ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
mitsos7
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Πέμ 26 Μάιος 2011, 00:49
Been thanked: 18 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από mitsos7 » Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:11

δηλαδη ειναι καλυτερο να μην το εβλεπαν καθολου και να αποφασιζαν οπως το ειδαν με τη μια?

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:24

Δεν υπαρχει καλυτερο και χειροτερο.. Υπαρχει τι λενε οι κανονισμοι.. Και στο ινσταντ ριπλει λογικα η γκομενα πηγε για να ακουσει την κορνα,γτ ο χρονος δε φαινεται.. Ομως το να παει να το δει απαγορευεται.. Και ο διαιτητης που το μετρησε,κορνα ακουει,δεν εχει το 24αρι μπροστα του..

Δες εδω χωρις περιγραφη ποτε ακουγεται η κορνα και βγαλε ακρη..

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:27

Megara13 έγραψε: Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:24 Δεν υπαρχει καλυτερο και χειροτερο.. Υπαρχει τι λενε οι κανονισμοι.. Και στο ινσταντ ριπλει λογικα η γκομενα πηγε για να ακουσει την κορνα,γτ ο χρονος δε φαινεται.. Ομως το να παει να το δει απαγορευεται.. Και ο διαιτητης που το μετρησε,κορνα ακουει,δεν εχει το 24αρι μπροστα του..

Δες εδω χωρις περιγραφη ποτε ακουγεται η κορνα και βγαλε ακρη..
τα ιδια λεγανε και οι κανονισμοι για την υποθεση Βαλνερ αλλα ακομα σκουζετε. Εμεις σας τα λεγαμε αλλα τοτε πουλαγε η "ηθικη" Ηθικη ζητησατε,ηθικη θα φατε!
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:32

Ε καλα,εισαι μαλακας..

πες μας και για τους κανονισμους με τα επεισοδια στη Νεα Σμυρνη το 2005 που κλεινατε λιμανια και σχολεια.. Ο κοκαλης δεν ελεγε οτι τα ματς κρινονται στα γηπεδα και οχι στις δικαστικες αιθουσες? Σοβαρεψου,40αρισες και ακομα τις ιδιες μαλακιες λες..

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:33

edit
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος no passaran την Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:34

Megara13 έγραψε: Σάβ 15 Μάιος 2021, 11:37 ρε μαλακα πασαραν μην πλατιαζεις και μην πουλας τρελα τωρα..

στο γυναικειο μπασκετ δεν υπαρχει το ινσταντ ρεπλευ.. αυτο που εκαναν απαγορευεται απο τους κανονισμους.. Τοσο δυσκολο ειναι να το καταλαβεις?
και επειδη δεν ειναι σωστο να μενει τιποτα αναπαντητο, ρε Μεγαρα στα ειπα εξ αρχης,δεν το εχω δει ποτε το γυναικειο μπασκετ και δεν το ξερω αν εχει ριπλει η οχι. Απο τη στιγμη που γινεται μια συζητηση ομως για το ριπλει και η ΜΟΝΗ σου διαφωνια,(με βαση παντα τα γραπτα σου) εχει να κανει με το μεσο,φυσικο και επομενο να σου απαντησω κατάυτον τον τροπο. Επομενως δεν ειναι δυσκολο να καταλαβω κατι για το οποιο δεν μιλας με σαφηνεια μιας και παντα διαβαζω και δινω σημασια σε καθε λεξη εδω μεσα με οποιον μιλαω, εν αντιθεση με πολλα ζωα που αλλα διαβαζουν και αλλα καταλαβαινουν.
Παρεμπιπτοντως, βλεπω οι αναβολες αγωνων μια χαρα γινονται και κατα σατανικη συμπτωση,αυτο ευννοει το σωματειο των Αμπελοκηπων στο να προλαβει να βγαλει δελτια,να γυρισουν αθλητριες απο τραυματισμους κλπ.
Αφου το λοιπον εγινε αναβολη του πρωτου αγωνα για να προλαβει η μανταμ Κοκο να βγαλει δελτιο,τωρα ζητατε και δευτερη αναβολαρα;

