ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες της Β' και Γ' κατηγορίας
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
PierikosFans
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2012, 16:49
Τοποθεσία: GATE 5
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Επικοινωνία:

Re: ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Δημοσίευση από PierikosFans » Σάβ 22 Μάιος 2021, 19:23

H αλήθεια πονάει, έτσι;
Εγώ από το 1961 έχω ένα όνομα, ένα ΑΦΜ, ένα χρώμα, ένα έμβλημα, μια σφραγίδα, μια ιστορία: Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1961.
Εσύ αντιθέτως έχεις χάσει το μέτρημα με το πόσα ονόματα και ΑΦΜ έχεις αλλάξει: Ολυμπιακός Βόλου, Εθνικός Ολυμπιακός, ΑΣ Κασσάνδρας Ολυμπιακός, Ολυμπιακός Βόλου 1937 και δεν συμμαζεύεται...
Αν αυτό δεν είναι ξεφτίλα τότε τι είναι;
Επίσης, σε προτρέπω να διαβάσεις ιστορία και να δεις από το 1961 έως το 2000 ποιος ήταν πελάτης ποιου!
Όσο για τις και καλά "καταλήψεις" σου με (Μ)πέο και δωρεάν πούλμαν και εισιτήρια για όλους, ηρέμισε λιγάκι. Έτσι κάνει "κατάληψη" και η κουτσή Μαρία, άσχετα που στη φώτο που βάζεις εμείς ήμασταν στα χειρότερά μας κι εσύ πήγαινες για άνοδο.
Γιατί δε λες όμως για τα ματς 2006-07-08-09 που είχα 5.000 τουλάχιστον μέσα με εσένα και το 2008 εσύ έφερες 13 άτομα και εμείς ήμασταν 6.000; Και μη μου πεις και καλά για απαγόρευση, αν ήταν έτσι δεν θα έμπαιναν μέσα ούτε αυτοί οι 13!
Τις 3 κόκκινες και 7 κίτρινες μέσα σε εσένα το 2008 από τον μπουγάτσα-κοράκι-σφαγέα-εντολοδόχο Σιδηρόπουλο τις ξέχασες; Άλλη ξεφτίλα!
Άστο, δεν μπορούν να συγκριθούν ανόμοια πράγματα...
Παρακαλώ τον admin να διαγράψει την κόκκινη φωτογραφία από το topic της ΠΙΕΡΙΚΑΡΑΣ.
Ο επιμένων... ΠΙΕΡΙΚΑ !

Οnly Pierikos - Against All

gripas
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Τετ 12 Ιαν 2011, 03:54
Has thanked: 6 times

Re: ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Δημοσίευση από gripas » Κυρ 23 Μάιος 2021, 00:01

