Oπαδοί ή βαλτοί;

Μπορει να συνεχιστεί η κατρακύλα με τους πολιτικους προπαγανδιστες στο curvagreek;

Το δημοψήφισμα λήγει την Πέμ 09 Αύγ 2012, 14:32

Ναι
15
28%
Οχι
38
72%
 
Σύνολο ψήφων: 53

bushchemist
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευ 29 Νοέμ 2010, 18:11
Has thanked: 2 times

Re: Oπαδοί ή βαλτοί;

Δημοσίευση από bushchemist » Κυρ 10 Ιουν 2012, 16:24

Το τσουβαλιασμα ειναι μια λανθασμενη και φασιζουσα τακτικη.
Καποιοι βλεπουν τον οπαδικο αντιφασισμο σα μοδα αρα ολοι οι οπαδοι αντιφασιστες ειναι τρεντυ?
Καποιοι μεταναστες ή προσφυγες βιασαν ή μαχαιρωσαν ειναι ολοι οι μεταναστες εγκληματιες?
Καποιος ελληνας μαχαιρωσε ελληνα ή μεταναστη,ειναι ολοι οι ελληνες μαχαιροβγαλτες ή φασιστες??
Δεν παει ετσι........

xasistas

Re: Oπαδοί ή βαλτοί;

Δημοσίευση από xasistas » Κυρ 10 Ιουν 2012, 16:27

Navajo Skins έγραψε:
xasistas έγραψε:
Navajo Skins έγραψε:Κοιτα δεν θα κατσω να σου αναλυσω τι εχω γραψει εδω μεσα και τι οχι.Εσυ αυτο ειδες αυτο καταλαβες.Μπραβο.
δεν ειπα να μου αναλυσεις κατι
ανεφερα οτι συμφωνοντας με αυτους που θελουν να στειλουν αλλους χρηστες στον αποπατο μιας και δεν ειναι "ενεργοι οπαδοι στο φορουμ" οπως λενε αλλα βαλτοι, στην ουσια τους δινεις το ελευθερο να στειλουν και σενα.
Δεν νομιζω.
κι ομως
ο δημιουργος αυτου του τοπικ ηταν ξεκαθαρος
Tsiou έγραψε: Χρειαζόμαστε στο φόρουμ πανίβλακες που δεν εχουν γραψει ποτε για μια εκδρομη;Που δεν εχουν βαλει ποτε μια οπαδικη φωτογραφία;Που δεν εχουν εκφρασει ποτε οπαδική άποψη;
τωρα αν θεωρεις εσυ οτι κοιτωντας καποιος τα ποστς σου εχεις τα απαιτουμενα παραπανω στανταρτς που εθεσε ο τσιου γι'αυτους που πρεπει να συμμετεχουν στο φορουμ επειδη πετας μια οπαδικη φωτο 1/100 και οι 99/100 ειναι ασχετα, τοτε ειλικρινα παω πασο....

xasistas

Re: Oπαδοί ή βαλτοί;

Δημοσίευση από xasistas » Κυρ 10 Ιουν 2012, 16:29

bushchemist έγραψε:Το τσουβαλιασμα ειναι μια λανθασμενη και φασιζουσα τακτικη.
Καποιοι βλεπουν τον οπαδικο αντιφασισμο σα μοδα αρα ολοι οι οπαδοι αντιφασιστες ειναι τρεντυ?
Καποιοι μεταναστες ή προσφυγες βιασαν ή μαχαιρωσαν ειναι ολοι οι μεταναστες εγκληματιες?
Καποιος ελληνας μαχαιρωσε ελληνα ή μεταναστη,ειναι ολοι οι ελληνες μαχαιροβγαλτες ή φασιστες??
Δεν παει ετσι........
ξεχασες κατι

Άβαταρ μέλους
Navajo Skins
Δημοσιεύσεις: 1027
Εγγραφή: Παρ 10 Φεβ 2012, 17:39

Re: Oπαδοί ή βαλτοί;

