ΦΙΛΙΕΣ-ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ(σχόλια επιτρέπονται)

Τατουάζ οπαδικά, γκράφιτι, σύνδεσμοι, αυτοκόλλητα, making of...
sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: ΦΙΛΙΕΣ-ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από sadekg4 » Δευ 02 Δεκ 2019, 16:45

larissa82 επειδή άρχισες τα μπαρμπούτσαλα..Κι επειδή ξέρω πολύ καλά τι έζησα όλα αυτά τα χρόνια κ τι γινετε στα οπαδικά μου..
Τι ακριβώς έγινε στο Μπραχάμι??Γιατι η μόνη φορά που έχουμε βρεθεί ΟΦΗτζηδες στο Μπραχάμι,είναι σε αγώνα μπάσκετ το 2007/8,οπου Κλάιν μάιν..Καναμε κερκίδα κ φυγαμε..
Θυμάμαι επίσης εκείνα τα χρόνια,παιξατε ουεφα αντίπαλοι με τη Νυρεμβέργη,κ κάνατε τη φιλία μαζι τους..Που κατέληξε σε αδελφοποίηση..
Δεν νομίζω να τους ζητήσατε πολιτικό φρόνημα τότε..Απλά νιώσατε την ανάγκη να τα πείτε κ με οπαδόκοσμο εκτος Ελλάδας κ ήρθατε σε επαφή μαζι τους..Με το Αιγάλεω πάλι άλλα κονέ..
Για τους Γαλλους νομίζω στα εξήγησε ο οfi-iraklio,άσχετα αν εσυ επιλεκτικά τα αγνοείς..Για πες μου εσυ έναν αντι-φασίστα Ελληνα οπαδό??
Όχι στα λόγια κ τα πανιά όμως??Αστεία πραματα ρε φιλε..
ΘΥΡΑ 4 ΟΦΗ..Κ εθνικια κ ανάρχες κ κουμμούνια κ σκιπτάρια κτλ..Όπως σε όλα τα υπολογίσιμα πέταλα της χώρας..
Ασε όμως ρε φιλε τις γενικεύσεις,γιατι μπορώ να σου γενικεύσω κι εγώ πολλά πράματα..
Φιλικά κ κουβέντα να γίνεται...
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

larissa82
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: Τρί 09 Σεπ 2014, 14:57
Has thanked: 51 times
Been thanked: 79 times

Re: ΦΙΛΙΕΣ-ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από larissa82 » Δευ 02 Δεκ 2019, 17:06

oti lew filika to lew kai kouventa ginetai alla ligo polu h pleiopshfia sto petalo sou gernei ligaki deksia. Auto pou lew gia mpraxami einai gia auton apo athina ton diko sas pou ton ksulofortosane kapou ekei katw kai tou phran mplouzes pania klp tespa asxeto auto. Kai antikeimenika gia to megethos sas auth th stigmh pou einai kalo gia ellada oi filies me tous kathe gidovoskous xazomentality sas rixnei, filika

rodort1
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ 2012, 18:29
Τοποθεσία: Bijlmer
Has thanked: 53 times
Been thanked: 17 times

Re: ΦΙΛΙΕΣ-ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από rodort1 » Δευ 02 Δεκ 2019, 22:08

larissa82 έγραψε: Δευ 02 Δεκ 2019, 17:06 oti lew filika to lew kai kouventa ginetai alla ligo polu h pleiopshfia sto petalo sou gernei ligaki deksia. Auto pou lew gia mpraxami einai gia auton apo athina ton diko sas pou ton ksulofortosane kapou ekei katw kai tou phran mplouzes pania klp tespa asxeto auto. Kai antikeimenika gia to megethos sas auth th stigmh pou einai kalo gia ellada oi filies me tous kathe gidovoskous xazomentality sas rixnei, filika
Tι μαργαριτάρια έχουν δει τα μάτια μας εδώ μέσα ρε πστ μου :lol

Ο Τσε Καρδάρα του κάμπου, θέλει και πιστοποιητικό κοινωνικών φρονημάτων γαμώ την μαλακία που δέρνει την Ελλάδα μετά την μεταπολίτευση :malakia

Και κάθεται ο άλλος και απολογείται με ολόκληρο σεντόνι για το αν εγκρίνουν τη φάση του ή όχι, οι μπάρας μπράβας της πλατείας ταχυδρομείου

ΓΤΠ καβάλα

larissa82
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: Τρί 09 Σεπ 2014, 14:57
Has thanked: 51 times
Been thanked: 79 times

Re: ΦΙΛΙΕΣ-ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από larissa82 » Τρί 03 Δεκ 2019, 22:34

Ela re malaka pou xathikes esu toso kairo nomiza se evalan sthn kainouria thn opke. Ola kala?

rodort1
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Δευ 19 Μαρ 2012, 18:29
Τοποθεσία: Bijlmer
Has thanked: 53 times
Been thanked: 17 times

Re: ΦΙΛΙΕΣ-ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από rodort1 » Τετ 04 Δεκ 2019, 10:38

larissa82 έγραψε: Τρί 03 Δεκ 2019, 22:34 Ela re malaka pou xathikes esu toso kairo nomiza se evalan sthn kainouria thn opke. Ola kala?
Αυτό που βλέπεις παντού ασφαλίτες και μπάτσους ψάξτο λιγάκι,γιατί εγώ μπορώ να σου αποδείξω ότι τα τελευταία 5+ χρόνια έχω μόνιμη κατοικία εκτός Ελλάδας.

