Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
broo6klyn
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:44
Has thanked: 40 times
Been thanked: 1 time

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από broo6klyn » Τετ 05 Δεκ 2018, 20:57

Esy isoun stous blue vayeros h stous allous tous zorikous ta 30 atoma?Exete xtisei ena mytho oti sas parakoulaseme ktlp,fantasou na imoun egw 4 poulman kai esy ena.Apla oi bv eksefrasan ta parapona tous giati sto Agrinio tosa xronia pou erxontan trwgane olo petres,oute parakalia oute tipota,voitheia zitisame gia to xalasmeno poulman.Oso gia tis ekdromes me ta 100 atoma pou les oute esy den ta pisteveis,vasika den prepei na pisteveis leksi apo auta pou egrapses :lol
ΓΦΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Άβαταρ μέλους
Sundaylovers
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 02:39
Has thanked: 133 times
Been thanked: 21 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Sundaylovers » Τετ 05 Δεκ 2018, 21:33

Αφου ζοριζεσαι τοσο κ ειρωνευεσαι θα σ απαντησω στο ιδιο υφος.
Αυτα ακριβως τα λεγατε μεταξυ σας που δεν μπορουσατε να βγαλετε συνεννόηση τι να κάνετε. :lol
Εμεις εκει ειμασταν, ουτε βημα πισω, ενα πουλμαν σε 3,4. Σας ζητηθηκε βοήθεια, την δώσατε αυτο ήταν το σωστό. Εσυ προφανως εισαι απ το τριτο πουλμαν που θελες πεσιμο και σου κοψαν την χαρά οι μπροστινοι. Ξεπερασε το.
Τωρα για τα υπολοιπα, ψαξου γιατι δν εχεις ιδέα.
Σε εκδρομές σε εχω απο κατω, σε εισιτήρια μονιμα απο κατω, σε κορεο κτλ πολυ πιο κατω, σαν παρουσία στην πόλη ακομα πιο κάτω. Θες να σου πω και για σκηνικα απ το ίντερνετ? τι να πω, σας εχει καρπαζωσει ολη η οπαδικη Ελλάδα. Σας εριχναν φαπες ο Τζιμπουρ κι ο Βεζυριδης μεσα στην εδρα σας, σας ειχε τουμπεκιασει ο κοντός εξω απ τν σύνδεσμό σας, πέρσυ οι αλλοι σας πεταξαν εξω απ το γήπεδο και δεν αντιδρασατε καν. Εδω μεσα πιο χεσμενους δεν έχουμε δει. Γελάω με το να μου το παιζεις εσυ υπεράνω.
ΘΥΡΑ 6 ΑΓΡΙΝΙΟ - WARRIORS est.81

pasvigroup
Δημοσιεύσεις: 1476
Εγγραφή: Τετ 16 Νοέμ 2011, 23:13
Has thanked: 332 times
Been thanked: 34 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από pasvigroup » Πέμ 06 Δεκ 2018, 00:57

