ΟΦΗ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ofara-4
Δημοσιεύσεις: 3050
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 19:07
Has thanked: 43 times
Been thanked: 1 time

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ofara-4 » Πέμ 03 Φεβ 2022, 16:18

Είμαστε υποκριτές για ένα σκηνικό πριν από τόσα χρόνια που το έχει καταδικάσει όλο το πέταλο; Και δεν το παίζουμε οπαδοί με την δική σας έννοια γιατί μόνο οπαδοί που δεν είστε πλέον.
Στο Γεντί μέσα θα 'μαι μια ζωή ισοβίτης.....

Iraklio4
Δημοσιεύσεις: 271
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιαν 2012, 18:55
Has thanked: 61 times
Been thanked: 2 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Iraklio4 » Παρ 04 Φεβ 2022, 01:54

Μην ασχολεισαι με τον ηλιθιο μωρε μερες που ειναι ηρθε να πουλησει και τρελιτσα ο στοκος

Άβαταρ μέλους
gate13uberalles
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 07:45
Has thanked: 72 times
Been thanked: 105 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από gate13uberalles » Παρ 04 Φεβ 2022, 03:43

δε ξέρω πόσο είστε,προσωπικά έχω όλη τη διάθεση να πιστέψω ότι έχουν περάσει αρκετά χρόνια και μπορεί και το πανί που βγάλατε να το εννοείτε ,αλλά μάγκες πότε καταδίκασε το πέταλο σας τη δολοφονία του Γιάννη? άμα είστε πιτσιρικάδες πάω πάσο,η έστω να μου θυμίσει ένας μεγαλύτερος
γιατί εγώ θυμάμαι κάτι πανιά να γράφουν ότι μας τσιμπάτε(πόσο λιγόψυχο είναι να βγάζεις πανί και να περηφανευεσαι οτι τσιμπάς όταν έχει σκοτώσει δικός σου με μαχαίρι),ότι η μεγαλύτερη μας ήττα στην επαρχία είναι στο ηράκλειο σ εκείνο το σκηνικό,στήριξη στον φονιά με πανιά...άμα εσείς προσωπικά διαφωνείτε με αυτές τις κινήσεις που έχετε κάνει πάσο...αλλά προσωπικά μου φάνηκαν σαν κινήσεις που εξέφραζαν το πέταλο σας...αλλά αν ακόμα και αυτά που κάνατε τα μετανιώσατε εγώ και πάλι σας λέω πάσο και μαγκιά σας άμα το μετανιώσατε...από κει και πέρα μπορείς να μου αναφέρεις μια κίνηση που το πέταλο η εσείς σαν οργανωμένοι το καταδικάσατε? δεν είμαι Ηρακλειώτης ούτε καν κρητικός μπορεί να το χετε κάνει με κάποια ανακοίνωση η κάποιο πανί και να μη το χω πάρει χαμπάρι γιαυτό ρωτάω.

Άβαταρ μέλους
ofara-4
Δημοσιεύσεις: 3050
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 19:07
Has thanked: 43 times
Been thanked: 1 time

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ofara-4 » Παρ 04 Φεβ 2022, 17:00

Ρε φίλε εγώ προσωπικά πανό για τσιμπήματα και για το συγκεκριμένο σκηνικό δεν θυμάμαι. Αν εσύ θυμάσαι κάτι πιο συγκεκριμένο στείλε να το δούμε. Από εκεί και πέρα ότι κάποιοι το περηφανεύονταν το σκηνικό όντως ισχύει αλλά οι πλειοψηφία του πετάλου ήταν ενάντια σε αυτό και το είχε καταδικάσει.
Τώρα για το συγκεκριμένο πανί το έβγαλε ένας σύνδεσμος ο οποίος δεν έχει μπλεχτεί πότε σε σκηνικά και μαλακίες και πραγματικά βγήκε γιατί αυτό που γράφει εκφράζει απόλυτα αυτά τα παιδιά.
Στο Γεντί μέσα θα 'μαι μια ζωή ισοβίτης.....

