ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
bullis
Δημοσιεύσεις: 2460
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 09:40
Has thanked: 217 times
Been thanked: 112 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bullis » Πέμ 28 Ιαν 2016, 22:14

μαγκια μεγάλη, ωραίοι :etsi
αφήστε τα σάλια από δω και από κει γιατί δεν έχουν σχέση με την πράξη, η πράξη είναι μαγκιά από μόνη της, είναι δήλωση ότι δεν είσαι πρόβατο, είναι πίστη σε αξίες και μετράει για αυτό που είναι απλά και μόνο - χωρίς να είναι ανάγκη να πάρει ούτε βαθμό ούτε κατάταξη, έτσι μόνο να χαλάσει μπορεί

υπενθύμιση της δύναμής μας επίσης, ισχύει για όλους, οπαδούς και κυρίως πολίτες :etsi

πάρτε αυτά και συνεχίστε

αφήστε τους βαθμούς και τις κατατάξεις και κάντε το απρόσμενο, το ομαδικό, το συλλογικό, ψάξτε το αποτέλεσμα χωρίς σάλτσες, δηλώστε με κάθε δυνατό τρόπο ότι δεν συμφωνείτε, κάντε αυτό που δεν περιμένουν γιατί τρόποι υπάρχουν πάρα πολλοί

αιφνιδιάστετς :mrgreen:

ευχή και προτροπή να κάνουμε τα ίδια και ως πολίτες για τα σημαντικότερα πράγματα στη ζωή μας :etsi
γιατί και το γήπεδο, ένα μόνο κομμάτι της ζωής μας είναι, σημαντικό πολύ για κάποιους αλλά μόνο ένα κομμάτι της ;-)
Γιατί και πώς;

Άβαταρ μέλους
Ultras Athens
Δημοσιεύσεις: 8012
Εγγραφή: Σάβ 25 Δεκ 2010, 14:09
Τοποθεσία: 37°59'14.1"N 23°45'15.0"E
Has thanked: 1595 times
Been thanked: 18 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Ultras Athens » Παρ 29 Ιαν 2016, 00:23

Παμε για την παρτη μας και οχι για να την λεμε σε αλλους..τσαμπα μανουρες κ προηγουνται αλλοι!
Εικόνα
Εικόνα

prokroustis
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2013, 12:50
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από prokroustis » Παρ 29 Ιαν 2016, 02:13

ότι συμβαίνει στην Αθήνα τις τελευταίες μέρες, δεν αφορά μόνο στο κλείσιμο της 13 αλλά και στη γενικότερη ΑΝΟΧΗ και ΚΑΛΥΨΗ της κυβέρνησης στη διαπλοκή και διαφθορά που υπάρχει στο ελληνικό ποδόσφαιρο (Στημένα, διαιτησία, πειθαρχικά όργανα επο κτλ). Αυτό είναι το ζητούμενο για μένα και δεν πρέπει να απασχολεί μόνο την 13...

Άβαταρ μέλους
TheWorldIsYours
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 16:59

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από TheWorldIsYours » Παρ 29 Ιαν 2016, 02:31

Athens_Hardcore έγραψε:
kipseleos έγραψε:
Athens_Hardcore έγραψε:Σε λυπάμαι πραγματικά εσένα kipseleo
ela kove omws
Κατανοώ την προσπάθεια σου να το παίξεις δύσκολος στους συνοπαδους σου αλλά πραγματικά μη χαλάς πολύ το στόμα σου ειδικά για εκεί που δε σε παίρνει. Αυτά. :lo
pou den ton pernei? i kipseli???? ma i kipseli twra????
Εικόνα

Pulp-Fiction
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιουν 2012, 00:52
Been thanked: 16 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Pulp-Fiction » Παρ 29 Ιαν 2016, 10:36

