Πρωτη φορα σε μπουρδελο

makedonofapas

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από makedonofapas » Δευ 11 Μαρ 2013, 13:07

ErythrosMeriaNS έγραψε:δυο πραγματα εκανε σιγουρα ενας δεκατετραχρονος την εποχη που πηγαινα σχολειο....μπουρδελοτσαρκα στη φυλης.....κραξιμο στα τραβελια στη συγγρου...θυμαμαι οτι σπρωχνομασταν ποιος θα ανοιξει πρωτος τη πορτα γιατι ντρεπομασταν οι πιο πολλοι....
θυμαμαι πρωτη φορα πηγαμε μπουρδελοτσαρκα πρωτη γυμνασιου με 5-6 παιδια ακομα...και μας διωχνανε με τη μια...τι κανετε εδω εσεις μας ελεγαν.. :lol:
δυο πραγματα εκανε σιγουρα ενας δεκατετραχρονος την εποχη που πηγαινα σχολειο....μπουρδελοτσαρκα στη φυλης.....κραξιμο στα τραβελια στη συγγρου

με χουνε ψεκασει παραλα στη συγγρου

tab10
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: Τρί 27 Μαρ 2012, 17:41
Has thanked: 32 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από tab10 » Δευ 11 Μαρ 2013, 13:08

για χαβαλε ειναι οτι πρεπει, καλες μαλακιες εχουμε κανει, αλλα να σκασεις τωρα φραγκα εκει για να γαμησεις νταξει δε με πολυψηνει, ειδικα που εδω ειναι και πιο ακριβα αποτι εχω ακουσει σε σχεση με κατω αθηνα

black4army
Δημοσιεύσεις: 1591
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 20:46
Has thanked: 115 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από black4army » Δευ 11 Μαρ 2013, 13:23

Την πρωτη φορα που πηγα,μπαινω μεσω και βλεπω την τσατσα..Γυρναω στον κολλητο μου και του λεω,παμε να φυγουμε πιο ασχημη πουτανα δεν πρεπει να εχει βγαλει ο πλανητης.

arnaoutelhs13
Δημοσιεύσεις: 1455
Εγγραφή: Σάβ 19 Νοέμ 2011, 18:07
Τοποθεσία: παντου !
Has thanked: 20 times
Been thanked: 20 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από arnaoutelhs13 » Δευ 11 Μαρ 2013, 17:26

tab10 έγραψε:για χαβαλε ειναι οτι πρεπει, καλες μαλακιες εχουμε κανει, αλλα να σκασεις τωρα φραγκα εκει για να γαμησεις νταξει δε με πολυψηνει, ειδικα που εδω ειναι και πιο ακριβα αποτι εχω ακουσει σε σχεση με κατω αθηνα
μετα απο μια ερευνα αγορας οι καλυτερες ειναι φυλης απο οικονομικο θεμα ! 30 σ εσας (βαρδαρη) 20 φυλης και 10 μεταξουργειο...ουτε εγω εχω γαμησει ποτε σε μπουρδελο αλλα μπουρδελοτσαρκα κι αγιος ο θεος...γελας αναγκαστικα !
η πραγματικοτητα ειναι μια ψευδαισθηση που οφειλεται στην ελλειψη αλκοολ !

SoutharmyG7
Δημοσιεύσεις: 1529
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 16:48
Has thanked: 176 times
Been thanked: 9 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από SoutharmyG7 » Δευ 11 Μαρ 2013, 17:37

3η γυμνασιου....εχυσα στη πιπα :lol: :oops:
και τοτε η πουτανα μου κανει,"ελα αυριο για το 2ο γυρο με τα μισα λεφτα μικρε,γιατι ακομα παρθενος εισαι"...
Απο τη χαρα μου ημουν την αλλη μερα 8 το πρωι απ'εξω :lol:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π..ΛΟΓΟΣ ΖΩΗΣ,ΑΙΤΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ

Lad
Δημοσιεύσεις: 7404
Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 19:33
Τοποθεσία: η μαμά εδώ, ο μπαμπάς εκεί
Has thanked: 350 times
Been thanked: 11 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από Lad » Τρί 12 Μαρ 2013, 00:10

istoria 1
opws ki alloi, den exw gamhsei se mpourdelo alla voltes polles gia thn plaka... sta 15 h prwth volta, na exoume paei treis filoi sta genethlia tou enos pou ithele na phdhksei, sto telos mpainoun kai oi dyo mesa na gamhsoun.. egw o hthikos (kai kala, vasika o afragkos) perimena na teleiwsoun kai me zygwnei mia ap'tis kopeles kai me pianei kouventa... apo dw apo kei mou leei se sympathisa, ela dwraki giati eisai kalo paidi kai etsi phrame to ouki mas agaphtoi mou kyrioi dwrean :xartaeto

