ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Συζήτηση για ομάδες-αγώνες Α'Εθνικής, για άλλα αθλήματα, συνδέσμους κτλ.
HliasKaklamanis
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Τετ 14 Οκτ 2015, 13:13
Been thanked: 1 time

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από HliasKaklamanis » Τετ 28 Αύγ 2019, 17:10

gia norvhgies rwssies prepei na leipeis mia vdomada einai megalo taxidi h polwnia 1 mera phgaine 1 mera gyrna einai.
ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΘΙΚΙΑ

Άβαταρ μέλους
peristeri acab
Δημοσιεύσεις: 7015
Εγγραφή: Κυρ 12 Δεκ 2010, 10:36
Has thanked: 129 times
Been thanked: 24 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από peristeri acab » Τετ 28 Αύγ 2019, 17:40

larissa82 έγραψε: Τετ 28 Αύγ 2019, 15:30
peristeri acab έγραψε: Δευ 26 Αύγ 2019, 11:35
ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ έγραψε: Παρ 09 Αύγ 2019, 20:24 χωρις ειρωνεια

γιατι δεν κανετε καμια εκδρομη στην ευρωπη? τοσα χρονια νομιζω εχετε σκασει μια φορα εξω.
εκδρομες εχουν γινει σε ισπανια (σεβιλη), αγγλια (newcastle), ολλανδια (αλκμααρ) και οδικη τουρκια με φενερ..
τωρα θα μπορουσε να ειχε βγει και σιγουρα καποια αλλη, αλλα λιγο οτι μαθαινουμε τις εκδρομες υπερβολικα πολυ αργα λογω κληρωσεων, λιγο οτι γενικα δεν παιζουν λεφτα, λιγο οτι σχεδον ολες οι εκδρομες που εχουν τυχει ειναι αρκετα μακρυα δεν εχει πραγματοποιηθει αλλη..

τωρα για πολωνια ηταν αρκετα αδυνατο για εμας, και οχι μονο για εμας..
ας παρουμε υποψιν οτι και οι 3 εγχωριοι "μεγαλοι" οταν τους εχουν τυχει κατι ρωσιες οι παρουσιες τους δυσκολα βγαινουν και δεν ειναι οι αναμενωμενες απο οτι περιμενεις να δεις με βαση τον ογκο
xwris na thelw na fanw kakos apo ton aprilio-maio pou ksereis oti tha paikseis evrwph mexri ioulio xronos gia lefta sigoura uparxei. epishs otan paizete to polu 1-2 ektos sthn evrwph kathe sezon kai kserete oti einai thavma na perasete omilous eidika apo th stigmh pou eiste stous anisxurous ths uefa sigoura mporousate na vgalete mia ekdromh, twra ama eisai liverpool h barcelona kai mporei na ftaseis teliko chl kai exeis 20 evrwpaika ektos den se noiazei toso o deuteros prokrimatikos. to idio fusika paei gia olous px areianous pou eixan na paiksoun 7-8 xronia evrwph kai o super3 den phge kan norvhgia gt perimene oti tha paiksei omilous o arhs.
Λευκορωσία που παιξαμε περυσι ηταν αδυνατον να πας λογω αποοστασης, χιλιομετρων λεφτων μεχρι και αεροπορικα και οσοι πηγαν εκαναν ολοκληρες στασεις και αλλαγες πτησεων..η μονη εκδρομη που δεν βγηκε απο μαλακια μας ηταν στην βοσνια πριν μερικα χρονια..οπως και Σλοβακια φετος θα εβγαινε οδικη αλλα τελευταια στιγμη ακυρωθηκε λογω καποιων προβληματων..