Αν νομιζετε οτι βγαινουμε στους δρομους για τη 13 και μονο εχετε λαθος να το ξερετε.Μαλακες οπαδοι και εννοωντας οπαδους εννοουμε ολους εκτος των γαυρων(εαν εχουν μεινει καποιοι αναμεσα τους ζητω συγγνωμη)ξυπνατε γιατι θα ερθει η σειρα σας.,ΜΑΛΑΚΕΣ ΦΛΟΡΟΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ και αυτο παει και σε δικους μου περασα 6 ωρες στη γαδα για να μπορω να παω εγω και εσυ στη 13.Για να δω την ομαδα μου να κερδιζει η να χανει.και δεν ειναι πρωτη φορα ουτε βγαζω την ουρα μου απεξω γιατι γαμω το σπιτι μου δυστυχως εχω βαλει το τρεξιμο των αντιπαλων πανω απο το αποτελεσμα της ομαδας μου.Γαμιεται η μανα μου και ο πατερας μου γιατι ευθυνομαι και το κατανοω.Πιο πολυ γαμιεστε εσεις και το σοι σας ολοκληρο και οτι εχετε που χαιρεστε με αυτην την κατασταση.Ριχτε μου μπαν και οτι γουσταρετε που εβρισα,μπηκα να πω αυτο που νοιωθω.Εστω ενας να υπαρχει που ειναι κοντα στα 30 και με καταλαβαινει σημαινει πολλα για μενα.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 29 Ιαν 2016, 11:17

βγηκε ενας ρεζιλας υπουργος με υφος 1000 καρδιναλιων και απο την πρωτη στιγμη με μεγαλα λογια ειχε δειξει τις; προθεσεις τους. καποιοι ο ακθενας με τον δικο του τροπο αντιδρασαμε αυτο απο καποιους αλλους μεταφραστηκε διαφορετικα και αυθτο ηταν ενα μεγαλο λαθος σας ειδικα εσαεις βαζελες το βρηκατε μπροστα σας. τωρα τυρεχετε και καλα κανετε με τον πουστη που νμπλεξαμε ολοι μας.
κατι τυποι που κανανε χαρες επειδη εκλεισε η 13 απλα ασχολιαστοι. η τιμωρια με το κλεισιμο τυς θυρας σας επισης.
για μενα καλα ξηγιεστε και διαμαρτυρεστε το αυτονοητο κανετε οπως εχουν βγει οι γριες στο δρομο οι αεκτζηδες εμεις ειχαμε κινησει ολο το μηχανισμο μας καποτε ο καθενας για τους δικους του διαφορετθικους λογους βεβαια αλλα καποτρε ολοι βγηκαμε οταν κριναμε πως χρειαστηκε.

τωρα οσοι παναθηναικοι τραβηχτηκαν με δεσιματα η προκειτε να τραβηχτουν καλα ξεμπερδεματα μιας και καποιοι δεν θα τραβηχτουν ποτε και παντα οι ρομαντικοι θα τγραβανε το καναλι. οσοι βαζελες το πρωτο μελημα σας ειναι να την πειτε στους αλλους πανηγυριζοντας ¨κοιτατε τι καναμε και εσεις δεν μπορειτε" εισδτε φυρα για τον οποιο αγωνα κανετε. οι υπολοιποι οι απ εξω καλο θα ηταν να μην μπαινουμε στη διαδικασια συγκρισης μιας και ειναι ανουσια ακομα και αν σε προκαλει ο ακθενας με οτι γραφει ειναι ανουσιο να προσπαθεις να αποδειξεις στιν καθε λεζαντα οτι εισαι καλυτεροις του.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 29 Ιαν 2016, 11:21

rodort1 έγραψε:
gate13uberalles έγραψε:Ti sxesi exei h clubara twn petralwnwn me enan tupo pou exei selida sto fb kai 20 pseutika profil..
Το γαμάτε το θέμα και οι μεν και οι δε.

Καταλάβετε λιγάκι ότι μιλάτε για πολύ γνωστό άτομο και μην εκτιθεστε τζάμπα,γιατί έτσι όπως το πάτε στο τέλος θα τον βγάλετε και γαύρο..

