Η άποψη σας για το οπαδικό κίνημα

Eρχόμαστε για να μείνουμε
Κανόνες Δ. Συζήτησης
* Όταν ένα μέλος "κουράζει" σε τόπικ άλλο απ της ομάδας του θα τρώει BAN 7 μέρες και 1 προειδοποίηση. Αν το ξανακάνει 14 μέρες και 2η προειδοποίηση και ου το κάθε εξής.
* Οποιαδήποτε αναφορά με "υβριστικά" ή "προσβλητικά" σχόλια και υπονοούμενα σε συγγενικά πρόσωπα μελών ή στα ίδια τα μέλη θα τιμωρείται με ΒΑΝ 20 ημερών.
* Ποστ σε άσχετα τόπικ και σε τόπικ με φωτογραφίες θα διαγράφονται ή θα μεταφέρονται στο κατάλληλο θέμα.
* Το τρολάρισμα θα είναι αποδεκτό μόνο σε 2 τόπικ. Στις "Κλωτσοπατινάδες" και στον "Λωλοστεφανή" στο Όλα πλην Μπάλας. Οπουδήποτε αλλού...delete. Όπως και τα κακεντρεχή σχόλια για τα θεία, στο τόπικ "Αστεία για αθεόφοβους".
* Αναφορές σε προσωπικά στοιχεία(δουλειές-ονόματα κ.α) αντιπάλων οπαδών θα τιμωρείται με ΒΑΝ 20 ημερών.
* Άβαταρ και υπογραφές με πολιτικό και υβριστικό περιεχόμενο θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.
Άβαταρ μέλους
curvagreek
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 10158
Εγγραφή: Πέμ 11 Νοέμ 2010, 23:44
Has thanked: 1121 times
Been thanked: 513 times

Re: Η άποψη σας για το οπαδικό κίνημα

Δημοσίευση από curvagreek » Δευ 31 Δεκ 2012, 08:39

Πείτε απόψεις και μη γαμάτε το τόπικ ρε παιδιά.
Αν θέλετε στείλτε πμ
* Φωτογραφίες να ανεβάζετε από τα συννημένα. Η επιλογή βρίσκεται κάτω από το κουμπί "ΥΠΟΒΟΛΗ" όταν πάτε να κάνετε ποστ. Για να μη χάνονται οι φωτογραφίες

* Για να ποστάρετε ένα βίντεο, πλέον βάζετε ΜΟΝΟ το λινκ

crimson
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 26 Νοέμ 2010, 16:25
Has thanked: 21 times

Re: Η άποψη σας για το οπαδικό κίνημα

Δημοσίευση από crimson » Δευ 31 Δεκ 2012, 09:40

να θιξω ενα θεμα που το παρατηρω καιρο.
οταν βαζουμε μια φωτο απο πεταλα σβηνουμε τα προσωπα. πιστευει κανεις οτι αυτοι που "ενδιαφερονται" δεν εχουν τα προσωπα προφιλ και ανφας και περιμενουν να τα δουνε απο δω;
πηγα μαρτυρας σε μια δικη καποτε. οταν ειδα τα στοιχεια για τα οποια επρεπε να πω τη γνωμη μου, ειδα απο 30 φωτογραφιες για τον καθενα μας (κι η αφεντια μου μεσα) κι ολο, μα ολο το συνδεσμο, να εχει αλμπουμ για το καθε μελος και για ολους τους παρατρεχαμενους και τους προσκολλημενους πιο χοντρο κι απο μοντελου.
αυτο το βυθισμα του κεφαλιου στην αμμο και ο στρουθοκαμηλισμος ειναι κυριο χαρακτηριστικο αυτου που αποκαλουμε οπαδικο κινημα στην ελλαδα.
οταν ακουω το "κρυβε φατσες" κι αντε να το δεχτω για καποιες δυσκολες καταστασεις, το πρωτο πραγμα που μου 'ρχεται στο μυαλο ειναι το απο ποιους; απο αυτους που ξερουν και το ποσων ημερων ειναι τα γενια στη φατσα σου;
ή μπας κι εχει κανεις την εντυπωση οτι ειμαστε "αγνωστοι";
ΑmstEL.... Γιατί έτσι μας αρέσει...