Δημοσίευση από Navajo Skins » Κυρ 10 Ιουν 2012, 16:29

xasistas έγραψε:
Navajo Skins έγραψε:
xasistas έγραψε:
Navajo Skins έγραψε:Κοιτα δεν θα κατσω να σου αναλυσω τι εχω γραψει εδω μεσα και τι οχι.Εσυ αυτο ειδες αυτο καταλαβες.Μπραβο.
δεν ειπα να μου αναλυσεις κατι
ανεφερα οτι συμφωνοντας με αυτους που θελουν να στειλουν αλλους χρηστες στον αποπατο μιας και δεν ειναι "ενεργοι οπαδοι στο φορουμ" οπως λενε αλλα βαλτοι, στην ουσια τους δινεις το ελευθερο να στειλουν και σενα.
Δεν νομιζω.
κι ομως
ο δημιουργος αυτου του τοπικ ηταν ξεκαθαρος
Tsiou έγραψε: Χρειαζόμαστε στο φόρουμ πανίβλακες που δεν εχουν γραψει ποτε για μια εκδρομη;Που δεν εχουν βαλει ποτε μια οπαδικη φωτογραφία;Που δεν εχουν εκφρασει ποτε οπαδική άποψη;
τωρα αν θεωρεις εσυ οτι κοιτωντας καποιος τα ποστς σου εχεις τα απαιτουμενα παραπανω στανταρτς που εθεσε ο τσιου γι'αυτους που πρεπει να συμμετεχουν στο φορουμ επειδη πετας μια οπαδικη φωτο 1/100 και οι 99/100 ειναι ασχετα, τοτε ειλικρινα παω πασο....
Στο λεω εισαι καινουριος στο φορουμ,δεν εχεις δει πως κινουμαι,και κρινεις απο αυτο που ειδες στον πινακα ελεγχου μου.Ο τσιου εννοει ξεκαθαρα συγκεκριμενα ατομα.

bushchemist
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευ 29 Νοέμ 2010, 18:11
Has thanked: 2 times

Re: Oπαδοί ή βαλτοί;

Δημοσίευση από bushchemist » Κυρ 10 Ιουν 2012, 16:30

Τεσπα,λογω ηλικιας μπορω να σου πω οτι η πρωτη υποτιθεται πολιτικοποιημενη οπαδικη συλλογικοτητα ή γκρουπ αν προτιμας (που εξαφανιστηκε οπως εμφανιστηκε και συμφωνω σε αυτο) ειχε ναζιστικα χαρακτηριστικα.Αυτο δεν αλλαζει....

Υ.Γ:Το punks not dead εχεις σαφεστατα λιγοτερη πολιτικη διαθεση και υποσταση απο μια σβαστιγκα ή ενα sieg heil,ας μη γελιομαστε τωρα...Ασε που τοτε πανκ ακουγαν και απολιτικοι ή φασιστες.....(οπως και τωρα)

xasistas

Re: Oπαδοί ή βαλτοί;

Δημοσίευση από xasistas » Κυρ 10 Ιουν 2012, 16:33

Navajo Skins έγραψε: Στο λεω εισαι καινουριος στο φορουμ,δεν εχεις δει πως κινουμαι,και κρινεις απο αυτο που ειδες στον πινακα ελεγχου μου.Ο τσιου εννοει ξεκαθαρα συγκεκριμενα ατομα.
πως αλλιως κινεισαι δηλαδη εκτος απο αυτα που βλεπω στο ιστορικο των ποστς σου?
υπαρχει κι αλλο μεσο εδω που συζητατε και δεν το βλεπω εγω?

