ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Κυρ 08 Νοέμ 2020, 23:37

μμμ ναι ρε δε βλεπεις νευρα που εχω! ουτε εθισμενος σκονακιας να εμπαινε στο οβελιστηριο μου
δεν θα εκανα ετσι! Μια χαρα παντως για κωλογερος σου βιασε την παιδικη-εφηβικη ηλικια
Επισης στα παπαρια μου που θα εχει σουιτα,με ποιους κανει δουλειες κλπ. Εγω δεν εχω λαμβανει τριοροφα,ουτε μαγαζια για αν σκοτιζομαι. Τη δουλεια του την εκανε καλα οσο ειχε την ομαδα; εσενα σε ειχε απο κατω να σκουζεις και να κυνηγας κοτες φταιχτες διοικηση και παιχτες;
Αφου τα εκανε αυτα,αφου σε εφτασε σε σημειο να διωξεις αυτους που σε ειχαν νοικοκυρεμενο και να εχεις γινει πιο ανυποληπτος απο αβανταδορο παπατζηδων στην οδο Μενανδρου,εμενα στα παπαρια μου φιλε αν θα μπει στο γηπεδο η οχι! Ολοι αυτοι,οι χοντροι,οι γεροι και οποιοι αλλοι γαμημενοι ερθουν στο μελλον, θελω να κανουν τη δουλεια τους σωστα και να εχουν τον Ολυμπιακο ψηλα! οχι μπουρδελο σε ολα τα σπορ! γκεγκε;
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Κυρ 08 Νοέμ 2020, 23:47

Ότι όλοι γαυροι αγαπάτε το τζιγκερ με ξεπερνάει :lol
Για τον σύλλογο μας μην ανησυχείς θα τη βρούμε την άκρη μας και θα ξανά επανέλθουμε στα γνωστά μας στάνταρ... :coool
Αντε καληνύχτα και όταν έρθουμε στη γειτονιά σάς υποσχεσου να κεράσεις τσιπουρακι στον κυρ Στέλιο στην Καστέλα :lol:

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Δευ 09 Νοέμ 2020, 15:21

Ρε 15 χρόνο
Όταν θα έρθετε στη γειτονιά μας.και όταν θα πιάσετε τας γνωστά σας στάνταρ να είστε δεύτεροι και όχι ουρά του παοκ.
Έλα να σαλιαζεις.
Προς το παρόν.εμεις ερχόμαστε όποτε θέλουμε στη γειτονιά σας οπως τις προάλλες να πάρουμε τους δικούς μας εφετείο και έβγαζες σε ποστ την διμοιρια του Αρείου πάγου να ψαρωσει Κανας ακυρος από αυτούς που σας διαβάζουν.
Άντε μαλακισμενο όλο σαλια και στην πραγματική ζωή Ανυπαρκτοι.
Έλα στο Σκάι αλλά.ξεκινα όταν σε περιμένω όπως πριν 2 χρόνια.....που δεν ξεκίνησες ποτέ ΚΟΤΑ
Όταν θα και όταν θα Μαλακισμενο.

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 09 Νοέμ 2020, 18:27

enas-apo-emas έγραψε: Κυρ 08 Νοέμ 2020, 23:47 Ότι όλοι γαυροι αγαπάτε το τζιγκερ με ξεπερνάει :lol
Για τον σύλλογο μας μην ανησυχείς θα τη βρούμε την άκρη μας και θα ξανά επανέλθουμε στα γνωστά μας στάνταρ... :coool
Αντε καληνύχτα και όταν έρθουμε στη γειτονιά σάς υποσχεσου να κεράσεις τσιπουρακι στον κυρ Στέλιο στην Καστέλα :lol:
Αγαπαμε τον Ολυμπιακο μας και μονο. Γι'αυτο τον εχουμε ψηλα! με κοστος πολλες φορες σε καποια πραγματα αλλα ο Ολυμπιακος παντα θα ειναι ψηλα! Αλιμονο σε εσας τρομαρα σας που αλλοι για τους κοκνεις,αλλοι για τους φανς,αλλοι για τους μποις,τους ανεξαρτητους και οτι αλλους διαολους εχετε κανει ανα τους καιρους,παντα κοιταζατε πως να βγειτε μπροστα και να αρπαξετε απο δοξα,μεχρι και δουλειες,μαγαζια,διοικητικα ποστα και δεν ξερω εγω τι αλλο και ο παναθηναικος... δε γαμιεται!
Μια χαρα τα λενε δικοι σας,απο τους καναπεδατους που τους εκανες και μεροκαματο που να σε παρει, μεχρι και μπαρουτοκαπνισμενοι οπαδοι που μαντεψε, σας σιχαθηκαν!
Και που εισαι, αν επιστρεψετε ποτε στα γνωστα σα ςστανταρ σαν ομαδα,πραγμα το οποιο θελω προσωπικα αλλα θεωρω ετσι μπουρδελο που τα κανατε,πολυ δυσκολο, ειστε τοσο παραδοπιστοι,τοσο λιγοι σε συμπεριφορα και αντιληψη,που παλι μπουρδελο θα τα κανετε!
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 09 Νοέμ 2020, 18:49

enas-apo-emas έγραψε: Κυρ 08 Νοέμ 2020, 23:47 Ότι όλοι γαυροι αγαπάτε το τζιγκερ με ξεπερνάει :lol
Για τον σύλλογο μας μην ανησυχείς θα τη βρούμε την άκρη μας και θα ξανά επανέλθουμε στα γνωστά μας στάνταρ... :coool
Αντε καληνύχτα και όταν έρθουμε στη γειτονιά σάς υποσχεσου να κεράσεις τσιπουρακι στον κυρ Στέλιο στην Καστέλα :lol:

Koita,,twra me ta lok ntaoun paizei,,sas exw ikanous....

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Δευ 09 Νοέμ 2020, 18:51

Ναι ρε είμαστε συνέχεια στα μαχαίρια μεταξύ μας γιατί εμείς δεν είχαμε ποτέ ένα στρατηγό να μοιράζει τα μεροκαματτα... :lol
Αντε στο καλό που θα τη μπει σε Παναθηναϊκό ενας βρος για αλισβερισια... :lol
Υγ όσο Για τη κοπελίτσα πιο πάνω που βρίζει την άλλη φορά ελάτε λίγο πιο αργά ρε ρεταλια που θέλατε να σας περιμένουμε από τις 7 το πρωί ενώ το εφετείο ήταν στις 9 😂😂😂

Άβαταρ μέλους
101ultras
Δημοσιεύσεις: 674
Εγγραφή: Τρί 08 Μάιος 2018, 17:04
Has thanked: 98 times
Been thanked: 266 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από 101ultras » Δευ 09 Νοέμ 2020, 18:56

Σας είδαμε και τις άλλες φορές στα δικαστήρια.

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Δευ 09 Νοέμ 2020, 19:07

Ε ντροπή πια.... Εμείς και εσείς αν έχουμε βρεθεί τόσες φορές στα χρονικά... Δεν θα παίξουμε και τη τύχη μας με όλη τη μπατσαρια μαζεμένη στα πέριξ...
Αλλά όχι και να μας τη λέτε γιατί δεν σηκωθήκαμε άγρια χαράματα για να ανταμωσουμε :lol
Δηλαδή ρε πουστη μου δώσατε ραντεβού από τις 6 το πρωί για να ανεβείτε... Από τις 6 το πρωί ρε αλάνια :lol

lostre 13g
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Πέμ 19 Απρ 2012, 16:10
Has thanked: 35 times
Been thanked: 8 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από lostre 13g » Δευ 09 Νοέμ 2020, 19:21

101ultras έγραψε: Δευ 09 Νοέμ 2020, 18:56 Σας είδαμε και τις άλλες φορές στα δικαστήρια.
Όπως στο προηγούμενο που περιμέναμε εμείς από το πρωί και δεν εμφανιστήκατε?(καλά καλά δεν ήρθαν ούτε οι μισοί κατηγορούμενοι δηλώνοντας "κώλυμα"). Εμφανίστηκες στο δεύτερο τα ξημερώματα, εμείς να έχουμε μάζεμα το μεσημέρι,μπαααας και αναθαρρήσεις και έρθεις να τους πάρεις.Και κάνατε σημαία δύο φωτογραφίες το ξημέρωμα σε φάση που δεν έγινε για τις εντυπώσεις στο ίντερνετ...


Τι μαλακίες καθόμαστε και συζητάμε...

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 09 Νοέμ 2020, 19:30

Αφηστε τις μαλακιες αυτες για τις πατιναδες και πειτε μας: γιατι ρε μαλακες για τη γαμημενη την κονομα διαλυσατε τον αιωνιο δευτερο;
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Bing [Bot] και 335 επισκέπτες