Φαντασιώσεις/εμπειρίες σε εργασιακό περιβάλλον

Αποτοξίνωση από τη στρόγγυλη θεά
Tsiou
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: Παρ 19 Αύγ 2011, 22:41
Has thanked: 109 times
Been thanked: 13 times

Re: Φαντασιώσεις/εμπειρίες σε εργασιακό περιβάλλον

Δημοσίευση από Tsiou » Κυρ 20 Μάιος 2012, 16:56

Messaris έγραψε:
Tsiou έγραψε:Ολοι αυτοι οι χαμουροτραπεζιτες οι στελεχαρες και οι συμβουλοι της πουτσας που σε λιγο καιρο δεν θα εχουν δουλεια επειδη δεν θα υπαρχει χρηματοπιστωτικο συστημα θα κυκλοφορουνε με τις καρτελες στα χερια σαν τον τρελοmouble..
Ζομπι,ζωντανοι-νεκροι να αισθανονται ενα τιποτα αφου πλεον δε θα τους γαμανε οι ερπετοβρυκόλακες,τα μεγαλα αφεντικα.
Θα το καταργήσει ο Σύριζα?
Ο μιχαλολιακος


είδα πανό μοναχικά
να τραγουδάνε πως υπάρχουμε ακόμα


SUPER3_1988
Δημοσιεύσεις: 2080
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 23:36
Has thanked: 477 times
Been thanked: 6 times

Re: Φαντασιώσεις/εμπειρίες σε εργασιακό περιβάλλον

Δημοσίευση από SUPER3_1988 » Κυρ 20 Μάιος 2012, 17:10

aekole έγραψε:
black14eagle έγραψε:1.γκρουπ απτην σχολη επισκεπτομαστε χωρο για κλινικη ασκηση...υπευθυνη καθηγητρια milf...περναει η ωρα και ειναι να φυγουμε..στο ενδιαμεσο παιζανε ματιες χαμογελα κλπ...την πιανω και της λεω και καλα δεν εχει περαστει ενας βαθμος κατι πρεπει να γινει πως θα βγει ακρη και λεει δωσε τον αριθμο σου και θα το κανονισουμε..το βραδυ τηλ να βρεθουμε αν ειναι μες στην βδομαδα κλπ..τελικα παμε για ποτο ενα βραδυ και καταληγουμε σπιτι μου να μου κανει ιδιαιτερα(την καριολα τετοιο τσιμπουκι ουτε στα ονειρα μου)...το αποτελεσμα στο μαθημα 10,στις επιτηρησεις τα στραβα ματια(αλλα 2 δεκαρια) και σαν εμπειρια αξεχαστη..
2.γκομενα απο την σχολη δουλευει σα PR,αλογατο,επιθετικη...συζηταμε για ομαδες και λεει ΠΑΟΚ και στα καπακια τι ψηφισαμε και λεει χρυση αυγη(για να μην αρχισετε περι χα,εζησα πολλα εκει μεσα τα καλα χρονια και αποχωρησα απογοητευμενος μαζι με αλλους χουλιγκανους-αλητες οπως μας χαρακτηριζαν)..τρελαθηκα ρε πουστη μου....τελος παντων εκει που αλλαζαμε ειχαμε μια κουρτινα που διαχωριζει αντρες απο γυναικες...ξεντυνομαι και ολα καλα αλλα την ακουω να φωναζει το ονομα μου..της λεω ελα αν ειναι ,μπαινει στον χωρο μου και με λεει εχω παχυνει;την λεω οχι αποτι βλεπω αλλα γυρνα να δω καλυτερα και η καριολα εχει ενα μαυρο κολαν με στριγκαρα την λεω οχι και την φιλαω στο λαιμο..μετα ρε μαγκες η ψωλη ειχε φτασει στο πηγουνι,ηρθε σπιτι μου και μα την παναγια οταν μπηκε στο δωματιο μου και ειδε Ελληνικη σημαια και στο σαλονι το σημα του συνδεσμου μου ειπε με χαμογελο 'θα τα παμε καλα'...σαν φαση η γκομενα ηταν 'δυνατη'...σαν γαμησι ονειρο!!!
πωπω φίλε εσύ πρέπει να σαι αρθρογράφος στο flock.gr
Μπορει και του xstream.gr :lol:

Southern
Δημοσιεύσεις: 388
Εγγραφή: Δευ 18 Απρ 2011, 00:45
Has thanked: 34 times
Been thanked: 110 times

Re: Φαντασιώσεις/εμπειρίες σε εργασιακό περιβάλλον

Δημοσίευση από Southern » Κυρ 20 Μάιος 2012, 17:53

Lad έγραψε:einai partner (kai aptous ypshlovathmous malista) se mia apo tis 4 megalyteres etairies (big 4 opws leme) se themata auditing, tax advisory, consultancy services ktl... kala se sxesh me to ti vgazoun oi bankers kai oi stoke brokers den einai polla (oxi oti tha ta ftasoume pote emeis auta giati poly apla prepei na to pareis apofash oti den tha kaneis oikogenei, spania diakope, tha douleveis mera-nyxta ktl ktl)

Lad pou douleueis re????deloitte,kpmg,pwc,ernst & young???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lad
Δημοσιεύσεις: 7404
Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 19:33
Τοποθεσία: η μαμά εδώ, ο μπαμπάς εκεί
Has thanked: 350 times
Been thanked: 11 times

Re: Φαντασιώσεις/εμπειρίες σε εργασιακό περιβάλλον

Δημοσίευση από Lad » Κυρ 20 Μάιος 2012, 22:04

ti na kanw, afou den mporesa na ginw zigkolo opws oi paoktsides tou topic :mrgreen:


ps. an stekei auto me tin milf kathigitria, ta sevh mou!
"ΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ"

makedonofapas

Re: Φαντασιώσεις/εμπειρίες σε εργασιακό περιβάλλον

Δημοσίευση από makedonofapas » Δευ 21 Μάιος 2012, 02:09

meta ta psemmata gia skhnika , pesimata , club klp klp arxisame kai sta sexoulalika

SUPPORT86
Δημοσιεύσεις: 1297
Εγγραφή: Τετ 22 Δεκ 2010, 21:12
Has thanked: 1 time

Re: Φαντασιώσεις/εμπειρίες σε εργασιακό περιβάλλον

Δημοσίευση από SUPPORT86 » Δευ 21 Μάιος 2012, 02:23

makedonofapas έγραψε:meta ta psemmata gia skhnika , pesimata , club klp klp arxisame kai sta sexoulalika
:lol:

egio fan
Δημοσιεύσεις: 3126
Εγγραφή: Παρ 25 Μαρ 2011, 16:15
Has thanked: 1544 times

Re: Φαντασιώσεις/εμπειρίες σε εργασιακό περιβάλλον

Δημοσίευση από egio fan » Δευ 21 Μάιος 2012, 02:59

makedonofapas έγραψε:meta ta psemmata gia skhnika , pesimata , club klp klp arxisame kai sta sexoulalika
Mε πρόλαβε ο σαπορτ.
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΑΙΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΥ

black14eagle
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Κυρ 12 Φεβ 2012, 10:34
Has thanked: 23 times
Been thanked: 1 time

Re: Φαντασιώσεις/εμπειρίες σε εργασιακό περιβάλλον

Δημοσίευση από black14eagle » Πέμ 24 Μάιος 2012, 15:42

και μεις τι φταιμε που δεν πηδατε;;;εκτος curva.

Άβαταρ μέλους
CretaGAte7
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Κυρ 08 Απρ 2012, 23:22
Has thanked: 37 times

Re: Φαντασιώσεις/εμπειρίες σε εργασιακό περιβάλλον

Δημοσίευση από CretaGAte7 » Πέμ 24 Μάιος 2012, 15:49

Tha psaksw na dw poy exw ta bibliarakia poy edine to periodiko Free otan kykloforoyse me kati tetoies istories.
Kai tha sas pw kai gw meta tis dikes moy empeiries :mrgreen:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: Φαντασιώσεις/εμπειρίες σε εργασιακό περιβάλλον

Δημοσίευση από curvagreek » Πέμ 24 Μάιος 2012, 17:00

black14eagle έγραψε:και μεις τι φταιμε που δεν πηδατε;;;εκτος curva.
Πες τα ρε χρυσόστομε. Ειδικα ο αεκολε πρέπει η τελευταια φορά που γάμησε να ηταν πριν γινει το κούρβα
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 231 επισκέπτες