ofi-iraklio
Δημοσιεύσεις: 2204
Εγγραφή: Παρ 13 Μάιος 2011, 20:12
Has thanked: 273 times
Been thanked: 51 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ofi-iraklio » Σάβ 05 Φεβ 2022, 22:20

Καλησπέρα φίλε μου gate13uberalles 🤔
Για στηλε μας το πανί με τσιμπήματα.
Το πανί με την επαρχία που λες είχε ενέβει μια βδομάδα μετά που σας είχαμε σπάσει τα πούλμαν στην εθνική καθώς ερχόσαστε από Χανιά κ ήταν του ηρακλειου κ του Αγίου κ πειγατε στο Μέγαρο μετα την επίθεση κ δώσατε κόσμο κ κόσμακι ότι όνομα κ παρατσούκλι ξέρατε το λέγατε,έπεισες ήταν κ 3 μήνες μετά που κατεβενατε από οακα κ εμείς από Νίκαια κ κουτουλησαμε στο καράβι τον μινωικων κάπου εκεί ενδιάμεσα ήταν κ η Σητεία ξέρεις τι εννοώ..απλά θέλετε να πείτε τώρα κάτι κ ότι κ να πούμε εσείς εκεί κολλημένοι στο 2011..
Εσύ μπορεί να μην είσαι από Κρήτη αλά γράφει κ αλός ένας με τον δικό σου λογαριασμό από Χανιά μην λες λοιπόν ότι θες είμαι παλια καραβάνα εδώ μέσα..
Δες την πορεία μας στα οπαδικά τα τελευταία 8 χρόνια κ πες μου που φέρθηκαν πουστικά η την κάναμε αλιος,ίσα ίσα τους μαλακές κάναμε πολες φορές κ ενώ μας έπερνε πεζάμε άμυνα μόνο κ μόνο μην γίνει στραβοί κ πόλοι το εκμεταλευτηκαν αλά αυτό είναι αλη κουβέντα...

Άβαταρ μέλους
gate13uberalles
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: Τετ 02 Φεβ 2011, 07:45
Has thanked: 72 times
Been thanked: 105 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από gate13uberalles » Σάβ 05 Φεβ 2022, 23:45

η μεγαλύτερη ήττα δηλαδή της 13 στην επαρχία είναι που πέταξες πέτρες σ ενα πούλμαν στην εθνική ? γιαυτό βγήκε το πανί οκ πάσο

ofi-iraklio
Δημοσιεύσεις: 2204
Εγγραφή: Παρ 13 Μάιος 2011, 20:12
Has thanked: 273 times
Been thanked: 51 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από ofi-iraklio » Κυρ 06 Φεβ 2022, 01:02

Αυτό κατάλαβες από όσα σου είπα..??
Ανέφερες ένα πανί,κ σου εξήγησα πως βγήκε γιατί είχαν γίνε διαφορά εκείνο το 6μηνο.
Δεν μου είπες τι πιστεύεις πως έχουμε κάνει λάθος 10 χρόνια τώρα πουστια δηλ,οσο αφορά το 2011 πραγματικα είναι η μαύρη σελίδα για εμάς κ μας πονάει ακόμα,αν ξέρεις καλά τα περει κρητης ξέρεις πως κ τους μαλακές κάνουμε τα τελευταία χρόνια ενώ ξέρουν αυτοί που πρέπει κ το κοκορευοντε κάτι πιτσιρίκια που δεν ξερου την τυφλα τους από ηρακλειο στα σαιτ..
Περιμένω φώτο από πανιά παντός ακόμα..
Να φανταστώ πως μιλάω ακόμα με Αθήνα??
Γιατί ο Χανιώτης έχει αλο ύφος😉

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Τρί 14 Ιουν 2022, 07:49

Magges.....h ektos edras emfanish tha einai nyfiko??alitheyei??

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: ΟΦΗ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Δευ 05 Δεκ 2022, 17:05

Ίδια μέρα, δεκαεννιά χρόνια μετά, πιτσιρικάς ρομά 16 χρονών τρώει σφαίρα μπάτσου στο κεφάλι...

Εικόνα

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 92 επισκέπτες