ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Δευ 14 Νοέμ 2022, 09:37

arnaoutelhs13 έγραψε: Κυρ 13 Νοέμ 2022, 12:13 Η στάση της διοίκησης σας είναι τέτοια ή εγώ έχω καταλάβει λάθος?
Το πανί για τον Μπαλντάκο γιατί βγήκε? (καλα τα έλεγε) τι σας έφταξε η ΕΠΟ τώρα?
Είναι ξεκάθαρος ο λόγος που ο γαύρος ειναι 10 βαθμούς πίσω από την κορυφή κι αυτός είναι ο αισχρός σχεδιασμός. Η ΕΠΟ και η κάθε ΕΠΟ τι σας έφταιξε? αυτό προσπαθώ να καταλάβω. Θεωρείτε όντως οτι αδικείστε??? και ότι ο Μητσοτάκης υποκινεί τον Μπαλντάκο για να μην πάρει πρωτάθλημα ο γαυρος?
Θεωρείς ότι η κοντρα Μαρινάκη Κυβέρνησης βάση των δηλώσεων που κάνανε εκατέρωθεν αρχίζει και τελειώνει σε μια φάση πέναλντι στο 97? Προφανώς και όχι και έχουν σκάσει πολύ πιο σημαντικά για αυτούς θέματα για να μοιράσουν...

Για την εικόνα της ομάδας σου είπα και πιο πάνω το λέει και η πλειοψηφία των οπαδών του Ολυμπιακού... Φταίει ο κακός προγραμματισμός για αυτό και η ομάδα έχει εικόνα ομάδας 2-3 μηνών πίσω. Φάνηκε και χθες με την αεκ αυτό ειδικά στο πρώτο ημίχρονο.

Δεν μου φταίει η διαιτήσια όταν έχω ομάδα να σου πω την αλήθεια δεν τη φοβάμαι... Δε θα σου πω ότι με παει τελείως κοντρα θα σου πω όμως ότι φέτος τα έχεις πάρει τα σφυρίγματα σου και εσύ και η αεκ (πχ χθες μια χαρά έπρεπε η αεκ να παίζει με 10). Γιατί για να μην έχουμε μνήμη χρυσόψαρου να σου θυμίσω τον Ευθυμιάδη... Αν είχα πάρει εγώ αυτό το πέναλντι στο ντέρμπι θα είχαμε επανάληψη του σκηνικού...
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

arnaoutelhs13
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Σάβ 19 Νοέμ 2011, 18:07
Τοποθεσία: παντου !
Has thanked: 20 times
Been thanked: 20 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από arnaoutelhs13 » Δευ 14 Νοέμ 2022, 19:15

Μην μου θυμίσεις τίποτα. Τα θυμάμαι πολύ καλά όλα οσα αφορούν την διαιτησία διαχρωνικά! Θα σας κάνει καλό η διακοπή, όπως κι εμάς! Η αεκ πιστεύω είναι αυτή που δεν χρειάζεται την διακοπή. Τέλος πάντων εγώ σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ φαβορί τον Παναθηναικό ακόμα, θα ανακάμψετε και θα παιχτεί στα ίσα το πρωτάθλημα πριν τα play offs και κατά την διάρκεια αυτών..οι τραυματισμοι με προβληματίζουν πάρα πολύ στην ομάδα μου τίποτα άλλο κι ελπίζω να αλλάξει τσκτική το ιατρικό τιμ.
η πραγματικοτητα ειναι μια ψευδαισθηση που οφειλεται στην ελλειψη αλκοολ !

Άβαταρ μέλους
j.rebel
Δημοσιεύσεις: 5175
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2014, 09:36
Has thanked: 411 times
Been thanked: 360 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από j.rebel » Δευ 14 Νοέμ 2022, 21:23

Olympiakoi eimaste file,,prwtoi emeis lemme oti den eimaste kaloi kai prwtoi emeis fwnazame to kalokairi,vasika apo ta mesa ths sezon perysi oti preepi na psaxtoume.
H topothetisi mpaltakou apo ton tigri den htan katholou tyxaia,opws den htan kai tyxaio oti phgan sto anametaksy SAS na dhmiourghsoun dedikasmeno vazontas sidhropoulo enw eks arxhs htan kaekatharo mono ksenoi diaithtes.Den tha kanoume toys malakes epeidh den exoume toso kalh omada,,exeis parei kapoia sfyrhgmata pou xwris malakies twra allo na eisai stous 7 K allo stous 12......oi dikoi mas fwnazoun Kia gianto epikoinwniako kai profanws einai K thema egwismou.
Agwnistika twra kathara ,,xanoumisa EXW dei tessera pente paixnidia ,,kalh omada,grhgorh,gymnasmenoi kai me enallaktikes ston paggo,,kaloi K eseis Alla me Mia entekada....meta to mountial ksanavlepoume...

Άβαταρ μέλους
SoMeOnE_7
Δημοσιεύσεις: 5807
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 17:02
Has thanked: 672 times
Been thanked: 24 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από SoMeOnE_7 » Τετ 16 Νοέμ 2022, 10:14

Θα κινηθεί η ομάδα για στοπερ και για ενίσχυση στα πλάγια της άμυνας και της επίθεσης...Αντε να δούμε...

Το λέγαμε και με φίλους είναι πολύ κρίμα έτσι όπως έχουν φορτσάρει χουανγκ χαμες και μπιελ να μην δίνει ένα 40% ο μαρσέλο, άλλη ομάδα θα ήμασταν ρε γμτ... Δλδ ρε γαμώ τη τρέλα μου οκ φάε πιτογυρο κομπλέ... αλλα παίξε και λίγο ρε μαρσέλο...

Όσο αφορά τις ομάδες για τη κούπα με την δεδομένη εικόνα θεωρώ ότι όσο αφορά τους 11δ'ατους παίκτες η αεκ ίσως είναι ένα κλικ πάνω απ' τον βάζελο. Είναι ομάδα που έχει πιο συνολική πίεση στο γήπεδο μπορεί να μπλοκάρει τον αντίπαλο κλπ μετά πάει ο βάζελος και μετά εμείς. Όμως θεωρώ ότι στον πάγκο υπερέχουμε εμείς.. Θα δούμε μετά το μουντιαλ...

Α ΒΟΥCOTT QATAR μη ξεχνιόμαστε ....
Τα πράγματα είναι ακόμα όπως τα αφήσαμε στο δημοτικό
................... Τάξη εναντίον Τάξης........................

Άβαταρ μέλους
bongo
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 00:53
Has thanked: 216 times
Been thanked: 259 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από bongo » Κυρ 22 Ιαν 2023, 22:33

εάν θες να λες ότι μπορείς να χτυπήσεις πρωτάθλημα, ματς σαν το σημερινό στο Περιστέρι μπαίνεις και τα καθαρίζεις από το πρώτο ημίχρονο κιολας....
Πολύ ανισορροπα πράματα φέτος.
γι'αυτό που δεν καταλαβαίνουνε οι άλλοι

Άβαταρ μέλους
no passaran
Δημοσιεύσεις: 8069
Εγγραφή: Δευ 21 Νοέμ 2011, 23:51
Has thanked: 617 times
Been thanked: 433 times

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΝΕΑ

Δημοσίευση από no passaran » Δευ 06 Φεβ 2023, 13:43

Καλημέρα φορουμ!
Επειδή έλειπα καιρό στο Ντουμπάι και δεν παρακολουθούσα τα αθλητικα γεγονότα της γλυκιάς πατρίδας, σήμερα που επέστρεψα, είδα πως έχει προκύψει μεγάλη συζήτηση για τον μη διεξαχθέντα αγώνα μεταξύ Ατρομήτου και αεκ. Θα ήθελα λοιπόν να μου απαντήσει κάποιος υπεύθυνα εαν ο οι ενστάσεις τώρα είναι καλές,μα προπάντων εαν καλύπτουν το φάσμα της ηθικής και τη διαφορετικότητα. Σας ευχαριστώ απο καρδιάς
γιατρε μου ειμαι κοκκαλο με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ #1

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Ahrefs [Bot] και 74 επισκέπτες