sebastian
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 20:16
Has thanked: 1 time

Re: Η άποψη σας για το οπαδικό κίνημα

Δημοσίευση από sebastian » Δευ 31 Δεκ 2012, 11:16

Δεν νομιζω πως κρυβετε κανεις απο τους"εδιαφερομενους"απλα αποφευγει οσο ειναι εφικτο να μοστραρετε η φατσα του απο φορουμ σε φορουμ

ΛΕΥΚΩΣΙΑ21R
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2012, 11:57

Re: Η άποψη σας για το οπαδικό κίνημα

Δημοσίευση από ΛΕΥΚΩΣΙΑ21R » Δευ 31 Δεκ 2012, 15:05

Ultras Athens έγραψε:
ΛΕΥΚΩΣΙΑ21R έγραψε:
Irlandos 1 έγραψε:Το "οπαδικό κίνημα" πως το εννοείς ακριβώς;
Γιατί στο μυαλό μου η φράση "οπαδικό κίνημα" απέχει αρκετά από το "οπαδική σκηνή"...[/quo

.
να εχω μαθει το αντιναζι και τον εθνικισμο τα αντιφα και τισ πορειες κτλπ ενω δεν τα νιοθω πραγματικα απλα γτ μου το επεβαλε η κουλτουρα των ουλτρασ στην ιταλια...(κυριωσ οι βαζελες χωρισ παρεξηγηση).
gia eksigise to mou ligo ayto an den sou einai kopos

18 XRONWN PITSIRIKIA FILE NIOTHOUN OPADOI ME TO KOLLIMA 5 AUTOKOLITWN K THN PARAKOLOUTHISI KAPOIWN SITE OPWS TO TIFO KTLP...OTAN BLEPOUN CASUAL KOULTOURES OPADIKA KINIMATA ME POLITIKOPOIMENA KOMMATIA SE BINTEAKIA POU SINDIAZONTE APO HARDCORE SKINES KTLP TO IOTHETOUN WS MODA OXI WS IDEA...GIA PARADIGMA ENA 17 XRONO THA DEI ETHNIKISTES OPADOUS S ENA BINTEO NA KOPANANE STHN RWSIA KT ANTIFADES KAI AMESWS THA IOTHETISOUN THN KOULTOURA TOU POLITIKOPOIMENOU ETHNIKISTI OPOU GAMA K DERNEI ENA PARADIGMA S DINW EGW...EE TO OLO SKINIKO TO PARATIRW PL SE ANIPSAKIA M P EIN STHN 13 H SE PITSIRIKIA FILOUS TOUS KTLP..TA PRAGMAT ALLAKSAN PROS TO KAKO

Άβαταρ μέλους
1982
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Σάβ 26 Νοέμ 2011, 00:54
Has thanked: 87 times

Re: Η άποψη σας για το οπαδικό κίνημα

Δημοσίευση από 1982 » Δευ 31 Δεκ 2012, 19:45

Για μένα ο ελληνικός οπαδισμός είναι ένας αχταρμάς απο οτι γινόταν στην ευρώπη πριν 15 χρόνια λίγο απο χουλιγκανισμό λίγο ουλτριλίκι ιδεολογία,πολιτικά αναμεμυγμένα κακώς.Καλή οπαδική χρονιά σε όλους,πρώτα αγάπη για την εκάστοτε ομάδα και μετά μίσος για τους άλλους.
ΒΡΕ ΓΑΜΙΟΛΗ....

Άβαταρ μέλους
Ultras Athens
Δημοσιεύσεις: 8012
Εγγραφή: Σάβ 25 Δεκ 2010, 14:09
Τοποθεσία: 37°59'14.1"N 23°45'15.0"E
Has thanked: 1595 times
Been thanked: 18 times

Re: Η άποψη σας για το οπαδικό κίνημα

Δημοσίευση από Ultras Athens » Δευ 31 Δεκ 2012, 20:14

ΛΕΥΚΩΣΙΑ21R έγραψε:
Ultras Athens έγραψε:
ΛΕΥΚΩΣΙΑ21R έγραψε:
Irlandos 1 έγραψε:Το "οπαδικό κίνημα" πως το εννοείς ακριβώς;
Γιατί στο μυαλό μου η φράση "οπαδικό κίνημα" απέχει αρκετά από το "οπαδική σκηνή"...[/quo

.
να εχω μαθει το αντιναζι και τον εθνικισμο τα αντιφα και τισ πορειες κτλπ ενω δεν τα νιοθω πραγματικα απλα γτ μου το επεβαλε η κουλτουρα των ουλτρασ στην ιταλια...(κυριωσ οι βαζελες χωρισ παρεξηγηση).
gia eksigise to mou ligo ayto an den sou einai kopos

18 XRONWN PITSIRIKIA FILE NIOTHOUN OPADOI ME TO KOLLIMA 5 AUTOKOLITWN K THN PARAKOLOUTHISI KAPOIWN SITE OPWS TO TIFO KTLP...OTAN BLEPOUN CASUAL KOULTOURES OPADIKA KINIMATA ME POLITIKOPOIMENA KOMMATIA SE BINTEAKIA POU SINDIAZONTE APO HARDCORE SKINES KTLP TO IOTHETOUN WS MODA OXI WS IDEA...GIA PARADIGMA ENA 17 XRONO THA DEI ETHNIKISTES OPADOUS S ENA BINTEO NA KOPANANE STHN RWSIA KT ANTIFADES KAI AMESWS THA IOTHETISOUN THN KOULTOURA TOU POLITIKOPOIMENOU ETHNIKISTI OPOU GAMA K DERNEI ENA PARADIGMA S DINW EGW...EE TO OLO SKINIKO TO PARATIRW PL SE ANIPSAKIA M P EIN STHN 13 H SE PITSIRIKIA FILOUS TOUS KTLP..TA PRAGMAT ALLAKSAN PROS TO KAKO
den antilegw katholou sayto pou les me ta videakia kai pws parasyronte apo ayta...
alla giati les mono gia emas enw ayto ginete se olous... pairneis gia paradeigma ta anipsakia sou pou eythxws phrane to swsto dromo :mrgreen: kai den koitas dipla sou.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
effenberg7
Δημοσιεύσεις: 2236
Εγγραφή: Τρί 23 Νοέμ 2010, 00:36
Has thanked: 12 times