Περιμένω ακόμα να μου πεις εκδρομή πάνω απο εκατό άτομα που με έχεις από κάτω. Περιμένω ακόμα να μου πεις για τα μεγάλα κορεο σου. Περιμένω ακόμα να μου πεις πότε έγιναν κλωτσοπατιναδες στο Αγρίνιο ή με Παναιτωλικους κάπου γιατί δεν βρίσκω τίποτα. Εκεί μέσα, μας λες για χεσμένους και εκείνες τις μέρες μας γράφατε οτι εμείς είχαμε προκαλέσει και έγινε οτι έγινε. Αποφασίστε τελικά. Για Τζιμπούρ και Βεζυριδη γιατί τα γράφεις; Εχω παίξει δέκα κεκλεισμένων των θυρών τα τελευταία οχτώ χρόνια και εσύ ούτε ένα. Τέλος, ήθελα να ξερα αν τρεις χιλιαδες μπαοκτζηδες ερχόντουσαν στο Αγρίνιο τι θα κάνατε ρε μαχαιροβγάλτες αγρινιωτες. Να φανταστώ θα μετρούσαν νεκρούς. Τουλάχιστον εμείς, καλώς ή κακώς, έχουμε και κάποιες νίκες και κάποιες ήττες και απο βαζελους και απο αεκτζηδες και από λοιπά χωριά. Εσείς πότε τσακωθήκατε με κάποιον; Με τους πατρινους έχετε έχθρα, τα έχετε φτιάξει με ολους στην Πελοπόννησο (αιγιωτες, πυργιωτες κλπ) και ακόμα μια είδηση δεν έχουμε ακούσει για εσάς. Τράβα κοιμήσου τώρα, που χάνω χρόνο και για την παρτη σου.
Υ.Γ. Τελικά ζητήσατε βοήθεια ή οχι;
Υ.Γ. 2 Όχι δεν ήμουν στο άλλο λεωφορείο και ήθελα και γω να σας βοηθήσουμε. Αλλά με τον καιρό και με την πουστιά σας και το κόμπλεξ, μετάνιωσα που σκεφτόμουν έτσι.
What a great day for football, all we need is some green grass and a ball.”

kostas pas 7
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ 02 Μάιος 2011, 19:57
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από kostas pas 7 » Πέμ 06 Δεκ 2018, 03:20

Το οτι ησουν εκει το ξερουμε το ουτε βημα πισω καλα κανεις και τα λες και βγαζεις γλωσσα γιατι δεν εγινε αυτο που επρεπε να γινει για να τελειωναμε μια και καλη μαζι σας!!!Οταν ασχολεισαι και τσακωνεσαι δεν γινεται να εισαι παντα νικητης μερικα τα χανεις κιολας κατι που για σενα η λεξη ΣΚΗΝΙΚΟ ειναι αγνωστη....Κατι ψηλομπαχαλα εκτος με τα ΟΚΙΑ εγιναν γιαυτο αν δεν ξερεις δεν πρεπει να μιλας....Με το κοντο μενεις σε ενα συγκεκριμενο βιντεο που τα εχωσε με αυτους που εδωσε τα χερια ενδοοικογενειακο θεμα,δεν λες για τον κοσμο που τον περιμενε εξω απο το γηπεδο που τον εδιωξε δεν λες για το ξυλο σε αυτον και τον κιασσο που υπηρχε πολυς κοσμος με μηνυσεις τοτε απ αυτον αλλα τελικα τα καταφεραμε και οταν εισαι εξω απο το χορο δεν χρειαζεται να λες πολλα γιατι αυτα τα ελεγαν και αλλοι και τωρα περνανε χειροτερα!!!

ΥΓ:ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ curva ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ :kahmeno

ΥΓ:ΣΑΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΟΓΛΟΓΙΑ ΡΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

ΥΓ:4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ................

Άβαταρ μέλους
Sundaylovers
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 02:39
Has thanked: 133 times
Been thanked: 21 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Sundaylovers » Πέμ 06 Δεκ 2018, 10:44

Κώστα το χεις καψει ρε φιλε, τσακωνομαστε λες στο κουρβα και το αποδεικνύουμε καθημερινά κι ειναι ειδικοτητα μας κι εχει να γραψει Παναιτωλικός εδω μεσα 2,3 χρονια (τροπος τ λεγην).