Τωρα για πολωνια οπως ειπα και παραπανω χωρις να εχω κανενα κομπλεξ ηταν αδυνατον να παμε..και δεν ειναι αδυνατον μονο για εμας..και για αεροπορικα που ριχτηκε μια προταση ηταν γυρω στο 500αρι με στασεις και αλλαγες πτησεων

Κακλαμανη μην κολλας στην ρωσια..βαλε ουκρανια..που οσοι πηγαν απο ελλαδα τα τελευταια χρονια ηταν μηδαμινη η παρουσια τους..οπως και επισης εμας δεν εχει να μας βαλει καποιος τις εκδρομες..τσαρτερ κλπ..
-Μα καλά γιατί κατέβασες την σημαία?Δεν είσαι Έλληνας?
-Όχι
-Και απο που είσαι?
-Απο το ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ...

Άβαταρ μέλους
eisaggeleas
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2016, 17:51
Has thanked: 42 times
Been thanked: 10 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από eisaggeleas » Πέμ 29 Αύγ 2019, 19:35

larissa82 έγραψε: Τετ 28 Αύγ 2019, 15:30
peristeri acab έγραψε: Δευ 26 Αύγ 2019, 11:35
ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ έγραψε: Παρ 09 Αύγ 2019, 20:24 χωρις ειρωνεια

γιατι δεν κανετε καμια εκδρομη στην ευρωπη? τοσα χρονια νομιζω εχετε σκασει μια φορα εξω.
εκδρομες εχουν γινει σε ισπανια (σεβιλη), αγγλια (newcastle), ολλανδια (αλκμααρ) και οδικη τουρκια με φενερ..
τωρα θα μπορουσε να ειχε βγει και σιγουρα καποια αλλη, αλλα λιγο οτι μαθαινουμε τις εκδρομες υπερβολικα πολυ αργα λογω κληρωσεων, λιγο οτι γενικα δεν παιζουν λεφτα, λιγο οτι σχεδον ολες οι εκδρομες που εχουν τυχει ειναι αρκετα μακρυα δεν εχει πραγματοποιηθει αλλη..

τωρα για πολωνια ηταν αρκετα αδυνατο για εμας, και οχι μονο για εμας..
ας παρουμε υποψιν οτι και οι 3 εγχωριοι "μεγαλοι" οταν τους εχουν τυχει κατι ρωσιες οι παρουσιες τους δυσκολα βγαινουν και δεν ειναι οι αναμενωμενες απο οτι περιμενεις να δεις με βαση τον ογκο
xwris na thelw na fanw kakos apo ton aprilio-maio pou ksereis oti tha paikseis evrwph mexri ioulio xronos gia lefta sigoura uparxei. epishs otan paizete to polu 1-2 ektos sthn evrwph kathe sezon kai kserete oti einai thavma na perasete omilous eidika apo th stigmh pou eiste stous anisxurous ths uefa sigoura mporousate na vgalete mia ekdromh, twra ama eisai liverpool h barcelona kai mporei na ftaseis teliko chl kai exeis 20 evrwpaika ektos den se noiazei toso o deuteros prokrimatikos. to idio fusika paei gia olous px areianous pou eixan na paiksoun 7-8 xronia evrwph kai o super3 den phge kan norvhgia gt perimene oti tha paiksei omilous o arhs.
πληροφοριακα αμεακο το τσαρτερ για νορβηγια(μαθαμε την εδρα 7 μερες πριν παιξουμε) εβγαινε 1000 εκαστος και πουλμαν δν βρισκοντουσαν
επισης για να σαι μολντε πεμπτη πρεπει να ξεκινησεις κυριακη,μη λες εργα δν ειναι ολες οι αποστασεις τυρναβος κ αμπελπωςστονπουτσολεγεται

larissa82
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: Τρί 09 Σεπ 2014, 14:57
Has thanked: 51 times
Been thanked: 79 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από larissa82 » Παρ 30 Αύγ 2019, 15:13

eisaggeleas έγραψε: Πέμ 29 Αύγ 2019, 19:35
larissa82 έγραψε: Τετ 28 Αύγ 2019, 15:30
peristeri acab έγραψε: Δευ 26 Αύγ 2019, 11:35
ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ έγραψε: Παρ 09 Αύγ 2019, 20:24 χωρις ειρωνεια

γιατι δεν κανετε καμια εκδρομη στην ευρωπη? τοσα χρονια νομιζω εχετε σκασει μια φορα εξω.
εκδρομες εχουν γινει σε ισπανια (σεβιλη), αγγλια (newcastle), ολλανδια (αλκμααρ) και οδικη τουρκια με φενερ..
τωρα θα μπορουσε να ειχε βγει και σιγουρα καποια αλλη, αλλα λιγο οτι μαθαινουμε τις εκδρομες υπερβολικα πολυ αργα λογω κληρωσεων, λιγο οτι γενικα δεν παιζουν λεφτα, λιγο οτι σχεδον ολες οι εκδρομες που εχουν τυχει ειναι αρκετα μακρυα δεν εχει πραγματοποιηθει αλλη..

τωρα για πολωνια ηταν αρκετα αδυνατο για εμας, και οχι μονο για εμας..
ας παρουμε υποψιν οτι και οι 3 εγχωριοι "μεγαλοι" οταν τους εχουν τυχει κατι ρωσιες οι παρουσιες τους δυσκολα βγαινουν και δεν ειναι οι αναμενωμενες απο οτι περιμενεις να δεις με βαση τον ογκο
xwris na thelw na fanw kakos apo ton aprilio-maio pou ksereis oti tha paikseis evrwph mexri ioulio xronos gia lefta sigoura uparxei. epishs otan paizete to polu 1-2 ektos sthn evrwph kathe sezon kai kserete oti einai thavma na perasete omilous eidika apo th stigmh pou eiste stous anisxurous ths uefa sigoura mporousate na vgalete mia ekdromh, twra ama eisai liverpool h barcelona kai mporei na ftaseis teliko chl kai exeis 20 evrwpaika ektos den se noiazei toso o deuteros prokrimatikos. to idio fusika paei gia olous px areianous pou eixan na paiksoun 7-8 xronia evrwph kai o super3 den phge kan norvhgia gt perimene oti tha paiksei omilous o arhs.
πληροφοριακα αμεακο το τσαρτερ για νορβηγια(μαθαμε την εδρα 7 μερες πριν παιξουμε) εβγαινε 1000 εκαστος και πουλμαν δν βρισκοντουσαν
επισης για να σαι μολντε πεμπτη πρεπει να ξεκινησεις κυριακη,μη λες εργα δν ειναι ολες οι αποστασεις τυρναβος κ αμπελπωςστονπουτσολεγεται
autoi oi mpaglamades apo th germania pou fagan fapes sth frankfourth kai einai dipla giati den phgan tote re zorike 19xrone?

ΤheFamous82
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Κυρ 02 Νοέμ 2014, 21:25
Has thanked: 23 times
Been thanked: 36 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΤheFamous82 » Σάβ 31 Αύγ 2019, 07:30

Eisaggelea καλά το λες, μια βδομάδα πριν αν το μάθεις δεν προλαβαίνεις να κάνεις κ πολλά σε τέτοιες αποστάσεις αλλά σίγουρα αν έχεις λίγο περιθώριο να το οργανώσεις όλα γίνονται τουλάχιστον για 1-2 πούλμαν . Κι εμείς για μπλακμπερν Δευτέρα με Δευτέρα βγήκε η οδική. Σε περιπτώσεις ομάδων τύπου χαλκηδόνα/Περιστέρι θέλει να χεις κ κόσμο για να το υποστηρίξεις.
Όσο για Τύρναβο αμπελώνα που λες , έχουμε πάει κ πάει κ μακρύτερα .. Ισλανδία ξέρω γω
Εικόνα
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
eisaggeleas
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2016, 17:51
Has thanked: 42 times
Been thanked: 10 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από eisaggeleas » Σάβ 31 Αύγ 2019, 12:32

