Ε.Σ.

Αποτοξίνωση από τη στρόγγυλη θεά
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: Ε.Σ.

Δημοσίευση από Starks » Παρ 09 Μαρ 2012, 08:19

loudovikos έγραψε:opoios itan seira 304 stin lamia ston 2o k 3o loxo ton pairnei.....
...

infused
Δημοσιεύσεις: 2469
Εγγραφή: Τετ 24 Νοέμ 2010, 08:27
Has thanked: 4 times

Re: Ε.Σ.

Δημοσίευση από infused » Παρ 09 Μαρ 2012, 10:38

Χαρτί με είχε έρθει για 214 , αλλα πηγα 238 το 95.


Αραχτός ένα απογευματάκι με ένα τέρας από Σκιάθο (κι αυτός από αναβολή) στις λακούβες στα δασάκια πίσω από την 5η μοίρα στην Θήβα και πατιόμασταν και περνάνε λίγο ποιο κάτω 3 μικροκαμωμένοι τραγουδώντας ανάβει φωτιά σβήνει φωτιά κτλ. τρέμει η γη τρέμει η γη όταν περνούν οι οδηγοί και ήταν κάτι μικροκαμωμένες στέκες γελοίες και πετάγεται ο δικός μου και τους λέει: άντε ρε μαλακισμένα μας πρήζεται τα αρχίδια κάθε πρωί με το κoλοτράγουδo, σας ακούμε και το απόγευμα τώρα! ΤΙ ΤΡΕΜΕΙ Η ΓΗ ΡΕ ΠΑΠΑΡΕΣ? Που αν κλάσω θα φύγετε μέχρι πάνω στον Εχίνο και οι 3 σας. Με φυγαν οι μύξες απ'το γέλιο :lol:

Επίσης επικές στιγμές στο φυλάκιο Μεσημβρίας στην Αλεξανδρούπολη....
Φαγαμε ομως και γαμήσι ανελέητο γιατί με έκατσαν και τα Ήμια!

Άβαταρ μέλους
tzepeto_pas
Δημοσιεύσεις: 3639
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 09:33
Has thanked: 214 times

Re: Ε.Σ.

Δημοσίευση από tzepeto_pas » Παρ 09 Μαρ 2012, 10:43

Φυλακιο Μεσημβριας :pro
Τι κι αν δεν γνώρισα χαρές μεγάλες
Τι κι αν δεν πήγα σ' έναν τελικό
Ένα μονάχα ξέρω να φωνάζω
Ω Π.Α.Σ. ΟΛΕ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!!

prideful
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Σάβ 09 Απρ 2011, 16:40
Has thanked: 78 times

Re: Ε.Σ.

Δημοσίευση από prideful » Παρ 09 Μαρ 2012, 11:01

prideful έγραψε:Κλεισε το τοπικ ρε θα χρεωθουμε ολοι. Lonsdale p.m.
Κι εσυ εκει;;;;[/quote]

oχι συντροφε απλα μαλλον με Lonsdale παιζει να βρεθηκαμε σε επομενο στρατοπεδο, εχω και εγω μεγαλες στιγμες στρατου αλλα η μεγαλυτερη νικη ηταν οτι εκανα ολο το 1 και 2 γραφειο να ακουει πανουση -δουρειο ηχο και να γουσταρει κιολας
Σε όποιο γήπεδο και αν παίζουμε όπου και αν στεγάζεται η τρέλα μας θα είμαστε πάντα τα παιδιά της Λεωφόρου no securitica no securitica

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: Ε.Σ.

Δημοσίευση από Starks » Παρ 09 Μαρ 2012, 11:02

Γιωτόμπαλα γραφειάδες... :smile:

prideful
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Σάβ 09 Απρ 2011, 16:40
Has thanked: 78 times

Re: Ε.Σ.

Δημοσίευση από prideful » Παρ 09 Μαρ 2012, 11:05

ενοπλος γραφιας αδερφε. κοινως γαμω και δερνω :p ασε που οποιος ηταν 1 γραφειο με καταλαβαινει τι πουτσα ειχε το μετανιωσα. απλα τα σκ ειχε ταινιουλες και air condition οταν οι αλλοι βραζανε.
Σε όποιο γήπεδο και αν παίζουμε όπου και αν στεγάζεται η τρέλα μας θα είμαστε πάντα τα παιδιά της Λεωφόρου no securitica no securitica

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: Ε.Σ.