Στη Ν.Σμυρνη τα επισημα εισιτηρια που πηραμε και ηταν υπευθυνη η ομαδα,δεν εκαναν το παραμικρο! Ας εδιναν τα εισιτηρια που ζητουσαμε και εμεις ξεραμε πως να προστατευσουμε την ομαδα. Τωρα οι υπολοιποι που μπηκαν ανεξελεγκτα,ποιος να τους ελεγξει; Ετσι λενε οι νομοι ετσι καναμε φιλε. Οτι ζητας κι εσυ τωρα εδω μεσες ακρες
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:42

Τωρα θες να πιασουμε το θεμα της χατζηνικολαου? Αφου μου λες δεν ασχολεισαι με γυναικειο. Αλλα ακομα και εκει εχετε εμπλακει και πουστια εχετε κανει που δωσατε το πρωτο δειγμα της στεγνα, χωρις να περιμενετε το δευτερο.
no passaran έγραψε: Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:34 Ετσι λενε οι νομοι ετσι καναμε φιλε. Οτι ζητας κι εσυ τωρα εδω μεσες ακρες
ναι ακριβως το ιδιο ειναι.. :lol

Αυτα και τελος. Εφυγα

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:46

Στασου Μεγαρα θελω να σου δωσω μυγδαλα..
Δεν ασχολουμαι ρε ανθρωπε και ισχυει! Μπηκα τωρα που μιλαμε και εκανα ενα μικρο τσεκ σε αθλητικα σαιτ με αντικειμενικο προσημο και οχι στα "δικα μας" και ειδα πως η κοπελα πιαστηκε με το μπεκο στα ρουθουνια και η πρωτη αναβολη που εγινε,σας ευνοησε στο να προλαβετε να της βγαλετε δελτιο,μετα την αρση της τιμωριας που ειχε. Αυτα και απο μενα παω για τσιπουρα
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

dunder
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Πέμ 19 Μάιος 2011, 14:57
Has thanked: 21 times
Been thanked: 16 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από dunder » Κυρ 16 Μάιος 2021, 00:30

Megara13 έγραψε: Σάβ 15 Μάιος 2021, 12:24 Δεν υπαρχει καλυτερο και χειροτερο.. Υπαρχει τι λενε οι κανονισμοι.. Και στο ινσταντ ριπλει λογικα η γκομενα πηγε για να ακουσει την κορνα,γτ ο χρονος δε φαινεται.. Ομως το να παει να το δει απαγορευεται.. Και ο διαιτητης που το μετρησε,κορνα ακουει,δεν εχει το 24αρι μπροστα του..

Δες εδω χωρις περιγραφη ποτε ακουγεται η κορνα και βγαλε ακρη..
Εσύ έχεις προσωπική άποψη; Ήταν εμπρόθεσμο το καλάθι ή όχι; Η αναβολή του πρώτου αγώνα επειδή έτσι γουστάρατε κι η -όλως τυχαίως- αυθημερόν μεταγραφή της Χατζηνικολάου νορμάλ και αυτή;

Megara13
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 20:14
Has thanked: 137 times
Been thanked: 65 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Megara13 » Κυρ 16 Μάιος 2021, 01:20

Βαση κορνας μιλαμε για εκατοστα του δευτερολεπτου.

η αστυνομια βρε μαλακες ανεβαλε το ματς..λογω της φιεστα σας.. Η αστυνομια του πρωθυπουργου-πρεζεμπορα δηλαδη.. Δε γινεται να ειστε τοσο μαλακες και να ρωτατε τα βασικα..

Απο που στο διαολο ενημερωνεστε? Ο ενας νομιζει οτι καναμε ενσταση λογω χρονομετρου,ο αλλος επειδη το μετρησε,ο αλλος λεει οτι κανονισαμε την αναβολη,ο αλλος λεει για τη μεταγραφη... 5 βολες εχασε η χατζηνικολαου στο τελος..αν δεν επαιζε θα το ειχαμε κερδισει νωριτερα το ματς..

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες