ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 24 Φεβ 2020, 16:45

Έχω ξανά πει εδώ μέσα πως δεν δίνω τη μεγαλύτερη βάση στον παράγοντα διαιτησία. Έχω κάνει αναφορές, είτε γιατί το έφερε η κουβέντα, είτε γιατί κάποιοι προσπαθούν να κάνουν το άσπρο μαύρο.
Επειδή λοιπόν Πατσίφικο αναφέρθηκς προσωπικά σε εμένα,θες να αμου παραθέσεις που και πότε ωτο είπα; Ειλικρινά δεν θυμάμαι να έχω επικαλεστεί κάτι τέτοιο
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 24 Φεβ 2020, 16:48

ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 15:59 Α τώρα η διαιτησία ειναι καλη ε;; :lol :lol
Η χθεσινή διαιτησία δεν νομίζω να είχε κάποιο πρόβλημα. Έχεις εσύ αντίθετη άποψη; Σε άλλα ματς προφανώς και δεν ήταν αλλά όπως έχω ξαναπεί ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ!
Κύκλους κάνει η ζωή. Όπως κάποτε είχα εγώ τα Κόζα τώρα τα έχει η ομάδα σου. Δυστυχώς έτσι παίζεται το παιχνίδι και δεν θα αλλάξει και πότε. Διαφωνώ αλλά δεν εξαρτάται από εμένα
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

PATSIFRIKOS
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: Τρί 01 Φεβ 2011, 21:04
Has thanked: 234 times
Been thanked: 266 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από PATSIFRIKOS » Δευ 24 Φεβ 2020, 16:54

Πιστεύεις ότι βάζω τον εαυτό μου σε διαδικασία να θυμάμαι ποιος από εσάς είπε τι; Ένα σας θεωρώ όλους, ένας οργανισμός. Ο ολυμπιακός λοιπόν έβγαζε προς τα έξω ΕΠΙΣΗΜΑ ότι το πρωτάθλημα είναι στημένο. Δεν μπορώ να ξέρω ποιοι από εσάς προσωπικά το υιοθετούσαν και ποιοι όχι. Αν εσύ θεωρούσες ότι ο χοντρός επικοινωνιακά έλεγε πίπες το δέχομαι. Ας απαντήσει κάποιος άλλος. Ο saints ας πούμε, να γελάσουμε κιόλας λίγο.

Επίσης πασσαραν κάτι πάνω σε αυτό που απάντησες τώρα στον άλλον. Ο παοκ ίσως έχει τα κόζια στην επο, εσύ όμως τα έχεις στην κυβέρνηση. Οπότε αντιλαμβάνεσαι ότι γενικά πάλι εσύ τα έχεις. Και μάλιστα με προκλητικό τρόπο (πχ η χθεσινοπρωινή έφοδος στην Τούμπα).
OLD HABITS ARE HARD TO BREAK

crnobello
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: Πέμ 13 Οκτ 2011, 06:00
Has thanked: 8 times
Been thanked: 25 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από crnobello » Δευ 24 Φεβ 2020, 16:59

Ρε βλακα παπαραν δικαια χάσαμε είδες κάνεις να λέει τπτ για το γκολ κ τα οφσαιντ. Ξέρουμε κ να χάνουμε κ δεν πέσαμε κ απ τα σύννεφα κιόλας κάποιοι το βλέπουμε το έργο εδώ κ κάτι μήνες. Το μόνο που κρατάμε από χτες είναι η παναρα κ η πρωινή επιχείρηση απο τα πουτανακια του χοντρού. Θα τα ξαναπούμε σύντομα.

Άβαταρ μέλους
101ultras
Δημοσιεύσεις: 674
Εγγραφή: Τρί 08 Μάιος 2018, 17:04
Has thanked: 98 times
Been thanked: 266 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από 101ultras » Δευ 24 Φεβ 2020, 17:53

Απορώ γιατι πήρε τόση έκταση η χθεσινή έφοδος της αστυνομίας στην τούμπα και στον σφ. Τουλάχιστον στον ΟΣΦΠ ειναι σύνηθες πριν απο ντέρμπι με ΠΑΟ, αν και τα τελευταία 2 χρόνια σίγουρα δεν θυμάμαι έχει συμβεί, να μπαίνουν μπάτσοι συνοδεία εισαγγελέα στους χώρους του γηπέδου και στις αποθήκες για βεγγαλικά, κλεμμένα ή υβριστικά πανιά και ότι άλλο θεωρούν παράνομο να βρίσκεται εκεί.