Όπως και να χει, όταν βγεις στο βουνό να μας σώσεις από τον καπιταλισμό, μην ξεχάσεις να πάρεις το powerbank σου για να φορτίζεις το iphone σου.

Κρίμα να απολέσει το forum τις μαλακίες που γράφεις..

AEK
Δημοσιεύσεις: 1301
Εγγραφή: Τετ 24 Απρ 2013, 13:00
Has thanked: 142 times
Been thanked: 63 times

Re: ΦΙΛΙΕΣ-ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από AEK » Δευ 09 Δεκ 2019, 23:40

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Keep-the-faith
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 18:57
Has thanked: 131 times
Been thanked: 44 times

Re: ΦΙΛΙΕΣ-ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από Keep-the-faith » Τετ 11 Δεκ 2019, 22:51

Stuttgart-Nurnberg 09/12/19
Εικόνα

Εικόνα
Ρε κουφάλες δεν θα νιώσετε τη φάση μας ποτέ...

Άβαταρ μέλους
enwsis
Δημοσιεύσεις: 2700
Εγγραφή: Παρ 19 Νοέμ 2010, 17:12
Has thanked: 199 times
Been thanked: 64 times

Re: ΦΙΛΙΕΣ-ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από enwsis » Πέμ 12 Δεκ 2019, 16:05

Εικόνα

Εικόνα

AEK
Δημοσιεύσεις: 1301
Εγγραφή: Τετ 24 Απρ 2013, 13:00
Has thanked: 142 times
Been thanked: 63 times

Re: ΦΙΛΙΕΣ-ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από AEK » Πέμ 09 Ιαν 2020, 05:09

apo selida sto facebook

Τον Φεβρουάριο του 2019 στο Ριο ντε Τζανέιρο της Βραζιλίας, η ΑΕΚ είχε ραντεβού με την ιστορία, παίρνοντας μέρος στο Intecontinental Cup (Διηπειρωτικό) , το οποίο και κατέκτησε επικρατώντας στον τελικό επί της Flamengo, ενός εκ των μεγαλύτερων συλλόγων στον πλανήτη.
Πιστοι στο σύνθημα "ο,που και αν παίζεις πάντα θα μαι", βρεθήκαμε στη χώρα του ποδοσφαίρου και της samba και πανηγυρίσαμε αυτό τον τίτλο στην Carioca arena 1 του Ρίο.
Στα πλαίσια της διοργάνωσης είχαμε την ευκαιρία να συναντήσουμε οπαδούς της Flamengo, οι οποίοι ήξεραν ήδη τόσο για τα τεκταινόμενα του ελληνικού αθλητισμού όσο και συγκεκριμένα για τον κόσμο της ΑΕΚ, την αντιφασιστική του ταυτότητα και την κοινωνική του δράση.
Σε ένα εξ αρχής φιλικό κλίμα, η επικοινωνία αυτή μεταφέρθηκε και εκτός γηπέδων, στις απροσπάλεστες κατά τον δυτικό κόσμο γειτονιές του Ρίο, όπως η γεμάτη ζωή Gamboa στην οποία ξεναγαθήκαμε και συζητήσαμε τόσο για τον ευρωπαικό , τον λατινοαμερικάνικο αθλητισμό, όσο και για τον οπαδισμο και τη ζωή εδώ και εκεί.
Φεύγοντας απο την Βραζιλία, εκτός απο το τρόπαιο και τις αναμνήσεις, πήραμε και ως δώρο για την έναρξη αυτής της σχεσής, το 1ο οπαδικο πανί που είχε φτιάξει το αντιφασιστικο γκρουπ των οπαδων της Flamengo.

ΑΕΚΑΡΑ ΓΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ MARACANA

antverp-AEK belgio
Εικόνα

ΤheFamous82
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Κυρ 02 Νοέμ 2014, 21:25
Has thanked: 23 times
Been thanked: 36 times

Re: ΦΙΛΙΕΣ-ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ(σχόλια επιτρέπονται)

Δημοσίευση από ΤheFamous82 » Τρί 11 Φεβ 2020, 22:55

ν.βολου-Αιγάλεω
Εικόνα
Εικόνα

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 155 επισκέπτες