istoria 2
ama den exete paiksei ksylo me traveli sthn Romh... :p klassikoi malakes s'autokinhto 2 dikoi mas kai 2 Romeoi, na kanoume plaka se traveli se dromo pisw ap'to Olimpico kai ksafnika na thn vlepei 'kapws' to traveli kai na prospathei na mas fapwsei ap'to parathyro... e ekei htan to lathos, oloi eksw kai fap.. egw kapws sygkratimenos na ton/thn lypamai kai na tous lew entaksi re malakes arpakse dyo-treis fapes ftanei kai na leei o kafros o Romeos 'no brother, he is a man he can take more" :lol:

istoria 3
taksidi Salonica me kalo filaraki gia episkepsh/trihmero sthn adelfh tou pou spoudaze gymnastikh akadhmia (kai meta odikh voulgaria gia paixnidi)... gia na katalavete to tragiko mperdema ths ypotheshs, sth Leukwsia Vardarhs legetai ena poly gnwsto gyradiko to opoio latrevei o filos... opote exoume mpei se taksi meta apo eksodo, egw na eimai xalia apo poto kai kati 'alla' opote na mhn exw parei xampari oti o dikos mou, ntirla peinasmenos kai xwris gnwsh apo Salonika, exei pei "pame Vardarh" (ennowntas gyradiko vevaia :lol: ). telospantwn mas paei o tarifas (sth diadromh na mas leei kati klassika pou lene oloi oi meshlikoi tarifes sthn Ellada stous kyprious gia thn martyrikh kypro pou mas thn phrane oi tourkoi kai re patrida tha ta paroume pisw ktl les kai tha tou diname mpourmpouar gia agwnistiko pneuma :lol: ) kai mas afhnei vardarh :lol: e sto telos afou phgame pou phgame, kataliksame na phdaei to filaraki ki egw na arazw sto skalaki eksw ap'thn porta xalia kai na trww ena vrwmiko pou vrika :lol:

ps. twra pou thymithika to taksidi Salonica, kai sorry gia to off topic, ena meros 'peiraths' h' 'mavros peiraths' h' kati tetoio telospantwn, yparxei akomh? thymamai epaize MONO karra kai eixa friksei :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lad την Τρί 12 Μαρ 2013, 00:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"ΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ"

IraklisOldStyle
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 10:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από IraklisOldStyle » Τρί 12 Μαρ 2013, 00:14

Lad έγραψε: taksidi Salonica me kalo filaraki gia episkepsh/trihmero sthn adelfh tou pou spoudaze gymnastikh akadhmia
aneluse mas thn skepsh sou en xristw aderfe.

Lad
Δημοσιεύσεις: 7404
Εγγραφή: Παρ 07 Ιαν 2011, 19:33
Τοποθεσία: η μαμά εδώ, ο μπαμπάς εκεί
Has thanked: 350 times
Been thanked: 11 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από Lad » Τρί 12 Μαρ 2013, 00:15

IraklisOldStyle έγραψε:
Lad έγραψε: taksidi Salonica me kalo filaraki gia episkepsh/trihmero sthn adelfh tou pou spoudaze gymnastikh akadhmia
aneluse mas thn skepsh sou en xristw aderfe.
exei fygei hdh :lol:
"ΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ"

verde13
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: Σάβ 27 Νοέμ 2010, 22:44
Been thanked: 2 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από verde13 » Τρί 12 Μαρ 2013, 01:06

terastio topic...apla...

Άβαταρ μέλους
Forlan_3
Δημοσιεύσεις: 480
Εγγραφή: Σάβ 24 Μαρ 2012, 21:13
Τοποθεσία: ΑΓΥΙΑ
Has thanked: 31 times

Re: Πρωτη φορα σε μπουρδελο

Δημοσίευση από Forlan_3 » Τρί 12 Μαρ 2013, 12:01

Ντάξει από τα πιο δραματικά γέλια που ξω ρίξει στη ζωή μου όταν 3η γυμνασίου έχω πάει με αδελφικό
φίλο σε μπουρδέλο..έχω μπει πρώτος,κομπλέ και μετά περιμένω έξω(καρναβάλι κιόλας και έχουν
σκάσει κάτι τύποι ντυμένοι τίγρεις :lol: φουλ αμήχανοι και εγώ να χω κλάσει στα γέλια,σεπαρντίνες παντού
από πίσω να παίζει maracaibo,samba di janaeiro κτλ) Μιλάμε τελείως σουρεαλιστική κατάσταση... :mrgreen:
Και ξαφνικά να βγαίνει ο φίλος μου από το δωμάτιο ξεπάπαρος και
να μου φωνάζει: "Ρε μαλάκα δεν μπορώ..Είναι ίδια η θεία μου" !!! :lol: :lol:
Παίζει να σταμάτησα να γελάω το άλλο βράδυ
Έλιωσαν σαν χιόνια τα καλύτερα μας χρόνια γι΄αυτό μωρή καριόλα,γι΄αυτό τα θέλω όλα....

Εικόνα

Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 228 επισκέπτες