ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Δευ 13 Ιούλ 2020, 20:36

D.R.I έγραψε: Δευ 13 Ιούλ 2020, 20:14 Ti na epixeirimatologisw mwre talaipwre. Ti eimai na kathomai na asxoloymai me tis douleies tou tigri k an ton opap tn pire me diagwnismo i tzampa an i aek prepei n nai sto propo k an ta petralaia lumainoun i oxi to kosmaki sti drapetswna. Mas grafeis katebata oloklira les k mas milaei o alexandros koygias mesa se opadiko forum k to paizeis opados. K apaiteis n grafoyme me apofaseis dikastiriwn telesidikwn k mono les k eimaste kana tileoptiko panel. Den ixera oti prepei n kanw to mualo mou poure gia n poyme ti blepei oli i ellada gia ton agapimeno sou vaggela. Auta apo mena, ena sxolio timitiko malista sou ekana gia ta prosonta sou petaxo to an den s aresei.
Dri εφόσον έχεις απορίες για εμένα γιατί δεν μου στέλνεις μήνυμα;; Γιατί επιλέγεις να κάνεις το συνήγορο των καθυστερημένων;; Ποιος ο λόγος να μπεις με τον σορό.
Πιστεύεις ότι αν δεν με θεωρείς εσύ οπαδό ειλικρινά σκοτιστηκαν τα Αρχιδια μου?
Σοβαρά τώρα πιστεύεις ότι για μένα εδώ μέσα στο κουρβα υπάρχουν έστω και 5 από τις ομάδες σας που είναι πουθενά;;;;
Που έχουν λόγο;;;;
Ένα μάτσο απόβλητα του sdna είναι ο έχουν κάνει κόμμα και βγάζουν τα κόμπλεξ τους για τα γαμησια που τρωνε

Kranos
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 10:45
Has thanked: 61 times
Been thanked: 63 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Kranos » Δευ 13 Ιούλ 2020, 20:36

bluemadness έγραψε: Δευ 13 Ιούλ 2020, 13:43
Kranos έγραψε: Δευ 13 Ιούλ 2020, 09:53
bluemadness έγραψε: Κυρ 12 Ιούλ 2020, 16:23
Δουλεύει όλος ο ΠΑΟΚ στην τραστ του Ρώσου;;
Μεροκάματα και επόπτες;;
Μήπως δουλεύουν τίμια και αξιοκρατικά;
Στα αλλά που λες δεν έχεις άδικο.
Το ξέρω ότι έχω δικιο.
Σαφώς όλοι μας τίμια και αξιοκρατικά απλά αυτοί δεν κόβανε τιμολόγια στον ερασιτέχνη.
Εσείς τίμια και αξιοκρατικά στον ερασιτέχνη και το δήμο αλλά αυτοι στην τραστ υπάλληλοι;
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΟΝΙΔΗ
STAMATIS GONIDIS ULTRAS
AGAINST MODERN MUSIC

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Δευ 13 Ιούλ 2020, 20:41

Όχι τίμια και αξιοκρατικά στην τραστ αυτοί,ο δέρνω διαφωνεί επειδή είναι πιο μικροί ηλικιακά και δεν μετράει στην μοριοδοτηση το ότι αυτός διαβάζει ψυχρά.
Εσείς πάλι απ' ότι βλέπω μη αξιοκρατικά γιατί για τα σουβλατζηδικα διαμαρτύρονταν οι άλλοι,μια ζωή κομμενοι στα δυο κτλ

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Δευ 13 Ιούλ 2020, 20:48

Ξεκινάω με το τελευταίο. Μπρρρρ ΒΛΑΚΑ πεταμένε.

Πάμε στα υπόλοιπα τα ουσιαστικά. Κάθεσαι και μου αναλύεις για τον παοκ και την εεα λες και σε ρώτησα για τον παοκ. Έχεις κάποιο πρόβλημα αντίληψης αλλά οκ, δεν είναι υποχρεωτικό να είναι όλοι έξυπνοι σε αυτό τον τόπο. Πάμε παρακάτω.

Είναι συρραφή όσα συζητούσαν ο Μαρινάκης με τον Μπέο ε; Είναι συρραφή ότι πληρώνατε εσείς τον προπονητή του Πανιωνίου; Περίεργο γιατί είναι της ευπ όλα αυτά και όχι παράνομες ηχογραφήσεις όπως εκείνες του Πατέρα για τον διαιτητή του ευρωπαικού σας παιχνιδιού με την Μακάμπι. Είσαι και βλάκας είσαι και ψεύτης λοιπόν. Πάμε παρακάτω.

