Η ΑΕΠΙ στρέφεται δικαστικά εναντίον όλων των παρόχων...

Αποτοξίνωση από τη στρόγγυλη θεά
firebreath
Δημοσιεύσεις: 311
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 15:37
Has thanked: 3 times

Re: Η ΑΕΠΙ στρέφεται δικαστικά εναντίον όλων των παρόχων...

Δημοσίευση από firebreath » Τετ 01 Μάιος 2013, 12:33

Το ντοκυμαντερ για την ΑΕΠΙ του Βαξεβανη ειναι αψογο.
Απλα γενικα η ΑΕΠΙ δεν δινει ουσιαστικα λογο σε κανεναν. Γενικα οσοι εχουν μπει κατα καιρους στο στοχαστρο της ΑΕΠΙ δεν την εχουν βγαλει καθαρη. Εχει λεφτα, εχει δυναμη, εχει κονε.

Banksy o tyler εχει δικιο σε αυτο που σου λεει. Καλως η κακως ο μεσος χρηστης δεν μπορει να εχει τις γνωσεις να στησει κατι μονος του ωστε να το ξεπερασει.
Λυσεις γενικοτερα ομως υπαρχουν. Ειτε αλλαγη σερβερ και ντομειν, είτε μεσο proxy, είτε με VPN. Επισης παντα υπαρχει η λυση του Tor Browser!
Το προβλημα λυνετε απλα ολο αυτο που παιζει να γινει δημιουργει δεδικασμενο για αλλες υποθεσεις μπλοκαρισματος. Ειτε αυτες εχουν να κανουν με πνευματικα δικαιωματα μουσικης και ταινιων, είτε για site που δημιουργουν προβλημα.
ΑΝΤIΦΡΑ

gripas
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Τετ 12 Ιαν 2011, 03:54
Has thanked: 6 times

Re: Η ΑΕΠΙ στρέφεται δικαστικά εναντίον όλων των παρόχων...

Δημοσίευση από gripas » Τετ 01 Μάιος 2013, 13:17

εγώ έχω cyta στον πό-υ-τσο μ-ό-υ ότι και να κάνουν η πειρατεία δεν πεθαίνει!!
VOLOS gegen alle

Άβαταρ μέλους
banksy
Δημοσιεύσεις: 2179
Εγγραφή: Πέμ 26 Μάιος 2011, 01:32
Has thanked: 1305 times
Been thanked: 15 times

Re: Η ΑΕΠΙ στρέφεται δικαστικά εναντίον όλων των παρόχων...

Δημοσίευση από banksy » Τετ 01 Μάιος 2013, 14:37

firebreath έγραψε:
Banksy o tyler εχει δικιο σε αυτο που σου λεει. Καλως η κακως ο μεσος χρηστης δεν μπορει να εχει τις γνωσεις να στησει κατι μονος του ωστε να το ξεπερασει.

profanos kai dn ennoousa oti mporei na kanei kati monos tou kai na to kseperasei,oute tou tin eipa gt kathete apragos ktl ktl...
Me eknevrizei to ifos omos tis xalarouitas gia mia katastasi otan proerxete apo agnoia.

san na pigeno 100 xronia piso kai na leo se kapoion xalarose man tha paroume tora tous otetzides na erthoun na mas sindesoune to internet...
Θυμηθήκαμε πως είμαστε αριστεροί και επιστρέψαμε απεγνωσμένοι πίσω.

Μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι σας γαμάμε με Ψαραντώνη...
ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ,ΠΑΝΤΑ ΡΙΓΩΤΗ

Άβαταρ μέλους
ML82
Δημοσιεύσεις: 1684
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 18:23
Has thanked: 160 times

Re: Η ΑΕΠΙ στρέφεται δικαστικά εναντίον όλων των παρόχων...

Δημοσίευση από ML82 » Τετ 01 Μάιος 2013, 15:18

gripas έγραψε:εγώ έχω cyta στον πό-υ-τσο μ-ό-υ ότι και να κάνουν η πειρατεία δεν πεθαίνει!!
To oti exeis cyta den leei tipota.ti nomizeis tha glitoseis esy?

Vasika to noima stin oli ipothesi den einai to oti tha s apagorepsoyn na katevazeis tainies i moysiki.ekei vrisketai lisi
Einai sto oti o kathenas tha mporei na kinitai nomika enantia se mia istoselida kai na apagoreui tin prosvasi se autin.tha ginei mpourdelo dld
ΑΕΛ εισαι η ομαδα που σαν σιφουνας σαρωνει
Μπατσοι γουρουνια δολοφονοι

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 241 επισκέπτες