Re: Η άποψη σας για το οπαδικό κίνημα

Δημοσίευση από effenberg7 » Δευ 31 Δεκ 2012, 20:47

ειναι λιγοι αυτοι που πιστευουν οτι υπαρχει οπαδικη σκηνη στην Ελλαδα και φυσικο επομενο λιγοι αυτοι που ενδιαφερονται για αυτην...Αυτη η εννοια αρχιζει και εξαλειφεται στα δρωμενα των περιοχων των οπαδων...κι αυτο γιατι οι περισσοτεροι κοιταζουν πως θα προβαλλουν το συνδεσμο τους ,το κινημα τους ακομα και την προσωπικοτητα τους αδιαφορωντας για το πληγμα που προκαλουν στον οπαδισμο με τα μεσα τα οποια χρησιμοποιουν...ολοι προσπαθουν να επιδειξουν τις ικανοτητες τους στον χουλιγκανισμο αλλα και εκει αδιαφορωντας για τους αγραφους κανονες ηθικης...το μονο μελημα τους ειναι να κερδισουν τις εντυπωσεις στα ματια των δικων τους αλλα και των αλλοθρησκων...αυτη η αδιαφορια για τους αγραφους κανονες ηθικης ειτε μιλαμε για οπαδισμο ειτε για χουλιγκανισμο πιστευω οτι καταστρεφει ολες τις αγνες προθεσεις των υγειως σκεπτομενων οπαδων...θα συμφωνησετε με αυτο αν καταφερετε να διαχωρισετε τον χουλιγκανισμο απο τον οπαδισμο και στην συνεχεια να αναλογιστειτε το μεγεθος της καταστροφης που εχει προκαλεσει ο ανεξελεγκτος χουλιγκανισμος...δεν θα μακρηγορησω αλλα θα σας επισημανω το μεγαλυτερο προνομιο των οπαδων...να ακολουθουν την ομαδας τους παντου..αυτο λοιπον το προνομιο το εχουν στερησει ο ανεξελεγκτος χουλιγκανισμος και η αδιαφορια-ανικανοτητα των αρμοδιων αρχων...το ακομα πιο δυσαρεστο απο ολα αυτα ειναι οτι πολλοι τα βλεπουμε ,τα επισημαινουμε στο ιντερνετ η στις παρεες μας αλλα απο πραξεις μηδεν...ολοι...προσπαθησαμε να μιμηθουμε(ως ξενομανης λαος)τους ξενους και περισσοτερο τους ευρωπαιους στα ρουχισμο στα ομορφα πανια με τις ωραιες γραμματοσειρες στην ωραια εμφανιση της κερκιδας,φτιαξαμε πολυ ωραια συνθηματα κλπ...δεν κρατησαμε ομως τα κυριοτερα χαρακτηρηστικα τα οποια τα θησιασαμε στο βωμο του θεαθηναι...τον ανδρισμο μας και την ντομπροσυνη μας...χαρακτηριστικα που μας εκαναν γνωστους και σεβαστους παντου...
feelin' frisky?

Άβαταρ μέλους
Loco-3
Δημοσιεύσεις: 122
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιαν 2012, 18:50
Has thanked: 4 times

Re: Η άποψη σας για το οπαδικό κίνημα

Δημοσίευση από Loco-3 » Δευ 31 Δεκ 2012, 21:41

Irlandos 1 έγραψε:Ή είσαι σχετικά μικρός εσύ ο τελευταίος και δε θυμάσαι το πως ήταν ανάποδα η μόδα πριν κάποια χρόνια ή είσαι χαζός...
ειμαι σχετικα μικρός και ξέρω πως συμπεριφέρονται οι συνομήλικοι μου..
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Irlandos 1
Δημοσιεύσεις: 6914
Εγγραφή: Δευ 26 Σεπ 2011, 15:20
Has thanked: 50 times
Been thanked: 94 times

Re: Η άποψη σας για το οπαδικό κίνημα

Δημοσίευση από Irlandos 1 » Δευ 31 Δεκ 2012, 21:50

Oκ, το δέχομαι.
Τα ίδια, λοιπόν, γίνονται αλλού από την ανάποδη, και υπήρχαν και σε εμάς παλιότερα λόγω "τούρκων".
200 ελληνικές σημαίες σε ματς με τον παοκ, λες και όλοι ήταν ελληναράδες τότε, ειδικές δυναμεις, βατραχάνθρωποι, κτλ.
Θα τα ξες φυσικά, αλλά τέσπα...

Κούρβα σόρρυ για τα οφ-τοπικ, αν δε βαριέσαι σβήσ'τα όλα...

sadekg4
Δημοσιεύσεις: 1768
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:05
Has thanked: 413 times
Been thanked: 207 times