Όσο για κατι φυτά σαν τον passaran..
Το αγωνιστικό του ολυμπιακού δεν το βάζω καν προς συζήτηση,νομίζω οι υπόλοιποι ενώ σας μισούσαμε επί Κοκκαλη,τώρα απλά νιώθουμε αηδία.
Αλλά ρε σεις,στο οπαδικό μόνο να βάλουμε όσα κάνατε ΜΕΤΑ τη δολοφονία Φιλόπουλου και ειδικά σε πρόσωπα/πράγματα που αφορούσαν τη δίκη κ.λ.π. εμείς οι υπόλοιποι όλοι μαζί να μαζευτούμε,τέτοια καγκουριλίκια δεν μπορούμε να κάνουμε.
Είστε οι τελευταίοι που μπορείτε να μιλάτε για οπαδικά,ρουφιανιλίκια,μπραβιλίκια,κ.λ.π.
ειδικα εσυ μωρη πουτανα αποψη για μενα η για οποιονδηποτε αλλο ανθρωπο που τρεχει καια σχολειται εδω μεσα οτι ομαδα και να υποστηριζει θα εχεις οταν βρεθει ΕΣΤΩ ΕΝΑΣ που να σε ξερει. μεχρι τοτε πες για κανα δικαβαλο ππουλα τη λεζαντα σου με τα καρατε και μεινε με τη ρετσινια του μπατσου η καλυτρε ΤΟΥ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥ
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 29 Ιαν 2016, 11:25

redwhitestripe έγραψε:
Ultras Athens έγραψε:Αν εννοεις απο αυτην την αποψη λαθος μου,βεβαια μπορω να καταρριψω και τις βρωμες που εχεις ακουσει η διαβασει αλλα θα επρεπε να πω πραγματα που δεν εχουν θεση εδω μεσα..
to idio tha mporousa na sou pw gia poly diko mou kosmo pou exoun akoustei shmeia kai terata alla gia tous idious logous den tha to kanw xwria pou pistevw pws den exei apolytws kamia aksia...

kai gia na sto sovarepsw ki allo (elaxisto paradeigma pou kathetai logw ths kouventas) me ton passaran pou tou ta sernete xwris na ton gnwrizete kan exw TERASTIES DIAFORES kai TERASTIES DIAFWNIES ALLA thn agaph tou gia thn omada kai ayta pou dinei kathimerina me thn kardia tou thn psyxh tou kai ta pantelonia tou den mporei na ta amfivitisei kaneis apo aytous pou ton kseroun.

Nai gia mena kanei lathOI alla ayto den ton kanei oute roufiano oute ypallhlo oute pousth...

ayto giati mou eskase twra kai isws na ithela vasika mia eykairia na pw dyo pragmata gia enan filo pou exoume skotwthei apeires fores
γεια σου ρε αδερφε αντιφρονουντα σε ολα!! :lol: :lol: :lol:
ρε συ τι να μου πουν και ποιοι?? αυτοι που με ελεγαν "σοβαρο" οταν εγω εκανα τη μαλακια να παραδεχτω 5 πραματα καια σχολιομουν αποκλειστικα και μονο με τα της ομαδας μας? οταβν αρχισα να τους τα λέω εγινβα "υπαλληλος" και διαφορα αλλα ωραια...μονο και μονο που μου λενε οι απατεωνες οσα μου λενε ιεναι τιτλος τιμης για μενα. μου αρκει που 5 ανθρωποι που με ξερουνε ξερουν αν φοραω παντελονια η οχι και για το αν τρεχω ανιδιοτελος ακομα και αν συμβαινουν και πραματα που δεν με καλυπτουν η διΑΦΩΝΩ . Ασχετα αν καποιοι με γουσταρουν προσωπικα η οχι ;-)
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 29 Ιαν 2016, 11:29

Rsqd:. έγραψε:
no passaran έγραψε:αυτον που τον απαξιωνετε τωρα βαζελες μια χαρα καμαρωνατε για τις κωλοτρυπιδιες του πλην ενος εδω μεσα που ξερω κξαι εγω και αυτος ποιος ειναι. για πες μας ρε rgstr εσυ που τα λες ωραια τοσο καιρο εβγαινες να την πεις σε κανενα δικο σου που μας εσπαγε τις μπαλες εδω μεσα για κατινιεςς και κουτσομπολια? εσυ ρε τερλεγκα που πουλας και τρελιτσα τι εγινε τον απαξιωνεις? εσυ ρε που καμαρωνες καποτε εδω μεσα για κωλοτρυπιδιες που συμμετειχε ο συγκεκριμενος εσυ πουεισαι σε ολα τα σκηνικα απο εβρο μεχρι κρητη πανταχου παρων. για πειτε μας επιτελους ενας τι παιζει με τους μπατσους και τις ασσυλιες που λεει ο σκατας? μιλατε με τον καψιμιτζη της γαδα? τι λετε αραγε? 3 φραπεδες και 2 φρεντα? εχουν βγει και κατι αλλες πονηρατζες τυπου ιρλανδου να παρουν θεση που η μονη αποψη που εχουν ειναι το περιοδικακι της 13 που διαβαζουν καθε μηνα. σας τα λεω καιρο τωρα μαλακες και μου το παιζατε ολοι πονηραδα,υφο;ς και ιδεα λουστειτε τα τωρα και αντε ψηστε κανα πιτσιρικα η κανενα ουλτρα πολιτικοποιημενο και "σοβαρο" μηπως και σας βγαλει καμια ανακοιινωση για συμπαρασταση η καμια λινατσα σε κανα γηπεδο να τα μοστραρετε μετα στα περιοδικακια να χει να διαβαζει και ο ιρλανδος
mia k anaferesai se emena ''file'' foukaran na sou apanthso....h zoi mou den itan ena curva...den eimai edo kamia dekatia(den ksero k poso einai se zoi to curva) gia na apantao se olous kai na ksero ti legate k lete..oso eimai edo se auti tin parea leo oti vlepo k oti goustaro xoris na me fimonei kaneis..na po ti akrivos re? oti h opadikh skhni exei gamithei? to kserete k to kseroun oloi.... k to ti exo pei ego ase me na to ksero sto prosopiko ti exo pei k ti kseroun oti exo pei....siga min exo k taraxh an to kseroun oi curvites....oso gia ton sygkikrimeno pou les oti kamaroname k tora ton krazoume t na kanoume re file etsi einai h zoi...o kathenas exei ta kala tou k ta kaka tou...otan ksepernas ta oria den tha sou po k bravo...esy stis dikes sou taxeis einai oloi wow? den exei kanei kaneis tpt? tha mou peis edo kapote kapoious tous varesate sto sef k tous steilate ektos ghpedon 1-2 xronia k tous epanaferate me entyposiako tropo pali piso mpas kai allaksei kati stin idi pesmenh sas fash...ta leo kala ''file'' ? :ti leei

μαλακα καρφωθηκες μονος σου ποιος εισαι...αστο να πα να γαμηθει που θα με πεις και φουκαραν ενω εισαι και καλα κανα μηγνα εδω μεσα...αλλα επειδη αναφερθηκες σε καποια παιδια που ολκοι ξερουν ποιοι ειναι και τι ειναι θα μιλας σεβαστικα παλιο μαλακα! και το αν εφυγαν με ποιο τροπο εφυγαν και ποιο τροπο επεστρεψαν ασε να το ξερουμε εμεις σαν ολυμπιακοι καλυτερα απο αυτα πιου καπου ακουσες μαλακα. εσυ μιλας με κουτσομπολια και εμεις σε κραζουμε με βαση αυτα που ξεραμ,ε και βγηκε και τα επιβεβαιωσε με τον χειροτερπο τροπο για εσας στη χειροτερη στιγμη ο δικος σας ο σπληνς καρωτιδας
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
Independent 13
Δημοσιεύσεις: 1398
Εγγραφή: Τετ 11 Ιούλ 2012, 23:34
Has thanked: 3 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Independent 13 » Παρ 29 Ιαν 2016, 11:42

Δε θα αργήσει η στιγμη που θα κανεις διάλογο απο το ιδιο προφίλ σαν την Κατερίνα με το Δημήτρη που δε κλείνει την κάμερα :mrgreen: :mrgreen:
in our world Shamrock is the God

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Ahrefs [Bot] και 27 επισκέπτες