ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τετ 19 Μάιος 2021, 00:13


Άβαταρ μέλους
arsett
Δημοσιεύσεις: 338
Εγγραφή: Δευ 21 Φεβ 2011, 23:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 28 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arsett » Τετ 19 Μάιος 2021, 01:26

Να βάζεις όλο το βίντεο όμως.
Η κεντρική είμαστε όλοι εμείς. Φαινεται καθαρα στο τελος


Αναχρονισμος ξέρετε τι είναι; Να προσπαθεις να κρίνεις τις καταστάσεις του παρελθοντος με βάση τα σημερινά δεδομένα και λογική. Αν δεν τα έχεις ζησει τι τα σκαλίζεις.....



Μάλλον στα αρχιδια μας σας γράφαμε τότε στο μπάσκετ...
Άλλοι ήταν οι αντίπαλοι μας.


Και κερδισμενος τελικός με σας στο ΣΕΦ. Ευκολη επικράτηση αφου βγάλαμε τον Άρη


Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τετ 19 Μάιος 2021, 02:03

Bρηκες κουράγιο χλαπατσα και τόλμησες να μου ξανααπευθυνεις τον λόγο;

Βλαμμενε φυσικά και στο βίντεο φαίνεται η πλαϊνή π είχε κόσμο ο Παναθηναϊκός εγώ το έβαλα προς επιρρωσιν των λόγων του ιού.τι φοβάσαι μήπως είχε δίκιο ότι ήμασταν παραπάνω μέσα στον τάφο και πέσεις από το ροζ σου συννεφακι;

Πόσο σε πονάνε τα γεγονότα ρε ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ;;
Τελικά στήριζαν οι ολυμπιακοί όλα τα αθλήματα από το 80;
Είσαι κομπλεξικος που δεν βλέπεις το αυταποδεικτο;
Είσαι λίγος που προσπάθησες εδώ μέσα να αντιπαρατεθείς με αυτά που διάβασες στο περιοδικά και έκανες την στρουθοκάμηλο σε βίντεο φωτογραφίες εκδρομών και άλλα ποσά ενώ η μεγαλύτερη οπαδική σου στιγμή ήταν που έπινες καφέ μετά από χαγκοβερ στον τάφο;

Που κολλάει ο αναχρονισμός βρε βλήμα;;;
Εσένα κάποιος σου είπε ότι γνωρίζεις την ελληνική και τον πίστεψες βρε χαιβανι;

Μιλάμε για στήριξη στον ερασιτέχνη και βάζουμε βίντεο και φωτογραφίες για επιχειρήματα.
Τι κρίνουμε με βάση το σημερα ρε βλάκα; Τράβα σκάλισε την μύτη σου άμα ντρέπεσαι για την ιστορία σου.πηγαινε δήλωσε τριφυλλιακός 2008 η θύρα 13 since 2000 η μετά κορονοιου εποχή που έλεγαν και οι άλλοι οι χαζοί για τους ρουφιάνους τους.

Βρε χλαπατσα άμα θες να μιλήσουμε για τα σημερινά που μου γράψες για το παπαστρατειο και δεν ντρέπεσαι που το αναφέρεις και ζοριζεσαι.
Μια βδομάδα μετά το Μετς ήμουνα στου δούκα στο Μαρούσι...διασχίζοντας όλη την Αθήνα.και εσύ επαιζεις ίδια ώρα ΟΑΚΑ με την Ρεάλ.

Και δεν εμφανίστηκες πουθενά!
Σαν να μου χεις πάρει σκηνικό στο Ρέντη να μου έχεις κάψει μηχανάκια να παίζεις καπάκια Νίκαια να έρθεις και εγώ να παίζω σεφ και να ειμαι πουθενά.

Νιώθεις βλάκα;;;;
Προχτές ήμουνα δύο λεπτά από το γήπεδο σου και εσύ πάλι πουθενά;;
Θες να πάμε σε αυτά γελοίε;

ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ;;

Ακόμα δεν κατάλαβες ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ ότι τσιτατο είναι λόγος και όχι αριθμοί .ότι η στατιστική είναι επιστήμη και ότι οι νίκες τα σερί και οι τίτλοι είναι γεγονότα από τα οποία βγαίνουν συμπεράσματα.
Εντάξει είμαστε;;

Μπορείς να απαντήσεις στα προηγούμενα κείμενα ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΕ;;;μας έμαθες τον ερασιτέχνη μας έμαθες και τον Πειραιά αλλά το μόνο που κατάφερες είναι να γίνεις πιο πολύ ρεζίλι από τον αρλονεζ.
Και να φας μια χυλοπίτα από την μαλτση.
Μα καλά πήγαινες που πήγαινες με τους άλλους δεν σου είπαν ότι είναι λεσβία;
Τόσο κορόιδο είσαι;

Ποια αρχιδια μας έγραφες βρε αναρχιδε τσουτσεκι του οπαδισμου.μια τρίχα από τα αρχιδια μας ήσουν και είσαι μια ζωή για αυτό και δεν ξεκολλάς από τη πουτσα μας σαν το κοάλα.