Μια φορά θα 'τελειωνε μια και καλη' το 97 που ηρθαμε 1000, κατσαμε στην ευθεία απέναντι αλλα κοψανε τα 10 τα λεωφορεία. Τοτε που στο β' γύρο παιζατε την παραμονή και δεν ηρθε κανένας. Όσο αφορά την Εγνατία πιστεύεις οτι αν μου την επεφτες τότε με τα τριπλάσια άτομα (αν το κερδιζες κιολας) θα τελειώναμε? Τοτε θα αρχιζαμε. Κομπλεξ και πουστιά εχετε εσεις που ηρθατε Αγρίνιο, μαλακιστηκατε κ μετα κλαψουριζατε.Το οτι μπηκατε μεσα κ προκαλεσατε (ενω δν ειχαμε σκοπο να γινει τπτ) πισω απ τα κάγκελα, δεν σημαινει οτι δεν χεστηκατε πανω σας μετά. Καλό ειναι να χεις και νικες και ηττες ναι, τις νικες εσεις ομως που τις βρηκατε, μεχρι και τοπικο κλαμπ του ποκ σας εχει τρέξει.

Όταν ειχαμε κανει εμεις καμια 10ρια χωρογραφιες ηδη γ' και β' Εθνική εσεις το παιζατε ολντ σκουλ ακόμα γιατί δεν ειχατε ιδεα προφανώς. Ψαξε βρες τες, δεν θα σου φτιαξω εσενα κολαζ επειδη δν εχεις ιδεα.

Αυτο που λες για τις εκδρομές και το πλαφον που μου βαζεις ειναι αστείο. Στην Αθήνα μονο για παράδειγμα κατω απο χιλιάρικο σπανια έπεφτα, αν εξαιρέσεις τα τελευταία με απαγορευσεις που κυμαίνονται στα 150-500. Επειδή παρακολουθώ ανελλιπώς, τα τελευταία 10-12 χρονια ουτε σε εκδρομές σε παίρνει, άστο. Πιο πριν ναι, ησουν πλ δυνατός.

Τα γραφω για βεζυριδη κτλ γτ ακομα και ποδοσφαιριστες σε εχουν φαπωσει μες στην εδρα σου, δλδ τι πιο ντροπιαστικο. Αμα έρχονταν Αγρίνιο 3 χιλιάρικα και κανανε οτι κανανε τουλάχιστον ματς δεν δεν θα γινόταν, θα πεφτε εστω ενα μπουκαλι, ενα καπνογονο, μια μύτη θα άνοιγε. Δεν γουστάρω να γαμαω με ξενα αρχιδια αλλα μην πας να μαζεψεις τα ασυμάζευτα.

Ακομα κλαψουριζουν οι δικοι σου στις εκπομπες κ στα φορουμ για το τι γαμησι τρωγατε ανέκαθεν, τα λεγανε μερικοι και στην Εγνατία και σίγουρα κατι θα εχεις ακουσει για αγρινιωτικες κλωτσοπατιναδες και τι σημαινε η εδρα μας παλια. Τα τελευταία χρονια λογικό να μην εχεις ακουσει γτ δεν έρχεται κανενας και δν γίνεται τπτ λογω απαγορεύσεων. Εγινε μονο πρωτη χρονια με μερικους που υπηρχε συνεννόηση κιολας αλλα μαλακιστηκανε. Τον τελευταίο χρόνο ύστερα απο πολυ πιεση κτλ καταφέραμε να ανοιξει θυρα φιλοξενουμένων και στις εποχες π ζουμε επειδη θελουμε να πηγαινουμε παντου κ να έρχονται δν εχει γινει το παραμικρό. Μονο με τους μπάτσους γινόμαστε μια στο τοσο και στην τελική μακαρι να γινόμασταν ολοι μονο μ αυτους. Αυτους μισούμε, με εσας και τν καθενα ειναι απλα ενα παιχνίδι.

Εγω ουτε ανυπαρκτους σας λεω, ούτε λεω ψεματα για να σας μειώσω. Θεωρώ οτι ειστε διαχρονικα μεσα στο τοπ4 της επαρχίας αλλα η σειρα αλλάζει ανάλογα την εποχή. Τα τελευταία 10-12 χρόνια ειστε απο κατω. Οπότε αυτο το τουπέ σας οτι δν εχετε ντέρμπι με κανεναν μονο με Αθήνα κτλ ειναι γραφικο και γελοίο.