PierikosFans έγραψε: Σάβ 22 Μάιος 2021, 19:23 H αλήθεια πονάει, έτσι;
Εγώ από το 1961 έχω ένα όνομα, ένα ΑΦΜ, ένα χρώμα, ένα έμβλημα, μια σφραγίδα, μια ιστορία: Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1961.
Εσύ αντιθέτως έχεις χάσει το μέτρημα με το πόσα ονόματα και ΑΦΜ έχεις αλλάξει: Ολυμπιακός Βόλου, Εθνικός Ολυμπιακός, ΑΣ Κασσάνδρας Ολυμπιακός, Ολυμπιακός Βόλου 1937 και δεν συμμαζεύεται...
Αν αυτό δεν είναι ξεφτίλα τότε τι είναι;
Επίσης, σε προτρέπω να διαβάσεις ιστορία και να δεις από το 1961 έως το 2000 ποιος ήταν πελάτης ποιου!
Όσο για τις και καλά "καταλήψεις" σου με (Μ)πέο και δωρεάν πούλμαν και εισιτήρια για όλους, ηρέμισε λιγάκι. Έτσι κάνει "κατάληψη" και η κουτσή Μαρία, άσχετα που στη φώτο που βάζεις εμείς ήμασταν στα χειρότερά μας κι εσύ πήγαινες για άνοδο.
Γιατί δε λες όμως για τα ματς 2006-07-08-09 που είχα 5.000 τουλάχιστον μέσα με εσένα και το 2008 εσύ έφερες 13 άτομα και εμείς ήμασταν 6.000; Και μη μου πεις και καλά για απαγόρευση, αν ήταν έτσι δεν θα έμπαιναν μέσα ούτε αυτοί οι 13!
Τις 3 κόκκινες και 7 κίτρινες μέσα σε εσένα το 2008 από τον μπουγάτσα-κοράκι-σφαγέα-εντολοδόχο Σιδηρόπουλο τις ξέχασες; Άλλη ξεφτίλα!
Άστο, δεν μπορούν να συγκριθούν ανόμοια πράγματα...
Παρακαλώ τον admin να διαγράψει την κόκκινη φωτογραφία από το topic της ΠΙΕΡΙΚΑΡΑΣ.
η αλήθεια είναι μικρούλη ότι δεν σε βλέπω καν
η προιστορια χαζούλη δεν είναι μόνο όταν πέζουμε στην κατερίνη είναι συνολική αν θες κατσε και ψαξτο
και 100 πουλμαν τζαμπα να σου εδειναν πάνω απο 3 δεν θα γέμιζες, καλα το να κάτσεις στην κεντρική μου θύρα ούτε καν υπάρχει σαν σκέψη.
εκείνο το ματς το θυμασαι.. 3 χρόνια πιο πριν μάλλον δεν θυμάσαι ή θες να ξεχάσεις ναι για τότε μιλάω που άφησες εμένα με 9 και με ένα γκολ στο 95 το οποίο δεν πέρασε ποτέ την γραμμή και πήρες την ισοπαλία και έστειλες εμένα στα μπαράζ με την ρόδο αντί να πας εσυ
σε εκείνο το ματς που ήρθαν 13 όπως λες ήταν απαγορευμένη ξεκίνησαν 3 πούλμαν και μας γύρισαν πίσω αλλά αυτό σκοπίμως πάλι από τι βλέπω δεν τα αναφέρεις
τέλος απο εμένα και πολύ ασχολήθηκα, δεν αξίζει να χάνω το χρόνο μου με εσάς, άντε πήγαινε να πανηγυρίσεις το κύπελο του παοκ τώρα
VOLOS gegen alle

Άβαταρ μέλους
PierikosFans
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2012, 16:49
Τοποθεσία: GATE 5
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Επικοινωνία:

Re: ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Δημοσίευση από PierikosFans » Τρί 25 Μάιος 2021, 02:19

.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PierikosFans την Τρί 25 Μάιος 2021, 02:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ο επιμένων... ΠΙΕΡΙΚΑ !

Οnly Pierikos - Against All

Άβαταρ μέλους
PierikosFans
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Τετ 27 Ιουν 2012, 16:49
Τοποθεσία: GATE 5
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Επικοινωνία:

Re: ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Δημοσίευση από PierikosFans » Τρί 25 Μάιος 2021, 02:20