Συρραφή ήταν η διαρροή του Άρη προχθές ότι θα τους πληρώσετε εσείς τον παίκτη; Ότι ο Κούγιας είναι ο δικηγόρος σας; Μάλλον έχουν πάει οι συρραφές σε άλλο επίπεδο. Δηλαδή εσείς δεν ασκείτε κυριαρχική επιρροή πουθενά. Τουλάχιστον τα γράφεις δημόσια να τα διαβάζουν όλοι και να γελάνε. Αυτό μου αρκεί. Άντε τα λέμε υπαλληλάκο, έχουμε και δουλειές, δεν βαράμε όλοι βάρδιες στο κούρβα. Κάνε μονόλογο τώρα γιατί για διόλογο αποδείχτηκες απελπιστικά λίγος. Και προσοχή τα νύχια.
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Δευ 13 Ιούλ 2020, 21:01

Όλα αυτά π είναι στις κασσέτες Εναι συρραφες,σε δικαστήρια κρίθηκαν απαλλάχτηκα για όλα.βρε ηλιθιε σου βάζω του παοκ σε αντιδιαστολή με τις πιπες που Αραδιαζεις,γιατί ρε ηλίθιε δεν μαζεύει ο παοκ όλα αυτά που λες να πάει στην ΕΕΑ;;:
Τι φοβάται;;;;; Μας κάνει χάρη;;;
Δεν υπάρχει τίποτα όλα παρλαπιπες για ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΟΥΣ σαν εσένα.οι δικαστές θέλουν. Στοιχεία ηλίθιε αλλιώς μετά τρεχεις για συκοφαντική δυσφήμιση δεν στο είπε αυτό παπαθεωδορου και ο θωμαιδης;
Άμα σαλιαζεις γαμηδι θα στελνεις να βρεθούμε δεν θα κάνεις την κότα.για τα αρχιδια μου δε έχω και εσένα και την δουλειά σου.αντε στο διάολο σκατοσακουλα.

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Δευ 13 Ιούλ 2020, 21:10

Μπήκες να κάνεις την ουρά του παοκ εφαγες τα μούτρα σου,αραδιασες ότι πίπα διαβάζεις στο sdna και εξαφανιστηκες,ποιον Πανιώνιο πλήρωσα ρε μαλακα,βρέθηκαν εμβάσματα;;;; Τι ηλιθιότητες είναι αυτές που γράφεις;;
Με αυτά τα στοιχεία θ καταδικαζόταν ο Ολυμπιακός σε δικαστήριο;;;
Βρε ηλίθιε εσύ θα κάνεις τους άλλους να γελάνε μαζί μου;;;;;
Και μάλιστα το πέτυχες κιόλας;;;
Και κατευθείαν παίρνεις και τον πούλο....επειδή έχεις δουλειά;;;
Εισαι το σπερματοδοχειο του κουρβα,οποίος και να περάσει αφήνει το dna του πάνω σου, είσαι χεστης βαζελοι μας στέλνουν μηνύματα ότι είσαι ένα βλάκας και ότι έχεις ψυχολογικά.
Στο ξαναλέω άμα έχεις αρχιδια στείλε μήνυμα να βρεθούμε εγώ και εσύ ,γιατί δεν το κάνεις τι φοβάσαι;;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bluemadness την Δευ 13 Ιούλ 2020, 21:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 13 Ιούλ 2020, 21:56

mhnfobasai έγραψε: Δευ 13 Ιούλ 2020, 19:19
j.rebel έγραψε: Παρ 10 Ιούλ 2020, 09:58
mhnfobasai έγραψε: Παρ 10 Ιούλ 2020, 01:05 ο j.rebel αν ποτε γινει εμφυλιος ειναι για κρεμασμα στην πλατεια συνταγτος για παραδειγματισμο για δοσιλογους κια ρουφιανους αυτο ειναι αλλο θεμα μην ασχολειστε με αυτον,

kala xalarwse kai sy re dhmie,,koita mh ginei tipota kai de vgeis ap to lagoumi oute gia konserva.
εισαι απλα χαζος φιλε και ας μεγαλωσες και οταν λεμε χαζος σαν αυτους που κοροιδουμε στα χωρια μας
Re loukouma,mpaineis sta internet kai grafeis tha kremaseis kai tha kaneis,trava kremase tipota aplyta na stegnwsoun kai ase tis apeiles skotwnea

mhnfobasai
Δημοσιεύσεις: 1600
Εγγραφή: Πέμ 20 Ιαν 2011, 01:53
Has thanked: 275 times
Been thanked: 35 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από mhnfobasai » Δευ 13 Ιούλ 2020, 22:11