Αυτα και δεν ξαναγράφω τπτ άλλο, δεν βγαινει καποια ακρη με τον τροπο που γράφετε κι αναλωνόμαστε σε 2,3 μικροσκηνικα πέρα απ το ποιος την εχει μεγαλύτερη. Οταν και αν εχουμε κατι να συζητήσουμε τα ξαναλέμε.

Υγ. Φτανει με την καραμέλα 'στα χειροτερα μου'. :lol
Ολοι σχεδον στα χειροτερα τους ειναι.
ΘΥΡΑ 6 ΑΓΡΙΝΙΟ - WARRIORS est.81

Άβαταρ μέλους
PAS 7
Δημοσιεύσεις: 3312
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 22:10
Has thanked: 335 times
Been thanked: 47 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PAS 7 » Πέμ 06 Δεκ 2018, 11:25

Άσχετο, δε σε τρέξανε κάποτε οι ζελες οταν πήγες στο κλαμπ τους για πεσιμο; Το λέω γιατί είχε συζητηθεί και εδώ μέσα και έπαιζε και στα δικά σας ΜΜΕ. Το παραβλέπουμε; Καλώς.

Τοπικό κλαμπ πότε μας έτρεξε; Μια φορά είχε γίνει κάτι -κακώς- και ήταν με την μικτή Ηπείρου. Φίλε δεν ξέρω τι γίνεται στην τρομερη οπαδουπολη σας αλλά εδώ δε γίνονται τα πεσιματα που φαντάζεσαι. Relax.

Βάλε λίγο εκδρομές από Α εθνική να γελάσουμε όμως. Και ειδικότερα εκδρομές ανω των 800 ατόμων. Αν βρεις.

Δεν εξαντλησες τα εισιτήρια για Γιάννενα και βγαίνεις να μας την πεις κιόλας από πάνω.

ΤΑ κορεο των Απει Ρωταν τα ξεχνάς κι αυτά; και το κορεο τι είναι που το θεωρείς ως μέτρο σύγκρισης; τα παοκια που δεν κάνουν ιδιαίτερα πολλά έως καθόλου σημαίνει ότι δεν έχουν ποιοτικό κόσμο; το γήπεδο μας έχεις δει πως είναι; τι κορεο να γίνει και πως; περιορισμενες επιλογές.

Για την Εγνατία δε πρέπει να γίνεται αναφορά. Παιχτηκε ξηγα που δε θα την κάνατε ποτέ εσείς Αλλά εκληφθηκε από εσάς ως φόβος και αδυναμία δικιά μας , άκουσον άκουσον. Πάντως να σβήνει οπαδός άλλης ομάδας τα σπρέι σου μπροστά στα μάτια σου και να μην βγάζεις ούτε κιχ είναι λίγο κάπως. Τι όχι;

Πάντως φαίνεται ότι παρακολουθώντας τα τεκταινόμενα της πόλης μου και της ομάδας μου αρκετά. Κάθε πρωί να φανταστώ "καθρέφτη καθρεφτάκι μου ποιος ειναι καλύτερος οπαδός εμείς ή τα βρωμοπαγουρια?" :lol:

Συμβουλή. Ασε να κρίνουν οι τρίτοι σε ποια πόλη τους εξιτάρει περισσότερο μια εκδρομή. ;-)
Ioannina

Άβαταρ μέλους
Sundaylovers
Δημοσιεύσεις: 1679
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 02:39
Has thanked: 133 times
Been thanked: 21 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Sundaylovers » Πέμ 06 Δεκ 2018, 12:05

Απαντας πολυ επιλεκτικα και οπως σε συμφέρει.
Δεν μπαινω στο τριπακι να αραδιασω φωτο κτλ εχω καλύτερα πραγματα να κανω.