gripas έγραψε: Κυρ 23 Μάιος 2021, 00:01
PierikosFans έγραψε: Σάβ 22 Μάιος 2021, 19:23 H αλήθεια πονάει, έτσι;
Εγώ από το 1961 έχω ένα όνομα, ένα ΑΦΜ, ένα χρώμα, ένα έμβλημα, μια σφραγίδα, μια ιστορία: Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 1961.
Εσύ αντιθέτως έχεις χάσει το μέτρημα με το πόσα ονόματα και ΑΦΜ έχεις αλλάξει: Ολυμπιακός Βόλου, Εθνικός Ολυμπιακός, ΑΣ Κασσάνδρας Ολυμπιακός, Ολυμπιακός Βόλου 1937 και δεν συμμαζεύεται...
Αν αυτό δεν είναι ξεφτίλα τότε τι είναι;
Επίσης, σε προτρέπω να διαβάσεις ιστορία και να δεις από το 1961 έως το 2000 ποιος ήταν πελάτης ποιου!
Όσο για τις και καλά "καταλήψεις" σου με (Μ)πέο και δωρεάν πούλμαν και εισιτήρια για όλους, ηρέμισε λιγάκι. Έτσι κάνει "κατάληψη" και η κουτσή Μαρία, άσχετα που στη φώτο που βάζεις εμείς ήμασταν στα χειρότερά μας κι εσύ πήγαινες για άνοδο.
Γιατί δε λες όμως για τα ματς 2006-07-08-09 που είχα 5.000 τουλάχιστον μέσα με εσένα και το 2008 εσύ έφερες 13 άτομα και εμείς ήμασταν 6.000; Και μη μου πεις και καλά για απαγόρευση, αν ήταν έτσι δεν θα έμπαιναν μέσα ούτε αυτοί οι 13!
Τις 3 κόκκινες και 7 κίτρινες μέσα σε εσένα το 2008 από τον μπουγάτσα-κοράκι-σφαγέα-εντολοδόχο Σιδηρόπουλο τις ξέχασες; Άλλη ξεφτίλα!
Άστο, δεν μπορούν να συγκριθούν ανόμοια πράγματα...
Παρακαλώ τον admin να διαγράψει την κόκκινη φωτογραφία από το topic της ΠΙΕΡΙΚΑΡΑΣ.
η αλήθεια είναι μικρούλη ότι δεν σε βλέπω καν
η προιστορια χαζούλη δεν είναι μόνο όταν πέζουμε στην κατερίνη είναι συνολική αν θες κατσε και ψαξτο
και 100 πουλμαν τζαμπα να σου εδειναν πάνω απο 3 δεν θα γέμιζες, καλα το να κάτσεις στην κεντρική μου θύρα ούτε καν υπάρχει σαν σκέψη.
εκείνο το ματς το θυμασαι.. 3 χρόνια πιο πριν μάλλον δεν θυμάσαι ή θες να ξεχάσεις ναι για τότε μιλάω που άφησες εμένα με 9 και με ένα γκολ στο 95 το οποίο δεν πέρασε ποτέ την γραμμή και πήρες την ισοπαλία και έστειλες εμένα στα μπαράζ με την ρόδο αντί να πας εσυ
σε εκείνο το ματς που ήρθαν 13 όπως λες ήταν απαγορευμένη ξεκίνησαν 3 πούλμαν και μας γύρισαν πίσω αλλά αυτό σκοπίμως πάλι από τι βλέπω δεν τα αναφέρεις
τέλος απο εμένα και πολύ ασχολήθηκα, δεν αξίζει να χάνω το χρόνο μου με εσάς, άντε πήγαινε να πανηγυρίσεις το κύπελο του παοκ τώρα
Aν όντως δεν με έβλεπες πολύ απλά δεν θα σχολίαζες καν εδώ, όπως δεν κάνουμε κι εμείς.
Προφανώς και μιλούσα για συνολική προϊστορία, κι εκεί υπερέχω, παρά τη ρέντα των τελευταίων χρόνων που έχεις. Καλά για Κατερίνη δεν το συζητώ.
Με τα αν δεν γράφεται ιστορία φίλε. Σε αγώνα volley έχω στείλει 3 λεωφορεία, λες να μην μπορουσα στο ποδόσφαιρο;
Το αν πέρασε τη γραμμή τότε δεν το ξέρει κανείς, ούτε βιντεο υπάρχει και φυσικά ούτε var.
Και οι 13 πως ήρθαν ρε μάγκα; Τους την χάρισαν οι μπάτσοι στα διόδια;
Κανένα κύπελλο του μπάοκ δεν πανηγύρισα, γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει άλλη ομάδα μετά τον ΠΙΕΡΙΚΟ! Αντιθέτως, μάλλον εσύ στεναχωρέθηκες βλέπω με τον ορίτζιναλ γαύρο του άλλου λιμανιού, του ορίτζιναλ.
Και φυσικά εγώ απαντάω σε ΟΛΑ, όχι μόνο σε όσα μπορώ και σε όσα με συμφέρει...
Ο επιμένων... ΠΙΕΡΙΚΑ !

Οnly Pierikos - Against All

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης