Ο.Φ.Η - Π.Α.Ο. 29/10/12 17:15

Άβαταρ μέλους
redwhitestripe
Δημοσιεύσεις: 3940
Εγγραφή: Δευ 29 Αύγ 2011, 23:08
Has thanked: 98 times
Been thanked: 17 times

Re: Ο.Φ.Η - Π.Α.Ο. 29/10/12 17:15

Δημοσίευση από redwhitestripe » Τρί 30 Οκτ 2012, 11:56

na'rthoune ta paidia...na'rtheite kai seis peiraia na tous tin kanete, emeis tha analavoume oti meinei :lol:
Εικόνα

black4army
Δημοσιεύσεις: 1591
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 20:46
Has thanked: 115 times

Re: Ο.Φ.Η - Π.Α.Ο. 29/10/12 17:15

Δημοσίευση από black4army » Τρί 30 Οκτ 2012, 12:04

Δεν προκειτε να γινει αυτο..
Για να μας δωσετε πρεπει να δωσουμε και εμεις εισιτηρια..Η ΠΑΕ μας,σαν ΠΑΕ δεν προκειτε να δωσει...Εκτος και αμα ζητησει εισιτηρια και ερθουμε ,και στο 2ο γυρο σας δωσει τα αρχιδια της.. :lol:
Αλλα ουτε αυτο το κοβω να γινεται..

Άβαταρ μέλους
fanatic.4
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2010, 00:13
Has thanked: 9 times

Re: Ο.Φ.Η - Π.Α.Ο. 29/10/12 17:15

Δημοσίευση από fanatic.4 » Τρί 30 Οκτ 2012, 13:13

καλά ρε μαλάκες... σας φαντάζομαι να γράφεται τις μαλακίες σας πίσω από τα πισί και αδυνατώ να πιστέψω πόσο μαλάκες είστε.
αν κάτσω να ψάξω θα βρω πάρα πολλά πόστ δικών μας εδώ μέσα που γράφουν για τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε, για τους κλειστούς συνδέσμους κτλ Δε διάβασα κανέναν δικό μας να λέει "θα ρθούμε, θα σας κάνουμε, θα σας δείξουμε" διότι δεν είναι εφικτό την παρούσα στιγμή. Απορώ λοιπόν γιατί τόση ηλιθιότητα στα από πάνω πόστ. Επίσης, αν ψάξω, θα βρω ένα σορό ποστ που γράφουνε ότι θέλουμε να έρχονται οπαδοί από άλλες ομάδες, η ΠΑΕ και οι μπάτσοι δεν αφήνουν διότι έχουμε το Γεντί Κουλέ. Όχι το ΟΑΚΑ.
Όπως και να το κάνουμε, εδώ μέσα γράφει ο καθένας το μακρί του και το κοντό του (είτε ΟΦΗτζής είτε όποιος), γι'αυτό τα γράφω και γω στα @@ μου.
Ο μόνος λόγος που μετράει για να βγάλουμε συμπεράσματα είναι από τις ανακοινώσεις και τα πανιά.
Ωστόσο μπορείτε να γράφεται ότι θέλετε και να σπάτε μπάλες. :etsi
Εικόνα

deep_south
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τρί 16 Οκτ 2012, 23:30

Re: Ο.Φ.Η - Π.Α.Ο. 29/10/12 17:15

Δημοσίευση από deep_south » Τρί 30 Οκτ 2012, 15:58

http://www.gazzetta.gr/podosfairo/artic ... -o-drastis

Ο φίλαθλος του ΟΦΗ που χαστούκισε κατά τη διάρκεια του αγώνα τον Χάρη Μαυρία πήρε τηλέφωνο στην ΠΑΕ Παναθηναϊκός δίνοντας το ονοματεπώνυμο του, όμως, οι πράσινοι θα ακολουθήσουν τη νομική οδό.


Ο δράστης του περιστατικού με τον παίκτη του Παναθηναϊκού δεν συνελήφθη κατευθείαν όπως γίνεται στα προηγμένα πρωταθλήματα, αλλά συνέχισε απτόητος να κοιτάει τον αγώνα από την κερκίδα παρότι κατά τη διάρκεια του ματς χαστούκισε ποδοσφαιριστή.

Ο δράστης, πάντως, ουσιαστικά «παραδόθηκε» σήμερα αφού είδε το πρόσωπο του στην τηλεόραση και τις εφημερίδες και μπορεί να φοβήθηκε. Ο εν λόγω φίλαθλος του ΟΦΗ πήρε τηλέφωνο στην ΠΑΕ Παναθηναϊκός δηλώνοντας μετανιωμένος ενώ ζητούσε και συγνώμη.

Πάντως, από το πράσινο στρατόπεδο είναι ανένδοτοι καθότι πρόκειται για ενέργεια καταδικαστέα και κατάπτυστη απέναντι σε παίκτη της ομάδας. Οπως αναφέρεται και στην ανακοίνωση της ΠΑΕ θα ακολουθηθεί η νομική οδός και εμμένουν στην μήνυση που έχουν καταθέσει εναντίον του.

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: Ο.Φ.Η - Π.Α.Ο. 29/10/12 17:15

Δημοσίευση από sadekg4 » Τρί 30 Οκτ 2012, 16:22

eastender Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΒΑΖΕΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΦΙΔΑΚΙΑ Κ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΣΑΣ ΛΙΓΑΚΙ..ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΟΥΛΑΤΕ ΤΡΕΛΑ,ΕΙΡΩΝΙΑ Κ ΝΤΑΙΛΙΚΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΔΝ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ..ΟΥΤΕ ΦΟΒΙΖΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ..ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ Κ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ,ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ..ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΨΕΥΤΟΝΤΑΙΛΙΚΙΑ ΣΑΣ ΒΕΒΑΙΑ..
ΕΓΩ ΤΑ ΞΕΡΩ ΤΑ ΚΥΒΙΚΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ Κ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ..ΣΤΗ ΜΠΑΝΤΑ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΘΑ ΤΑ ΑΚΟΥΤΕ Κ ΜΕΣ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ..ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ Κ ΚΑΝΕΤΕ Κ ΧΟΝΤΡΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ..ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ(ΘΕΛΩΝΤΑΣ Κ ΜΗ) ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ Κ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ''ΜΕΓΑΛΟΥΣ'' ΣΥΧΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΣΚΗΝΙΚΟ Η ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ,ΔΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΤΕ ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ..ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ..ΠΕΖΕΙ Κ ΕΝΑ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ ΣΧΕΤΙΚΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΑΣ,ΔΙΟΤΙ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΟΤΙ Η ΜΝΗΜΗ ΣΑΣ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2000 Κ ΕΠΕΙΤΑ..ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΦΕΡΑΤΕ Κ ΤΙΣ ΜΟΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ..Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΦΕΡΕΣΤΕ ΑΚΡΩΣ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ..ΚΑΝΕΤΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ..''ΟΙ ΕΚΛΕΚΤΟΙ'' ΟΠΑΔΟΙ..
ΕΓΩ ΔΝ ΠΑΩ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΤΩΡΑ 1 ΧΡΟΝΟ Κ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΠΟΛΛΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ..Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ Κ ΟΙ ''ΑΝΟΡΓΑΝΩΤΟΙ'',ΓΙΑΤΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΕ 1-2 ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ..
Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΕΡΥΣΙ ΠΗΓΕΣ ΧΩΡΙΣ ''ΕΠΙΣΗΜΑ'' ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ,ΑΓΡΙΝΙΟ ΤΟ ΙΔΙΟ..ΚΕΡΚΥΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ..ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ???ΦΕΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΗΡΘΕΣ??ΜΕΧΡΙ Κ ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ 100 ΚΟΜΜΑΤΙΑ Κ ΣΦΥΡΙΖΑΤΕ ΑΔΙΑΦΟΡΑ..ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΥΓΙΟ..ΜΑΖΑ..ΔΝ ΒΓΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙ ΟΥΤΕ ΧΕΣΤΗ,ΟΥΤΕ ΚΟΤΑ..ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΗ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΟΥ Κ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΟΥ Κ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΧΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..ΑΝΟΙΞΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΘΕΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ''ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΑΛΗΤΕΙΑ'' ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ..ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΝΑ ΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ..ΔΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΟΒΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΧΕΤΕ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ??
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

ClockworkOrange
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Δευ 08 Οκτ 2012, 16:03

Re: Ο.Φ.Η - Π.Α.Ο. 29/10/12 17:15

Δημοσίευση από ClockworkOrange » Τρί 30 Οκτ 2012, 16:29

eastender έγραψε:den ksero me poioys milate kai ti malakies lete metaksy sas

alla kapoia stigmh osa xronia kai an perasoyn tha synantithoyme...tha mas dosete eisithria gia paixnidi sto hrakleio , tha anebeite oaka 100 atoma os synithos , tha paiksoyme kapoy alloy , tha erthete athina gia kana mpasket

alla tha brethoyme kai apo konta

kai tote tha doyme kai thn peribohth "krhtikh maggia"

GIATI EDO KAI DYO XRONIA EXETE EKSAFANISTEI APO TON OPADIKO XARTH..kai tolmate kai pianete kai toys kerkyraioys sto stoma sas..aytoi toylaxiston pane 10-15 atoma pantoy
sugxaritiria... pigaine na skotwseis i na skotwtheis k su na pate sto diaolo oloi malakes pou katheste k skotwnete k apeilite. zwa.
.:ODIATI E FIERI - OFI GATE 4 1986:.

eastender
Δημοσιεύσεις: 2082
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 10:40
Has thanked: 21 times
Been thanked: 62 times

Re: Ο.Φ.Η - Π.Α.Ο. 29/10/12 17:15

Δημοσίευση από eastender » Τρί 30 Οκτ 2012, 16:45

ασε τα συγχαρητηρια σε μενα..ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΠΑΙΝΕΥΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ...βαρεσε ο αλλος ο βαρυμαγκας τον πιτσιρικο και θα μου πεις κιολας για την νοοτροπια μου και "συγχαρητηρια"

οσο για τον απο πανω απο εσενα ... ναι πηγα σε αυτα περσι..σε σενα δεν γινοταν να ερθω μετα το ντερμπι περσι..φετος ειχα αλλα θεματα πριν αλλα και μετα να κανονισω..γιατι σκοπευω να παω 2 εκδρομες φετος σημαντικες για την οπαδικη μας φαση

εγω δεν ισχυριστηκα ποτε οτι εχω χιλιαδες κοσμο στο ηρακλειο ουτε οτι κανω κουμαντο στη πολη σου

εσυ που ισχυριζεσαι οτι εχεισ εκατονταδες οπαδους στην αθηνα εχεις κοψει να εμφανιζεσαι..αλλα μου αρεσει που το συνεχιζεις..και μιλας για πραγματα χειροτερα που θα μου κανεις απο εδω και περα..ετσι συνεχισε..μου αρεσει παντως που ξερεις που θα γινει οτι και αν γινει...και τι 100 τικετα ρε...ποιος ειμαι ο ατρομητος η ο πανιωνιος?...αφου κατεβαζεις λαο πλεον..σε καθε αγωνα εχεις ενα 5αρακι...δωσε μου 1000-1500 τικετα..αφου και παλι πλειοψηφια θα εισαι και παλι θα με "κανονισεις"...εμαθε τωρα καθε ομαδα που δεν μπορει να βγαλει πανω απο 100 ατομα να λεει για"100" και "100"...αυτα ειναι που λεω οτι το 5% εφτιαξε τις μικρες ομαδες και ευνοει τις βλαχομαγκιες

οσο για το πριν το 2000 δεν θα με κρινεις εσυ...και μην το βαζεις σαν οροσημο γιατι τοτε εξαπλωθηκε το ιντερνετ και ειδες και 2-3 αλλα πραγματα που μεχρι τοτε δεν ειχες την δυνατοτητα...η αληθεια ειναι εντελως διαφορετικη για πολλα χρονια πριν απο το 2000 και ευτυχως υπαρχουν και καποιοι που θυμουνται τα πραγματα

Iraklio4
Δημοσιεύσεις: 271
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιαν 2012, 18:55
Has thanked: 61 times
Been thanked: 2 times

Re: Ο.Φ.Η - Π.Α.Ο. 29/10/12 17:15

Δημοσίευση από Iraklio4 » Τρί 30 Οκτ 2012, 16:59

eastender έγραψε:εγω δεν ισχυριστηκα ποτε οτι εχω χιλιαδες κοσμο στο ηρακλειο ουτε οτι κανω κουμαντο στη πολη σου
Τότε ρε χαζέ γιατί ανεβάζεις πανό που γράφεις τα αντίθετα; Τουλάχιστον ακολουθήστε μια κοινή γραμμή...

Εικόνα

Και μετά λέτε για τον βλάκα τον γαύρο. Τα ίδια και χειρότερα είστε.

νικαια7
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Σάβ 18 Φεβ 2012, 18:55
Has thanked: 1 time

Re: Ο.Φ.Η - Π.Α.Ο. 29/10/12 17:15

Δημοσίευση από νικαια7 » Τρί 30 Οκτ 2012, 17:02

Iraklio4 έγραψε:
eastender έγραψε:εγω δεν ισχυριστηκα ποτε οτι εχω χιλιαδες κοσμο στο ηρακλειο ουτε οτι κανω κουμαντο στη πολη σου
Τότε ρε χαζέ γιατί ανεβάζεις πανό που γράφεις τα αντίθετα; Τουλάχιστον ακολουθήστε μια κοινή γραμμή...

Εικόνα

Και μετά λέτε για τον βλάκα τον γαύρο. Τα ίδια και χειρότερα είστε.
κατι λεγατε για ρουφιανουσ σε κατι αλλα ποστ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!η απολυτη ξεφτιλα τησ φαρμακοφυλλαδας

Άβαταρ μέλους
ultra13style
Δημοσιεύσεις: 1982
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2011, 23:24
Has thanked: 48 times
Been thanked: 1 time

Re: Ο.Φ.Η - Π.Α.Ο. 29/10/12 17:15

Δημοσίευση από ultra13style » Τρί 30 Οκτ 2012, 17:04

ρε βλακα εχει την πρασινη η γραφει εκει κανας δικος μας και δεν το ξερω..??
ΟΠΟΥ Κ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΡΑΓΟΥΔΩ

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 178 επισκέπτες