ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 14 Μάιος 2021, 10:46

enas-apo-emas έγραψε: Πέμ 13 Μάιος 2021, 19:27 Μα γω δεν είπα ποτέ οτι δεν υπάρχετε στην Αθήνα ούτε ένας βλακαραν δεν θα το λέγε αυτό αλλά μου κάνει εντύπωση ότι διαλέξατε το συγκεκριμένο σημείο για να πανηγύρισετε το πρωτάθλημα και σε συνδυασμό με τη πορεία με τα ξαδέρφια σας πριν 2 χρόνια νομίζω ότι κάτι άλλο θέλετε να συμβολησετε. Αυτό είναι όλο.... Ουτε δυσκολία από το ίντερνετ ούτε τίποτα :coool
οταν εισαι ενας πουσταρας,θα βγεις και θα μιλησεις για δηθεν κομπλεξ,οταν μια ολοκληρη ζωη στην "πολη σου" κουμαντο δεν καταφερες να κανεις ποτε!
Που σου εκανε και εντυπωση εσενα γιατι πηγαν οι γαυροι στην ακροπολη. Εδω δεν σου εκανε εντυπωση που ολη η Αθηνα ειχε συνδεσμους μας,που στη γειτονια σου οι χανουμες ειναι μια ζωη εκει και εντυπωσιαστηκες με τη βολτα στην Ακροπολη. Τραβα παραπερα μωρη κοντεσα
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

darko
Δημοσιεύσεις: 172
Εγγραφή: Τρί 31 Μάιος 2011, 02:47
Has thanked: 4 times
Been thanked: 18 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από darko » Παρ 14 Μάιος 2021, 10:47

Megara13 έγραψε: Παρ 14 Μάιος 2021, 00:40
panwkatw7 έγραψε: Πέμ 13 Μάιος 2021, 23:58 αναβληθηκε ο τελικος για να βγαλει δελτιο η χατζηνικολαου και βγηκε ο τελειωμενος να μιλησει για αλοιωση αποτελεσματος :eme

και ηρθε ο αλλος απο πανω να μας πει για νοοτροπια και τσουκαλα... Ολο διαφορετικοτητα μου ειστε αλλα εκει που λεγατε το σκασαν οι κοτες, προχτες μου μετρουσατε τις βολες, τα στατιστικα, μετα εφταιξε ο σπικερ, το youtube, εγινε επιθεση στους διαιτητες στο ημιχρονο και 2 αυγα τουρκιας

εγινε επιθεση στους διαιτητες και αυτοι χεστηκαν τοσο πολυ που στο 68-69, κανετε 2 φορες βηματα στην ιδια επιθεση και δεν σφυριζουν τιποτα

οσοι εχετε λιγο τσιπα, μην μιλατε στο γαμηδι αυτο το αθλημα. Μολις προχτες βγηκε η μουμια και ειπε εναλακτικα αν χρειαστει να γινουν οι εκλογες της εοκ στην λεωφορο! Ο αλλος εχει αποχωρησει και ακομα με τον Ολυμπιακο ασχολειται και με τις εκλογες, ακομα να κανει το κουμαντο για το 100-0 που πρεπει να σας παιζουν οπως ο ιδιος εχει πει... Καπου ημαρτον πια.. Εχουν μιλησει και οι μουγγοι
ειπα να κρατηθω αλλα δε γινεται..τι κατεβατο εγραψες ρε αισωπε? 0/10 σε 8 προτασεις πρωτη φορα βλεπω..τραβα παιξε κανα κινο,με 0/10 να πληρωθεις κιολας..
Κανει τοσα χρονια ο Λεριωτης κουμαντο στο γυναικειο μπασκετ με οργια κατα καιρους(κορυφαιο ολων ο 5ος τελικος το 15) και ηρθε ο πανωκατω το 2021 να μας πει ημαρτον,δεν αντεχει αλλη αδικια.. :lol
Λες 0/10 αλλα δεν απαντάς σε τίποτα απο αυτά που γράφει!

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Παρ 14 Μάιος 2021, 10:58

Βλακαραν συνεχίζεις και λερώνεις το στοματακι σου και βλέπω τώρα τελευταία ότι έχεις πολλά νεύρα και αυτό μάλλον ωφειλετε ότι σταμάτησαν να σε στέλνουν στο περίπτερο να περνεις τσιγάρα και να κρατάς τα ρέστα και έχεις ξεμείνει από χαρτζιλίκι, αλλά σου έχω λύση γιατί κατά βάθος σε συμπαθω.. Εξάλλου που θα βρω άλλο κοροϊδο της τράπουλας σαν και εσένα να περνάω την ώρα μου????
Λοιπόν δώσε στοματακι η λωκο όπως κάνουν πολλοί δικοί σου και θα το βγάλεις το χαρτζιλίκι σου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

panwkatw7
Δημοσιεύσεις: 1610
Εγγραφή: Τετ 23 Μαρ 2011, 18:31
Has thanked: 34 times
Been thanked: 195 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από panwkatw7 » Παρ 14 Μάιος 2021, 21:37