j.rebel έγραψε: Δευ 13 Ιούλ 2020, 21:56
mhnfobasai έγραψε: Δευ 13 Ιούλ 2020, 19:19
j.rebel έγραψε: Παρ 10 Ιούλ 2020, 09:58
mhnfobasai έγραψε: Παρ 10 Ιούλ 2020, 01:05 ο j.rebel αν ποτε γινει εμφυλιος ειναι για κρεμασμα στην πλατεια συνταγτος για παραδειγματισμο για δοσιλογους κια ρουφιανους αυτο ειναι αλλο θεμα μην ασχολειστε με αυτον,

kala xalarwse kai sy re dhmie,,koita mh ginei tipota kai de vgeis ap to lagoumi oute gia konserva.
εισαι απλα χαζος φιλε και ας μεγαλωσες και οταν λεμε χαζος σαν αυτους που κοροιδουμε στα χωρια μας
Re loukouma,mpaineis sta internet kai grafeis tha kremaseis kai tha kaneis,trava kremase tipota aplyta na stegnwsoun kai ase tis apeiles skotwnea
δεν ειπα οτι θα κρεμασω αλλα το συναφι σου ειναι για κρεμασμα αυτο ειπα που νομιζετε οτι ειστε πατριωτες κιολας και μονο πατριωτες δεν ειστε το αντιθετο θα ελεγα

Άβαταρ μέλους
gate13uberalles
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 07:45
Has thanked: 72 times
Been thanked: 105 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από gate13uberalles » Δευ 13 Ιούλ 2020, 22:56

bluemadness έγραψε: Δευ 13 Ιούλ 2020, 21:01 Όλα αυτά π είναι στις κασσέτες Εναι συρραφες,σε δικαστήρια κρίθηκαν απαλλάχτηκα για όλα.βρε ηλιθιε σου βάζω του παοκ σε αντιδιαστολή με τις πιπες που Αραδιαζεις,γιατί ρε ηλίθιε δεν μαζεύει ο παοκ όλα αυτά που λες να πάει στην ΕΕΑ;;:
Τι φοβάται;;;;; Μας κάνει χάρη;;;
Δεν υπάρχει τίποτα όλα παρλαπιπες για ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΟΥΣ σαν εσένα.οι δικαστές θέλουν. Στοιχεία ηλίθιε αλλιώς μετά τρεχεις για συκοφαντική δυσφήμιση δεν στο είπε αυτό παπαθεωδορου και ο θωμαιδης;
Άμα σαλιαζεις γαμηδι θα στελνεις να βρεθούμε δεν θα κάνεις την κότα.για τα αρχιδια μου δε έχω και εσένα και την δουλειά σου.αντε στο διάολο σκατοσακουλα.
Δεν θέλω να γράψω ρε πουστη μου αλλά με αυτό το ποστ σου με ξεπέρασες δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο μόνο την αρχή που λες για τα δικαστήρια,καλά σου λέει ο άλλος δεν μιλάς με πάνελ,δεν θα κάτσουμε να σχολιάσουμε την αδέκαστη ελληνική δικαιοσύνη που πέρα από τα αθλητικά δες πόσο δίκαιοι είναι τα τελευταία 15 χρόνια,το σίγουρο είναι ότι δεν θα συμφωνήσουμε ποτέ ο καθένας έχει τον αντίλογο του γιατί έχει ποτιστει με αυτό και λογικό ...αλλά κάποια πράγματα καταγεγραμμένα δεν μπορούν να αμφισβητήθουν τα έγραψε η ιστορια

Άβαταρ μέλους
foutre
Δημοσιεύσεις: 589
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 01:01
Has thanked: 142 times
Been thanked: 124 times

Re: ΑΡΗΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από foutre » Δευ 13 Ιούλ 2020, 23:26

Εν τω μεταξυ καποιοι βαζελοι κοπτονται για το "καλο του ποδοσφαιρου" αλλα ξεχνουν οτι επρεπε εδω και καποια χρονια να εχουν πεσει κατηγορια. Που μεχρι και ο μαρινακης ψηφισε να μεινουν κατηγορια..Μετα ειχαμε τους δανεικους απο τον παοκ (παραρτημα;) ακομα μια υπερηφανη στιγμη που την ξεπληρωσαν με το κουτακι του Ιβιτς.

Υγ: Δε νομιζω να υπαρχει μεγαλυτερη ξεφτιλα απο το να σε λυπαται ο εχθρος σου..
''ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΡΓΙΟΛΗ ΔΩΣ' ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ''

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 122 επισκέπτες