Ασχολούμαι γενικα κι εχει τυχει να μιλησω κ με δικους σας πιο αντικειμενικούς, οχι τοσο χουλιγκανς σαν εσας και ξερω καποια πράγματα παραπάνω, μην το παιρνεις πανω σου.

Αυτο που λες με τους παναθηναικους ηταν μερα αγώνα, την πρώτη χρονια που ανεβηκαμε και δεν ετρεξε καποιος. Αμα θυμάσαι λεγανε μετα εδω σαν τρίτοι οτι στο Αγρίνιο μας βγήκαν, στα Γιάννενα κρύβονται.

Ο δικος σου το πήγε σε κορεο, για μενα απλα ειναι κ αυτος ενας τους πολλους τομεις σύγκρισης. Εντωμεταξύ, το δικο μου το πεταλο το χεις δει? Ειναι πλ χειρότερο, μια χαρα είστε. :lol

Αυτααα, τα παμε και με σένα, δικιο εχεις στο τελευταιο
ΘΥΡΑ 6 ΑΓΡΙΝΙΟ - WARRIORS est.81

kostas pas 7
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Δευ 02 Μάιος 2011, 19:57
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από kostas pas 7 » Πέμ 06 Δεκ 2018, 15:37

Σου λεω για εγνατια καλα κανεις και σαλιαριζεις.... Γιατι εχω κομπλεξ και πουστια να ερθω εκδρομη ρε φιλε εφοσον εχω παρει εισητηρια για το αγρννιιιιιο????Ρε ΑΓΡΑΤΣΟΥΝΗΣΤΕ τι να χεστω ακριβως που μου ειχες γαυροβαζελοχανουμια και το κομματι σας ηταν στο save μεσα στο γηπεδο που δεν μπορουσα να κανω τιποτα???ΤΟ διαντυμπανιζεται λες και τι κανατε στο αγρινιο 10 μαλακες μεσα στο γηπεδο και τσακωνομασταν με την τσιπα απο αυτο να χεστουμε??? :kahmeno
Με τα ΟΚΙΑ ριξαμε μολοτφ στο ταρταν και δεν το διεκοψε
Αυτο οτι με εχει τρεξει τοπικο club θα σου συνιστουσα επειδη εκτιθεσαι να μην συνεχισεις να λες μαλκιες χωρις να ξερεις γιατι για 3-4 χρονια στα ΓΙΑΝΝΙΝΑ ποκ δεν υπηρχε!!!!

ΥΓ:Δεν εισαταν 10 λεωφορεια αλλα 125 το 97 :pro :malakia

Άβαταρ μέλους
kourniaxtos
Δημοσιεύσεις: 775
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 19:54
Τοποθεσία: rudeboy town
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1 time

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από kourniaxtos » Πέμ 06 Δεκ 2018, 19:01

ολα τα αλλα προσωπικα δε με απασχολουν,απλα επειδη λετε για ξηγα κτλ,στο ματς εδω το μεταξ μας που λετε με φουρταδο,πως ειχε μπει ενα κομματι σας στο γηπεδο?εισητηρια εννοω
panai xasis kai founta

Άβαταρ μέλους
kourniaxtos
Δημοσιεύσεις: 775
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 19:54
Τοποθεσία: rudeboy town
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1 time

Re: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από kourniaxtos » Πέμ 06 Δεκ 2018, 19:06

και πολυ ζοριλικι ρε μπαγλαμαδες ολοι,πεσιματα,μολοτοφ α ου
καπου σε καποιο παραλληλο οπαδικο συμπαν ισως να ειναι στα συν τα δικα μας οτι τοσα χρονια ειμαστε ενα,αδιασπαστοι,ανεξαρτητοι,κ ποτε δεν ειχαμε κ ουτε θα εχουμε υπαλληλους
μετρηστε τις πετρες που πεταξατε τωρα βλακες
panai xasis kai founta

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] και 163 επισκέπτες