Δημοσίευση από Starks » Παρ 09 Μαρ 2012, 11:09

Ένοπλος γιωτάς ακόμα χειρότερα...
α) απομένουν για πρωινά χωσίματα οι άοπλοι γιωτάδες που λόγω της τυπικής γιωτοσύνης τους δεν κανουν τίποτα και
β) χωνονται σκοπάνθρωποι ολόκληρα πρωινά για να κάνουν τα νούμερα των γραφειάδων...
Θες κι άλλο;; :evil: :razz:

prideful
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Σάβ 09 Απρ 2011, 16:40
Has thanked: 78 times

Re: Ε.Σ.

Δημοσίευση από prideful » Παρ 09 Μαρ 2012, 11:14

εμενα με παρακαλαγανε ποιος θα κανει το πρωινο μου νουμερο να γλιτωσει εκπαιδευση παντως, τα βραδυνα τα εκανα κομπλε, παρακαλουσα να παω για σκοπια εγω για να γλυτωσω απο εποπ και διοικητες και τονα ταλλο που ειχα στο ποδια μου.κανε κανα λαικ τωρα τσιγκουνη σερραιε καλα λεει ο τζορνταν
Σε όποιο γήπεδο και αν παίζουμε όπου και αν στεγάζεται η τρέλα μας θα είμαστε πάντα τα παιδιά της Λεωφόρου no securitica no securitica

Άβαταρ μέλους
Starks
Δημοσιεύσεις: 8392
Εγγραφή: Τρί 30 Νοέμ 2010, 01:20
Τοποθεσία: Σέρρες
Has thanked: 155 times
Been thanked: 78 times

Re: Ε.Σ.

Δημοσίευση από Starks » Παρ 09 Μαρ 2012, 11:18

Τι θενκς να πατήσω, που έτρωγα εγώ τα 6ωρα περίπολα στους -10 βαθμούς για να κάθεσαι εσύ να μαλώνεις με τους καραβανάδες για το βαζελο και το γαύρο μέσα στη ζέστη...;;
Όχι ρε φίλε, πάει πολύ...

Άβαταρ μέλους
Warhead
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 09:11
Has thanked: 85 times

Re: Ε.Σ.

Δημοσίευση από Warhead » Παρ 09 Μαρ 2012, 12:39

tzepeto_pas έγραψε:Φυλακιο Μεσημβριας :pro
Φυλακιο Μεσημβριας αποσπασμενος απο την Ελευσινα στην Αλεξανδρουπολη, σε μια χυμα μοναδα, μου λεει διοικητης, μιας και δεν κανεις για τιποτα εδω (βλεπε ΤΕΝΕΦ) θες να σε παω σε ενα φυλακιο για καμια 10αρια μερες και μετα αδεια πρωτοχρονιας μια βδομαδα?? Το συζητας ρε δοικα?
Παω λοιπον 23 Δεκεμβρη του 97, λεω στον παπαρολογο τον αξιωματικο εκει περα, οτι θελω να βγω για 5 ωριτσες στην Αλεξανδρουπολη.
Μου δινει το χαρτι και πηγαινω προς την πολη...γυρισα στις 25 το πρωι, δεν θυμαμαι και πολλα πραγματα παρα μονο οτι ειχα βρεθει σε ενα σπιτι με μια τυπισσα απο Γερμανια. αχαχχαχαχα
καρακαλολια με ψαχνανε, τεσπα για την ιστορια, την τυπισσα την γνωρισα στον Φαρο αφου ειχα πιει τον Εβρο ολον και εν τελει βρεθηκαμε στο σπιτι της (σπουδαζε η μπαμπεσα).
Την αδεια κουφαλες την πηρα, οπως και 20 φ οταν γυρισα απο την αδεια.
«Μία αποφασισμένη συνείδηση που λέει: Μάχομαι, μέχρι το τέλος».
ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΡΕ??? Solo Peristeri

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 220 επισκέπτες