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Δευ 24 Φεβ 2020, 18:10

Το ότι σας γαμησαμε χτες με κόντρα αρκετά αστεία φάουλ, δε σημαίνει ρε τούβλα ότι είναι όλα καλά τώρα.

ΙΩΑΚΕΙΜ

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΙΩΑΚΕΙΜ » Δευ 24 Φεβ 2020, 18:10

no passaran έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 16:48
ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 15:59 Α τώρα η διαιτησία ειναι καλη ε;; :lol :lol

Κύκλους κάνει η ζωή. Όπως κάποτε είχα εγώ τα Κόζα τώρα τα έχει η ομάδα σου. Δυστυχώς έτσι παίζεται το παιχνίδι και δεν θα αλλάξει και πότε. Διαφωνώ αλλά δεν εξαρτάται από εμένα
Οταν ειχες εσυ τα κοζια οι εποπτες ειχαν 7 βαθμους μυωπια και ερχόντουσαν χωρις γυαλια

Τωρα εχουμε βαρ και ξενους διαιτητες (που στο ακουσμα τους η επισημος ολυμπιακος παθαινει επιληπτικη κριση) και θεωρεις οτι εχω εγω τα κοζια και γυρισε ο τροχος

ΙΩΑΚΕΙΜ

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΙΩΑΚΕΙΜ » Δευ 24 Φεβ 2020, 18:14

zvezdaG7 έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 18:10 Το ότι σας γαμησαμε χτες με κόντρα αρκετά αστεία φάουλ, δε σημαίνει ρε τούβλα ότι είναι όλα καλά τώρα.
Ευχαριστώ θεε μου μεγαλοδυναμε που δεν εζησα την ημερα που ολυμπιακος θα κλαφτει για αστεια φαουλ

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Δευ 24 Φεβ 2020, 18:15

101ultras έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 17:53 Απορώ γιατι πήρε τόση έκταση η χθεσινή έφοδος της αστυνομίας στην τούμπα και στον σφ. Τουλάχιστον στον ΟΣΦΠ ειναι σύνηθες πριν απο ντέρμπι με ΠΑΟ, αν και τα τελευταία 2 χρόνια σίγουρα δεν θυμάμαι έχει συμβεί, να μπαίνουν μπάτσοι συνοδεία εισαγγελέα στους χώρους του γηπέδου και στις αποθήκες για βεγγαλικά, κλεμμένα ή υβριστικά πανιά και ότι άλλο θεωρούν παράνομο να βρίσκεται εκεί.
ρε έχουμε δει να τραβάνε έξω κόσμο που φτιάχνει κορεο, τι άλλη μαλακια θα ακούσουμε περί αστυνομίας.Ή δεν έχει πετάξει ελικόπτερο πάνω από το Καραϊσκάκη, έχει ομίχλη

Άβαταρ μέλους
zvezdaG7
Δημοσιεύσεις: 838
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιουν 2012, 22:13
Has thanked: 220 times
Been thanked: 218 times

Re: ΠΑΟΚ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από zvezdaG7 » Δευ 24 Φεβ 2020, 18:19

ΙΩΑΚΕΙΜ έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 18:14
zvezdaG7 έγραψε: Δευ 24 Φεβ 2020, 18:10 Το ότι σας γαμησαμε χτες με κόντρα αρκετά αστεία φάουλ, δε σημαίνει ρε τούβλα ότι είναι όλα καλά τώρα.
Ευχαριστώ θεε μου μεγαλοδυναμε που δεν εζησα την ημερα που ολυμπιακος θα κλαφτει για αστεια φαουλ
Το έχετε εσείς αυτό το προτέρημα

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Semrush [Bot] και 318 επισκέπτες