Re: Η άποψη σας για το οπαδικό κίνημα

Δημοσίευση από sadekg4 » Δευ 31 Δεκ 2012, 21:55

1982 έγραψε:πρώτα αγάπη για την εκάστοτε ομάδα και μετά μίσος για τους άλλους.
:etsi
ΑΜΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΡΜΟ ΤΟ ΟΠΑΔΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ..ΣΒΗΝΕΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΓΚΕΣ,ΑΣ ΤΟ ΧΩΝΕΨΟΥΜΕ..Κ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΑΦΟΠΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ,ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΛΕΖΑΝΤΑΣ..ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΛΕΟΝ..ΚΑΠΟΤΕ ΑΝΑΒΕΣ ΤΟ ΚΑΠΝΟΓΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΣΟΥ,ΤΟΥ ΤΡΑΒΟΥΣΕΣ 3-4 ΣΒΟΥΡΕΣ Κ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΚΑΤΕΛΗΓΕ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΧΩΡΟ Η ΤΕΛΩΣΠΑΝΤΩΝ ΕΒΓΑΖΕΣ ΤΗΝ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΟΥ..ΤΩΡΑ ΑΝΑΒΕΙΣ ΚΑΠΝΟΓΟΝΟ,ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ,ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΦΩΤΟ Κ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ''ULTRAS MENTALITY''..ΑΜ Η ΦΩΝΗ???ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΕΧΕΙΣ Κ ΤΟΥΣ ΝΕΟΜΟΝΤΕΡΝΙΣΜΟΥΣ(ΧΩΡΟΓΡΑΦΙΑ,PYROSHOW,ΡΟΥΧΑ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΤΛ..) Κ ΔΕΝΕΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ..ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΜΑΣ ΒΓΑΖΑΝΕ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΤΗΡΙΖΑΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΜΑΣ,ΤΗΝ ΚΑΥΤΗ Κ ΕΧΘΡΙΚΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ Κ ΤΙΣ ΘΟΡΥΒΩΔΕΙΣ ΚΕΡΚΙΔΕΣ ΜΑΣ..Κ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ Κ ΧΑΖΕΥΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΤΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ..ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ 7 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ,ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΙΑΛΕΞΕ ΝΑ ΝΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ-ΓΑΥΡΟΣ-ΠΑΝΘΗΡΑΣ-ΦΕΝΤΑΓΙΝ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΚΤΛ ΚΤΛ..ΕΛΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ''ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ''...ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ''ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ''...ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ Κ ΔΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΠΑΔΙΛΙΚΗ(ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ)..Κ ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙ ΨΥΧΗ ΤΡΑΒΙΟΥΝΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ,ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΜΙΑ ΠΕΤΡΑ Η ΝΑ ΨΥΡΙΣΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΝΙ...
ΟΙ ΓΑΒΡΟΙ Κ ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΛΟΙΠΟΝ,ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ,ΔΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΙΝΟ ΜΕΣΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ..ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ??ΚΑΘΟΡΙΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΟΙΝΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ,ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ/ΠΟΛΗ ΤΟΥ Κ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΙΝΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ..ΤΡΑΒΑΝΕ Κ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΜΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ,ΤΡΑΒΑΝΕ ΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ ΜΙΑ ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ Κ ΣΥΓΚΡΟΥΟΝΤΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΜΑΖΙΚΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ... :D :D ΧΟΥΜΟΡ,ΧΟΥΜΟΡ...Κ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΤΙ..ΠΟΛΥ ΟΥΤΟΠΙΚΟ ΤΟ ΞΕΡΩ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΑΚΡΗ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΣΤΕΙΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΠΑΔΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ..ΤΑ ΛΙΓΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ Κ ΚΡΑΤΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΟΘΟΝΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ,ΔΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΩΙΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ Κ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΦΛΩΡΟΝΤΑΙΛΙΚΙΑ,ΟΙ ΨΕΥΤΟΑΠΕΙΛΕΣ Κ ΠΟΥΤΑΝΙΑΖΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ TOPIC,TI KOINO NA ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ??Κ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΛΕΖΑΝΤΑ Κ Η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΠΑΔΙΚΗ ΣΚΗΝΗ,ΓΙΑΤΙ ΚΙΝΗΜΑ ΔΝ ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ..ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΤΙ ΚΟΥΛΕ..

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 54 επισκέπτες