHNAIKOUS

KAI KATI POU KSEXASA.STON VOLO MAZEYTHKAN 45 PAOKIA KAI TOUS PERASATE APO PANO

ME EMAS STHN IDEA OTI THA SKQSOUME MAZEUONTAI APO PANTOU NA DOSOUN THN MAXH THS ZOHS TOUS.PX PTOLEMAIDA H DRAMA H AKOMA KAI EDESSA POU PERPATHSAME OLH THN POLH ENO AKOUGAME APO TO PROI DIAFORA

SAS TA LEO EGO PRIN TIS ANAKOINOSEIS

EPEIDH MILAS GENIKA HREMA KAI EXEIS DIATHESH NQ BGEI MIA AKRH APANTA SE AFTA POU SE ROTAO

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Τρί 25 Μάιος 2021, 21:52

Uptade : 1609 οι τίτλοι μόλις αφαιρεσαμε έναν, ενώ άλλοι προσπαθούν να τον πάρουν στα χαρτιά.....

Telis
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 23:55
Has thanked: 114 times
Been thanked: 47 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Telis » Τρί 25 Μάιος 2021, 22:07

RE NOUMERO EKANES ENSTASH SE XAMENO PAIXNIDI.KAI MILAS GIA XARTIA;

DYO NIKES THELAME GIA TO PROTATHLIMA KAI DYO PHRAME.E NOUMERO

THA TON GIORTASEIS ME TON GAMO TON PANATHINAIKO KAI THN 13 TON TITLO;

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Τρί 25 Μάιος 2021, 22:29

Δεν χρειάζεται να πείσεις εμένα τον εαυτό σου πεισε.... Τελικά με εκείνη την ένσταση στο πιν πονκ την είχατε κερδίσει???????? :lol :lol :lol

ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιαν 2012, 23:49
Τοποθεσία: SFAKIA
Has thanked: 213 times
Been thanked: 21 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ » Τρί 25 Μάιος 2021, 22:43

enas-apo-emas έγραψε: Τρί 25 Μάιος 2021, 21:52 Uptade : 1609 οι τίτλοι μόλις αφαιρεσαμε έναν, ενώ άλλοι προσπαθούν να τον πάρουν στα χαρτιά.....
Μπορείς να μου πεις από που προκύπτουν όλοι αυτοί οι τίτλοι αν δεν σου είναι κοπος;
Το 2009 στο βολλευ γυναικών πήρε το πρωταθλημα και οι αθλήτριες σου φορούσαν μπλουζάκια πανηγυριζωντας τον 500ο σας τίτλο. :lol :lol
Ειστε για κλάματα μαλακες σε όλα τα επιπεδα
Κρητη-Πειραιας-Ολυμπιακος

Telis
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 23:55
Has thanked: 114 times
Been thanked: 47 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Telis » Τρί 25 Μάιος 2021, 22:52

enas-apo-emas έγραψε: Τρί 25 Μάιος 2021, 22:29 Δεν χρειάζεται να πείσεις εμένα τον εαυτό σου πεισε.... Τελικά με εκείνη την ένσταση στο πιν πονκ την είχατε κερδίσει???????? :lol :lol :lol
RE VAREMENE.EKANES ENSTASH SE XAMENO AGONA.KAI KANEIS XAVALE GIA ENSTASEIS?EISAI VAREMENOS?

APANTA SE AFTO.THA TO PANHGYRISEIS ME TON GAMO TON PQNATHINAIKO KAI TH 13 NAI H OXI?

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Τρί 25 Μάιος 2021, 22:58

Σου παραθέτω τον σχετικό πίνακα που ΤΟΝΊΖΩ ότι έχει όλους τους τίτλους σε όλα τα αθλήματα και σε όλα τα τμήματα (παιδικά εφηβικά κλπ) και επαναλαμβάνω μήπως το καταλάβετε ότι αυτό το κάναμε για τη πάρτη μας και την ιστορία του συλλόγου μας.... Όχι για να σας τη λέμε.....

Αλλά τώρα που κατάλαβα πόσο σας πειράζει, τώρα θα σας τσιγκλαω συνέχεια.....

https://www.sdna.gr/monimes-stiles/odos ... athinaikoy

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Τρί 25 Μάιος 2021, 23:02

Τέλη πήγα χθες βαριέμαι να πάω και αύριο :lol :lol
Έτσι και αλλιώς ο γαμω δεν θα είναι εκεί :lol :lol

Telis
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 23:55
Has thanked: 114 times
Been thanked: 47 times

Re: ΜΠΑΣΚΕΤ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Telis » Τρί 25 Μάιος 2021, 23:03

POS TO GYRNATE STA ASTEIAKIA RE MPAGASES

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 96 επισκέπτες