νταξει νορβηγια εχουμε ξαναπαει οταν παιξαμε στους ομιλους με τη ροζενμποργκ τωρα πραγματικα ηταν ψιλοαδυνατο να βγει σιγουρα επρεπε να γινει μια ερευνα πριν αλλα παλι σ λεω τι ποσα παιζουν κ εχουμε κ 2κ19

Άβαταρ μέλους
peristeri acab
Δημοσιεύσεις: 7015
Εγγραφή: Κυρ 12 Δεκ 2010, 10:36
Has thanked: 129 times
Been thanked: 24 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από peristeri acab » Σάβ 31 Αύγ 2019, 15:54

ΤheFamous82 έγραψε: Σάβ 31 Αύγ 2019, 07:30 Eisaggelea καλά το λες, μια βδομάδα πριν αν το μάθεις δεν προλαβαίνεις να κάνεις κ πολλά σε τέτοιες αποστάσεις αλλά σίγουρα αν έχεις λίγο περιθώριο να το οργανώσεις όλα γίνονται τουλάχιστον για 1-2 πούλμαν . Κι εμείς για μπλακμπερν Δευτέρα με Δευτέρα βγήκε η οδική. Σε περιπτώσεις ομάδων τύπου χαλκηδόνα/Περιστέρι θέλει να χεις κ κόσμο για να το υποστηρίξεις.
Όσο για Τύρναβο αμπελώνα που λες , έχουμε πάει κ πάει κ μακρύτερα .. Ισλανδία ξέρω γω
Εικόνα
Τωρα εσυ νομιζεις οτι κατι εκανες με το χαλκηδωνα στο κουρβα εν ετοι 2020 αλλα δεν γαμιεται..
Κατσε να παιξουμε λιγο να περασει η ωρα..ρε famous firm cherry- red street 82 να μου την πει κανας πανιωνιος παει στο διαολο..αλλα ενας τυπος απο την λαρισα με ολη του η ζωη να ειναι σπιτι καφενειο, χωραφι, καφενειο, σπιτι και ξανα βολτα στην ταχυδρομειου με πιανει να σου πω την αληθεια ενα νευρικο γελιο..
-Μα καλά γιατί κατέβασες την σημαία?Δεν είσαι Έλληνας?
-Όχι
-Και απο που είσαι?
-Απο το ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ...

ΤheFamous82
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Κυρ 02 Νοέμ 2014, 21:25
Has thanked: 23 times
Been thanked: 36 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από ΤheFamous82 » Σάβ 31 Αύγ 2019, 16:32

Αν και δεν μου αρεσει να το "παιζω" ..γενικά στη ζωή μου, και ειδικότερα εδω μεσα που επικρατει η ανωνυμια..αποδεχομαι την προσκληση σου να παιξουμε και καλα κανεις και σε πιανει νευρικό γέλιο..
Επεσες στην περιπτωση ΓΑΤΑΚΙ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ!!
Εδω κάτω θα δεις τα εισητηρια απο αγωνες που εχω παει, ΜΟΝΟ απο Λατινική Αμερική (συν 2 απο μιγιοναριος και σαντα φε που δεν τα εχω φωτογραφησει..) ..Και αν θελεις να συνεχισουμε να παιζουμε θα κατσω να σου φωτογραφισω και τα ευρωπαικα..
Εχω παει σε 28 χωρες και ακομα γραφει το κοντερ..Και να σου πω την αληθεια οσο γυρναω τον κοσμο αλλο τοσο γουσταρω να επιστρεφω κ να την πεφτω στο καφενειο και στα περιξ στο χωριο και να μοιραζομαι ιστοριες με ταλανια.
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

ΥΓ: Aκομα θυμαμαι σεζον 2004-05 β εθνικη να ριχνουμε 5μπαλο στον ατρομητο (τον κανονικο) ,να εχει μεσα φραγκολια, και το πεταλο να τραγουδαει Εμαθα οτι γαμας τη βισση Κυπαρισση Κυπαρισση
Εικόνα

IraklisOldStyle
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 10:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από IraklisOldStyle » Σάβ 31 Αύγ 2019, 17:55

Famous82, δε χρειάζεται να παίρνεις τόσο σοβαρά τον εαυτό σου επειδή πηγές πέντε ταξίδια παραπάνω από τους άλλους. Αν και καλώς καμωμενο το ότι με το ποστ λεζάντα εκπροσώπησες τον εαυτό σου. Γιατι σε γενικότερο πλαίσιο, μπορεί οι monsters να είναι πιο εκδρομικοι από τους fentagin, αλλά κάποιοι άλλοι είναι σαφώς εκδρομικοτεροι των monsters. Και μην ετοιμαστεις να βγάλεις νύχια, δεν μπαίνω στη διαδικασία να συγκρίνω που έχει πάει ο κόσμος της ΑΕΛ και του Ηρακλή. Μπήκατε τώρα αυγουστιατικα να πείτε τι; γιατί δεν πήγανε οι Ατρομητοι στην Πολωνία. Νταξ, είστε πιο οπαδοί από τους Ατρόμητους, να σας κεράσουμε μια πάστα.

Και στα λέω αυτά εγώ, που δεν έχω πάει νοτιότερα από το Καλοχώρι.

Άβαταρ μέλους
peristeri acab
Δημοσιεύσεις: 7015
Εγγραφή: Κυρ 12 Δεκ 2010, 10:36
Has thanked: 129 times
Been thanked: 24 times

Re: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ| ΝΕΑ

Δημοσίευση από peristeri acab » Σάβ 31 Αύγ 2019, 19:25

ΤheFamous82 έγραψε: Σάβ 31 Αύγ 2019, 16:32 Αν και δεν μου αρεσει να το "παιζω" ..γενικά στη ζωή μου, και ειδικότερα εδω μεσα που επικρατει η ανωνυμια..αποδεχομαι την προσκληση σου να παιξουμε και καλα κανεις και σε πιανει νευρικό γέλιο..
Επεσες στην περιπτωση ΓΑΤΑΚΙ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ!!
Εδω κάτω θα δεις τα εισητηρια απο αγωνες που εχω παει, ΜΟΝΟ απο Λατινική Αμερική (συν 2 απο μιγιοναριος και σαντα φε που δεν τα εχω φωτογραφησει..) ..Και αν θελεις να συνεχισουμε να παιζουμε θα κατσω να σου φωτογραφισω και τα ευρωπαικα..
Εχω παει σε 28 χωρες και ακομα γραφει το κοντερ..Και να σου πω την αληθεια οσο γυρναω τον κοσμο αλλο τοσο γουσταρω να επιστρεφω κ να την πεφτω στο καφενειο και στα περιξ στο χωριο και να μοιραζομαι ιστοριες με ταλανια.
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

ΥΓ: Aκομα θυμαμαι σεζον 2004-05 β εθνικη να ριχνουμε 5μπαλο στον ατρομητο (τον κανονικο) ,να εχει μεσα φραγκολια, και το πεταλο να τραγουδαει Εμαθα οτι γαμας τη βισση Κυπαρισση Κυπαρισση
Χαχχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχ τι φρουτο εισαι εσυ ρε αγορι μου??
ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις. Γι αυτο σου λεω ασε να μου την πει κανας πανιωνιος, να μιλησει για οπαδικη ζωη. Εσυ κανε τον τουρισμο σου, πες τα με ταλανια στο χωριο, πατε κανα γηπεδακι την κυριακη ( ωπα συγγνωμη σας το εκοψε ο κουγιας), πιασε κανα wifi να γραψεις στο κουρβα για χαλκηδωαναα και ξανα την δευτερα καφενειο και στα περιξ..μεχρι εκει..

Αντε τα παμε γιατι με κουρασες καλα ταξιδια
-Μα καλά γιατί κατέβασες την σημαία?Δεν είσαι Έλληνας?
-Όχι
-Και απο που είσαι?
-Απο το ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ...

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 140 επισκέπτες