Άβαταρ μέλους
Navajo Skins
Δημοσιεύσεις: 1027
Εγγραφή: Παρ 10 Φεβ 2012, 17:39

Re: Oπαδοί ή βαλτοί;

Δημοσίευση από Navajo Skins » Κυρ 10 Ιουν 2012, 16:34

xasistas έγραψε:
Navajo Skins έγραψε: Στο λεω εισαι καινουριος στο φορουμ,δεν εχεις δει πως κινουμαι,και κρινεις απο αυτο που ειδες στον πινακα ελεγχου μου.Ο τσιου εννοει ξεκαθαρα συγκεκριμενα ατομα.
πως αλλιως κινεισαι δηλαδη εκτος απο αυτα που βλεπω στο ιστορικο των ποστς σου?
υπαρχει κι αλλο μεσο εδω που συζητατε και δεν το βλεπω εγω?
Απο οτι φαινεται ναι.Και ρωτα και τον τσιου αμα θες ποιους εννοει.Αν εννοει και μενα μεσα τοτε εχω κανει λαθος.

xasistas

Re: Oπαδοί ή βαλτοί;

Δημοσίευση από xasistas » Κυρ 10 Ιουν 2012, 16:36

bushchemist
αυτο το τοπικ αν καταλαβα καλα αναφερεται πανω στο φορουμ και οχι στην ιστορικη διαδρομη των πολιτικων αποψεων των πεταλων..οποτε πιστευω δεν εχει νοημα η κουβεντα αυτη που γινεται αλλα ακομα πιο ωραιο θα ηταν να ανοιγε ενα νεο τοπικ γι'αυτο το θεμα ωστε να μην χαλαμε αυτο εδω...

xasistas

Re: Oπαδοί ή βαλτοί;

Δημοσίευση από xasistas » Κυρ 10 Ιουν 2012, 16:38

Navajo Skins έγραψε:
xasistas έγραψε:
Navajo Skins έγραψε: Στο λεω εισαι καινουριος στο φορουμ,δεν εχεις δει πως κινουμαι,και κρινεις απο αυτο που ειδες στον πινακα ελεγχου μου.Ο τσιου εννοει ξεκαθαρα συγκεκριμενα ατομα.
πως αλλιως κινεισαι δηλαδη εκτος απο αυτα που βλεπω στο ιστορικο των ποστς σου?
υπαρχει κι αλλο μεσο εδω που συζητατε και δεν το βλεπω εγω?
Απο οτι φαινεται ναι.Και ρωτα και τον τσιου αμα θες ποιους εννοει.Αν εννοει και μενα μεσα τοτε εχω κανει λαθος.
:ti leei
εγω πανω σε αυτο που διαβασα στο ποστ του τσιου αναφερομαι σε σενα και με τα δεδομενα-στανταρτνς που εθεσε εκεινος, δεν ειδα κανενα ονομα εκτος απο το "Larry"... τελος παντων...

bushchemist
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευ 29 Νοέμ 2010, 18:11
Has thanked: 2 times

Re: Oπαδοί ή βαλτοί;

Δημοσίευση από bushchemist » Κυρ 10 Ιουν 2012, 16:47

Χασιστα
Δεν ξερω ποως αντιλαμβανεσαι εσυ το τοπικ αυτο αλλα εγω βασικα απευθυνθηκα σε μια αποψη που αναφερθηκε πριν και ελεγε πως ο αντιφασισμος (και ισως και αλλες πολιτικες αποψεις) κασι γενικοτερα η πολιτικοποιηση στις κερκιδες αποτελουν μοδα και οτι εμφανιστηκαν μετα τη sankt pauli δλδ προσφατα σχετικα. Χρησιμοποιησα μετα το παραπανω παραδειγμα για να αποδειξω οτι η (συνειδητη ή οχι) πρωτη και πιο γνωστη πολιτικη οπαδικη ομαδοποιηση ειχε ναζιστικα/φασιστικα και διακριτικα και οχι αναρχικα/αριστεριστικα/ελευθεριακα/αντιφασιστικα.Πολυ απλο αυτο που λεω,δεν νομιζεις?
Απο κει και περα μπορουμε να ανοιχθουν οσα τοπικ θες για ενα σωρο θεματα.....................

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες