Radical Fans United

Κάρτα Φιλάθλου, Λευτεριά Στους Οπαδούς...
rebetis3
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευ 20 Δεκ 2010, 00:01
Has thanked: 90 times
Been thanked: 22 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από rebetis3 » Κυρ 08 Δεκ 2013, 03:08

εχει στο υστερογραφο τσακισε το φασιστα που εχεις μεσα οκ?Αρα δηλ αυτος που το εκανε το πανι η εσυ που το μοστραρεις
δν εχεις θεμα με εναν δηλωμενο ουστη που θα κανει κερκιδα ασπουμε στ 13 η θα δεχοσουν να φιλιουνται 2 αντρες μες στ πεταλο σου
γτ αμα δε δεχεσαι τις σεξουαλικες προτιμησεις του αλλου φασιστας και ρατσιτστης εισαι...Αυτο που θελω να πω ειναι οτι η θεωρια καλη ειναι αλλα απο τη πραξη απεχει πολυ και παει προς αλλους αυτο και σε εμενα

yakuza
Δημοσιεύσεις: 1774
Εγγραφή: Τρί 07 Φεβ 2012, 00:13
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από yakuza » Κυρ 08 Δεκ 2013, 14:43

γιατι εμενεις στο ομοφυλοφιλικο κομματι?
σιγουρα στην κοινωνια ο καθενας εχει το δικαιωμα και την ελευθερη βουληση να κανει οτι θελει!
τωρα αυτο που λες για το γηπεδο δεν εχει τυχει,δεν το εχω σκεφτει να σου πω την αληθεια και δεν νομιζω ενας τετοιος ανθρωπος με τετοιες επιλογες να ασχολειται με το οπαδικο κομματι!
προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν υπαρχουν γενικα αντιφασιστες οπαδοι βαζοντας ως παραδειγμα την αποδοχη ή μη ενος ομοφυλοφιλου στην εξεδρα? :malakia
ΜΙΣΟ ΑΙΩΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝΕΙΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ

rebetis3
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευ 20 Δεκ 2010, 00:01
Has thanked: 90 times
Been thanked: 22 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από rebetis3 » Κυρ 08 Δεκ 2013, 16:45

οχι προσπαθω να αποδειξω οτι η θεωρια απο τη πραξη απεχει πολυ...Το δε νομιζω να ασχολουνται ειναι το χειροτερο επιγχηρημα που θα
μπορουσες να πεις απλα ειναι τα πραγματα ουτε εγω ουτε εσυ(φανηκε απο τν τροπο που απαντησες) θα γουσταραμε να κανει κερκιδα ενας που τν τρωει ουτε θα ηθελα μια πουσταρα στο λεωφορειο ρατσισμος και φασισμος δν ειναι να ανεχεσαι τν πακιστανο διπλα στο λεωφορειο ειναι αυτο που λεμε τροπος ζωης γι αυτο και το θεωρω πολυ δηθεν οπαδοι ομαδος να σηκωνουν πανι σκοτωσε το φασιστα που εχεις μεσα σου γτ στη πραγματικοτητα γαματα...

rodort1
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ 2012, 18:29
Τοποθεσία: Bijlmer
Has thanked: 53 times
Been thanked: 17 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από rodort1 » Κυρ 08 Δεκ 2013, 17:02

rebetis3 έγραψε:οχι προσπαθω να αποδειξω οτι η θεωρια απο τη πραξη απεχει πολυ...
Aπέχει πράγματι πολύ..
Όπως ένας μπάρμπας "αντιφασίστας",θα ήταν ενδιαφέρον να δοκιμαστεί στην πράξη αν η κόρη του,του έφερνε για γαμπρό τον Γουίλι τον μαύρο θερμαστή από το Τζιμπουτί :lol: ,έτσι κι εδώ.

Οπαδό-χουλιγκάνος και τσάκισε το φασίστα μέσα σου δεν παίζει.
Από τη στιγμή που στον δρόμο θα στην πέσω σε χρόνο dt για τα διαφορετικά μας χρώματα,αρχίδια αντιφασίστας είμαι..
Από τη στιγμή που δέχομαι στην κερκίδα μου σίστες,απλά επειδή ρίχνουν και καμία παραπάνω,αρχίδια αντιφασίστας είμαι...
Από τη στιγμή που βάζεις ζωή και κοινωνία πάνω από ομάδα,ξύστ' αρχίδια σου..

Οι rfu καλά τα λένε και καλά πράττουν,αλλά απευθύνονται σε ούγκανους νεοέλληνες οπαδούς οπότε ελπίδα καμία.
Βλεπε πέσιμο χανουμιών στο Στρέφη που υποτίθεται ότι κοζάρουν και 5 πράγματα και βγάλε συμπεράσματα.. :eme