Άβαταρ μέλους
bluemadness
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Παρ 14 Φεβ 2014, 22:41
Has thanked: 200 times
Been thanked: 354 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bluemadness » Τετ 19 Μάιος 2021, 11:55

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τετ 19 Μάιος 2021, 12:59

Μίλησαν για αναχρονισμό οι αναθεωρητές της ιστορίας και η ιστορία τους ξέρασε, γιατί η ιστορία ξέρει ΒΑ-ΖΕ-ΛΕΣ!
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Τετ 19 Μάιος 2021, 13:38

no passaran έγραψε: Τετ 19 Μάιος 2021, 12:59 Μίλησαν για αναχρονισμό οι αναθεωρητές της ιστορίας και η ιστορία τους ξέρασε, γιατί η ιστορία ξέρει ΒΑ-ΖΕ-ΛΕΣ!

Νωρίς σχολασες σήμερα, μπράβο σου....
Τα πήρες όλα τα πακέτα η ξέχασες τίποτα... Μην φας πάλι φάπες από τα ιερα τοτέμ....

ARLONEZ
Δημοσιεύσεις: 766
Εγγραφή: Παρ 28 Οκτ 2011, 15:52
Has thanked: 118 times
Been thanked: 29 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ARLONEZ » Τετ 19 Μάιος 2021, 14:17

Βγάζετε πολύ χολή ρε μαλακες...χαλαρώστε λίγο...μην τρελαίνεστε..
PANATHINAIKOS H THANATOS...

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τετ 19 Μάιος 2021, 15:42

enas-apo-emas έγραψε: Τετ 19 Μάιος 2021, 13:38
no passaran έγραψε: Τετ 19 Μάιος 2021, 12:59 Μίλησαν για αναχρονισμό οι αναθεωρητές της ιστορίας και η ιστορία τους ξέρασε, γιατί η ιστορία ξέρει ΒΑ-ΖΕ-ΛΕΣ!

Νωρίς σχολασες σήμερα, μπράβο σου....
Τα πήρες όλα τα πακέτα η ξέχασες τίποτα... Μην φας πάλι φάπες από τα ιερα τοτέμ....
Παίζεις από εσένα να ξέρω περισσότερους Παναθηναϊκούς πάντως. Κατάλαβες βαζέλα; Εσύ εκεί με τους φίλους σου τους υποτακτικούς μπανιστηρτζήδες,που μπαίνουν λεωφόρο, βλέπουν το γαμήσι και σφυρίζουν αδιάφορα.
Στον πάτο μια ζωή ρουφιάνε
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

enas-apo-emas
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 19:40
Has thanked: 22 times
Been thanked: 76 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από enas-apo-emas » Τετ 19 Μάιος 2021, 16:29

no passaran έγραψε: Τετ 19 Μάιος 2021, 15:42
enas-apo-emas έγραψε: Τετ 19 Μάιος 2021, 13:38
no passaran έγραψε: Τετ 19 Μάιος 2021, 12:59 Μίλησαν για αναχρονισμό οι αναθεωρητές της ιστορίας και η ιστορία τους ξέρασε, γιατί η ιστορία ξέρει ΒΑ-ΖΕ-ΛΕΣ!

Νωρίς σχολασες σήμερα, μπράβο σου....
Τα πήρες όλα τα πακέτα η ξέχασες τίποτα... Μην φας πάλι φάπες από τα ιερα τοτέμ....
Παίζεις από εσένα να ξέρω περισσότερους Παναθηναϊκούς πάντως. Κατάλαβες βαζέλα; Εσύ εκεί με τους φίλους σου τους υποτακτικούς μπανιστηρτζήδες,που μπαίνουν λεωφόρο, βλέπουν το γαμήσι και σφυρίζουν αδιάφορα.
Στον πάτο μια ζωή ρουφιάνε
Λοιπόν βλακαραν σε έχω κάνει εικόνα με τόσες βλακειες που λες... Είσαι ο κλασικός ο τύπος που αραζε σε κάθε μέρα σύνδεσμο στο ίδιο σημείο την ίδια ώρα πάντα και δεν του έδινε κάνεις σημασία γιατί ήταν πουθενάς μεγάλος και ήθελε να ακούει τα πάντα...
Πάντα καθισμένος στο ίδιο μέρος παίζοντας το μπεγλερι φορώντας τα μποτίνια του χειμώνα καλοκαίρι.... Κσι τώρα που βγήκε το ίντερνετ πάλι κλασσικά περιμένει να διαβάσει κάτι για να έρθει εδώ να το παίξει κορνιοδος....
Συμπέρασμα μην γίνετε σαν τον βλακαραν στη ζωή σας πουθενάδες και μπανιστηριτζηδες.... Get a life :lol :lol :lol :lol

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Τετ 19 Μάιος 2021, 17:29

Τι get a life και φατσούλες μωρή αδερφαρα; Σας έχουμε γαμησει τα πάντα σας με κάθε τρόπο και κάθεσαι και σαλιαζεις σαν τα παιδάκια βρε ηλίθιε. Ειρωνίες του κώλου,"αστειακια" να γελάς μόνος σου σαν ηλίθιος ενώ η πούτσα έχει φτάσει στα σφραγίσματα.
Αυτοί είστε βρε ρεζιληδες. Για πονηροπιτα και σάλια πρώτοι και σε όλα τα άλλα, γαμημενοι με κάθε πιθανό και απίθανο τρόπο!
Μπήκες απόγονε της Ασέας και της οδού Φυλής να μιλήσεις για κόμπλεξ,σε αυτούς που σου γάμησαν την οπαδική σου ζωή; Τράβα καραγκιόζη στην κυψέλη να μυρίσεις λίγο τριφύλλι τώρα και πρόσεξε μην πεις καμία κουβέντα παραπάνω και φας τίποτα κουμπουριες από τους δικούς σου τους ιδεολόγους
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 76 επισκέπτες