Καλως τον αρχιβλακα του φορουμ που δεν κρατηθηκε κιολας

ορσε

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Παρ 14 Μάιος 2021, 23:03

enas-apo-emas έγραψε: Παρ 14 Μάιος 2021, 10:58 Βλακαραν συνεχίζεις και λερώνεις το στοματακι σου και βλέπω τώρα τελευταία ότι έχεις πολλά νεύρα και αυτό μάλλον ωφειλετε ότι σταμάτησαν να σε στέλνουν στο περίπτερο να περνεις τσιγάρα και να κρατάς τα ρέστα και έχεις ξεμείνει από χαρτζιλίκι, αλλά σου έχω λύση γιατί κατά βάθος σε συμπαθω.. Εξάλλου που θα βρω άλλο κοροϊδο της τράπουλας σαν και εσένα να περνάω την ώρα μου????
Λοιπόν δώσε στοματακι η λωκο όπως κάνουν πολλοί δικοί σου και θα το βγάλεις το χαρτζιλίκι σου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Απο ποιο πεταλο τα λες βρε εξαρτημενε γιατι δεν ακουγεσαι καλα
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Παρ 14 Μάιος 2021, 23:31

Πάντα από το αριστερό πέταλο... :lol :lol :lol

ak13
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 03:18
Has thanked: 37 times
Been thanked: 4 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ak13 » Σάβ 15 Μάιος 2021, 03:42

Bluemadness βγάζει ανακοινώσεις θυραςΛ7 πρώτοι εδω

ak13
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 03:18
Has thanked: 37 times
Been thanked: 4 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ak13 » Σάβ 15 Μάιος 2021, 03:52

Ρε τον πανιβλακα τον no life τον no passaran να μας γίνει ατακαδορος το'21 που πριν κάποια χρόνια μας το παιζε ηθικολόγος και ξενεμερωμενος με τα υπαλληλικια των συνοπαδων του...Τρομερά πράγματα

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Σάβ 15 Μάιος 2021, 09:45

Ηθικολογος ειναι αυτος που βλεπει την καμπουρα του αλλου και πουλαει "ιδεολογια" και κουλτουρα του κωλου, του κωλου που εστησε για ενα μαγαζι οπαδικο και οχι μονο.

Ηθικολογος ειναι αυτος που κουναγε το δαχτυλο (το δαχτυλο που εβαλε μετεπειτα στον απο πισω του) και μας ελεγε για δηθεν "αγνα" οπαδικα κινηματα και τον εβγαλαν σεντρα με αποδειξεις και ονοματα οι δικοι του που τα ειχαν πιασει απο αλλου. Μα καποιοι απο προεδρους,αλλοι για να μην δωσουν κοσμο και αλλες γνωστες ιστοριες παναθηναικης "ηθικης"

ηθικολογος επισης ειναι αυτος που καταφερε με ηλιθια τεχνασματα περι "ελευθεριας" και οχι μονο,να ψεισει τον καθε ρομαντικο μα και τον καρε ανοητο, δηθεν για το "καλο της ομαδας" να βγει στους δρομους και να το παιξει Κιτσος Τζαβελας στο Μεσολογγι και τελικα να γινει απο σιγουρος δευτερος, η γκομενα του ΠΑΣ,του Αστερα Τριπολης και το γλεντι της καθε Καμπαλας την ωρα που ο απλος κοσμος που ποναει πραγματικα την ομαδα να υποφερει,ενω αυτος κονομαει απο διαφορες μπιζνες. Γι'αυτο σας βριζουν ολοι οι παναθηναικοι που τωρα μερικα σκουπιδια εδω μεσα μιλουσαν με απαξιωτικους ορους και οτι τους εκαναν "μεροκαματο" Αυτα λοιπον,οντως ειναι "φοβερα πραγματα"

η Διαφωνια μου σε πολλα απο οσα ελεγα καποτε παραμενει γιατι το βλεπω με τον τροπο που θα ηθελα να ειναι το αθλημα και δυστυχως δεν ειναι! Οσες διαφωνιες και να ειχα η να εχω σε καποια πραγματα ακομα, η σταση της θ7 ειναι τετοια που το συλλογο τον κρατησε ΨΗΛΑ! Πρωτα στο ζυγι μπηκε η επιτυχια του συλλογου σε καθε επιπεδο και μετα ολα τα αλλα! Εν αντιθεση με τα μπουρδελα τα δικα σας, που πρωτα κοιταξαν την κονομα και ο συλλογος στα παπαρια τους τα δυο.
Η διαφορα μου λοιπον με κατι πουστρες σαν εσας ειναι οτι εγω τα ελεγα και τα λεω με καθαρη συνειδηση γιατι ουτε μαγαζια μου ανοιξανε,ουτε συνδεσμαρχη με κανανε,ουτε 50αρικα πηρα να κανω τον πορτιερη και να τραμπουκιζω κοσμο για να ριξει μπερντε στο πανερι και φυσικα δεν ρουφιανεψα για μερικα χιλιαρικα οπως διαφοροι που τους χτυπας την πλατουλα στο γηπεδο.
Αντερστειν κυριε μαλακα που θα τολμησεις να σηκωσεις και αναστημα; Παρε τωρα εσυ και οι υπολοιποι ιδεολογοι και ινστρουχτορες εκεινα τα αυτοκολλητακια που ειχατε βγαλει καποτε για υπαλληλους,καντε τα μασουρι και βαλτε τα στο μπατο σας μπουρδελα της οδου Ζηνωνος γιατι η κατρακυλα σας συνεχιζεται...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος no passaran την Σάβ 15 Μάιος 2021, 10:36, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Σάβ 15 Μάιος 2021, 10:26

passaran μια ερωτηση επειδη θα το ξερεις λογικα..

Ο Κορομηλας που ειναι στην κεδ και θα βγαλει την αποφαση σημερα για το προχθεσινο γυναικειο, βολιωτης γαυρος δεν ειναι?

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 269 επισκέπτες