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από κανελλος » Κυρ 08 Δεκ 2013, 21:20

rebetis3 έγραψε:οχι προσπαθω να αποδειξω οτι η θεωρια απο τη πραξη απεχει πολυ...Το δε νομιζω να ασχολουνται ειναι το χειροτερο επιγχηρημα που θα
μπορουσες να πεις απλα ειναι τα πραγματα ουτε εγω ουτε εσυ(φανηκε απο τν τροπο που απαντησες) θα γουσταραμε να κανει κερκιδα ενας που τν τρωει ουτε θα ηθελα μια πουσταρα στο λεωφορειο ρατσισμος και φασισμος δν ειναι να ανεχεσαι τν πακιστανο διπλα στο λεωφορειο ειναι αυτο που λεμε τροπος ζωης γι αυτο και το θεωρω πολυ δηθεν οπαδοι ομαδος να σηκωνουν πανι σκοτωσε το φασιστα που εχεις μεσα σου γτ στη πραγματικοτητα γαματα...
προσπαθώ να παρακολουθήσω την συζήτηση, αλλά ένα πράγμα μου κάθετε πάρα πολύ άσχημα.
και αυτό είναι ότι ξεκινάς μια θεωρητική συζήτηση, ΑΝ!
ΑΝ αυτός που σου έκανε κερκίδα ΟΝΤΩΣ είναι gay αλλά αν τον δεις σε κανά πέσιμο και σου φύγει η μαγκιά εκεί τι θα πεις?
ΑΝ ο παραπάνω τύπος ασχολείται με τα της ομάδας από πιτσιρίκος και είναι γνωστός στην οικογένεια της ομάδας σου, τι θα πεις?

Για να ανέβεις στο γαμημένο το κάγκελο, δεν έχει σημασία ούτε το ύψος, χρώμα, θρησκεία, πατρίδα, σεξουαλικές επιλογές κ.ο.κ.
Υπάρχει μόνο ένας κανόνας. Το πρόσωπο του ατόμου να εμπνέει σεβασμό στον κόσμο. τα υπόλοιπα είναι λόγια βερεσέ.
Οπότε το όλο θέμα ξεφεύγει από το "gay οργανωτής" και πάει στο πόσο ΟΝΤΩΣ σεβομαστε τους διαφορετικούς στην ζωή μας παραέξω. Ο κάθε ένας μπορεί να πει ξερω γω "δεν εχω προβλημα" και σουξου μουξου, αλλα πόσο τους σεβόμαστε πραγματικά?
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

rebetis3
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευ 20 Δεκ 2010, 00:01
Has thanked: 90 times
Been thanked: 22 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από rebetis3 » Τρί 10 Δεκ 2013, 00:32

απλα και ομορφα θελω να πω οτι το τσακισε τ φασιστα που κρυβεις μεσα σου ειναι πολυ θεωρητικο και μη ρεαλιστικο
ειδικα οταν σηκωνουν τετοιο πανι οπαδοι

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από κανελλος » Τρί 10 Δεκ 2013, 01:24

τοποθετήσου....
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

κανελλος
Δημοσιεύσεις: 3311
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 23:45
Has thanked: 254 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από κανελλος » Τρί 10 Δεκ 2013, 01:35

Επίσης η καραμέλα "οπαδός-αντιφασίστας δεν πάνε μαζί" έχει αρχίσει και κουράζει πραγματικά. Δεν βλέπετε και τους φασίστες οπαδούς λέω εγώ. Αυτοί είναι που έξω από τα γήπεδα μιλάνε για ενωμένη ελλάδα,τουρκία, αλβανια, και τα αρχιδια μου κουνιούνται αλλά όταν είναι στα όρια του γηπέδου σφάζουν τον απέναντι ακόμα και αν παλεύουν έξω για τα προηγούμενα . Αυτό είναι δηλαδή νορμάλ?
Ζήτω το παγκόσμιο φοιτητοριάτο!!!

alxclsh10
Δημοσιεύσεις: 1298
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 22:14
Has thanked: 37 times
Been thanked: 42 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από alxclsh10 » Σάβ 14 Δεκ 2013, 16:12

κανελλος έγραψε:Επίσης η καραμέλα "οπαδός-αντιφασίστας δεν πάνε μαζί" έχει αρχίσει και κουράζει πραγματικά. Δεν βλέπετε και τους φασίστες οπαδούς λέω εγώ. Αυτοί είναι που έξω από τα γήπεδα μιλάνε για ενωμένη ελλάδα,τουρκία, αλβανια, και τα αρχιδια μου κουνιούνται αλλά όταν είναι στα όρια του γηπέδου σφάζουν τον απέναντι ακόμα και αν παλεύουν έξω για τα προηγούμενα . Αυτό είναι δηλαδή νορμάλ?
και λιγα λες...

εδω οι φασιστες οι οποιοι θεωρητικα πιστευουν σε ενα απολυταρχικο καθεστως, δηλαδη σε ενα καθεστως αστυνομοκρατιας ή στρατοκρατιας ή μπρατσοκρατιας (εσεις διαλεγετε) οπου η θεληση του ηγετη επιβαλλεται δια της πυγμης οπου υπαρχει αντιδραση, αυτοι λοιπον μιλουν, παραλληλα με τα πιστευω τους, για μπαχαλα, για ακαμπ, εξω οι μπατσοι απο τα γηπεδα κτλ... δηλαδη ειναι να τρελλλλλαινεσαι...

Άβαταρ μέλους
S.C.
Δημοσιεύσεις: 3039
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 13:50
Has thanked: 366 times

Re: Radical Fans United

Δημοσίευση από S.C. » Σάβ 14 Δεκ 2013, 18:36

eno oi antifasistes opadoi as poume, pou einai 9 stous 10 einai anarxikoi kai kanonika den pisteuoun se thriskies,politevmata,sinora ktl ktl ksafnika sxetizoun tin ideologia tous me mia omada demek alla kata vathos einai prota anarxikoi kai prospathoun opote tous pernei na pernan anarxoaristera minimata meso gipedou einai kaliteroi e?
paratiste ta gipeda kai oi 2 pleures na isixasoume giati eiste to augo tou fidiou!
Εικόνα

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 42 επισκέπτες